امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام

من سارا هستم

یه چند روزی هست عضوم ولی خب جدیدم دیگه.

من 35 سالم هست

نمی دونم دیگه باید چی بگم شما بفرمایید تا بگم. تو اورژانس گفته بودن اینجا پیام بذارم منم گذاشتم
سلام   سارا  جان

خیلی خوش اومدی به کانون 49-2

صبر کن تا مدیران گروه ترک ثبت نامت رو تایید کنن و وارد گروه باران بشی  49-2

قبل اون از جاهای مختلف کانون دیدن کن
سوالی داری   ازمون بپرس
موفق باشی
ان شاء الله که  روزهای بسیار خوبی رو اینجا تجربه کنی 302
(1400 دي 15، 12:40)سارا-1 نوشته است: سلام

من سارا هستم

من 35 سالم هست

نمی دونم دیگه باید چی بگم شما بفرمایید تا بگم. تو اورژانس گفته بودن اینجا پیام بذارم منم گذاشتم

سلام سارا بانو Confetti

خیلی خوش اومدین 317 317

ان شاءالله اینجا جرقه ای باشه برای تغییر سبک زندگی و یاد گرفتن استقامت در کارهامون 

پاکیتون پایدار✌☘
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 دي 15، 12:40)سارا-1 نوشته است: سلام

من سارا هستم

من 35 سالم هست

سلام خوش اومدید ان‌شاءالله روز های خیلی خوب و پاکی رو در اینجا کنار دوستان رقم بزنید توکلتون به خدا    53
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
سلام محمد حسن هستم
تازه عضو شدم 15 روزی هست که ترک کردم و تصادفا با این سایت آشنا شدم و ثبت نام کردم و الانم در محضر دوستانم?
(1400 بهمن 3، 14:41)Sorenajx نوشته است: سلام محمد حسن هستم
تازه عضو شدم 15 روزی هست که ترک کردم و تصادفا با این سایت آشنا شدم و ثبت نام کردم و الانم در محضر دوستانم?

سلام

به کانون خوش اومدین 49-2

ان شاء الله لحظاتی پربار رو اینجا تجربه کنید .
(1400 بهمن 3، 14:41)Sorenajx نوشته است: سلام محمد حسن هستم

سلام
خوش اومدین به کانون ترک Confetti
.
.
.
سلام دوستان  من تازه وارد این کانون شدم شاید خیلی دیر اومدم ولی در این سال ها تلاش برای ترک فهمیدم 2 چیز که اساسی ترین و مهم ترینه 1 برنامه ریزی و دوم استمرار در برنامه متاسفانه شماره 1 رو توجه نمیکردم اومدم به کانون هم به همین دلیل بود و همچین کمک گرفتن از دوستان گل و یه انتقادی که از دوستان دارم بنظرم این یع غریضه نه یه بیماری ولی فقط ما انچام دادن اشتباهات به یه عادت اشتباه تبدیل شده بنظرم اگر در مسیر موفقیت میجنگی اگه شکست میخوری احساس گناه نکن ولی اگه تسلیم شدی و از خدا نامید شدیم اونموقع باید بخاطر بستن در لطف رحمت خداوند به خودمون ناراحت باشیم
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 5، 19:32)Sadegh1644 نوشته است: سلام دوستان  من تازه وارد این کانون شدم شاید خیلی دیر اومدم ولی در این سال ها تلاش برای ترک فهمیدم 2 چیز که اساسی ترین و مهم ترینه 1 برنامه ریزی و دوم استمرار در برنامه متاسفانه شماره 1 رو توجه نمیکردم اومدم به کانون هم به همین دلیل بود و همچین کمک گرفتن از دوستان گل و یه انتقادی که از دوستان دارم بنظرم این یع غریضه نه یه بیماری ولی فقط ما انچام دادن اشتباهات به یه عادت اشتباه تبدیل شده بنظرم اگر در مسیر موفقیت میجنگی اگه شکست میخوری احساس گناه نکن ولی اگه تسلیم شدی و از خدا نامید شدیم اونموقع باید بخاطر بستن در لطف رحمت خداوند به خودمون ناراحت باشیم

سلام دوست عزیز 303

به کانون ترک خودارضایی خیلی خوش اومدید 49-2

ان شاءالله که در کنار دوستان، بتونید هر دو فقره رو تقویت کنید و شاهد ارتقا و پیشرفت شما باشیم Khansariha (46)

ممنون بابت این نقد؛ اما خب یه مورد هست که اگه توضیح داده بشه، احتمالاً نظرتون عوض میشه 4chsmu1

و اون اینه که:

ما پذیرفتیم که نیاز جنسی، یکی از غرایز انسانه و یکی از نیازهای اساسی؛ در این مسئله شکی نیست 128fs318181

اما خودارضایی یه عمل اشتباه در راه پاسخ به این نیازه.

در واقع انسان ها نیاز جنسی دارن و این کاملاً طبیعیه؛ اما انجام عمل خودارضایی به عنوان پاسخ به این نیاز، یک کار اشتباهه 53258zu2qvp1d9v

بنابراین این نیاز به خودی خودش بد نیست؛ اما پاسخ اشتباه دادن به اون باعث گرفتار شدن انسان میشه 53258zu2qvp1d9v

ان شاءالله که شما هم مثل خیلی از دوستان برای همیشه این کار رو ترک کنید و به بهترین نسخه خودتون برسید 49-2

باز هم خوش آمد میگم خدمتتون Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 بهمن 5، 19:32)Sadegh1644 نوشته است: سلام دوستان  من تازه وارد این کانون شدم شاید خیلی دیر اومدم ولی در این سال ها تلاش برای ترک فهمیدم 2 چیز که اساسی ترین و مهم ترینه 1 برنامه ریزی و دوم استمرار در برنامه متاسفانه شماره 1 رو توجه نمیکردم اومدم به کانون هم به همین دلیل بود و همچین کمک گرفتن از دوستان گل و یه انتقادی که از دوستان دارم بنظرم این یع غریضه نه یه بیماری ولی فقط ما انچام دادن اشتباهات به یه عادت اشتباه تبدیل شده بنظرم اگر در مسیر موفقیت میجنگی اگه شکست میخوری احساس گناه نکن ولی اگه تسلیم شدی و از خدا نامید شدیم اونموقع باید بخاطر بستن در لطف رحمت خداوند به خودمون ناراحت باشیم

سلام

خوش اومدین به کانون 49-2

درسته برنامه ریزی  یکی از اساسی ترین و مهمترین چیزها برای ترکه 49-2

ان شاء الله به کمک برنامه ریزی  و تجربیات ارزشمند کانونی های عزیز به موفقیت و  پاکی های بلند مدت برسید.

سلام خیلی خیلی خوش اومدی به کانون منم چند روزه پیوستم ولی مطمئن باش هیچوقت برای انجام کار درست دیر نیست 
انشاالله همه در کنار هم موفق بشیم  Confetti
سلام به کانونی ها
من دو دقیقه ک هست که عضو شدم 
الان اومدم اهواز سر کار ک از طریق کار کردن بتونم ترک کنم اما فایده ای نداشت 
نتیجه گرفتم برگردم خونه و دوباره شروع به ترک کنم
یهویی زدم اینترنت ترک خود ارضایی ک کانون رو دیدم 
الان دو دقه هست عضو شدم زیاد بلد نیستم کاشکی یکی بیاد راهنماییم کنه
البته تو بخش اموزش یه چیزایی یاد گرفتم ولی بازم نیاز یه راهنما دارم 
در ذمن شروع من تو کانون دو سه روزه دیگس ک برگردم خونه
ببخشید طولانی شد 
یاعلی
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 9، 1:34)فرشید.. نوشته است: سلام به کانونی ها
من دو دقیقه ک هست که عضو شدم 
الان اومدم اهواز سر کار ک از طریق کار کردن بتونم ترک کنم اما فایده ای نداشت 
نتیجه گرفتم برگردم خونه و دوباره شروع به ترک کنم
یهویی زدم اینترنت ترک خود ارضایی ک کانون رو دیدم 
الان دو دقه هست عضو شدم زیاد بلد نیستم کاشکی یکی بیاد راهنماییم کنه
البته تو بخش اموزش یه چیزایی یاد گرفتم ولی بازم نیاز یه راهنما دارم 
در ذمن شروع من تو کانون دو سه روزه دیگس ک برگردم خونه
ببخشید طولانی شد 
یاعلی

سلام آقای فرشید

خیلی خوش اومدین 49-2

ان شاء الله حضورتون در کانون پر خیر و برکت باشه براتون و به پاکی های بلند مدت برسید‌. 49-2
سلام به همگی   balloons  بچه ها منم بهتون ملحق شدم . امیدوارم درکنار شما دوستان و لطف خدا بتونم ازین عادات زشت نجات پیدا کنم Khansariha (69) فقط بچه ها اگه نکته خاصی بود منو راهنمایی کنین. (نمیدونم چرا فضای سایت یکم برام غریبو نامانوسه.) ممنونم ازتون. به امید رهایی همگی fly2
(1400 بهمن 14، 22:36)Amir.t نوشته است: سلام به همگی   balloons  بچه ها منم بهتون ملحق شدم . امیدوارم درکنار شما دوستان و لطف خدا بتونم ازین عادات زشت نجات پیدا کنم Khansariha (69) فقط بچه ها اگه نکته خاصی بود منو راهنمایی کنین. (نمیدونم چرا فضای سایت یکم برام غریبو نامانوسه.) ممنونم ازتون. به امید رهایی همگی fly2

سلام

خوش اومدین به کانون 49-2 

ان شاء الله که حتما میتونید Khansariha (69) 

دفترچه راهنمای کانون و پیام هایی که تو پروفایل تون میفرستن رو دقیق مطالعه کنید و سوالی بود بپرسید
کم کم با فضای سایت بیشتر آشنا میشید.

موفق باشید
یا علی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان