عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1401 خرداد 22، 16:15)amir5432Es نوشته است: سلام Salam

سلام داداش عزیز
به کانون خوش اومدی Welcome (1)

ان شاء الله که حضورت در کانون، آغاز فصل تازه ای از زندگی و تلاش برای موفقیت در مسیر پاکی باشه Khansariha (69)
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم 128fs318181

در پناه خدا موفق و پیروز باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 
امید وارم بتونم اینجا به انسان بهتری تبدیل شم
(1401 تير 2، 19:23)Abc نوشته است: سلام 
سلام داداش جان به کانون خوش اومدی عزیز دل Welcome (1)
ان شاءالله بتونیم در کنار هم تلاش کنیم و به روز های خیلی خوبی برسیم 302
ان شاءالله حضورتان در کانون پر از خیر و برکت باشد برای شما Khansariha (18)
منتظر حضور گرمتان هستیم Khansariha (69)
یاعلی Gol
 سپاس شده توسط

سلام داداش عزیز

ان شاء الله با توکل به خدا و تلاش و امیدواری و تقویت انگیزه هات حتماً می تونی زندگی خیلی بهتری در پیش داشته باشی 128fs318181
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Khansariha (18)

در پناه خدا موفق و پیروز باشی.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط

سلام
خوش اومدید. Confetti
.
.
.
سلام
 از دشیب تصمیم گرفتم، سمزدایی دوپامینو شروع کنم که بخش عمدش شامل پ.. دیدن بود. همه چیزو پاک کردم از تو گوشیم و الان  بیقرارم نمیدونم چکار کنم?
(1401 تير 3، 9:14)NimaHn نوشته است: سلام
 از دشیب تصمیم گرفتم، سمزدایی دوپامینو شروع کنم که بخش عمدش شامل پ.. دیدن بود. همه چیزو پاک کردم از تو گوشیم و الان  بیقرارم نمیدونم چکار کنم?

سلام داداش عزیز

خوشحالم که برای رسیدن به پاکی قدم های محکمی برداشتی Khansariha (18)
نشون از عزم و اراده قویت داره Khansariha (69)

داداش جان، سم زدایی و ترک آلودگی ها، زمان می بره.
چون ذهنت عادت کرده و برای اینکه عادت های بد از بین بره، مسیر سختی رو باید طی کنی 53258zu2qvp1d9v

باید عادت های خوب رو جایگزین کنی.
یعنی چشمت رو عادت بدی که منظره های خوب ببینه. مثل نگاه به حرم های معصومین علیهم السلام یا نگاه به کوهستان و بیابان و جنگل و دریا و امثال این ها 128fs318181

داداش جان منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم 49-2

در پناه خدا پاک و موفق باشی.
یا علی
سلام دوستان من دانش آموز سال دوازدهمی هستم که حدودا از تابستون سال دوازدهم دچار این کار شدم تا الان خیلی احساس یاس و ناامیدی با انجام این کار به من دست داده خیلی تلاش کردم ولی خب ..‌. خلاصه از شما دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنید ممنون
(1401 تير 6، 21:11)علی۲ نوشته است: سلام دوستان من دانش آموز سال دوازدهمی هستم که حدودا از تابستون سال دوازدهم دچار این کار شدم تا الان خیلی احساس یاس و ناامیدی با انجام این کار به من دست داده خیلی تلاش کردم ولی خب ..‌. خلاصه از شما دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنید ممنون

سلااام
خیلی خوش اومدید به کانون پاکی‌ها Confetti

دفترچه راهنمای کانون رو بخونید و باهاش قدم به قدم پیش بیاید Khansariha (69) 
امیدوارم همیشه پاک باشید 302
.
.
.
سلام روز هفتم تموم شده اما حس میکنم اعتبادم پوششو عوض کرده و رواوردم به پر خوری. احساس تنهایی‌دارم چون تو شبکه های اجتماعی نیستم نمیدونم چی داره میگذره
(1401 تير 9، 23:54)NimaHn نوشته است: سلام روز هفتم تموم شده اما حس میکنم اعتبادم پوششو عوض کرده و رواوردم به پر خوری. احساس تنهایی‌دارم چون تو شبکه های اجتماعی نیستم نمیدونم چی داره میگذره

سلام رفیق  49-2

به کانون پاکی ها خیلی خیلی خوش اومدی  302
(1401 تير 9، 23:54)NimaHn نوشته است: سلام روز هفتم تموم شده اما حس میکنم اعتبادم پوششو عوض کرده و رواوردم به پر خوری. احساس تنهایی‌دارم چون تو شبکه های اجتماعی نیستم نمیدونم چی داره میگذره

خیلی به کانون خوش اومدین Confetti
همه ما اینجاییم که به کمک دوستان و هم گروهی‌ها عادات بدمون رو تغییر بدیم 302
به امید پاکی ابدی 317
(1401 تير 6، 21:11)علی۲ نوشته است: سلام دوستان من دانش آموز سال دوازدهمی هستم که حدودا از تابستون سال دوازدهم دچار این کار شدم تا الان خیلی احساس یاس و ناامیدی با انجام این کار به من دست داده خیلی تلاش کردم ولی خب ..‌. خلاصه از شما دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنید ممنون

سلام

خیلی خوش اومدین

ان شاء الله به یاری خدا و  به وسیله کانون و از همه مهمتر تلاش خودتون و استفاده درست از این فضا میتونید بهترین نتایج رو بگیرین 49-2 

دفترچه راهنمارو بخونید و عضو گروه های ترک بشید و فعالیتتون رو شروع کنید .

سلام
به کانون خوش اومدین

میتونید کانون رو جایگزین شبکه های اجتماعی کنید
تو گروه ها ی ترک عضو بشین و فعالیت کنید
همچنین در مورد همه حوزه های زندگی اینجا  تالار و انجمن و تاپیک داریم ، خوب کانون رو بگردین و تو قسمت های مختلفش فعالیت کنید.
موفق باشید 49-2
سلام و درود به همگی 
تازه وارد جمعتون هستم 
امبدوارم بتونیم به هم کمک کنبم ?????
سلام به همه 
خیلی خوشحالم که توی این محیطم و دارم برای رشدم و ترک یک کار بد و زندگی حراب کن  قدم میزارم ممنونم از همتون که کنارمین و بهم کمک میکنین از بر و بچه های کانون بسیار سپاس گزارم بابت ایجاد این محیط دوستون دارم زیاد 
به امید روزی هستم که بیام مثل تمام بچه های موفق کانون با سربلندی از موفقیت هام توی این مسیر ترکم که از همین لحظه شروع شده  بگم واستون 
دوستون دارم زیاد خدا رو شکر میکنم بابت همه تون

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان