عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود و نقد مستندها و سخنرانی‌های مذهبی

سریال ظهور خیلی تاثیر گذار بود من دارم به دوستام پخش میکنم ملک سلیمان هم خیلی قشنگ بود
فیلم نمایش ترومن هم خیلی قشنگ بود این فیلم رو تقریبا 7 سال پیش تلوزیون نشون Smiley-face-cool-2
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 فروردين 28، 8:49)Hadi نوشته است: [quote='تاریک' pid='78688' dateline='1302875329']
خواهش میکنم به این سایت سر بزنید

فیلم های دجال جدید رو داره و می تونید دانلود کنید

اسم سریال دجال جدید که کار گروه week up است به نام فاز 3 خوانده میشود

خلیی تاثیر گذار است
خوب دیدمش!
خیلی خیلی خیلی باهاش مخالفم!Smiley-face-cool-2Kool

دوستان توجه كنید كه خیلی ازمراجع و حوزه علميه در مورد اينگونه مستندات جبهه گرفته اند. من فکر می کنم این گونه مستند ها کار یک عده از مسلمانان جاهل زمان است! مستند ظهور نزدیک است رو دیدین؟ من ندیدم! (شبیه همین است!) ولی وقتی اینقدر داریم اشخاص رو به روایات ربط می دهیم یه مشکل پیش می آد! و اون اینه که اومدیم یکی از افرادی که داریم میگیم مثلا این است از دنیا رفت! فکر می کنید چه اتفاقی بر سر اعتقادات مردم می آد؟ طبق فیلم ظهور بسیار نزدیک است اگه تا پایان دوره ی ریاست جمهوری فعلی امام زمان اومد که هیچ، اگه نیومد دیگه نمی آد!!!!! Khansariha (134)این چیزی است که یه عده ابله دارن به خورد یه عده دیگه میدن تو جامعه!!!!13

خلاصه در مقایسه با مستند اررایوالز باید نمره ی -100 بهش داد! :smiley-yell: افتضاح بود و صد البته مضر به نظریه مهدویت!

اصلا حرف من این نیست که تطبیقات درست بود یا اشتباه، حرف من این است که نفس عمل مشکل داره.Khansariha (18) اگه مثل اررایوالز بیشتر به مسائل بنیادی می پرداخت بهتر بودSmiley-face-cool-2Kool
(اینم نظر بنده که گفته بودم ببینمش میدم!)4fvfcja
همین جور که دارم دور می زنم نظرات مختلفی می بینم!
اگه حالش بود میذارم اینجا چند تاشون رو4fvfcja
حجت الاسلام قائم مقامی در بخشی از این گفت وگوی رادیویی با اشاره به اینکه مستند ظهور یک اتفاق فرهنگی بزرگ در کشور است، گفت: احساس مثبتی از این فیلم دارم و بدنبال این احساس بسیار خوشنودم که قرار است به مباحث مرتبط به مهدویت دامن زده شود. این کارشناس حوزه مهدویت اظهار کرد، برخی این فیلم را دیده اند و استنباط توقیت نکرده اند که از جمله آنان من هستم. در این فیلم ادعایی به تعیین وقت نشده است و در مورد شخصیتهای مطرح شده در فیلم برای همه افراد مطرح شده قطعیت آن مورد بحث است و تطبیق احتمالی است و به همین دلیل نمی توان توقیت را استنباط کرد.

در بخش دیگری از این گفتگو حجت الاسلام جواد جعفری، معاون پژوهشی پژوهشکده مهدویت و موسسه آینده روشن تصریح کرد: یکی از اشکالات مطرح شده دراین فیلم موضوع توقیت است و به نظر می رسد که سازندگان این فیلم به نزدیک بودن ظهور تاکید بسیار می کنند و باید دانست که نزدیک دانستن ظهور یک تکلیف برای مومنان است ولی امید و احتمال بدانند. حجت الاسلام جعفری، معاون پژوهشی پژوهشکده مهدویت در برنامه زنده گفتگوی روز رادیو گفت‌وگو درخصوص مستند “ظهور بسیار نزدیک است” اظهار کرد که این محصول خلاف واقع است و نباید در جامعه پخش شود. وی اذعان کرد: در این فیلم حکم به توقیت منتسب به مقام معظم رهبری شده است که اگر خدای نکرده ظهور اتفاق نیافتد اصل مقام معظم رهبری زیر سوال می رود. در این فیلم مجری آن می گوید جمعی از محققین اعتقاد دارند که مقام معظم رهبری همان سید خراسانی است و نمی گویند که احتمال می دهند.

دکتر هادی همایون، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) نیز در ادامه این گفت و گو تصریح کرد: خیلی روشن است برای ما که اگر محتوای این فیلم در یک کتابی به تیراژ ۲ هزار نسخه منتشر می شد و یا در مجلس سخنرانی ای عنوان می شد چنین جریانی را ایجاد نمی کرد. این اتفاق ناشی از ورود رسانه ها به این محتوا است. وی افزود: جریانی که ایجاد شده مخلوق رسانه است، گروهی آمده اند و ایده ای را رسانه ای کرده اند. خود کارگردان توضیح داده است که ما تنها نود هزار نسخه توزیع کرده ایم.
آیت الله طبسی در این نشست، معرفی کردن افراد را بعنوان نشانه هایی که برای ظهور معرفی شده است را اشتباه خواند و گفت: اگر بخواهیم هر نشانه ای که برای ظهور معرفی شده است را به گونه ای به افراد خاص دیگر نسبت دهیم، اعتماد مردم را به وعده های الهی کم رنگ می­کنیم. وی افزود: یکی از مهم‌ترین مواردی که ما باید به آن توجه داشته باشیم، تاکید بر تفکیک نشانه های حتمی و غیرحتمی ظهور است؛ چه بسیار افرادی از علما بوده اند که به دلیل عدم انجام این تفکیک، در گذشته های دور مرتکب خطای وقاتی شده بودند و برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) زمان تعیین کرده­اند.

همچنین، حجت الاسلام و المسلمین جواد جعفری با اشاره به مستند «ظهور نزدیک است» اظهار داشت: در این مستند از روایات به گونه ای استفاده شده که واقعیت روایت آن گونه نیست. وی افزود: یکی از مواردی که این مستند به آن استدلال کرده سخنان مقام معظم رهبری در مورد تحقق وعده الهی برای حکومت اسلامی و بر حق امام زمان(عج) است، آنها در این مستند این قسمت از سخنان مقام معظم رهبری را که فرموده­اند انقلاب اسلامی ایران آغازی برای تحقق این وعده الهی است را حذف کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد صابر جعفری نیز در پایان این نشست شوق به ظهور امام زمان(عج) را عامل تعیین وقت توسط برخی افراد عنوان کرد و اظهار داشت: اینکه بیاییم و زمانی برای ظهور امام زمان(عج) تعیین کنیم؛ اما خب این سخن تحقق پیدا نکند باعث ایجاد دودلی و شک در بین مردم می­شود.
http://mustdl.ir/files/arg/RadiGoftegu/M...hur_S1.rar

http://mustdl.ir/files/doc/mahdaviat/nag....part1.rar
http://mustdl.ir/files/doc/mahdaviat/nag....part2.rar
http://mustdl.ir/files/doc/mahdaviat/nag....part3.rar
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

اون سه تا لینکی که دادم نقدی بر این فیلم است که توسط بخش مهدویت حوزه ی علمیه ی قم است
با توجه به اینکه بعضی از مراجع با این سی دی مخالفت کردن از دادن لینک معذورم! برای همین هم پاک کردم لینک های پستهای قبلی روSmiley-face-cool-253258zu2qvp1d9v

بچه ها طبق بررسی های زیاد پی بردم که مستند ARRIVALS ساخته ی خود شیطان پرستان و جریانات فراماسونری هست...
به هیچ عنوان قبولش نداشته باشین...
(1390 فروردين 30، 10:08)Hadi نوشته است: آقا امروز داشتم فیلم سلیمان نبی رو نگاه می کردم!

افسوس می خورم چرا نرفتم سینما ببینمش. واقعا از سینمای ایران بعید بود یه همچین کار قوی ای!!4fvfcja

حتما ببینیدش. سی دی هاشم اومده. سبک فیلم برداریش واقعا جذاب بود.
همچین هم قشنگ نبود...
می دونی چقدر از فیلم رو سانسور کردند....
این فیلم تا مرگ حضرت سلیمان رو قرار بوده نشون بده اما سانسورش کردن
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
.

بسیار مهم : چون مستند (The Arrived) تا حدودی انحرافی معرفی شده حتما تحلیل هایی هم که گذاشته میشه رو دنبال کنین .
.
.
.
دانلود قسمت های مستند REPLACEMENT (جایگزینی ) در این پست .
.
.
.

Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 مرداد 19، 15:19)dr30na نوشته است: بچه ها طبق بررسی های زیاد پی بردم که مستند ARRIVALS ساخته ی خود شیطان پرستان و جریانات فراماسونری هست...
به هیچ عنوان قبولش نداشته باشین...

میتونم بپرسم چه شواهد و اسنادی داری ؟

اولا یکی از مهم ترین ملاک های فراماسونری بودن ییا نبودن بررسی دشمنی و تنفرش با اسراییل توی اون اثر هست
و دوم شیعه و خاندان امام زمان

دوما ، مهم نیست که کسی که این رو ساخته فراماسونری بوده یا نه ، ضمن اینکه خود فراماسونری ها توی این دهه طبق برنامه اشون ترجیح دادن ودشون رو بشناسن و از مخفی بودن بیان توی ظاهر ، برای همین جا باز شده و بحث ها علنی شده ، این وسط اونها خودشون ترجیح دادن که خودشون رو بشناسن ،

یعنی بلافرض هم که فراماسونری باشه بد نیست ، برای تحقیق و شناخت بهتر ، حتی فیلم هایی هم که توی ارریوالز مطرح شده واقعا خیلیاش ، یا اکثرشون دست ساخته ی فراماسونری و مبلغ اندیشه های اون بوده و اریوالز اومده به گونه ای جذاب ما را متوجه ان مقصد و نیت اون فیلم ها کرده

ممکنه طرف رو به فکر بیاره ، و کنجکاوش کنه ! ........

به نظر من مفیدن
4fvfcja4fvfcja

علیرضا جان ، دانلود نشد لینک اصلا نیومد ،

53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
درسته منم با آقا مجتبی موافقم

این مستند با سند حرف میزد اطلاعات زیادی رو هم دربر داره

خیلی از ابهامات رو برامون بطور واضح نشون داد و خیلی ها رو اشاره کرد و گذشت ازشون

من این مستند رو دوبار نیگاه کردم حرفاش با عقل من جور درمیومد

مخصوصا اون مصاحبه هاش

و در آخر اینکه بعد از نشون دادن برنامه هاشون میگفت که هر چی دلشون میخواد برنامه ریزی کنن

چون خدا بهترین برنامه ریز هست

امیدوارم که سری دومش هم خوب از آب در بیاد
......................
یا وهاب

باشه پوریا جان ، Khansariha (18)

پس من لینک ها ش رو با پسوردش میدم علیرضا جان که توی همون پست بذاره ..
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
قسمت اوّل
24 مگابایت

قسمت دوّم
29 مگابایت
[تصویر:  fastfood_launch-box.jpg]

دانلود : تحلیل مستند The Arrived - بخش اول به صورت PDF

بسیار مهم : چون مستند (The Arrived) تا حدودی انحرافی معرفی شده حتما تحلیل هایی هم که گذاشته میشه رو دنبال کنین .

.

.
(1390 مهر 7، 0:41)مجتبی نوشته است:

دانلود : تحلیل مستند The Arrived - بخش اول به صورت PDF

بسیار مهم : چون مستند (The Arrived) تا حدودی انحرافی معرفی شده حتما تحلیل هایی هم که گذاشته میشه رو دنبال کنین ..
دستت درد نکنه مجتبی جان
اگه ولی فایل صوتی داشتی از تحلیلات بهتره cheshmak خوندن سختتره تا گوش دادن 4fvfcjacheshmak

در مورد مستند جابگزینی یکم توضیح میدین؟
درباره چیه؟
سلام ،

.

یه نکته مهمی در باره این مستند (ARRIVED)بگم

قسمت 7تمش که پخش شد و من هم دیدم ، دیگه قطعا ثابت شد این مستند به مقاصد دیگه ای ساخته شده و کاملن انحرافی هست ، و احمد الحسن یمانی رو امام سیزدهم یعنی مهدی اول بعد امام زمان میدونه !! Khansariha (134) دیگه هم بحث تهمت یا بررسی موضوع نیست .

به دلایل مزخرفی هم استناد کرده !! که من که دیدم خیلی خنده دار بود ، ضمن اینکه قسمت های قبلی هم احادیثی که برای اثبات نزدیکی ظهور میورد مستند نبودن ،
برای همین من دیگه جالب نیست لینک این مستند رو بذارم و لینک های قبلی رو هم پاک میکنم ، بد نیست قسمت 7ش رو هم از این لینک ببینین :
http://199.91.154.23/x3liljcymfdg/g36n2f...sian_0.rar

.

نکته دوم هم اینه که پروژه بیداری گروهی است که مستند ظهور (THE ARRIVALS) را ساختند. این گروه را با نام های نورگا و آکنار می شناسند. پروژه بیداری تا کنون فقط سه مستند ظهور , کتاب الهی و فاز3 را منتشر کرده (البته اخیرا نسخه تلویزیونی ظهور نیز ارائه شده) و مستند The Arrived (ساخته عبدالله هاشم ) هیچ ارتباطی با پروژه بیداری ندارد.
شایان ذکر است که insha (از اعضای پروژه بیداری) به تازگی مستندی را به اسم مسیر قیامت آماده کرده که تا کنون 2 قسمت از آن منتشر شده است.

.
.

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو هم ببینین :
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-7223-page-8.html

.
.
.
.

سلام به دوستان گلم303Khansariha (8)

سخنرانی دکتر رائفی پور رو که همین امروز صبح انجام شد تو شهر ساری براتون میذارمKhansariha (46)

و به بزرگی خودتون ببخشین اگه کیفیتش پاینه چون با موبایل ضبط کردمKhansariha (56)1276746pa51mbeg8j

صوتی

زمان 2 ساعت

لینک دانلود

قسمت اول

قسمت دوم

.................
یا علی

.
مستند تصویری جن شناسی مردن ،
استاد رائفی پور

[تصویر:  jenshenasi.jpg]

یکی از جالب ترین سخن رانی ها ی استاد رائفی پور پیرامون جن شناسی مدرن و شیطان ، که قبلن قسمت اولش رو به صورت صوتی برای دوستان گذاشته بودم ولی اینجا کل سخنرانی به صورت تصویری و با حجم نسبتا پایین میذاریم :

هر پارتی حدود 25 مگابایت
.

قسمت اول :

قسمت دوم :

قسمت سوم :

قسمت چهارم :

قسمت پنجم :

[تصویر:  uctrrjr6ogtzrs108mh8.jpg]

.

4fvfcja4fvfcja
یه توضیح یادم رفت ،

برای هر قسمتی ، همه ی پارت ها را تویه پوشه دانلود کنید و بعد همه پارت ها را از نرم افزار وین رر تویه پوشه extract کنین ، یا همه رو Extract here کنید .

53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان