عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درباره انهدام سایتهای مستهجن توسط مرکز بررسی جرائم سازمان یافته

علیرضا خان......صدای من و میشنوی؟ ....

به نظر من حیفه که از نظرها و اطلاعاتی که داری هیچ استفاده ای نکنیم.

یه خواهش ازت دارم:

ازت میخوام که یکی دوتا مقاله کوتاه رسمی اجتماعی بنویسی. هرجوری که به نظرت بهتره. نمیخوام خیلی سخت باشه این کار طوری که قیدش رو بزنی.

یه موضوع پیشنهادی من با توجه به اطلاعاتی که داری و میتونی جمع کنی: بررسی روند آموزش جنسی صحیح در کشورهای موفق در امر آموزش.
دومی: امکان سنجی آموزش صحیح جنسی به کودکان ایرانی از طریق سایت های اجتماعی و آموزشی کودکان و نوجوانان

اگه این دوتا مقاله یا چیزهای دیگه شبیه اون آماده بشه هم خودمون کلی چیز یاد میگیریم و هم به عنوان یه خروجی و دستاورد خیلی خوب از بچه های این سایت توی اینترنت منتشرش میکنیم.

پیشنهاد میکنم با بچه هایی که باهات همفکرتر هستن از طریق پیام خصوصی کار رو پیش ببری. چون نظرهات با بعضیا خیلی خیلی مخالفه اگه این کار توی یه بخش عمومی پیش بره ممکنه اون قدر حرف و حدیث پیش بیاد که کل کار بخوابه. حداقل تا زمانی که پخته نشده، عمومیش نکنیم بهتره.

من رو هم در جریان بذار.
پیشاپیش ممنونم.
با خدا، تا خدا

ترک من
می شنوم ... چرا داد می زنی 4fvfcja

نقل قول: آخه این طور نیست که بگیم اینا گناهشون کمه. چطور میشه چنین حرفی زد؟
متاسفانه وضع مدیریت آموزشی و فرهنگی همین بوده و نتایج سرمایه گذاری فرهنگی نکردن سالهای پیش الان داره مشخص میشه. اما آیا باید این سایتها رو رها بذارن؟ رهای رهای رها؟

من اصلا چنین حرفی نزدم..به این جمله ی من دقت کن : "در کل من بازم نظرم مخالف اینه که منحصرا بدون برنامه های قبلی مدیران این سایت ها دستگیر و اعدام شوند."
یعنی من منحصرا چنین عملی را تایید نمی کنم ... نمی گم اونا گناهشون کمه،باید به کارشون ادامه بدهند و این حرفا .. اما مطمئنا اکتفا به چنین عملی بدون فرهنگ سازی و آموزش های قبلی هیچ فایده ای نداره ... خب این سایت ها بسته شد میرن سراغ سایت های دیگه 42

اما در مورد مقاله .. مقاله نویسی هر چند کوتاه هم باشه به وقت نیاز داره چون باید یه سری اطلاعات جمع آوری کنی و تحلیل کنی و پیوندشون بدی و عرضه کنی...
اما موضوعاتی که مطرح کردی :
بررسی روند آموزش جنسی صحیح در کشورهای موفق در امر آموزش : یعنی کشورهایی که از لحاظ فرهنگ سازی و آموزش در این زمینه ها موفق بوده اند را بررسی کنیم و با کشور خودمون مقایسه کنیم ؟!...به نظرم امکان پذیر نباشه چون فرهنگی که از زمان های گذشته در ایران جا افتاده و امروزه به مردم رسیده و همه بی چون و چرا اطاعت می کندن با فرهنگ کشورهای دیگه متفاوته .. علاوه بر این نقش دین در کشور ما خیلی نقش بارزیه که در همه جا لحاظ می شه در حالی که جاهای دیگه اینطور نیست یا کمتره ...

اما موضوع بعدی : امکان سنجی آموزش صحیح جنسی به کودکان ایرانی از طریق سایت های اجتماعی و آموزشی کودکان و نوجوانان : راستش اینا کار فردیه که از لحاظ روانشناسی کودک منبع اطلاعاتی باشه و به نوعی یه تحلیل گر اجتماعی هم باشه .. هر چند ما هم بعضی جاها میشیم تحلیل گر اجتماعی اما به طور دست و پا شکسته 4fvfcja ..
اما باشه من سعی می کنم موضوعاتی مانند این ها را یه سرچی بکنم و با همکاری بعضی دوستایی طرز فکرمون بهم شبیه است یه چیزی تهیه کنیم ..
اما الان فصل امتحانات میان ترمه و سر من و بقیه شلوغه بهتره بذاریم برای بعد cheshmak
درضمن افرادی که دوست دارند همکاری کنند بهم پیغام خصوصی بدهند تا با هم مشورت کنیم ..
ممنون 53
مشکل اینجاست که فرهنگسازی کار یه عده ایه که خواب تشریف داشتن دارن. منم توی پست قبلیم روی همین تاکید کرده بودم. اما کسانی که توی مرکز جرایم سازمان یافته هستن دارن کارشون و میکنن. نمیشه کل حکومت رو منسجم نگاه کرد چون خیلی بخشا ضعیفن و خیلیا قوی و هیچ ارتباطی به هم ندارن (متاسفانه). به علاوه خیلی کارا مثل فرهنگسازی جوونای الان باید سالیان سال پیش انجام میشده که نشده.

پس کم و بیش نظرمون یکیه4fvfcja

درباره مقاله ها: یه مقدار قضیه رو بزرگ کردی. به نظر من بهتره اوون قدر کوچیکش کنیم که بتونیم به راحتی انجامش بدیم.

بررسی روند آموزش جنسی صحیح در کشورهای موفق در امر آموزش:
قرار بر مقایسه با کشور خودمون نیست. به نظر من فقط ببینیم بقیه کشورایی که خوب آموزش میدن چیکار میکنن.

امکان سنجی آموزش صحیح جنسی به کودکان ایرانی از طریق سایت های اجتماعی و آموزشی کودکان و نوجوانان:
منظورم این بود که چون اینترنت تحت کنترل فرد خاصی نیست میتونیم همون آموزشهای صحیح رو در قالب مقاله هایی برای درج توی سایت و ایمیل آماده کنیم و جاهایی بذاریم که در دسترس کودکان باشه. اگه مطلب خوبی آماده کنیم مطمئنم که خیلی از سایتا اون و منتشر میکنن.

بازم اگه بحثی بود در خدمتمcheshmak
با خدا، تا خدا

ترک من
نظراتمون که آره بعضی جاهاش فقط اختلاف داره ، اما لطفا نظراتی که گذاشته میشه را کامل و بادقت بخونید تا به عمق مطلبی که نویسنده ی مطلب منظورش بوده برسید نه چیز دیگه برداشت کنید cheshmak

در مورد موضوع اول : به نظرم صرف آشنایی هیچ دردی از دردهای ما رو دوا نمی کنه .. دلایلش هم گفتم

در مورد موضوع دوم : فقط نباید به اینترنت اکتفا کرد.. به نظرم اینجور بهتره آموزش صحیح جنسی به کودکان ایرانی از طریق رسانه ها ، محافل و نشریات فرهنگی - اجتماعی (؟!)

من و بقیه ی دوستان اگه تمایل داشته باشند سرفرصت یه سرچی تو این زمینه می کنیم ببینیم چی دستگیرمون میشه .. اما الان نه به مون دلیلی که گفتم 4fvfcja
(1389 آبان 27، 3:52)سلام نوشته است: ...

بررسی روند آموزش جنسی صحیح در کشورهای موفق در امر آموزش:
قرار بر مقایسه با کشور خودمون نیست. به نظر من فقط ببینیم بقیه کشورایی که خوب آموزش میدن چیکار میکنن.

...

سلام

تا به حال کشوری بوده که مسائل جنسی رو درست و صحیح آموزش بده ؟؟؟
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
میشه رفت سراغ کشورهایی که امنیت اجتماعی بالایی دارن مثه سوئیس
.
آمار خودکشی توی سوئیس که خیلی بالاست !

در ضمن ... همه کشورهای اروپایی یا فساد جنسی توشون زیاده یا اینکه دیگه عادی شده مسائل جنسی توی کشورشون!

باید جایی رو پیدا کنیم که مسائل جنسی توش به یه امر عادی تبدیل نشده باشه. مثلا توی آمریکا یه زن ... هم بیاد بیرون برای بقیه فرقی نمیکنه، این که خوب نیست!

جایی که مسائل جنسی هم کنترل شده و هم اینکه به یک موضوع عادی و بی ارزش تبدیل نشده باشه و هم اینکه اون جذابیت خودشو حفظ کرده باشه در عین حفظ پاکی و عفت!

حالا ... یه همچین جایی هست ؟؟؟
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
4fvfcja

فرهنگ تربیتی اسلام رو ول کنیم بریم توی کشور های دیگه بپردازیم ؟

از نقطه ضعف های فعلی ما اینه که توی علوم انسانی زیاد توی این زمینه کار نشده ، فرهنگ اسلامی خیلی جا برای کار و تحقیق داره ،

و خیلی کم کاری شده ، پیشرفت های خوبی شده ، خیلی جا ها کار شده ، اما فقط توی تئوری ، کسی نیومده پیاده سازی کنه یا طرح عملی بده ، به نظرمن سرعت ابتلات زمانمون خیلی بیشتر از این حرف هاست و این موضوعا جدی گرفته نشدن ، توی بحث اقتصاد اسلامیم همین طوره ، ما یه قرآن و کلی علوم نقلی دست نخورده و خاک خورده داریم ، انقدر توی بحث نقل از تربیت حدیث داریم ، توی احکام میان از یه حدیث چندین حکم صادر میکنن کلی استنباط و استخراج به قول خودشون میکنن ، ول کردن بقیه مباحث رو ، شدیدا نیاز داریم ...

من کسایی میشناسم که دارن کار میکنن ، تحقیق و پژوهش ، مثلن توی اصفهان آزمایشی میخوان روی یه مدرسه و دانش آموزان با شیوه تربیتی متفاوت طبق تربیت اسلامی کار کنن ، همینطور برای گروه های سنی مختلفی که اسلام براش طبقه بندی کرده ، و توی نقل وقرآن هست ،البته از طرف دولت نیست ، یه عده خاصن که این ضعف رو توی تربیت حس کردن ...........

..................................
ولی بحث"خود راض.." فرق میکنه ، من که فعلن هیچ کس رو ندیدم یا گروهی رو ندیدم که جدی توی این کار به فکر باشن .....

شاید اگه ما شروع نکنیم کسی شروع نکنه .......

ولی اگه هم در باره تربیت و فرهنگ اسلامی تحقیق و آشنایی زیاد نداشته باشیم ، پرداختن به موضوع "پیشگیری " خود ارض.. فایده نداره .

..........
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
اگه کسی از اعضا باشه که تحصیلاتش در زمینه تعلیم و تربیت یا روانشناسی یا چیزی مربوط به این زمینه باشه می تونه خیلی کمک کننده باشه
سلام
اين مشكل-خو...ي- از قديم الايام بوده عهد بوق و قديم تر و نميشه انكارش كرد خدا يه نعمتي به ما داده حالا نتونستيم درست استفاده كنيم بايد جواب پس بديم همونطور كه عرض كردم از قديم بوده غربيا اومدن آزادي -به قول خودشون-جن.ي دادن ولي الان عين خر موندن توگل تازه تازه قانون وضع كردن چون اونجا خانواده اي وجود نداره دارن از تجربشون استفاده مىكنند و ساليانه سرمايه ميليارد دلاري خرج ميكنند به نفع مردم ايران و جهان 3 ...
كه اونجا هم آزادي ايجاد كنن از طرق مختلف قبل از انقلاب مشروب فروشي كاباره و مراسم هاي خياباني و ... بعد از انقلاب هم كه علم پيش رفت كامپيوتر ارزان شد و دستگاه هاي خانگي اومد بازار و ماهواره هاي بيشتر رفتن هوا اينجوري به قول انگليسي ها تفرقه بنداز و حكومت كن با خر كردن چند ايراني بي خدا اداره سايت ها و ماهواره ها به دستشون سپرده شد و چندين سال پيش آقا در مورد تهاجم فرهنگي هشدار دادن الان مو به بدن آدم سيخ ميشه ميشنوه چرا سينه زني ؟ چرا دعا؟
چرا اومول بازي؟ چرا حجاب؟ چرا روزه؟ميگن قرآن مال 1400 پيشه اين و همين فتنه كه اتفاق افتاد همين بي احترامي به امام حسين (ع) از همون تهاجم فرهنگي سرچشمه ميگيره ،آو-ون رفت ولي جاش سايت ديگه اي داره سرپا ميشه اونم فارسي بازم عكس و فيلم خواهر و مادر ما بدبختا ميشه پل استكبار براي بدبختي جوونايي كه كل دنيا به هوش اونا غبته ميخورن و اعتراف مي كنن كه ما باهوش تريم مي خوان جلو پيشرفت مارو با كشتن دانشمندانمون بگيرن كيف كردم بعد از اينكه شنديدم...
چرا اومول بازي؟ چرا حجاب؟ چرا روزه؟ميگن قرآن مال 1400 پيشه اين و همين فتنه كه اتفاق افتاد همين بي احترامي به امام حسين (ع) از همون تهاجم فرهنگي سرچشمه ميگيره ،آو-ون رفت ولي جاش سايت ديگه اي داره سرپا ميشه اونم فارسي بازم عكس و فيلم خواهر و مادر ما بدبختا ميشه پل استكبار براي بدبختي جوونايي كه كل دنيا به هوش اونا غبته ميخورن و اعتراف مي كنن كه ما باهوش تريم مي خوان جلو پيشرفت مارو با كشتن دانشمندانمون بگيرن كيف كردم بعد از اينكه شنديدم...
بعد از تصميم آمريكا براي تحريم بنزين اعلام خود كفايي كرديم تو اين بخش ،اصلا فكر نكنم اوباما تا اون موقع چنان تودهني خورده باشه -سپاه در كنار ارتش و نيروى انتظامي بخوبي تونسته جلو انواع تجاوز به ايران عزيز و اسلامي رو بگيره گرفتن ريگي و قاتل دانشمند ايراني ونفوذ به موساد كه مخوفترين سازمان جاسوسي دنياست افتخار بزرگيه -براي من شما رو نمي دونم- كشوندن اون بي همه چيز از آمريكا و مجازاتش-مدير آو.ون- اميدوارم اون سايت جديدم منهل بشه انشاء الله ..
-آموزش كودكان از لحاظ جن.ي مهمه ولي پدرا و مادرا كه وقت ندارن ولي اگه ماشينشونو سر كوچه پارك كنن صد مرتبه ميرن ببين خط نيوفتاده باشه؟ دزد؟جريمه؟
فكر نكنم اكثر والدين در مورد تربيت فرزندانشون از انبيا يا قرآن چيزي الگو گرفته باشن ،همون رسم ورسوم غلت من درآوردي پدر و مادرشون كه سينه به سينه رسيده رو عمل ميكنن و حتي بعضيا به اسلام ناب شيطاني عمل ميكنن توي روابط زن.يي البته تقصيري هم ندارن اين زمينه توي خط قرمز بود و اونا بيرون خط اي كاش ...
هرچه زودتر مصلح (عج) بياد و اين مسائل بهتر اصلاح بشه -ولي انصافا اين هم بي انصافيه كه بگيم من از خودم اختياري ندارم و همش تخصير اصغر آقاي سركوچه ست توي كتاب ادبيات قسمت آورده اند كه نوشته بود زمان قديم به دزده گفتن بيا آدم شو از ايم كارا دست بردار گفت گل منو اينجوري سرشتن گفتن گل تو پاكه ولي خوب لگد مال نشده و اينم از قرآن داشته باشين كه الدنيا مزرغة الاخره-دنيا مزرعه ايست براي آخرت-اگه تو مزرعه زحمت نكشي خودت بهتر ميدوني چه بلايي سرت مياد.معزرت.
هر چی میکشیدیم از این سایتا بود لعنت بهشون
Sarab جان اینجا رو سی یا سی نکن

بگذار ،اینجا دیگه ما سهم داریم ، بگذار زندگیمون رو بکنیم ، توهم کافیه هر چی می کشیم از این ادعا هاست، که جونا پول ندارند ازدواج کنند ،کارشون به اینجا ها میرسه ، بعد میشینند واسه خودشون دشمن تراشی میکنند و ما اینیم و اونیم ،
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام
وا؟؟17
کجای ارسال سراب C یا 30 هست؟!!Khansariha (134)

و اما حرفتون درسته.. غالب خطا از خودمونه.. !
وسیله ها رو هم خودمون پرورش میدیم..! اما نمیشه منکر اثرشون هم بود.!

یه جورایی داستانِ عرضه و تقاضاست!!

خدا هدایتمون کنه..!

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

از بس تا حرف زدیم گفتند ف ت ن ه به این کلمه آلرژی پیدا کردیم
تا کسی در مورد دایناسور ها هم صحبت کنه این کلمه توش بیاد ،بی برو برگرد شرط می بندم هدفش همون A C سی هستش Kool
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان