امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام من سهرابم دیروز عضو شدم.و همون دیروز توی مسابقه 10 روزه ثبت نام کردم آخه خیر سرم تجربه ی ترک تقریبا 3 ماهه هم داشتم:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell: ولی همین امروز وا دادمTearsTearsTearsTears1313.نمی خوام بی ارادگیمو توجیه کنم ولی یه جورایی ابزار گناه دمه دستم خیلی زیاده و بدترینشونم اینه که ساعات خیلی زیادیرو در طول روز تنهام

شایدم دلیل اینکه ایندفه خیلی زود شکست خوردم اینه که معنویتم کم شده.TearsTears
و از الان می خوام یه بار دیگه ستارت بزنم به امید خدا و با آرزوی ترک همیشگیcheshmak
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلااااااااااام317

خیلی خوش اومدین سهراب خان Khansariha (46)

اینجا دیگه کنار بچه ها تنها نیستین و اون دلیل هم دیگه وجود نداره که دیگه بخواین اون کارو کنین cheshmak4fvfcjaSmiley-face-thumb

ان شاءالله موفق و پیروز باشین و شاهد موفقیت های روز افزونتون باشیم...

ان شاءالله از بهترین های کانون بشین Khansariha (46)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام,من هم دیروز ثبت نام کردم;به نظر کانون خیلی خوبیه..راستش از دست خودم خسته شدم;واقعا نمیدونم چرا و با چه رویی این کارو می کنمTearsTears
من هم به امید خدا این جا فعالیت می کنم تا بتونم خودمو نجات بدم.. [و البته به دوستان هم کمک کنم]
(1391 خرداد 10، 15:30)امید فردا نوشته است: سلام,من هم دیروز ثبت نام کردم;به نظر کانون خیلی خوبیه..راستش از دست خودم خسته شدم;واقعا نمیدونم چرا و با چه رویی این کارو می کنمTearsTears
من هم به امید خدا این جا فعالیت می کنم تا بتونم خودمو نجات بدم..
سلام

خیلی خوش اومدی و منتظر فعالیتت هستیم. ان شالله که موفق میشی. یعنی حتما میشی فقط رمز موفقیت در بودن در کانون و توکل و اراده است
و اینکه
صد بار اگر توبه شکستی باز ای 303
سلام من علی هستم تازه وارد.امیدوارم بودنمون در اینجا مفید باشه هم واسه خودمون و واسه دیگران
(1391 خرداد 10، 22:27)ali. نوشته است: سلام من علی هستم تازه وارد.امیدوارم بودنمون در اینجا مفید باشه هم واسه خودمون و واسه دیگران
سلام علی جان

خوش اومدی به کانون
امیدوارم اینجا در کنار هم بتونیم ترک کنیم. و اینکه قطعا مفید خواهی بود
این گلها هم تقدیم شما به مناسبت ورودت 5353535353Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)317
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام به همه دوستان
همین امروز که جمعه دوازدهم خرداد هست ثبت نام کردم نیاز دارم که تو اولین فرصت با چند نفر آشنا بشم. چون اگه با چند نفر زود اشنا نشم فکر نمیکنم دیگه حوصله ی اومدن تو این سایت رو داشته باشم پس ازتون تقاضا دارم که به من پاسخ بدید تا من هم با حوصله هر روز به سایت سر بزنم تا موفق بشم برای موفقیت به کمک شما نیاز دارم
ورزش رو تازه شروع کردم و بهش علاقمه مند شدم و می خوام برای سلامتی بیشتر خود ارضایی و سیگار رو هم ترک کنم
با تشکر
پرواز را به خاطر بسپار*پرنده مردنی ست
سلااااااااااااااااااااام
خووووش اومدید
حتماً میتونید ترک کنید
فقط باید با اراده و قوی باشید
اینجا همه دوستای شما هستند
با کمک همدیگه همه چی حلهKhansariha (8)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
[highlight=#efefef]سلام به همه دوستان [/highlight]

[highlight=#efefef]همین امروز که جمعه دوازدهم خرداد هست ثبت نام کردم نیاز دارم که تو اولین فرصت با چند نفر آشنا بشم. چون اگه با چند نفر زود اشنا نشم فکر نمیکنم دیگه حوصله ی اومدن تو این سایت رو داشته باشم پس ازتون تقاضا دارم که به من پاسخ بدید تا من هم با حوصله هر روز به سایت سر بزنم تا موفق بشم برای موفقیت به کمک شما نیاز دارم [/highlight]

[highlight=#efefef]ورزش رو تازه شروع کردم و بهش علاقمه مند شدم و می خوام برای سلامتی بیشتر خود ارضایی و سیگار رو هم ترک کنم [/highlight]

[highlight=#efefef]با تشکر[/highlight]
پرواز را به خاطر بسپار*پرنده مردنی ست
(1391 خرداد 12، 18:10)sport4ever نوشته است: سلام به همه دوستان
همین امروز که جمعه دوازدهم خرداد هست ثبت نام کردم نیاز دارم که تو اولین فرصت با چند نفر آشنا بشم. چون اگه با چند نفر زود اشنا نشم فکر نمیکنم دیگه حوصله ی اومدن تو این سایت رو داشته باشم پس ازتون تقاضا دارم که به من پاسخ بدید تا من هم با حوصله هر روز به سایت سر بزنم تا موفق بشم برای موفقیت به کمک شما نیاز دارم
ورزش رو تازه شروع کردم و بهش علاقمه مند شدم و می خوام برای سلامتی بیشتر خود ارضایی و سیگار رو هم ترک کنم
با تشکر
سلام خیلی خیلی به کانون خوش اومدید
این قدر عجول نباش داداش 4fvfcja صبر کن با همه اشنا می شی. دور و بر کانون رو بچرخ و مطالعه کن. و بدون که حتما می توین ترک کنی اگه خودت بخوای 317317
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام 53
خیلی عذر میخوام که اینجا پست میدم،متاسفانه تو این انجمن نه میشه پیام خصوصی ارسال کرد و نه میشه تاپیک جدید ایجاد کرد.

من تازه ثبت نام کردم،دنبال جایی بود که از اونجا شروع کنم ولی متاسفانه هیچ تاپیکی مبنی بر اینکه از کجا باید شروع کرد،یا تازه واردان میان یه تاپیک باشه تا بفهمن چیکار کنن.

من الان سر در گم شدم نمیدونم از کجا شروع کنم،اگه یه تاپیک جامع ایجاد بشه و راهنمایی کلی انجمن داخلش قرار بگیره عالیه.

بازم عذر میخوامKhansariha (18)
خواستن=توانستن[تصویر:  iwhdea0ule85eincowr4.png]
سلام
خیلی خوش اومدی

یه پیام خصوصی برات ارسال شده از طرف سها. اونو بخونی یه توضیحات اجمالی داده شده که خیلی به درد بخوره

بعد از شروع از همین تاپیک....

برای شروعتر می تونی تو مسابقات شرکت کنی

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid157799
.
اینجا هم می تونی تو گروهها شرکت کنی
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid157674

برای شروع یه کم بچرخ تو کانون تاپیک های زیادی رو می بینی. و از این دو لینکی هم دادم استفاده کن. اون پیامم رو هم بخون

ممنون
موفق باشی و خیلی خوش اومدی [تصویر:  3.gif][تصویر:  7.gif]

با تشکر از هادی خان 4fvfcja

ضمن اینکه این پیشنهاد شما با پیام خصوصی ای که از طرف مدیریت سایت به کاربران داده میشه، انجام شده cheshmak

در مورد ارسال پیام خصوصی شما هم بعد از اینکه ارسال هاتون در کانون به 10 تا برسه کاملا فعال میشه و پس از اون هیچ مشکلی از این بابت نداریدcheshmak در مورد تاپیک جدید هم چرا نمیشه عزیزم؟Khansariha (18) فقط قبلش باید با مدیرها هماهنگ بشه که موضوع تاپیک تکراری یا...نباشه که مشکلی توی نظم کانون پیش نیاد...53

ممنونم از به فکر بودنتونKhansariha (18)Khansariha (8)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
من رضا هستم.Khansariha (8)
خوشحالم که این انجمن رو پیدا کردم.
من از شهریور پارسال تصمیم به ترک گرفتم ولی تا حالا موفق نشدم.46
بیشترین مقداری که پاک بودم 28 روز بوده.
ولی دو باره امروز........Tears
امیدوارم بتونم از حالا به بعد کامل ترکش کنم.
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلاااااااام اقا رضا خوش اومدید
اگه ارادتون قوی باشه
و تصمیمتون قطعی باشه
مطمئن باشید که میتونید ترک کنید
یا علی را از همین امروز بگیدKhansariha (8)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام به همگی
من خیلی وقت پیش تو این سایت ثبت نام کردم ولی راستشو بخواین اونقدر اراده ترک نداشتم و در واقع اون لذتو به پاکی ترجیح میدادم
ولی حدود 7_8 ماهه اوضاع خیلی تغییر کرده،اوایل اصلا باور به ضررهای فراوان جسمیش نداشتم،میدونستم که فقط افسردم میکنه وقتی تو سایتا میخوندم که باعث ضعف چشم،کمردرد ریزش مو و غیره میشه باور نمیکردم . . .البته با این حال از همون اول سعی کردم جلوشو بگیرم،خیلی سعی میکردم ترک کنم ولی نشد
الان حدود 8 ماهه که دقیقا اون چیزایی که باور نداشتم داره سرم میاد
من فقط 18 سالمه ولی جلوی موهام ریخته،چند وقته کمر درد گرفتم و تند تند سردرد و چشم درد میگیرم و شماره چشمم هم بیشتر شده وخیلی مشکل دیگه . . ..اصلا باورم نمیشد اینجوری شم،قبلا شاید یه کم از این کار لذت میبردم ولی الان حالم ازش بهم میخوره و حتی 1% هم لذت آور نیس و مشکل اصلیم اینه که معتاد این کار شدم بدون هیچ لذتی.انگار عروسکش شدم و اون هر وقت بخواد میتونه یاهام بازی کنه ومن نمیتونم جلوشو بگیرم
ببخشید پست طولانی شد،ولی خیلی به کمک نیاز دارم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان