امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

گاهی
دلت بهانه هایی می گیرد که خودت انگشت به دهان می مانی...!!23

گاهی
دلتنگی هایی داری که فقط باید فریادشان بزنی اما سکوت می کنی ... 22

گاهی..!!
پشیمانی از کرده و ناکرده ات...1276746pa51mbeg8j

گاهی دلت...
نمی خواهد دیروز را به یاد بیاوری انگیزه ای برای فردا نداری و حال هم که...23

گاهی
فقط دلت میخواهد زانو هایت را تنگ در آغوش بگیری وگوشه ای
گوشه ترین گوشه ای...! که می شناسی بنشینی و"فقط" نگاه کنی...consoling2

گاهی
چقدر دلت برای یک خیال راحت تنگ می شود... 1276746pa51mbeg8j

گاهی  ...Tears
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
خستم از دست خودم از زندگی از آدم هایی که جز خودشون به چیز دیگه ای اهمیت نمیدن . بارها به این مسئله فکر کردم که ای کاش هیچ وقت پا به دنیای کثیف نذاشته بودم . دیگه هیچ چیز خوشحالم نمی کنه . شدم یه مرده متحرک که تا وقت مرگش فقط منتظره .....
(1393 فروردين 13، 19:28)توفیق نوشته است: خدایا خسته ام.دگر نمیتوانم غم تنهایی را بدوش بکشم.مگر من بنده تو نیستم؟مگر باید دگر چکار کنم گفتی توبه کن کردم گفتی واجباتت را انجام بده دادم گفتی حرام را انجام نده دگر که انجام نمیدهم.
ازت سوال دارم خداجونم.همه ی اون کسایی که به تو رو میارن عاشق تو میشن انقدر تنهان؟همه ی اونا نزدیکترین کساشون حتی خونوادشون باهاشون مثل یه مجسمه رفتار میکنن؟یا فقط منم که اینجوریم؟مگه میشه همه اخه؟اخه مگه میشه میون این همه دعا همش حکمت باشه یا همش نمیدونم چی باشه؟چرا یکیش منت نمیشه؟
نکنه تو متن جملاتمم شیطان نهفته.بیخیال ما هم مثل تو بی منت میبخشیم و شکر میکنیم.ولی الهی گاهی نگاهی
یکم رو خودتون کار کنید..
گاهی شما باید به خانواده نزدیک شین
گاهی باید یه تغییراتی رو در خودتون ایجاد کنید 
شما میتونید انشاا.....
تلاش کنید Khansariha (69)

(1393 فروردين 13، 20:39)ستاره سهیل نوشته است: گاهی  ...Tears

گاهی فقط گریه آدم و آروم میکنه ...کمی اشک .. و بعدش آرامش 

(1393 فروردين 13، 21:13)mehrdad365 نوشته است: خستم از دست خودم از زندگی از آدم هایی که جز خودشون به چیز دیگه ای اهمیت نمیدن . بارها به این مسئله فکر کردم که ای کاش هیچ وقت پا به دنیای کثیف نذاشته بودم . دیگه هیچ چیز خوشحالم نمی کنه . شدم یه مرده متحرک که تا وقت مرگش فقط منتظره .....

گاهی کمی استراحت برای ذهن و فکر و قلب آدم لازمه..
یه گوشه بشینی و از زمین و زمان ایراد بگیری...
اما تهش ..
تا زنده ای باید زندگی کنی
خوشا باران و وصف بی مثالش
از زمین و زمان ایراد نمیگیرم حقیقت زندگی میگم. بزرگترین آرزوی من اینه که بتونم چشمای تمام دست فروشها و کارتون خواب ها و بی خانمان ها و نیازمندا و بیماران و ... رو خندون کنم .(( فکر می کنی دیگران واست مهمن نه واسه عذاب وجدان خودته که میخوای به دیگران کمک کنی )) و گرنه مسلمان قوی اگه راست میگی از اون چیزی که دوست داری چرا نمی بخشی تا حالا شده خوشبختی به کسی هدیه بدی . هان .4fvfcja
(1393 فروردين 13، 22:16)mehrdad365 نوشته است: از زمین و زمان ایراد نمیگیرم حقیقت زندگی میگم. بزرگترین آرزوی من اینه که بتونم چشمای تمام دست فروشها و کارتون خواب ها و بی خانمان ها و نیازمندا و بیماران و ... رو خندون کنم .(( فکر می کنی دیگران واست مهمن نه واسه عذاب وجدان خودته که میخوای به دیگران کمک کنی )) و گرنه مسلمان قوی اگه راست میگی از اون چیزی که دوست داری چرا نمی بخشی تا حالا شده خوشبختی به کسی هدیه بدی . هان .4fvfcja
GigglesmileGigglesmileGigglesmileGigglesmile
امیر حسین جان ، زندگیه عزیز ، سختی و اسونی داره ، شخصیت هر کسی سختی هایی درک میکنه ، اما این ادامه دادن به زندگیه که تورو قوی میکنه، تجریتو بالا میبره ، سخت ترت میکنه ، اعتماد داشته باش ، اول به خدایی که بالای سرته ، هوای هممونو داره ، دوم به خودت ، بگو این سختی لازمه زندگیه و هیچ وقت یادت نره : این فکرتوئه که حال تورو تغییر میده ، اگه همش خودتو افسردگی بگیری نخوای شاد باشی ، جز حس بد چیزی سراغت نمیاد. 
من انلاین هستم عزیز 303
[تصویر:  05_blue.png]
سلام.....

خدا....

بعد از تقریبا یک سال شکستم....اینقدر اعصابم داغون بود....خستم.........

خواستم خودمو شکنجه کنم انگار....اینقدر توقع بیجا دارن ازم اعصابم داغون میشه.....اینقدر بهم فشار اومد احساس گناه رو به عصبانیت

چند لحظه پیش ترجیح دادم.....

خیلی بده نه بتونی استراحت کنی....نه بتونی حرفتو با کسی بزنی...همه ازت توقع دارن....حتی نمیتونم عصبانی بشم! چون بدنم داغون

میشه اینقدر تمرین کردم!

خدایا کی گفته من باید قهرمان جهان باشم؟

کی گفته باید پزشکی توی بهترین دانشگاه ایران رو قبول شم؟

اشکم درومد باز...خدایا چقدر امتحانم میکنی؟

اگه منو اوردی اینجا اذیت کنی خیلی نامردی.....

اینقدر لبمو گاز گرفتم تموم شد....

حالا دیگه پاک نیستم.....باید یک سال دیگه تلاش کنم تا به همینجا برسم.......

خیلی فکر خودکشی زده به سرم!

از حداکثر عصبانیت به حداکثر ناراحتی رسیدم........

خداجون یکی نیست به جز خودت که بتونم حسش کنم؟

اخه من که تورو نمیبینم اینطوری بازم اعصابم خورد میشه.....خودتو بزار جای من......

میخوام امشب بیدار بمونم درس بخونم....فردا هم کراتین و پمپ و ازین اشغالا میگیرم به قصد خودکشی تمرین میکنم....

دیگه هیچی نمیفهمم.....ازین اتاق سرد تکون نمیخورم.فقط میخونم تا اروم بشم........

هرچی میری بالاتر به جای اینکه هواتو داشته باشن بیشتر پشتتو خالی میکنن!

خدا تو منو معتاد اینکار کردی...هیچکس مقصر نبود.همه چیز دست خودت بود....منم نمیدونستم دارم چکار میکنم....

پس لطفا منو ببخش...خیلیم باحالم که یکسال ترک کردم.....

اخه بچه 6 ساله چی میدونه؟ خداجون نباید یکم زودتر دستمو میگرفتی؟ حتما باید میزاشتی 7-8 سال کارمو بکنم بعدش بفهمم چه بلایی

سرم اومد؟

نمیدونم....

حتما یه چیزی بوده دیگه....

کل فامیل تو کل عید میگفتن آرش  کی دکتر میشی؟!!!!!!! آرش این همه تمرین کردی اول نشدی؟!!! چرا؟!!!

آرش دانشمنده! بدین اینکارو بکنه!!!! اون یکی هم کار خودشه....

یکم بهتر شدم...اینقدر نوشتم تا اینجا هم پر شد....

وای خدا این دستگاهم میخوان ازمون بگیرن! همین الان نوشتم یکم حالم بهتر شد با نوشتن! که یهو یکی گفت لپتاپمو بده دیگه نمیخوام

باهاش بری اینترنت! نزاشتن سی ثانیه خوشحال باشیم.....

یعنی کانون هم تعطیل.....

فقط اروم دندونامو فشار میدم روهم ................

خدا اینم گرفتی؟!

باشه مال خودتون.....

شاید دیگه نتونم بیام....

خدافظ....53
سلام بر بزرگوارن

من پر از حرف سکوتم .....خالیم رو به سقوطم

من زیاد نمیتونم حرف دلمو راحت بزنم

امشب خانم حضرت زهرا از دل من خبر داره
امشب با ایشون درد دل کردم
مادر مادر مادر
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
دیروز یکم خلاصی دادم به همه چیز.خوشبختانه میتونم چند ساعت به هیچی فکر نکنم!

یهو دوتا معکوس دادم رفتم رو 3 اومدم کانون.128fs318181  عاقا من حالم خوبه....

دیشب خوابیدم بدون هیچ فکری.یه خواب دیدم زندگیم متحول شد!1744337bve7cd1t81 اینقدر خوش گذشت که تو عمرم اینقدر خوشحال نبودم....

خواب دیدم  تو زمان قدیمم  همه ازون لباس عجیب غریبا دارن بعد منو به عنوان پادشاه انتخاب کردن....همه ی مردم وایساده بودن یه تاج

خوشگل برام گزاشتنcheshmak  چون من از زمان اینده خبر داشتم با اینکه سنم خیلی کم بود پادشاه خیلی خوبی بودم!4fvfcja

یکی از دانشمندای اون زمان یه رادیو ساخته بود!1744337bve7cd1t81 که اشتباهی به جای ترانزیستور 834 از سری 6 t استفاده کرده بود! براش درستش کردم

بعد امواج زمان الان رو داشت میگرفت!1744337bve7cd1t81 کلی خوشش اومده بود پادشاه اچار فرانسستhaha

حالا بگذریم.....این خواب خیلی تعبیر خوبی داره....عاقا من یا پولدار میشم یا یه اتفاق خیلی توپ برام میوفته128fs318181 

الانم این لپتاپ رو پیچوندم(بخونید برداشتم) اومدم کانون خوشحالی بکنم...دیگه مهم نیست دیروز چی شد...

از حالا به بعدش خیلی خوبه....

هر بار از ته دلم با خدا حرف زدم  اینطوری بعدش همه چیز درست شد.فقط فارسی حرف میزنم باهاش مث پست قبلی....

برنامه ی قبل از اون اتفاق رو ادامه میدم تا بهترین باشم و یه چیز دیگه که اینجا نمیتونم بگم.....

الان میام جواب پیامارو میدم.....

دوستون دارم....خدانگهدار.....53

53 53 53 53 53
سلام به همگی ...
درخشنده جان خیلی خوشحالم برات رفیق ..از خوشحالیت خوشحالم ایشالله دنده 5 رو به جلو همیشه Khansariha (8)

دیروز یکی تو وایبر یه چیزی برام فرستاد واقعا دلم رو گیروند یعنی دلگیر ناک  بود ....

کاش روزی بنویسند به بقیع ،
کارگران مشغول کارند ، کار احداث ضریح !
چند روز مانده به اتمام ضریح ،
عید امسال، نماز ، صحن عتیق !
کاش روزی بنویسند به بقیع ، یا زهــــــــــــــرا (س)

مادر دو بخش است ما ، در ، ما هر چه میکشیم از این "در" است  و او هر چه میکشد از این" ما" است 

سلام بر مادر پهلو شکسته 5353535353

پی  نوشت : از اخبار سایت ها شنیدم که آزاد کردند این مرزدارها رو نمیدونم ....فکر کنم تایید نکردند هنوز مقامات ایرانی ...خدا کنه درست باشه خبرش
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
خداروشکر آزاد شدن..خداروشکر Tears
ميخوام رها شم از اين برزخ لعنتى..
ميخوام بغضمو فرياد بزنم..
اما فرياد سكوت..

يادم ميره چيرو نبايد يادم بره،حاليم نيست..
تو اين دنيا كه تشخيص گرگ و گوسفندش با استخراج دي ان آ هم ممكن نيست..
موندم فعلا توى گرگ بودن نفس خودم!!
واقعا آيا هربار يا تقصير گرگهاي نزديكه يا گرگ درون،يا كه از پايبست،اين خانه ويران است؟!
بايد شايد اين غرور لعنتيرو شكست و بدونم خودم هم پستم..و آدم بايد شد..
من كه هميشه سعي كردم..Tears
الك الكي تا كجاا هاا اومدمم..
نقل قول: هرچند که می دونم داغون تر از این هم ممکنه.
همين دونستن داغونترر هااست كه من رو داغونتر و داغونتر ميكنه..
شايد هم "تر" مناسب نباشه..

يه حسي ميگه ذهنتو الان درگير اين چيزا نكن..يه حسي ميگه يه مدت درگير اين نگه دار تا پاك بمونى،يه حسيم ميگه از درگير گذشته..
يه حسيم ميگه با اين وضع ادامه بدي،خدا ازت رو ميگردونه و به هيج جا نميرسي..

هنوز نتونستم خودم رو اون طرف بكشم و نه اين طرف..

اينجا هم كه بقيه هم فرياد سكوت همراه دارن و..:11:..شايد بهتره پستهاي قبلا هاي خودم رو بخونم..
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
- الو ...
-

- سلام، سلام مامان. خوبی!؟
-

- چه خبرا؟
-

- غذا خوردی؟
-

- منم خوبم. خدا رو شکر
-

- چند روز دیگه میام خونه پیش ت، ان شاء الله
- [گریه نکن، چیزی نشده که!]

به زحمت صدای نفس هاش رو می شنیدم که بعد تند تر شد،
و پدرم که می خواست او را آرام کند ...

53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
هیچ کقت فکر کردین اگر خودتون باعث
الودگی یکی دیگه به خ ا بشین چی میشه؟
باید چی کار کرد؟

تباهی یه نوجوون میشه در هر حال
شما باشید چی میکنین؟
مستقیم بهش میگین؟
یا سعی میکنین غیر مستقیم کنترلش کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]
خیلی ناراحت میشم بدون انرژی میرم تو تاپیک ورزش پست میزارم....1276746pa51mbeg8j خدایا یه روحیه ی خوب بهمون بدهKhansariha (8) 

همش فکر بد میاد سراغم..منظورم از فکر بد فکر بی ادبی و اینا نیستا....فکر میکنم که اگه اینطوری نشد چی؟ اگه اونطوری نشد چی؟1276746pa51mbeg8j 

سطح کورتیزول و الدسترون خون بچه های دهه 70 انگار سر به فلک کشیده!1276746pa51mbeg8j 

نشستیم با خیال راحت یهو دلمون میگیره!

عاقا نکن اینکارو با خودت نکن!

بعضی وقتا میگم خوش به حال اونایی که معتادن به مواد و اینا! راحت میمیرن! ما تو اون دنیا هم بریم استرس داریم!1276746pa51mbeg8j 

چند ماه دیگه بشه که هر شب بیمارستان باشم راحت شم...یا توی محیط کاملا شاد باید بود یا تو محیط خیلی ناراحت...

بریم اونجا به خودمون یه افتخاری میکنیم!

والاه!

عجب حالی میده به اشتباه هات فکر میکنی میبینی چه باحال بوده.یه چیزی ازش یاد گرفتی....ولی به خاطر اشتباه های بقیه فقط ادم

حالش بد میشه....

برم بازم درسمو بخونم ازین عذاب وجدان راحت شم....
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان