امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1399 شهريور 26، 21:08)lmajur نوشته است: Confetti سلام

سلام روز اول که عضو شدم

303 سلام من چطور عضو گروه شم دوستان راهنمایی کنید ممنونمیشم

درود  Khansariha (8)

به کانون خیلی خوش اومدین   Welcome (1)

امیدوارم روزهای خیلی خوبی رو توی کانون تجربه کنید 

هر موقع هم به کمک نیاز داشتید بچه های کانون حضور دارن و حتما تا جایی که بتونن با راهنمایی هاشون کمکتون میکنن
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
(1399 شهريور 29، 21:58)ماجراجو نوشته است: سلام به همگی خیلی خوشحالم که کنار شما دوستان هستم وباراهنمایی های شما داداشای گل به پاکی همیشگی برسم خیلی ممنون

Shy
صرفا جهت اطلاع خواهر های گل هم تو کانون خیلی ارزشمند هستند و کمک میکنند .
4chsmu1
خوش اومدین 302 انشالله ب امید خدا روزهای خیلی خوبی رو در کانون تجربه میکنید 49-2
(1399 شهريور 29، 21:58)ماجراجو نوشته است: سلام به همگی خیلی خوشحالم که کنار شما دوستان هستم وباراهنمایی های شما داداشای گل به پاکی همیشگی برسم خیلی ممنون

سلام رفیق خیلی خیلی خوش اومدی به کانون خوبی ها، انشالله که همیشه در مسیر پاکی باشی ما هم در کنارتیم تا تنها نباشی

یا حق
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلام من آرمان هستم و 15 سالمه و 1 سال هست به خودارضایی دچار هستم و تو گشت و گذار تو اینترنت با انجمن شما آشنا شدم راستش من از این کار لذت میبرم ولی عوارضش رو که خوندم دیدم اگر همینجوری ادامه بدم در آینده خیلی ضرر میکنم و پشیمون میشم انشالله با کمک شما دوستان بتونم این کار رو ترک کنم، من الان تازه پاکی رو شروع کردم.
[تصویر:  87r9_screenshot_20201020_225937.jpg]
سلام داداش عزیز  53
خیلی خوش اومدی به کانون.   49-2

به امید خدا روزهای فوق العاده ای پیش رو داشته باشی. 302 

ان شاءالله در اسرع وقت مراحل ثبت نام در گروه ها هم انجام میشه.

اگر سوالی در مورد کانون به وجود اومد در خدمت هستیم.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 مهر 7، 11:52)آرمان. نوشته است: سلام من آرمان هستم و 15 سالمه و 1 سال هست به خودارضایی دچار هستم و تو گشت و گذار تو اینترنت با انجمن شما آشنا شدم راستش من از این کار لذت میبرم ولی عوارضش رو که خوندم دیدم اگر همینجوری ادامه بدم در آینده خیلی ضرر میکنم و پشیمون میشم انشالله با کمک شما دوستان بتونم این کار رو ترک کنم، من الان تازه پاکی رو شروع کردم.

سلام آقا آرمان عزیز خیلی خوش اومدی به کانون خوبی ها امیدوارم مراحل پاکی رو یکی پس از دیگری طی کنی و به پاکی ابدی برسی، اگر کمکی لازم داشتی رو کمک من حساب کن
موفق باشی
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
خوش اومدی آقا آرمان  49-2

انشاالله همه بتونیم با کمک همدیگه این عادت رو ترک کنیم Khansariha (69)
(1399 مهر 7، 11:52)آرمان. نوشته است: سلام من آرمان هستم و 15 سالمه و 1 سال هست به خودارضایی دچار هستم و تو گشت و گذار تو اینترنت با انجمن شما آشنا شدم راستش من از این کار لذت میبرم ولی عوارضش رو که خوندم دیدم اگر همینجوری ادامه بدم در آینده خیلی ضرر میکنم و پشیمون میشم انشالله با کمک شما دوستان بتونم این کار رو ترک کنم، من الان تازه پاکی رو شروع کردم.

خوش اومدی داداش 49-2
(1399 مهر 8، 10:31)ماجراجو نوشته است: سلام من چهار سال درگیر بودم 
تا اینکه تصمیم به ترک گرفتم 
ودو سه هفته ای میگذره که به کانون 
اومدم 
میتونید سعید صدام کنید اومدم که 
کامل پاک شم ن فقط سعی کنم ک پاک شم 
شروع پاکی من از هفتم شروع میشه 
ولی من از امروز حسابش میکنم 
یعنی07/08و با تمام توانم میخام برم جلو 
من امیدوار بودنو دوس ندارم چون اصلا اعتقادی بهش ندارم 
تنها اعتقاد من اینه خواستن (هدف)و تلاش فقط...
فعلا

ماجراجوی کانون خوش اومدی.  Confetti 

با این انگیزه که تو داری جای هیچ شکی نیست که افتخارآفرین خواهی بود.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

درود

آرمان جان به کانون خیلی خوش اومدی  Welcome (1)

با اراده و همت خودت و کمک دوستان کانونی حتما موفق میشی شک نکن  Khansariha (8)

(1399 مهر 8، 10:31)ماجراجو نوشته است: تنها اعتقاد من اینه خواستن (هدف)و تلاش فقط...

درود سعید جان
آفرین به این اراده  Khansariha (69) همین که توی این جمع هستی و تلاش میکنی خیلی ارزش داره
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
حالم خوب نیست ، 
از آن دست حال های بدی که حتی دیگه طاقت پنهان کردنش رو هم ندارم...?
اونجایی  به خودم اومدم که احساس کردم هیچ کجای این جاده تاریک برام ذره ای هم آشنا نیست،
از مرحله شک گذشته بودم و اطمینان داشتم که راه رو اشتباه اومدم. این شد که تصمیم به ترک گرفتم... ترک یه مسیر ۸ساله! 
مسیر رو دور زدم ، چشمانم رو هم درشت تر کردم که بعد این دگه اشتباه نکنم. ولی اونقدر فرسوده و خسته به نظر میرسیدم که انگار جز تنها بازمانده های جنگ بودم.
ترک های عمیقی رو روحم وارد شده بود...
به اون سبک و سیاق عادت کرده بودم...و  باعث شد دگه خودمم به مرز هام احترام نزارم و روز به روز بیشتر و بیشتر این سیکل اشتباه رو ادامه بدم.
روز به روز رنگ پریده تر و رو به اتمام بودم.
تنها وجناتی که از من به چشم می اومد یه زهرا کوچولوی سربه زیر و منزوی بود.
امشب برای اولین بار دلم به حال رنگ پریده ،  تکه های خرد و ویران شده زهرا کوچولو سوخت ، به اتفاقاتی که طی همه ی این سال ها از سرش گذشته بود و فقط و فقط سکوت کرده بود...
دخترکی که تن فرسوده و بی طراوتش زیر بار این گناه له شده.
دخترکی ک طی این سال ها بعضی شبا دق کرده ، بعضی شبا خرد شده و  ترک بر داشته ، و بعضی شبا نابود شده و ، خودش رو جا گذاشته...
میدونم انقدر خو گرفتم که اگه بخوام ترک کنم، روزای سختی رو دارم...
ولی انقدر دختر کوچولوی درونم  زجر دیده و زخم خورده که فقط باید نوازشش کنم و آغوشی که سالیان سال انتظارش رو میکشه رو بهش تقدیم کنم و این بار سنگین گناه رو از  شانه های نحیفش بردارم. میدونم ترک های عظیم و بزرگی که رو روحش هست، سالیان سال زمان نیاز داره که ترمیم بشه....
میدونم انقدر ضعیفم که شاید یه قدم برنداشته، دوباره پخش زمین بشم... ولی تا جایی که بتونم دگه نمیخوام تن به تکرار بدم... از امروز... از ۱۳مهر۹۹
سلام، 303
خیلی خوش اومدین به کانون ترک.
براتون آرزوی بهترین روزها رو داریم.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
خوش اومدی زهراجون..اینجا همون جاییه ک باید باشی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام

خانم زهرا 
هر چقدر ترک‌خورده و شکسته شده باشیم بازم می‌تونیم خودمون رو ترمیم کنیم.
به شرط تصمیم جدی، توکل، تلاش مستمر و ادامه و ادامه و ادامه.

حال بد شما رو خود خدا خریداره. پس از خودش کمک بخواید تا راه رو براتون باز کنه.

منتظر فعالیت‌هاتون هستیم.

تو این تاپیک می‌تونید در گروه‌های ثبت نام کنید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

حضور در کانون پاکی ها رو خیر مقدم عرض می کنم303
ان شاء الله فعالیت در اینجا زمینه ای برای رهایی و موفقیت شما باشه.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان