امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام بچه ها
اول من بگم که اصلان ناراحت نشدم کاملا حق با شما هست راستش من فقط اینجا میام آخه خیلی آدم کم تاقت و کم حوصله هستم همش مال اون عمل کثیف .....ایشالا زود خوب شم
راستی من 2 روز نیستم باید برم دانشگاه نمی دونم دلتون چقدر واسم تنگ می شه یا اصلان نمی شه یا شاید هم ته دلتون بگید آخیییش فعلا 2 روز از دست این ایگل روانی راحت شدیما..........خودم قبول دارم بد هستم ولی منو هیچ وقت از دعا هاتون فراموش نکنید چون شما ها بنده های خوب خدا هستین دعا های شما مستجاب می شه واسه همینه که همیشه ازتون می خوام واسم دعا کنید
راستی یه خبر...ثبت نام لاتاری شروع شده همون قرعه کشی اقامت آمریکا.خدا رو چه دیدید شاید اسم یکیمون در اومد شدیم آمریکایی 4fvfcja من که ثبت نام کردم
در پناه حق
یا حسین
اميدوارم كه در اين قرعه كشي موفق بشي
من هم خيلي دوست دارم گرين كارت آمريكا رو بگيرم ولي متاسفانه هنوز ديپلم نگرفتم

به سايت مهاجرسرا سر بزن كه اطلاعات در مورد زندگي در آمريكا داره
یکم به حرفایی که میزنیم بیشتر توجه کنیم...

من از یه چیزی واقعا ناراحتم و اونم اینکه یه سری چیزا بینمون داره از بین میره

بچه ها دارم به همتون دوستانه هشدار میدم..

این چیزا اگه از بین بره دیگه بر نمیگرده..."سعی کنیم حرمت ها رو حفظ کنیم"

فرق این فروم با بقیه ی فروم ها تو اینه که همه حرمت هم و حفظ میکنن...البته میکردن..

واقعا متاسفم
ایگل جان به شدت منتظر برگشتنتیم...و برای بهتر شدن درد کمرت هم دعا میکنیم...cheshmak
خوشا باران و وصف بی مثالش
4fvfcja

بچه ها درست یکسال پیش اولای آبان بود که من برای اولین بار اومدم توی سایت کانون ،

اولش بعد که نام نویسی کردم ، رمز رو اشتباه میزدم و این ورودی کانون هی اذیت میکرد ،و نمیذاشت بیام تو سایت ، یه مدت پست های بچه ها رو میخوندم ، بعدش رمزم یادم اومد و اومدم توی تجربیات ترک یه پست گذاشتم ،

اون رو زها من زیاد نمیومدم ، دفعه اول 2 هفته تونستم به کمک کانون نرم سراغ خود ...
ولی بازم شکستم بعد دوهفته ، یکی دو ماهی خیلی میومدم ولی پست نمیذاشتم ،

یادش بخیر ، اون زمان اکثرا بچه ها یه کسای دیگه ای بودن ، فکر کنم غیر از تنها و لیلی و مهدی و پرواز دیگه از اون دوران بازمانده ای نداریم !

خیلی ها بودن اما بعدش مفقود الاثر شدن ، البته بعضی برخوردهای بچه های کانون با هم هم تلفات میداد !

دو 3 ماه خیلی فعال بودم ،من از پستهای یکبار و b52 خیلی خوشم میومد ، بعدش که b52 یه تاپیک انشا درست کرد من هم شروع کردم به پست گذاشتن ، اما فکر کنم سر همین تاپیک بود که من به خاطر جواب یه پستی که یکی از بچه ها داده بود ، خیلی بم بر خورد و گفتم دیگه نمیام توی کانون ، (البته الان دیگه این طوری نیستم !)

اینرو هی شعار میدادن که هرکی تازه میاد توی کانون خیلی زود رنجه و ازرده میشه ، اما من تو این یه سال چند بار دیدم از این برخورد ها میشد ،

بعدش من دیگه نیومدم توی کانون ، البته یه بار توی بهمنم اومدم یه سری به تاپیک مسابقه زدم ،

یه بارم اومدم دیدم کانون آبی شده ،(قبلن کرمی و قهوه ای بود ) اصلا خوشم نیومد چون به حالت قبلی خیلی عادت کرده بودم ، ولی بعد به نظرم خوب اومد ،

داستان برگشتنم هم بر میگرده به نیما که باعث شد برگردم ،

ولی از فروردین به بعد که اومدم حال و هوا عوض شده بود و بهتر شده بود ، البته یه مدت بعدش هم یه عده خدا فظی کردن و توی اردیبهشت فکر کنم یه دو هفته ای بود که همه تالار ها و تاپیک ها خالی بود و غیر از 3 4 نفر کسی نمیومد ، اون زمان من بیشتر فعال شدم و اونجا رو پست بارون کردم شاید روزی 11 تا پست بیشتر ، همین باعث شد اراده ترکم هم بره بالا و تا 50روز موفق بشم ترک کنم ، البته همه اینها رو مدیون بچه های کانون بودم ، تا الان هم مدیون هستم ،

انشالله تا ترک کامل با بچه های کانونم ، بعدشم هستم ، ضمن این که این دفعه هم میخوام صد در صد ترک کنم فعلا که دو هفته شده ،

اما یاد خیلی از بچه های کانون رو من توی ذهنم دارم که مفقودالاثر شدن و دیگه نیومدن ولی هنوز فکراشون و بعضی از پستهاشون توی ذهنمه

مثلان پست آخر یکباربرای همیشه خیلی روم اثر گذاشت.
یا پست baby توی تاپیک فرار از تنهایی که نظرم رو در باره فرار از تنهایی به کلی عوض کرد

.

نه ایگل جان بیا بحث کن ، در باره خدا و بدبختیها و گرفتاریهای روز بشر ، گرسنگی و فقر و ظلم و اینها من نظرم رو توی پست قبلی گفتم ،
در باره مشکل جنسی توی ایران هم ،
بیشتر مشکل از فرهنگمونه بعدش و وضع جامعه و مانع اقتصادی ، که همه باعث میشه ما دیر ازدواج کنیم یا اصلا ازدواج نکنیم . ، تو این شرایط نمیشه نشونه دست رو برد سراغ احکام اسلام و بگیم ، همش بخاطر اینه که ما محدود شدیم !
برای اینها که گقتی اینها شرایط خاص هستن که برای اونها هم احکامی هست ،
.............

به نظر من اگه افراد ازدواج نکنن یا زنا نکنن ، دو جور در رابطه با مسئله جنسی صبر میکنن ،
گروه اول میرن کلی عکس و فیلم میبنن و به این موضوع فکر میکنن و تازه میخوان صبرم بکنن ! اگه خیلی بخوان خود ارضایی هم نکنن به نظر من آخرش روانی میشن
گروه دوم هم از همون اول نگاهشون رو توی همه زمینه ها کنترل میکنن ،
اونوقت نه تحریکی نمیمونه که بخوان باش مبارزه کنن ، این یه صبر عاقلانست ،

میل جنسی مثل گرسنگی نیست که اگه نخوری بمیری ،
وقتی تحریک بشی باید ارضاش کنی وگرنه روانی میشی .
اما اگه تحریک نشی راحت میتونی صبر کنی ،

قران میگه به خدا اعتماد کنین و ازدواج کنین ، اگه نمیتونین صبر کنین ، برین موقت ، بعد هم گفته صبر و تقوا برا کسی که شرایط ش رو نداره بهتره ،
قران هم به کاری که نشه انجامش داد دستور نمیده
....................................

این بد بختی اول و اخرش مقصر ماییم ، بشینیم با تدبیر شرایط ازدواجون رو آسون کنیم ، به خدا اعتماد کنیم ، بش بد بین نباشیم در باره آایندش کاری به حرف این و اون نداشته باشیم ، جامعه رو درست بکنیم ، فرهنگ های بد توی این زمینه رو بشکنیم ، اگه جامعه شرایط رو فرآهم نکرده ما چی ، همه چیزمون رو باید جامعه تعیین کنه؟ ، ما باید روی جامعه تاثیر بذاریم یا جامعه روی ما ؟
4fvfcja

ما توی این جامعه هم تحریک میشیم ، هم شرایطش باعث شده دیر ازدواج کنیم
ولی راه هاییی برای روانی نشدن4fvfcja داریم ، که دست خودمونه ،
این که از عوامل تحریک دور بشیم و صبر کنیم و با تدبیر مهارتهامون رو برای ازدواج کسب کنیم ، کنارش هم فرهنگ های غلط رو بشکنیم و سعی کنیم روی جامعه هم تاثیر بذاریم و کاری کنیم که شرایط بهتر بشه ،
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
اگر قانون های الهی در زمین جاری می شد تمام عاشقان به هم می رسیدند و چشمانی نبود که در حسرت نگاه معشوق شب و روز بباره ...
انسان ها قانون های الهی را نادیده گرفتند ... خودشان عقل کل شدند ... قانون های جدید ریختند ... و در زمین جاری کردند !
اکنون هزاران دل شکسته ... هزاران نگاه غم بار ... هزاران دل اندوهگین در روی زمین کنار هم زندگی می کنند و از کنار هم می گذرند و به قانون های الهی خرده می گیرند ! انگار کسی آنها را خواب کرده و نمی دانند که این قانون ها را روزگاری خودشان در زمین جاری کردند ...

بیاید از این خواب بیدار بشیم به قانون های زمینی خودمون پشت کنیم و قانون های الهی را در زمین جاری کنیم ...

بچه ها دعا یادتون نره ها
این جمعه با جمعه های دیگه فرق داره
بیاین به دل امام رضا (ع) پلی بزنیم تا به آسمون ها برسیم
بیاید همین یک شب ذکر خدا خدا از زبانمون و دلمون دور نشه
بیاین حداقل همین یک شب دل امام زمان (عج) رو شاد کنیم ... تولد جدش رو بهش تبریک بگیم
بیاید توی زمین و آسمون جشن به پا کنیم ...
بیاید با آسمونی ها یکی بشیم
دلامونو دریایی کنیم
این همه چون و چرا برای عشق بازی با خدا رو کنار بذاریم
بچه ها این جمعه خدا منتظرمونه امام زمان (عج) منتظرمونه امام رضا (ع) نگاهمون می کنه
بیاین چشم دل باز کنیم و بذاریم نور نگاه این بزرگوارا و عاشقا دلامونو نورانی کنه ...

خدایا سعادت عاشق شدن رو توی این جمعه نسیب هممون کن ...53258zu2qvp1d9v
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

فردا شب همسایمون مثل همیشه جشن گرفته خونشون میرداماد و سلحشور هم مداحی میکنن!
انقدر شلوغ میشه تو کوچه هم مردم میشینن!317

یادش بخیر پارسال همین موقع من بیرون بودم وقتی اومدم دیگه نرفتم خونه خودمون یه سره رفتم اونجا بعدش یادم افتاد نمازمو نخوندم رفتم تو یکی از اتاقاشون دیدم میرداماد اونجا نشسته!4fvfcja
خلاصه سلام و احوال پرسی کردم!53258zu2qvp1d9v
حالا خجالت میکشیدم جلوی میرداماد نماز بخونم42
گفتم الان میگه این پسره چه زشت نماز میخونه بالاخره هر جوری شد خوندم ولی باید منو می دیدید مثل لبو سرخ شده بودم از خجالت!42
پس از آن همه قومها در زمین / شمایید اکنون در آن جانشین
ببینیم تا چون عمل می کنید / هواخواه حق یا که اهریمنید
سوره یونس ، آیه14

بچه ها اونجا رو نمی دونم ولی اینجا اذان گفتن4fvfcjacheshmak
نماز اول وقت رو از دست ندیمcheshmak

توروخدا دعا کنین برام باید 140 صفحه بخونم واسه فردا1744337bve7cd1t81 همش 60 صفحه تونستم بخونم اونم چجوری !!! فقط روخونی کردم حفظ نکردم نمی دونم چی بلدم و چی بلد نیستم1744337bve7cd1t81Tears

دعا کنین دیگهههه
باید امشب 140 صفحه رو تموم کنم وگرنه که فقط خدا به دادم برسه1744337bve7cd1t8142
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من با خیلی کارا خداحافظی کردم اما الان باز یکی از دوستام بهم زنگ زد ! از اون اصرار از من انکار! با اینکه قبول نکردم و قطع کردم ولی الان نمی دونم چرا احساس می کنم شیطونه وجودم دوباره بیدار شده !! کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی بیاد plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13
هوشیاری غمه بزرگیه
خسته جان من نمیتونم راهنماییت کنم چون...42
از خودم بدم میاد !! همیشه راه میرم به خودم بد و بیرا میگم !! 13
میدونم اگه الان از تو کانون برم دوباره بر میگردم به گذشتههههههههههههههههههههههههههه
هوشیاری غمه بزرگیه
خب خسته جان نمی تونی خطتو عوض کنی؟
که کسی بهت زنگ نزنه؟
::
(1388 آبان 6، 18:59)خسسسسته نوشته است: من با خیلی کارا خداحافظی کردم اما الان باز یکی از دوستام بهم زنگ زد ! از اون اصرار از من انکار! با اینکه قبول نکردم و قطع کردم ولی الان نمی دونم چرا احساس می کنم شیطونه وجودم دوباره بیدار شده !! کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی بیاد plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13
بزن تو سر شیطون بی چارش کن! :smiley-yell:
من که نفهمیدم دوستت چه پیشنهادی بهت داده!
ولی نه گفتن رو تمرین کن!
اصلا قید همچین نارفیقانی رو بزن!
این همه دوست داری اینجا به این خوبی!4fvfcja
بهش یه کلام بگو نه و یک عمر به خودت افتخار کن خسسسسسسسسته جون
خسسسسسسته نباشی317317
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
مرسی مهدی و تایرد جان !! خدا کمکم کرد به خیر گذشت !
هوشیاری غمه بزرگیه
سلام من تازه اومدم يكي ميتونه منو راهنمايي كنه....اصلا تصورش رو هم نميكردم كه چنين سايتي باشه...واقعا از بنيانگذارش ممنونم.................مممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
گذرنامه انسان

نام : انسان * نام خانوادگي : آدميزاد * نام پدر : آدم * نام مادر : حوا *لقب : اشرف مخلوقات *
ماموريت : خليفه الهي * ساكن : سياره زمين * نژاد : خاكي.آري نژاد همه ماخاكي است.
مبدا : سراچه دنيا * مقصد : سراي آخرت * ساعت پرواز: نامعلوم *مكان پرواز: نامعلوم
كد پرواز : انالله و انااليه راجعون * شماره پرواز لااله الاالله * بارمجاز: اعمال صالح به هر اندازه
بارغيرمجاز: ماديات دنيا * آثار بجاي مانده پس از سفر: عمل مفيد-اولادصالح و...
توصيه هاي قبل پرواز : اجراي دقيق و كامل آموخته هاي كتاب و سنت پيامبر اكرم (ص)
بچه ها واسم دعا کنین،
دعا کنین خوب شم،دیگه طاقت درد کشیدن رو ندارم.
خواهش میکنم ازتون
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان