عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام 
امید وارم بتونم اینجا به انسان بهتری تبدیل شم
(1401 مهر 28، 22:11).پارادوکس. نوشته است: سلام 
امید وارم بتونم اینجا به انسان بهتری تبدیل شم

سلام 

به کانون خوش اومدی 49-2

ان شاء الله با تلاش و پشتکار  بتونی به اهدافت برسی.
سلام به همه
من عضو جدید هستم. 65
تا به حال بارها توبه کرده ام، اما ...
امیدوار این بار با کمک شماها آخرین بار باشه 6
(1401 آبان 13، 0:47)Aghahe نوشته است: سلام به همه
من عضو جدید هستم. 65
تا به حال بارها توبه کرده ام، اما ...
امیدوار این بار با کمک شماها آخرین بار باشه 6

سلام داداش عزیز
به کانون پاکی ها خوش اومدید Welcome (1)

همه ما بارها و بارها تلاش کردیم و خیلی از اوقات ناموفق بودیم ولی مهم اینه که بتونیم امیدوارانه به مسیرمون ادامه بدیم 128fs318181
ابتدا اهدافی که از پاکی داریم رو مشخص کنیم و مواردی که در زندگی مون هست و مانع رسیدن به این اهداف میشن رو شناسایی کنیم و دنبال راه هایی باشیم که بتونیم این موانع رو با موفقیت پشت سر بذاریم 49-2

ان شاء الله با توکل به خدا و همت و تلاشتون و حضور فعالانه در کانون و گروه های پاکی، به پاکی و موفقیت برسید Khansariha (69)
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام علیکم...بنده حسینم...5ساله درگیر این مریضی هستم...ولی مطمئنم راه ابتلای من خیلی متفاوت هست..بنده یک اختلالی به نام [...] دارم و [...] ...امیدوارم با کمک همدیگر بتوانیم مشکلاتمان را حل منیم
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 2، 23:11)muhammadali1964 نوشته است: سلام علیکم...بنده حسینم...5ساله درگیر این مریضی هستم...ولی مطمئنم راه ابتلای من خیلی متفاوت هست..بنده یک اختلالی به نام [...] دارم و [...] ...امیدوارم با کمک همدیگر بتوانیم مشکلاتمان را حل منیم

سلام به شما داداش گرامی Khansariha (18)
به کانون پاکی ها خوش اومدی Welcome (1)

ان شاء الله با حضور و فعالیت های خوب و مفیدت و البته برنامه ریزی و تلاش و پیگیری بتونی به پاکی برسی 128fs318181

و
بابت اختلالت متاسفم 53258zu2qvp1d9v
امیدوارم حتماً پیگیری های لازم رو داشته باشی تا ان شاء الله این اختلال هم درمان بشه.

منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم 49-2
در پناه خدا سلامت و موفق و پاک باشی.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
(1388 مرداد 1، 13:34)Arman نوشته است:
به نام خدا
سلام تازه نفس راه پاکــــی303

به کانون و دنیای پاکی ها خوش اومدیWelcome (1)
اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)

سلام
من هم عضو جدید کانون هستم،خوشحالم که اینجا حضور پیدا کردم و امیدوارم به زندگی زیبا برسم.
این کار خیلی به من اسیب زد و من رو از خیلی پیشرفت ها بازداشت،بارهاوبارها سعی در ترک ش کردم اما پس از مدتی شکست خوردم،امیدوارم این بار موفق شوم. 53
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 5، 17:32)Amir_1 نوشته است: سلام
من هم عضو جدید کانون هستم،خوشحالم که اینجا حضور پیدا کردم و امیدوارم به زندگی زیبا برسم.
این کار خیلی به من اسیب زد و من رو از خیلی پیشرفت ها بازداشت،بارهاوبارها سعی در ترک ش کردم اما پس از مدتی شکست خوردم،امیدوارم این بار موفق شوم. 53

سلام داداش جان
به راه پاکی خوش اومدی Welcome (1)

ما هم خوشحالیم که در جمعمون حضور داری Khansariha (18)
همه ما به خاطر این گناه آسیب های زیادی دیدیم. مهم اینه که از الان انرژی و توانت رو به کار بگیری و با هدف گذاری و برنامه ریزی درست بتونی به موفقیت برسی ان شاء الله Khansariha (69)
درسته که مسیر پاکی مسیر سختی هست ولی با توکل به خدا و تلاش هدفمند می تونی موفق باشی 128fs318181

منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Gol
در پناه خدا موفق و پاک باشی.
یا علی
 سپاس شده توسط
سلام به همه کانونی‌های عزیز صادقانه بگم وقتی توی کانون ثبت‌نام کردم پست‌های شماهارو دیدم که انقدر باهم دیگه خوش برخورد رفتار میکنین انقدر قشنگ بهم دیگه روحیه میدین حالو‌هوام عوض‌شد چون من الان ۲روزه که توی ترکم و خیلی ضعف دارم و اصلا متوجه خیلی از کارام نیستم امیدوارم هرکسی که اسیر این کار بد شده رها بشه از دوستای گلم یه خواهشی دارم چیز زیادی نیست فقط هرکسی که این پست منو خوند از ته دلش برای اونایی که اسیر این کار بد شدن دعا کنه که رها بشن چون این دردو کسی میفهمه که خودش کشیده باشه کسایی که الان  ترک کردن دقیقا اون درد هارو کشیدن و درک میکنن با آرزوی موفقیت برای دستای گلم
(1401 آذر 18، 14:05)(Mohamad) نوشته است: سلام به همه کانونی‌های عزیز صادقانه بگم وقتی توی کانون ثبت‌نام کردم پست‌های شماهارو دیدم که انقدر باهم دیگه خوش برخورد رفتار میکنین انقدر قشنگ بهم دیگه روحیه میدین حالو‌هوام عوض‌شد چون من الان ۲روزه که توی ترکم و خیلی ضعف دارم و اصلا متوجه خیلی از کارام نیستم امیدوارم هرکسی که اسیر این کار بد شده رها بشه از دوستای گلم یه خواهشی دارم چیز زیادی نیست فقط هرکسی که این پست منو خوند از ته دلش برای اونایی که اسیر این کار بد شدن دعا کنه که رها بشن چون این دردو کسی میفهمه که خودش کشیده باشه کسایی که الان  ترک کردن دقیقا اون درد هارو کشیدن و درک میکنن با آرزوی موفقیت برای دستای گلم

سلام به داداش محمد عزیز Khansariha (18)
به کانون پاکی ها خوش اومدی Welcome (1)

خوشحالیم که در جمع کانونی ها حضور داری 128fs318181
ممنون که حس و حالت رو باهامون در میون گذاشتی.
اگه لایق باشیم دعاگو هستیم. به امید خدا که تلاشگران راه پاکی موفق و سربلند باشند Gol

داداش جان در گروه سرو هم ثبت نام کردی. به زودی مراحل ثبت نامنت تکمیل میشه 128fs318181
ولی همین الان هم می تونی توی سرو فعالیتت رو شروع کنی 49-2
ان شاء الله که با فعالیت و تلاش و توکل به خدا بتونی مسیر پاکی موفق باشی Khansariha (69)
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم داداش جان Khansariha (46)

در پناه خدا موفق و پیروز باشی.
یا علی
سلام 
من اهم
من تازه واردم
یووووهوووو
به خودم خوشامد میگم 4chsmu1
            دیوانه تر از خویش کسی می‌جستم

دستم بگرفتند و به دستم دادند..
.
سلام خدمت دوستان عزیز شب یلداتون مبارک باشه امیدوارم هر جا هستین حالتون خوب باشه، اسمم میکائیله ، منم یه تازه واردم و انشاءالله میخوام با کمک شما و این سایت این عادت بد رو ترک کنم و انسان بهتری باشم 25
سلام وقت بخیر ?
حالتون چطوره?
من یه دختر امیدوارم که این دو روزی هست که از طریق کامنت یکی از بچه ها در برنامه مایکت با سایت کانون گل? اشنا شدم و اومدم اینجا با توکل بر خدا و اهل بیت (ع) , به بهترین نسخه خودم دست پیدا کنم . 
به امید موفقیت روزافزون♥️

یه مطلبی رو هم از قلم جا انداختم , خیلی بهم حس خوب دادین وقتی پیاماتونو دیدم تو پروفایلم . واقعا خداقوت با این سایت خوبتون♥️
(1401 آذر 30، 12:54)Lover نوشته است: سلام 
من اهم
من تازه واردم
یووووهوووو

(1401 آذر 30، 20:23)میکائیل نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز شب یلداتون مبارک باشه امیدوارم هر جا هستین حالتون خوب باشه، اسمم میکائیله ، منم یه تازه واردم و انشاءالله میخوام با کمک شما و این سایت این عادت بد رو ترک کنم و انسان بهتری باشم 25

(1401 دي 1، 16:32)Soveiti نوشته است: سلام وقت بخیر ?
حالتون چطوره?
من یه دختر امیدوارم که این دو روزی هست که از طریق کامنت یکی از بچه ها در برنامه مایکت با سایت کانون گل? اشنا شدم و اومدم اینجا با توکل بر خدا و اهل بیت (ع) , به بهترین نسخه خودم دست پیدا کنم . 

یه مطلبی رو هم از قلم جا انداختم , خیلی بهم حس خوب دادین وقتی پیاماتونو دیدم تو پروفایلم . واقعا خداقوت با این سایت خوبتون♥️

سلام به شما دوستان تازه نفس گرامی 303
به کانون پاکی ها خوش اومدید Welcome (1)

ما هم خیلی خوشحالیم که به جمعمون پیوستید و می تونیم از حضور شما و فعالیت های خوب و مفیدتون بهره مند بشیم 128fs318181
الحمدلله که لطف خدا شامل حال کانون و کانونی ها شده و می تونیم در کنار هم، برای رسیدن به پاکی و موفقیت تلاش کنیم Khansariha (69)

ان شاء الله که بتونید از حضور و فعالیت در کانون بهترین بهره ها رو کسب کنید و همچنین بتونید بهترین اثرگذاری ها رو داشته باشید Khansariha (46)
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما بزرگواران هستیم 128fs318181

در پناه خدا سلامت و پاک و پیروز باشید.
یا علی
(1401 آذر 18، 14:05)(Mohamad) نوشته است: سلام به همه کانونی‌های عزیز صادقانه بگم وقتی توی کانون ثبت‌نام کردم پست‌های شماهارو دیدم که انقدر باهم دیگه خوش برخورد رفتار میکنین انقدر قشنگ بهم دیگه روحیه میدین حالو‌هوام عوض‌شد چون من الان ۲روزه که توی ترکم و خیلی ضعف دارم و اصلا متوجه خیلی از کارام نیستم امیدوارم هرکسی که اسیر این کار بد شده رها بشه از دوستای گلم یه خواهشی دارم چیز زیادی نیست فقط هرکسی که این پست منو خوند از ته دلش برای اونایی که اسیر این کار بد شدن دعا کنه که رها بشن چون این دردو کسی میفهمه که خودش کشیده باشه کسایی که الان  ترک کردن دقیقا اون درد هارو کشیدن و درک میکنن با آرزوی موفقیت برای دستای گلم

(1401 آذر 30، 12:54)Lover نوشته است: سلام 
من اهم
من تازه واردم
یووووهوووو

(1401 آذر 30، 20:23)میکائیل نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز شب یلداتون مبارک باشه امیدوارم هر جا هستین حالتون خوب باشه، اسمم میکائیله ، منم یه تازه واردم و انشاءالله میخوام با کمک شما و این سایت این عادت بد رو ترک کنم و انسان بهتری باشم 25

(1401 دي 1، 16:32)Soveiti نوشته است: سلام وقت بخیر ?
حالتون چطوره?

سلام سلام  317 317

آقا محمد 
آقا Lover
آقا میکائیل 
و خانم Soveiti 

به کانون پاکی ها خیلی خیلییی خوش اومدین Welcome (1) 

317 317 

امیدواریم کانون نقطه شروع و آغاز ماجراجویی بزرگ زندگیِ
 پاک و سالم باشه برای همه شما   Confetti

بی صبرانه منتظر شروع فعالیتتون هستیم  varzesh  302

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان