امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بدترین زندانها زندانی است که ان را نبینی
خیال می کنی آزادی ولی در اسارتی
...
در زندانم
زندان خویشتن
چرا که روح من آزاد نیست
خویشتن خویش را می بینم که باید بشناسمش
و اسب سرکشی را که باید رامش کنم

....

سلام دوستان
سلام همساده
تو که این همه زحمت کشیدی
افتادی تو کفی
موتورت را تقویت کن
یه موتور دیزلی با توربو به درد این راه میخوره
لوس بازی در نیار
نا امیدی ممنوع.128fs318181
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

شب قدر برتر از هزار ماه است (چیزی معادل 83 سال عمر)
میگن یک شبه نمیشه ره صدساله پیمود ..ولی تو شب قدر میشه

دعا برای همدیگه فراموش نشه
مخصوصا ظهور آقا امام زمان عج و شفای بیماران

طاعات و عباداتتون مورد قبول حق ان شاء الله53
سلام
امشب ،ميون دعا ،به اين فكر افتادم كه چطوري ميشه..
يعني در اصل پريشب،ميون دعا،به اين فكر افتادم كه به همين راحتي...؟!

نگاهي به پست هاي سال پيش:
(1392 مرداد 6، 2:36)اميد فردا نوشته است: خداایااا..TearsTears..
اشک شوقه..
کاش هر شب شب قدر بوود..53258zu2qvp1d9v 1
خدااایااا..روحمونو به صفای خودت جلاا بده..53
و نگذار این جلا با یاد چیز "اضافه"ای از بین بره..53
 شکر..یه شب قدر 19 دیگه هم زنده بودیمو قرآن رو سر گذاشتیم..1 53

(1392 مرداد 6، 20:55)undefined نوشته است: هر سال .. شب قدر قول ميدم .. قول ميدم كه اگه پاك  بشم .. ديگه الوده نشم ..
اما هر دفه ميزنم زير قولم ..
خدا جونم امسال قول ميدم ... ديگه زير قولم نزنم Tears

(1392 مرداد 13، 17:48)Homa_a نوشته است: صفحه های دو سه سال پیش کانون رو میخوندم 

خیلی جالبه که از وضعیت الانشونم خبر داشته باشی ... 

کسایی که قول دادن و عمل کردن .... 

کسایی که زیاد شعار دادن و عمل نکردن ... 

زندگی آدما فراز و نشیب داره ...  از دیدن موفقیت دوستام دلم شاد شد 

از شکست ها ناراحت شدم 

و فکر میکنم باید دعا کرد ... 

باید برای هم از ته دل کنیم  

دعا کنیم که حرفایی که میزنیم  در عمق قلبمون همیشگی بشه تا در زمان سختی ها فراموششون نکنیم 

خدایا  کمک .... 53258zu2qvp1d9v

پريشب تو اين فكر بودم كه به همين راحتي تو يه سال هزارتا گناه كني و بياي بگي خدايا به رحمتت قسم؟!
و اونوقت به گفته پيامبر اگر گناهانت به تعداد ستارگان و به اندازه ي درياها باشه ،تو اين شب آمرزيده ميشن؟!

و امشب اين فكر كه چطوري ميشه اين حس و حال رو تا يه سال حفظ كرد،مگر اقتضاي انسان فراموشكاري نيست؟!

خوب ازون جايي كه من تو درد دل جواب خودمو هم ميدم،جواب اينارو هم گرفتم..

نكتش همينه كه خودم گفتم"زنده مونديم تا يه شب قدر ديگه.."! به فرض اينكه از تمام گناهان(به غير از خوردن حق الناس) پاك شي،تو از كجا ميدوني همين فردا،كجا باشي؟ اون دنيا يا در حال منتقل شدن.؟! كِي معلومه كه كي وقت توبه كردن داره؟
دوستي داشتيم ٦ماه پيش از بين ما رفت،و ما فقط مونديم تو بهت،بعدش همش فكر ميكنم رفتنش تلنگري بوده واسه ما هم سناش!

دوست دارم سال ديگه ،بيام اينجا ،يا اصا هرجاي ديگه،خودمو بسنجم..چقدر از سال پيش عشقم به خدا بيشتر شده؟! چقدر از قرآن بيشتر ياد گرفتم؟ چقدر اونچيزي كه در مجموع ياد گرفتمو عمل كردم؟ چقدر معرفتم با ائمه با امام زمانم با دينم،مذهبم بيشتر شده؟
گذر عمر در نظرم چقدر بوده و نزديك شدن به سراي ابدي چقدر؟!

----
الان بر اين طبق به خودم از ٢٠ نمره بدم؟!
تئوري ٥ ، عملي ٠ ؛ميانگين : ٠
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
این همه رفتیم جلو و هیچی نشد....این همه دعا و التماس....

خوشحال میشدم اگه به یدونه از ارزوهام میرسیدم....اما دیگه مهم نیست...وقتی که تنهای تنها شدی..وقتی که دیگه خداهم تنهات گذاشت هیچی

ارزش نداره......

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم....

اما خدای من منو اینجا تنها گذاشت........خداجون ارزوهام مال خودم....بقیه چیزا هم مال تو....

اصلا دیگه دلم نمیخواد مثل ادم زندگی کنم....الان دوستامو نگا کن

چقدر خوشحالتر از منن.....

اما من دوسال از عمرمو هدر دادم به امید اینکه تو یه کوچولو کمکم کنی....دیگه ازت هیچی نمیخوام....

هرچی قدرتم داری مال خودت....

خودت باهاش کیف کن....

....
53
نقل قول: نمیدونم شاید من اشتباه میکنم....

اما خدای من منو اینجا تنها گذاشت........خداجون ارزوهام مال خودم....بقیه چیزا هم مال تو....

چقدر خوشحالتر از منن....
(ببخشيدا،ولي:asabani)
شما احتمالا منظورت دوتا چيزه،چون لفظ تنهايي رو اوردي،بزرگترين تنهاييارو ميگم:
ميدونم،حتما داري اشتباه ميكني داداش..
كافيه يه نگاه به الگوها يا اون آدمايي كه اومدن تا الگو باشن بندازيم..
حضرت یونس تو دل نهنگ،آرزو نداشت؟،تنها بود؟!
شما ميگي دو سال،حضرت يوسف ٥تا٧ سال ،طفل هزارتا آرزو داره،كي تنها موند؟!
همين ائمه ما هركدوم يه الگوي صبرن

شايدم منظورت به دعا هست
دعا به نظر من از اون چيزي كه ما ميبينيم بالاتره،
يه جا بحث شبهاي قدر بود،يه بنده خدايي ميگفت دعاي ما اين نيست كه به خدا بگيم چيا ميخوايم و معامله كنيم،اينه كه ما داريم برنامه مونو عرضه ميكنيم؛من ميخوام كه اينارو كسب كنم،و براي اينا تلاش ميكنم و تو هم ياري برسون،خدا هم نكات مثبتشو با توجه به تلاش ما تو قضامون جا ميده
و ياري رسوندن حتما به اون شكلي نيست كه ما ببينيم و بفهميم1744337bve7cd1t81؛اصلا خيلي موانع و مساءل غيبي بعضي جاها مقابل ما هست

ببخشيد اگه زياد حرف زدم يا منظورتونو اشتباه گرفتم
ولي تو تعجبم اصا1744337bve7cd1t811
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
اقای درخشنده قبول نشدین؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
کاش آقای درخشنده ماه عسل امشب رو دیده باشن.. با دقت!
1

و
داشتم سخنرانی آیت الله ناصری گوش میدادم..
گفتن:
شخصی میرسه خدمت امام سجاد علیه السلام و میگه :
آقا شما دنیا رو مذمت میکنین اما من دوستش دارم.. چ کنم؟
امام سوال میکنن: دنیا رو برای چی میخوای؟
میگه: میخوام خانواده ام راحت باشن..نفقه زنم رو بدم..صله رحم کنم .. صدقه بدم.. ب دیگران کمک کنم و ...
امام میگن: اگه دنیا رو واسه اینها میخوای .. خوبه..آخه این کارا چیزی جز آخرت نیست!

اگه ماها فهم درستی از کارایی ک میکنیم و کارایی ک ازمون خواستن، داشته باشیم تو همین دنیا و با همین کارا میتونیم آخرت خوبی داشته باشیم..

ایراد ما اینه ک بین دنیا و آخرت خط قرمز قرار دادیم..
دنیا ابزار پر کردن و ساختن آخرته.. با همین دو دو تا چهار تاهاش..با همین سختی ها و آسونی هاش..

ان شاء الله قدر بدونیم و درست استفاده کنیم..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

4fvfcja 
بله ، در تکمیل حرف های سها خانوم بگم که اتفاقا من اون برنامه رو دیدم ، نکته جالبی داشت ... 

میگفت که یه لحظه بم فهموندن بزرگترین سختی ها و بلا ها و مصیبت ها رو خدا به اهل بیت داد ، اهل بیتی که خدا توی حدیث کسا میگه تمام آسمان ها و زمین رو برای اون 5 تن آفریدم ، 

این که خدا بیاد تمام آسمان ها وزمین رو بیافرینه برای این نفرات و بعد هم توی این دنیا اماج سخت ترین مصیبات و بلا ها باشن . 

.......................

حضرت علی در مورد دنیا میگه :  " و نصب الافات "  یعنی یه سیبل هدف ، که اماج حملات  انواع و اقسام   بلاهاست ، 

خاصیت "دنیا " همینه ، این که تیر بلا و سختی هستی ، تیر رس ، تیر  در هم شکستن عزمهات و آرزوهات هستی ، حالا یا بهت اصابت میکنه یا نمیکنه ، 

مهم اینه که آدم این رو بدونه و آماده باشه ودل بش نبده ، 

مثل یه گنجیشک روی شاخ برگ که مطمئنه این شاخه متزلزله ، همیشه اماده برای پرواز هست . 

کسی که میدونه توی یه رودخانه ای پر از موج و پر تلاطم افتاده ، دیگه نمیگه چرا این موج و بلا به من خورده و به بقیه نخورده ، و یا دنبال فرار از موج نیست ، بلکه میدونه خاصیت این شرایط شنا کردن در انواع اقسام موج هاست ، پس باید آماده باشه که بتونه خوب شنا کنه ، با این دید دیگه داشتن یا نداشتن مصیبت باعث غم و یا شادیش نمیشه . 

............................

این جهان  اعتباره مثل هر چیزی دو تا چهره داره ، 

یه چهره اش ، وجه فانی هست ، یعنی چهره ای پر از بی عدالتی ، رنج ، انواع اقسام ناکامی و بلا ، سرکش ، محکوم به پوسیدگی و بلا ، مرگ ناگهانی ، قطعی نبودن رسیدن به آرزوهامون ، دار غرور و کلمه "دنیا " که منظور امام ها از دنیا این دنیاست . 

و یک چهره اش وجه باقی هست ، مزرعه آخرت ، پایگاه اولیا ، محل خود سازی ، محل دیدن زیبایی های خدا ، محل درک عشق خدا ، بهشت نعیم .

.................... 

کار ما اینه که نظر به وجه باقی داشته باشیم ، در دنیا همیشه سعی کنیم ، پذیرش ، رضایت الهی رو کسب کنیم ، با آرامش و امنیت ، توکل به خدا و نشاط و عشق زندگی کنیم ، این طوری یاد میگیریم  اگه هم آماج سختی ها و بلاها  در ظاهر هستیم ، اگه خواسته های ظاهری و آرزوهامون برآورده نمیشه ، 

ولی از الان توی بهشت هستیم ،و جز زیبایی نمیبینیم ، چون توی بهشت خدا قرار داریم ، واقعا کسی لذات باقی الهی و لذات  زندگی با خدا داشتن و زندگی با برخورد و بصیرت خوب رو حس بکنه همین الان داخل بهشته ، یه چیز نسیه نیست ، بلکه نقده ، لذت صداقت ، لذت گذشت ، لذت سجده ، لذت نماز ، لذت حس عجز و فقز در مقابل خدا و انواع اقسام لذات و بهشت های باقی والهی . 

چطور کسی این لذات و خوشی و آرامش ها رو  نداشته باشه و بعد بخواد آماج این بلاها صبر کنه ، نمیشه ! این که حضرت زینب میگه : ما رایت الا الجمیل ،  جز زیبایی ندیده اون هم در بزرگترین و سخت ترین مصیبت دنیا  

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1393 تير 28، 9:30)اميد فردا نوشته است:
نقل قول: نمیدونم شاید من اشتباه میکنم....

چقدر خوشحالتر از منن....
(ببخشيدا،ولي:asabani)
شما احتمالا منظورت دوتا چيزه،چون لفظ تنهايي رو اوردي،بزرگترين تنهاييارو ميگم:
ميدونم،حتما داري اشتباه ميكني داداش..
كافيه يه نگاه به الگوها يا اون آدمايي كه اومدن تا الگو باشن بندازيم..
حضرت یونس تو دل نهنگ،آرزو نداشت؟،تنها بود؟!
شما ميگي دو سال،حضرت يوسف ٥تا٧ سال ،طفل هزارتا آرزو داره،كي تنها موند؟!
همين ائمه ما هركدوم يه الگوي صبرن

شايدم منظورت به دعا هست
دعا به نظر من از اون چيزي كه ما ميبينيم بالاتره،
يه جا بحث شبهاي قدر بود،يه بنده خدايي ميگفت دعاي ما اين نيست كه به خدا بگيم چيا ميخوايم و معامله كنيم،اينه كه ما داريم برنامه مونو عرضه ميكنيم؛من ميخوام كه اينارو كسب كنم،و براي اينا تلاش ميكنم و تو هم ياري برسون،خدا هم نكات مثبتشو با توجه به تلاش ما تو قضامون جا ميده
و ياري رسوندن حتما به اون شكلي نيست كه ما ببينيم و بفهميم1744337bve7cd1t81؛اصلا خيلي موانع و مساءل غيبي بعضي جاها مقابل ما هست

ببخشيد اگه زياد حرف زدم يا منظورتونو اشتباه گرفتم
ولي تو تعجبم اصا1744337bve7cd1t811
من خیلی کلی حرفامو زدم....ادمایی که الگو بودنو رو نمیتونم تصور کنم....

متاسفانه برام تصورش خیلی سخته...من چیزایی که میبینم رو قبول میکنم...بعدشم اینا الگو هستن!

منو با اونا مقایسه میکنید؟! من قابلیت های عجیب غریب ندارم....

راستشو بخوای قبلنا که بچه بودم تا یه ارزو میکردم یهو پیداش میشد! برای خودمم عجیب بود...اما الان دیگه هیچی نمیشه.انگار خدا خوابش برده!

شایدم ایراد از منه...من پاک نیستم....

میخوام یه امتحان کنم...ببینم اگه پاکه پاک باشمم خدا یه کوچولو جوابمو میده یا نه....
(1393 تير 28، 9:31)می توانم نوشته است: اقای درخشنده قبول نشدین؟
 4fvfcja
 بستگی داره قبول شدن رو چی تعریف کنید! نسبت به بقیه عالی بودم اما نسبت به اونی که میخواستم افتضاح!
(1393 تير 28، 21:11)سـُـها ^‿^ نوشته است: سلام
کاش آقای درخشنده ماه عسل امشب رو دیده باشن.. با دقت!
1

و
داشتم سخنرانی آیت الله ناصری گوش میدادم..
گفتن:
شخصی میرسه خدمت امام سجاد علیه السلام و میگه :
آقا شما دنیا رو مذمت میکنین اما من دوستش دارم.. چ کنم؟
امام سوال میکنن: دنیا رو برای چی میخوای؟
میگه: میخوام خانواده ام راحت باشن..نفقه زنم رو بدم..صله رحم کنم .. صدقه بدم.. ب دیگران کمک کنم و ...
امام میگن: اگه دنیا رو واسه اینها میخوای .. خوبه..آخه این کارا چیزی جز آخرت نیست!

اگه ماها فهم درستی از کارایی ک میکنیم و کارایی ک ازمون خواستن، داشته باشیم تو همین دنیا و با همین کارا میتونیم آخرت خوبی داشته باشیم..

ایراد ما اینه ک بین دنیا و آخرت خط قرمز قرار دادیم..
دنیا ابزار پر کردن و ساختن آخرته.. با همین دو دو تا چهار تاهاش..با همین سختی ها و آسونی هاش..

ان شاء الله قدر بدونیم و درست استفاده کنیم..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
این برنامه ی ماه عسل یه ایرادایی داره....متاسفانه خیلی زود میفهمم توی برنامشون کی داره لوس بازی در میاره کی راستشو میگه....

سخنرانی جالبی باید بوده باشه....خوشم اومد مث اون یارو که میره پیش امام سجاد فکر میکنم!

اگه برم بهشت میدونم بهم خوش نمیگذره.....

چون دیگه هیجانی نیست....خوبی در برابر بدی نیست! خیلی بد میشه همش خوبی باشه....

مزه ی کار همینجاست...
(1393 تير 29، 5:07)مجتبی نوشته است: 4fvfcja 
بله ، در تکمیل حرف های سها خانوم بگم که اتفاقا من اون برنامه رو دیدم ، نکته جالبی داشت ... 

میگفت که یه لحظه بم فهموندن بزرگترین سختی ها و بلا ها و مصیبت ها رو خدا به اهل بیت داد ، اهل بیتی که خدا توی حدیث کسا میگه تمام آسمان ها و زمین رو برای اون 5 تن آفریدم ، 

این که خدا بیاد تمام آسمان ها وزمین رو بیافرینه برای این نفرات و بعد هم توی این دنیا اماج سخت ترین مصیبات و بلا ها باشن . 

.......................

حضرت علی در مورد دنیا میگه :  " و نصب الافات "  یعنی یه سیبل هدف ، که اماج حملات  انواع و اقسام   بلاهاست ، 

خاصیت "دنیا " همینه ، این که تیر بلا و سختی هستی ، تیر رس ، تیر  در هم شکستن عزمهات و آرزوهات هستی ، حالا یا بهت اصابت میکنه یا نمیکنه ، 

مهم اینه که آدم این رو بدونه و آماده باشه ودل بش نبده ، 

مثل یه گنجیشک روی شاخ برگ که مطمئنه این شاخه متزلزله ، همیشه اماده برای پرواز هست . 

کسی که میدونه توی یه رودخانه ای پر از موج و پر تلاطم افتاده ، دیگه نمیگه چرا این موج و بلا به من خورده و به بقیه نخورده ، و یا دنبال فرار از موج نیست ، بلکه میدونه خاصیت این شرایط شنا کردن در انواع اقسام موج هاست ، پس باید آماده باشه که بتونه خوب شنا کنه ، با این دید دیگه داشتن یا نداشتن مصیبت باعث غم و یا شادیش نمیشه . 

............................

این جهان  اعتباره مثل هر چیزی دو تا چهره داره ، 

یه چهره اش ، وجه فانی هست ، یعنی چهره ای پر از بی عدالتی ، رنج ، انواع اقسام ناکامی و بلا ، سرکش ، محکوم به پوسیدگی و بلا ، مرگ ناگهانی ، قطعی نبودن رسیدن به آرزوهامون ، دار غرور و کلمه "دنیا " که منظور امام ها از دنیا این دنیاست . 

و یک چهره اش وجه باقی هست ، مزرعه آخرت ، پایگاه اولیا ، محل خود سازی ، محل دیدن زیبایی های خدا ، محل درک عشق خدا ، بهشت نعیم .

.................... 

کار ما اینه که نظر به وجه باقی داشته باشیم ، در دنیا همیشه سعی کنیم ، پذیرش ، رضایت الهی رو کسب کنیم ، با آرامش و امنیت ، توکل به خدا و نشاط و عشق زندگی کنیم ، این طوری یاد میگیریم  اگه هم آماج سختی ها و بلاها  در ظاهر هستیم ، اگه خواسته های ظاهری و آرزوهامون برآورده نمیشه ، 

ولی از الان توی بهشت هستیم ،و جز زیبایی نمیبینیم ، چون توی بهشت خدا قرار داریم ، واقعا کسی لذات باقی الهی و لذات  زندگی با خدا داشتن و زندگی با برخورد و بصیرت خوب رو حس بکنه همین الان داخل بهشته ، یه چیز نسیه نیست ، بلکه نقده ، لذت صداقت ، لذت گذشت ، لذت سجده ، لذت نماز ، لذت حس عجز و فقز در مقابل خدا و انواع اقسام لذات و بهشت های باقی والهی . 

چطور کسی این لذات و خوشی و آرامش ها رو  نداشته باشه و بعد بخواد آماج این بلاها صبر کنه ، نمیشه ! این که حضرت زینب میگه : ما رایت الا الجمیل ،  جز زیبایی ندیده اون هم در بزرگترین و سخت ترین مصیبت دنیا  

.

کاملا درسته....
حرفای بقیه هم درست بودا....

داداش مجتبی یه خورده دیدت با من فرق داره....من وقتی میبینم یه چیزی نمیشه داد میزنم خدا این چی بود دیگه؟!

نمیام ادا در بیارم بگم حتما یه حکمتی توش بوده....اگه بخوام برای هرچی یه حکمتی پیدا کنم  خیلی زندگیم داغون میشد...

چیزایی رو میبینم که باید تغییر بدم تو این دنیا...چیزایی که باید به دستشون بیارم...هیچوقتم به کم قانع نیستم....

خدا خودش قانع نیست چه برسه به من! خدا میگه هرچی میتونی خوبی کن!

من موفقیت رو توی حرکت کردن میبینم....به نظرم خدا خوشش میاد ما واقعا با تمام قدرت برای یه سری چیزا تلاش کنیم....

وقتی جلوم بسته بشه یه حرفایی مث اون پست بالایی میزنم!

دوستای گلم براتون ارزوی موفقیت دارم...مرسی...خیلی بهتر شدمKhansariha (8)
اون قدر پایین موندم... که دیگه عقده ای شدم!

یه وقتا تنها چیزی که می تونی بگی اینه: «متاسفم»...
متاسفم برای خودم...

این تأسف خوردن چیزی رو حل نمی کنه...
اما لااقل وقتی کسی رو نداری...
توهم دلداری خوبی رو بهت القا می کنه!

امیدوارم تقدیر یک سال آیندم، جوری نباشه...
که این تأسف خوردن های تکراری باز هم تکرار بشه...

دیگه نمی خوام پایین موندن رو...
می خوام بالا برم...

یه آدم عقده ای نمی تونه حالش خوب باشه...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
ديشب يه شب قدر متفاوت رو تجربه كردم..
نشستم با خودم دو دوتا چهارتا کردم نتیجه اش این شد که :
ميخوام سال ديگه این حسرتها و بی انگیزگی های سال گذشتم جای خودش رو داده باشه
به همون شور و شوق و انرژی و سازندگی ای که لازمه ی جوانی ام هست.
دیگه می خوام راستی راستی زندگی کنم!!
317

خدا جونم خب معلومه با کمک تو 128fs318181128fs318181128fs318181
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام بچه ها هیچی تن سالم نمیشه به خدا نا شکری نکنین خدا نکنههههه ادم یه درد پیدا  کنه دیگهههه همه چی فراموشش میشه فقط دلش سلامتیشو میخواددددددددددددددددددد

خدا یـــــــــــا کمکم کن...ببخش اگه ناشکری کردمممم...
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

الان تازه از بیمارستان برگشتم، بابام یه دفعه حالش بد شد،

قبلش خواستم بیام از بیکاریو مشکلاتم شکایت کنم

واقعا به حرفتون رسیدم الون خانم

هیچی سلامتی نمیشه

خدایا بابت همه چی شکرت 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
اقا عطا سلامتي نعمت بزرگيه قدرش بايد دونست نبايد سر سري ازش گذشت بايددددد روزي ١٠٠٠ بار برا داشتنش شكر گفت ....خدايا به حق اين سحر ماه مبارك همه مريضا رو شفا بده.....:(
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

الهی آمین

از ساعت 8 صبح تا الان بیمارستان بودم

خدایا حال بابامو خوب کن

و بازم شکرت، بابت همه چی
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان