عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

به نام خدا
سلام تازه نفس راه پاکــــی303

به کانون و دنیای پاکی ها خوش اومدیWelcome (1)
اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام من هم تازه وارد حساب می شم یا باید خودمو معرفی کنم
خوب فکر کنم همه منو بشناشن من خوش قدمم 1744337bve7cd1t81
می بینین هوشو یه کف مرتب41
(1388 مرداد 1، 13:23)tanha نوشته است: ....
دوستان تازه وارد اینجا می تونن اولین صحبتشون رو بگن و در واقع خودشون رو به دیگر دوستان معرفی کنن
....

[تصویر:  free-character-smileys-469.gif]

من می رم صداشون بزنم
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
سلام به همگی منم خیلی خوشحالم که این کانون رو پیدا کردم من تا حالا این موضوع رو جدی نمی گرفتم ولی وقتی امشب تو گوگل سرچ کردم و کلی اطلاعات در مورد عوارض و عواقب این کار دیدم اول خیلی ترسیدم بعد اینجا رو پیدا کردم و تصمیم جدی گرفتم ترک کنم لطفا کمکم کنید با تشکرTearsTearsTears
شاید باورتون نشه اما من بیش از 500 بار تصمیم گرفتم ترک کنم اما نشد
سلام.
من امروز ثبت نام کردم و خیلی خوش حالم که تونستم یه جایی رو پیدا کنم که همه برای یک هدف تلاش میکنن.
امیدوارم همه به هدفشون که ترک هست برسن.317
نوید خان جان خوش اومدی گلم
[تصویر:  10.gif]

اینجا همون جاییه که به امید خدا ترک دائمت رو می بینی

پس پیش به سوی رهاییییییییییییییییییییییی

من به این نتیجه رسیدم که کانون معجزه می کنه! نظر شمام همینه ؟ (قدیمیا رو می گم)
(1388 مرداد 2، 19:58)palang_s نوشته است: سلام.
من امروز ثبت نام کردم و خیلی خوش حالم که تونستم یه جایی رو پیدا کنم که همه برای یک هدف تلاش میکنن.
امیدوارم همه به هدفشون که ترک هست برسن.317

به به
یه یار و همراه جدید
خوش اومدییییییییWelcome (1)
منت رو سر ما گذاشتی

بیا تو این تایپیک اندر حکایت نام کاروری نظرت رو در مورد اسم کاروری خودت و بقیه اعضا بگو

منتظر پست های قشنگت هستم53
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
سلام من مریم هستم خوشحالم که با این کانون آشنا شدم و امیدوارم بتونم با کمک این کانون و دوستان و با اراده محکم و قوی و با کمک خدا این عادت زشت رو ترک کنم البته من از اول مرداد تو سایت عضو شدم ولی تو این قسمت نیومدم که خودم معرفی کنم.
راهی به سوی خوشبختی وجودندارد ، خوشبختی خود راه است .راهی که از درون شما آغاز می شود و به کمک توانایی و قابلیت شما در جهان بیرون تجلی می یابد . ( وین دایر )
 سپاس شده توسط
مریم عزیز خوش امدی
بهد تبریک می گم که تصمیم گرفتی ترک کنی مطما باش این بهترین تصمیم زندگیت هست که گرفتی ببینم چی کار میکنی ها می خوام تو مسابقه سالانه ببینمت

افرین به ههههههههههههمممممممممممممههههههههههههههههههههههههه
 سپاس شده توسط
salam man emroz ozv shodam . nemidonam vli in sito ta didam khaili omidvar shodam shayad be in khater bashe ke fahmidam man tanha nistam va hame ba ham tanha nistim

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
فقط فارسی بنویسید
پست های فینگلیش حذف می شوند
با تشکر:tanha
 سپاس شده توسط
سلام
خوب من هم یه تازه وارد هستم
چند وقتی هست که عضو اینجا شدم ولی هر چی خوندم نفهمیدم که باید چطوری تو این مسابقه هه شرکت کنم
هرکی بلده برام میل کنه
مرسی
بزرگترین گناه نا امیدیست
 سپاس شده توسط
ببینین اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی تازه واردین عزیز
ضمن عرض خیر مقدم لطفا کمربند های خود را ببندین و تا نگفتم باز نکنین cheshmak
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
سلام من امروز امدم تو این سایت و میخواهم اینو واسه خودم عادت کنم که وقتمو تو این سایت بگذرونم نه تو سایتهایی که عامل بدبختی هممون هست
1 پیشنهاد واسه همه دارم نظرتون در مورد اظافه کردن شرط نماز به مسابقه جیه؟
 سپاس شده توسط
سلام
از ورود به سایت واقعاخوشحالم
امیدوارم هم به هدفشون برسندMuscularvarzesh4fvfcja53258zu2qvp1d9vSmiley-face-cool-2317
ای آفتاب من ای معنی نماز
ای مفرد مذکر غایب.شه حجاز

بارالها اجلم را تو به تاخیر انداز
چند روزیست دلم تنگ محرم شده است

هیچکس همراه نیست(تنهای اول)
تنها مشترک دارنده بیشترین مدعی انتظار در دنیا

اللهم عجل لولیک الفرج
وقتی به زندگیم نگاه میکنم میبینم خدا دقیقا هر جایی که دستمو گرفته میتونسته مچمو بگیره
خدایا خیلی دوستت دارم
سلام RELIFE جان خوش امدی
راستی تو قسمت اندر حکایت نام کلربری برو باسه نامت توضیح بده تا بیشتر باهات اشنا بشیمcheshmak
اندر حکایت نام کاربری
feri جان شما هم همینطور باید منظورد از این نام جالب باشه شما هم از خودت تو قسمت اندر ....... معرفی کن41

یاعلی
سلام به همه ی بکس گل

علی رضا هستم و شریک و همراه شما تو راه ترک اگه خدا بخواد
منم 3 یا 4 بار شکست خوردم ولی اینبار فرق میکنه

الانم 4 روزه تو ترکم

با تشکرMuscular
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان