امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1400 خرداد 26، 15:06)Hope26 نوشته است:
سلام دوستان من تازه وارد هستم خیلی خوش حالم که اینجام Confetti

سلاااااااااااااااااااااام 317

به کانون خوبی ها خیلی خوش اومدیییییییییییی 317

یه نفس عمیق بکش و آماده باش، چون میخواییم تو آسمون پاکی پرواز کنیم Confetti fly2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام به همگی 

=} تقریبا یک ماهی هست که بگی نگی با سایت و ممبر های پرانرژی و فعالش آشنایی دارم 
من حدودا ۶ ماه هست که مصمم به ترک خ.ا هستم و از همون اوایل شروع کردم تا دوره های تکرار این عمل رو زیاد کنم ، اول دو هفته وقفه بعدش ۳ هفته و.. امروز هم بعد ۵۰ روز .. Hanghead هوف خدایا استغفرالله ربی و اتوب علیه
مشکلی که برام پیش اومد این بود که ۲ روز اخیر به شدت ذهنم درگیر افکار مزاحم شده بود واقعا فشار عصبی شدیدی رو داشتم تحمل میکردم ، در حدی که ۵ دقیقه بعدش چنان آرامش عجیبی کل ذهنم رو فرا گرفت و نفس راحتی کشیدم انگار کسی که ۵۰ روز توی زندان بوده و حالا آزاد شده 
من که بشدت برای ترک این گناه مصمم و جدی هستم و هر اتفاقی هم که بیوفته پای قول خودم با خدا هستم و ادامه میدم حتی اگه هزار بار شکست بخورم، میخواستم از اعضای سایت بپرسم دلیل اون حس آرامش چی بوده و آیا خودشون هم چنین احساسی رو تجربه کردن یا ن ! به طور نرمال باید حس عذاب وجدان سریعاً خودش رو نشون بده ولی تا یکساعت بعدش اصلا حسی ملامت و سرزنش سراغم نیومد و خیلی از این بابت گیج بودم 

ممنون از همگی در پناه حق
سلااااااااااااام 317

به کانون ترک خیلی خوش اومدید Confetti

خیلی خوشحالیم که یه تازه نفس به کانون پیوسته و قراره برای پاکی تلاش کنه 49-2

چقدر عالیه که با خدا عهد بستی که ترکش کنی 49-2
مطمئن باش خدا کمکت میکنه و با تلاش و کوشش زیاد به این خواسته خواهی رسید Khansariha (46)

بابت حس سبکی که بهت دست داد باید بگم که این به دلیل این بوده که شما چون آرامش رو در همین عمل میدیدی برای همین طبیعتاً بعد از اون، حس سبکی بهت دست میده.
اما این حس سبکی دائمی نیست و بعد از اون(چه بعد از مدت کوتاه چه مدت بلندی) حس عذاب وجدان میاد سراغت 53258zu2qvp1d9v

البته گاهی انسان اینقدر خودشو به گناه وابسته میکنه و اینقدر اصرار داره کارش رو توجیه کنه تا اینکه دیگه نفرتی از این گناه نخواهد داشت و این یه معضل بدیه 53258zu2qvp1d9v
چون بعد از مدت ها نتیجه رو میشه دید و انسان متوجه میشه که کارش به شدت بد بوده و اثراتش، اعم از اثرات روانی و یا جسمی رو میتونه ببینه 53258zu2qvp1d9v

اما مگه کسی که به کانون اومده قراره کارش رو توجیه کنه و بیشتر علاقه مند بشه؟!
نه اصلاً 317

چون اینجا سرزمین نیست، بلکه اینجا آسمان است 6

و قراره در این آسمان پاکی پرواز کنیم Confetti

بازم خیر مقدم عرض میکنم 317
سلام دوستان
نیوبورن هستم. این اسم رو انتخاب کردم چون افکار و عقاید امروزم متفاوت شده. نه تنها در این مسئله و حتی در سبک و منش زندگیم. ما هر روز در حال کامل شدن و رسیدن به همون ذات معنوی و الهی خود هستیم. البته من کلمه الهی رو گفتم من هم خودم رو به جایی وصل میبینم که خوب شاید با آنچه که مرسوم هست حالا به نام های دینی مختلف فرق داره ولی در دلم اوست که حکمرانه. شکست جزو لاینفک زندگیمه. انقدر که من کمال طلبم هدفی که بهش میرسم بعد از مدتی دیگه اصلا به چشمم نمیاد و هدف بعدی و شکست و باز شکست و و و... تو این سن که ۳۶ سالمه یه لحظه به خودم اومدم که من همه کار کردم جز اینکه به خودم برسم... خودم رو بشناسم.. با خودم حرف بزنم... صدای درونیم رو گوش کنم... به افکارم استراحتی بدم... و خوب بعد از اینکه به این عقیده رسیدم الان واقعیت اینکه خودارضایی من رو از خودم دور میکنه. روزی ۳-۴ و یا حتی بیشتر اصلا فرصتی نمیده من با خود خودم تنها باشم. تمام تنهایی من خودارضاییه. بدو بدو هراسان میخوام برسم خونه و یا هر جای دیگه ای که خودارضایی کنم. روزی یکی دو ساعت تماشای فیلم پورن که دیگه کدوم مدیتیشنی و کدوم تفکری و یا کدوم کتاب خواندنی. الان  ۱۲ روزه که پاکم. خوب تا الانش سخت بوده ولی واقعا لذت بخش، اون حس آرامش اون تایمی که دیگه برای خودمه اون حسی که دیگه خودم رو سرزنش نمیکنم خیلی خیلی راضی و خوشحالم. ولی این رو بگم یک ترسی در کنارش هست که نکنه...،؟ نکنه پایدار نمونه این دوران؟ لحظات خوشی داشتم کنار عزیزایی که متاسفانه از دستشون دادم و اون همه خوشی پایدار نموند... دیگه این ترس باهام مونده که نکنه باز این ها هم مثل یه خواب باشه...
بچه ها من خیلی خوشحالم کنار شما هستم... دوست دارم خیلی خیلی ازتون یاد بگیرم... من حس میکنم تو یه جاده تاریکی بودم و الان این انجمن و شما همتون هر کدومتون یک چراغی که تمام این راه رو نورانی و روشن کردید. 
ممنون که وقت میذارید  و میخونید
سلام 

ان شاءالله پاکیتون پایدار ، Confetti
 اینجا همه برای پاکی ابدی تلاش میکنیم ✌

ان شاءالله اینجا هم کمک کنه تا این عادت زشت رو کنار بزاریم  Khansariha (46)

براتون ارزو موفقیت داریم 53

به کانون خوش اومدین☘ 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 خرداد 30، 9:29)Newborn نوشته است: سلام دوستان
نیوبورن هستم. این اسم رو انتخاب کردم چون افکار و عقاید امروزم متفاوت شده. نه تنها در این مسئله و حتی در سبک و منش زندگیم. ما هر روز در حال کامل شدن و رسیدن به همون ذات معنوی و الهی خود هستیم. البته من کلمه الهی رو گفتم من هم خودم رو به جایی وصل میبینم که خوب شاید با آنچه که مرسوم هست حالا به نام های دینی مختلف فرق داره ولی در دلم اوست که حکمرانه. شکست جزو لاینفک زندگیمه. انقدر که من کمال طلبم هدفی که بهش میرسم بعد از مدتی دیگه اصلا به چشمم نمیاد و هدف بعدی و شکست و باز شکست و و و... تو این سن که ۳۶ سالمه یه لحظه به خودم اومدم که من همه کار کردم جز اینکه به خودم برسم... خودم رو بشناسم.. با خودم حرف بزنم... صدای درونیم رو گوش کنم... به افکارم استراحتی بدم... و خوب بعد از اینکه به این عقیده رسیدم الان واقعیت اینکه خودارضایی من رو از خودم دور میکنه. روزی ۳-۴ و یا حتی بیشتر اصلا فرصتی نمیده من با خود خودم تنها باشم. تمام تنهایی من خودارضاییه. بدو بدو هراسان میخوام برسم خونه و یا هر جای دیگه ای که خودارضایی کنم. روزی یکی دو ساعت تماشای فیلم پورن که دیگه کدوم مدیتیشنی و کدوم تفکری و یا کدوم کتاب خواندنی. الان  ۱۲ روزه که پاکم. خوب تا الانش سخت بوده ولی واقعا لذت بخش، اون حس آرامش اون تایمی که دیگه برای خودمه اون حسی که دیگه خودم رو سرزنش نمیکنم خیلی خیلی راضی و خوشحالم. ولی این رو بگم یک ترسی در کنارش هست که نکنه...،؟ نکنه پایدار نمونه این دوران؟ لحظات خوشی داشتم کنار عزیزایی که متاسفانه از دستشون دادم و اون همه خوشی پایدار نموند... دیگه این ترس باهام مونده که نکنه باز این ها هم مثل یه خواب باشه...
بچه ها من خیلی خوشحالم کنار شما هستم... دوست دارم خیلی خیلی ازتون یاد بگیرم... من حس میکنم تو یه جاده تاریکی بودم و الان این انجمن و شما همتون هر کدومتون یک چراغی که تمام این راه رو نورانی و روشن کردید. 

سلام داداش عزیز 303 53

خیلی خوش اومدین به کانون
ان شاءالله که حضور در کانون براتون پر از خیر و خوبی باشه. 49-2

دفترچه راهنما رو هم ببینید.
اگر سوالی پیش اومد در خدمتیم.
موفق باشید.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1400 خرداد 30، 9:29)Newborn نوشته است: سلام دوستان

سلام نیوبورن  303 

بهت خوش آمد میگم بابت عضو شدن توی کانون  302

آفرین دقیقا همینه 
منم با شما موافقم . 
به نظر من انسان اگه بخواد میتونه نور و ذات الهی رو در خودش منعکس کنه یعنی به کمال بندگی برسه .

مطمئن باش یکم وقت که بگذره نه تنها پورن رو ترک میکنی 
بلکه حتی کنترل نگاه و ذهن هم خواهی داشت و دیگه حتی یک فکر هم از ذهنت عبور نخواهد کرد .

ما هم از اینکه افراد جدیدی میان و هدفشون ترک اینکاره خیلی خوشحال میشیم .
ما هممون پشت همیم 
مطمئن باش تغییرات بزرگی برات رخ میده .
هر سوالی داشتی میتونی بپرسی .
اگه هم دوس داری میتونی پروفایل یکی از بچه ها یا خود من بیای 
راهنماییت میکنیم که چیکار کنی .
موفق باشی
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام به داداش نیوبورن عزیز 317

داداش به کانون ترک خیلی خوش اومدی 317

ماشاءالله به این اراده Confetti

قراره کنار هم کلی تلاش کنیم و به پاکی های طولانی و حتی ابدی دست پیدا کنیم 317

ما هم خیلی خوشحالیم که یه دوست خوب جدید و تازه نفس پیدا کردیم و به هم کمک کنیم تا به پاکی برسیم 2uge4p4

حرفات قشنگ بود و بارها این وضعیت رو تجربه کردیم؛ اما وقتشه با مشت بکوبیم به صفحه شطرنج گناه و ازش رها بشیم Khansariha (48)

حرف برای گفتن زیاده و قراره کلی از هم یادبگیریم Confetti

بازم تبریک میگم عضو شدنت رو studsmatta
سلام امین هستم
چند روز دیگه بیست سالم تموم میشه ،ده ساله درگیرم،چن وقته تصمیم به ترک گرفتم، فردا میرم روز ۴ پاکی
(1400 خرداد 30، 21:39)Amin_tavab نوشته است: سلام امین هستم
چند روز دیگه بیست سالم تموم میشه ،ده ساله درگیرم،چن وقته تصمیم به ترک گرفتم، فردا میرم روز ۴ پاکی

سلام داداش 303
خیلی خوش اومدین به کانون 53
ان شاءالله که موفق باشید 49-2

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط

سلام امین جان 317

به کانون ترک خیلی خوش اومدی Confetti

قراره به اندازه چند برابر سال های درگیریت، پاکی رو تجربه کنی 2uge4p4

فقط کافیه عزمت رو جزم کنی و قدم هاتو محکم برداری 317

آماده باش، میخواییم در آسمان پاکی پرواز کنیم Confetti

خوش آمدی امین جان
تصمیم گیری مهمترین قدم بوده و حالا ۴ روز پاکی 
آفرین به تو 49-2
به قول فردوسی پور چقدر خوبیم ما Confetti
من هم تازه واردم... دوستان اینجا خیلی خوب راهنمایی میکنند
حتما موفق میشیم تو این مسیر
سلام من تازه وارد این سایت شدم. تشکر میکنم از مدیران این سایت که جوانان ونوجوانان کشور را از گناه بازمیدارند
(1400 تير 1، 11:06)AmirAl نوشته است: سلام من تازه وارد این سایت شدم. تشکر میکنم از مدیران این یایت که جوانان ونوجوانان کشور را از گناه بازمیدارند

سلام داداش، 303 

خیلی خوش اومدی به کانون. Confetti 49-2

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
(1400 تير 1، 15:18)شازده کوچولو نوشته است:
(1400 تير 1، 11:06)AmirAl نوشته است: سلام من تازه وارد این سایت شدم. تشکر میکنم از مدیران این یایت که جوانان ونوجوانان کشور را از گناه بازمیدارند

سلام داداش، 303 

خیلی خوش اومدی به کانون. Confetti 49-2
خیلی ممنون 302
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان