عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: این تاپیک را چگونه ارزیابی می نمایید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بسیار عالی
77.78%
42
77.78%
عالی
12.96%
7
12.96%
خوب
9.26%
5
9.26%
ضعیف
0%
0
0%
بسیار ضعیف
0%
0
0%
در کل
54 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ختم صلوات برای...

57340

+

130

=

57470

53

21508
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
57470

+

200

=

57670
53

21300

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
57670

+

300

=
57970
53

21000

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
57970
+
۳۰
=
۵۸۰۰۰
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
۵۸۰۰۰
+
۱۰
=
۵۸۰۱۰
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
58010
+
10
=
58020

اللهم عجل لولیک الفرج
الهم احفظنا القاعدنا امام الخامنه ای
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
58020
+
20
=
58040

خدایا  ازت خواهش میکنم   التماست میکنم
 عاقبت به خیرش کن

خدایا من تمام وجودمو تمام نفسمو  به خودت میسپرم  . . .
خدایا من نمیدونم الان تو چه منجلابیه ولی التماست میکنم به همین ایام فاطمیه التماست میکنم
در پناهت بگیرش . . نجاتش بده 809197ps94ijjhwg
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
58040
+
14 (برای ...)
+
14 (برای همه‌ی اعضای کانون)
=
58068

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
58068
+
12
=
58080

برای حال  دل  اقای  ابی و عاقبت به خیریشون   انگار  اوضاع روحیشون بهم ریخته است
58080
+
20
=
58100

برا همه اعضای کانون
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
58100

+

130

=

58230

53

20870

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
58230
+
10
=
58240

به نیت همه ی بچه کنکوریای کانون انشاالله به حق 5 تن همه شون یه چیز عالی امسال قبول شن و یه جای خوب
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی بچه های کانون

ختم صلوات، اول به نیت اقای منهدم  بعدم به نیت تمام  ۱۱۵۳۱  عضو کانون که هنوز یه جایی اون ته تهای قلبشون پاکی وجود داره
لطفا از امروز یعنی  یک اسفند  تا  هفتم اسفند ماه  تعداد  صلوات هایی که میفرستید رو اینجا اعلام کنید 
(راستی اگر تعداد صلوات هارو توی کل هرشب پخش کنید خیلی بهتره مثلا شبی پنج تا بفرستید و گزارش بزنید) [تصویر:  302.gif]

1- Auroraا          (20) صلوات   [تصویر:  53.gif]          یک اسفند
2- 53
3- 53
سلام

1- Auroraا               (20) صلوات   [تصویر:  53.gif]          یک اسفند
2- شازده کوچولو       (14) صلوات   [تصویر:  53.gif]          یک اسفند
3- 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
منم 100 تا
[تصویر:  uVwrXF.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان