امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

ایشون خانم "ترک" بودن
که البته تو وبلاگشون اسمشون تارک گناه بود.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  84684684658564.png]

بچه ها جیک لاموتا(که داستان زندگیش رو اسکورسیزی سال 1980 تو فیلم "گاو خشمگین" روایت کرد)حتی بین 50 بوکسور برتر یک قرن گذشته نیست.

چرا اسکورسیزی زندگی بوکسور دیگه ای رو فیلم نکرد؟
اولین دلیلش زندگی دراماتیک و تراژدیک این ادمه
دومین دلیلش که بخاطرش این پُست رو میدم، اینه که جیک لاموتا سبک خاصی توی بکس داشت. اجازه میداد تا حریفش تا جایی که میتونه.بهش مشت بزنه و تخلیه شه انرژیش!! در این لحظه کارش رو شروع میکرد و تموم مُشت ها رو به حریفش برمیگردوند

همه مون حالمون خرابه. زندگی مون توی رینگ حسابی حالمون رو جا اورده. پشت سر هم بهمون مُشت میزنه.پشت سر هم شکست. هی بلند میشیم و کمر راست میکنیم و دوباره مُشت بعدی. شکست بعدی

چطوره مثل جیک لاموتا باشیم؟
مُشت خوردن رو تموم کنیم و این بار ما مُشت بزنیم؟
چطوره توی این بازی لعنتی ورق رو برگردونیم؟

-به شدت در حال تلاش برای ترک همه ناپاکی هام هستم. اولین قدمم این بوده که مدتها خ... نکردم. سیگارم رو هم ترک کردم . این منم که دارم به زندگی لعنتی ای که ساختم و روبرومه مشت میزنم. الان این منم که کائنات واسم دست میزنه و تشویقم میکنه. دیگه یه بازنده نیستم

-میدونید عاقبت جیک لاموتا چی شد؟ دو بار قهرمانی بکس جهان و در فینال سومین تلاشش برای کسب قهرمانی. مقابل رابینسون بازی رو واگذار کرد. جیک لاموتا تو این بازی مُشت های پیاپی رو خورد. ولی دیگه مُشتی نزد. تا حد مرگ مُشت خورد و دیگه بوکس بازی نکرد! و زندگیش توی یک سرازیری افتاد تا جایی که مدال های قهرمانیش رو برای پرداخت بدهیش تکه پاره کرد و طلاهاش رو فروخت! (مرگِ اسطوره ی جیک لاموتا جایی بود که مُشت خورد ولی مُشتی نزد)

- بعد از ترک خ... و سیگار. از فردا میخوام ورزش کنم. 6 صبح توی پارک. یه نوع پالایش ذهن . یه مُشت دیگه به نفس
(1395 آذر 19، 16:17)smwarrior نوشته است: Tears       Tears

چی شده؟
53
 سپاس شده توسط
سلام
بهترین تعریفی ک از خودم شنیدم این بود ک هیشکی اشکاتو نمیبینه.. اما گریه های بدی داری..

مدتهاس گریه های بدی دارم..
میترسم از این ک ب خودم بگم "مرغک عاشق کجا شد شور آواز قشنگت؟"

محکم بودن.. صبر داشتن... شکر کردن... سخته..

خدایا وسعت صدر.. 53258zu2qvp1d9v  
التماس دعا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

هی میام اینجا یخرده گله و شکایت کنم ازتون...
هی پشیمون میشم برمیگردم...
مثل همین حالا...

...
53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
انصافا این اینترنت لعنتی چرا اینطوری شده؟
من میرم اپارات خیر سرم ویدئو مدافعان حرم ببینم رو ویدیئوش کلیک میکنم یه پاپ اپ باز میشه لینک میکنه به سایت های شرط بندی و انواع کثافت کاری دیگه با تصاویر نمیه برهنه
این یا ویروس سیستم منه یا سیستم تبلیغاتی جدید اپارات مثل یوتیوب
مصیبت های استفاده از گوگل هم که بماند
فک کنم باید یه چند وقتی انترنت نیام نمیدونم چرا اینقدر سختمه دل کندن از این اینترنت
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
خدایا شکرت

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
خانم لبخند دعوامون کن اگه لازمه

سها جونم اشک و گریه چرا؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ
ﻭﻗﺘﯽ ﺩﻟﺖ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ،
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﻛﺲ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﺪ
ﺩﻟﺖ ﺭﺍ ﺑﺸﻜﻨﺪ ...
ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮﻛﻠﺖ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ،
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ
ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﯽ ﺍﻧﺼﺎﻓﯽ ﻛﻨﻨﺪ ...
ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻣﻴﺪﺕ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ،
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ
ﻧﺎ ﺍﻣﻴﺪﺕ ﻛﻨﻨﺪ ...
ﻭﻗﺘﯽ ﻳﺎﺭﺕ ﺧﺪﺍﺳﺖ،
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ
ﻧﺎﺭﻓﻴﻖ ﺷﻮﻧد،،،
ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﻤﺎﻥ
ﭼﺘﺮِ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭ،
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﭼﺘﺮِ ﺩﻧﻴﺎﺳﺖ 53
همش میگم کی این روزا میگذره
وقتی هم فکر میکنم میبینم خب این روزا بگذره بعد چی بشه؟همه روزا که مثل همن
پس من چرا این همه سرسختی به خرج میدم!حس بیخودم میگه میخواد این روزا تموم شه،دل خوشیه فک کنم
کلافه شدم از همه چی
گذشته تباه
حال تباه
آینده ...اونم تباه
زندگی الکی
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 20، 22:45)زینبی نوشته است: همش میگم کی این روزا میگذره
وقتی هم فکر میکنم میبینم خب این روزا بگذره بعد چی بشه؟همه روزا که مثل همن
پس من چرا این همه سرسختی به خرج میدم!حس بیخودم میگه میخواد این روزا تموم شه،دل خوشیه فک کنم
کلافه شدم از همه چی
گذشته تباه
حال تباه
آینده ...اونم تباه
زندگی الکی

یه جایی خوندم اگه روزای سختی را دارین میگذرونین،
این روزها را با سرنوشتتون اشتباه نگیرین
53
 سپاس شده توسط
در آن چمن که نسیمی وزد ز طره ی دوست
چه جای دم زدن نافه های تاتاری است

لطیفه ایست نهانی که عشق از اون خیزد
که نام آن نه لب لعل و خط زنگاریست
تو جمع سربازا نشسته بودیم شروع کردن راجع به جنس مخالف حرف زدن...یکیشون بود میگفت یه شماره از یه دختره داره که خیلی عشقبازه و کلی باهاش  بی ادبی چت کرده و لغزش کردن تلی این حرفا....بعد گفت تو فکر اینه بیارتش سر قرار اما هنو بهش پا نداده...نمیدونم از روی شهوت بود از روی بیکاری از روی تنهایی از روی رو کم کنی یا از روی دلسوزی برای یه دوست همدرد مثه خودم یا هر چیز دیگه گفتم شمارشو بده من ردیفش میکنم...شمارشو گرفتم و رفتم دیدمش دختره 19 سالش بود بدون شک اگه کرمانشاه نبود و تهران بود حتما میتونست بازیگر بشه از بس زیبا بود؛ بهش گفتم که نیومدم باهاش دوست بشم و شمارشم شانسی نیافتم و همه چیز رو بهش گفتم شوکه شد!!!بهش گفتم من با اینکه پسرم حالت تهوع میگیرم از حرف زدن با کسایی که اون باهاشون ساعتها چت میکنه.
به قول خودش با هزاران نفر تو مجازی پریده!!!
هر چند که میگفت من اولین نفری هستم که باهاش بیرون اومده ولی خب خر خودش بود!!!
 میگفت عاشق یکی بوده و بعد ولش کرده از اون به بعد لج کرده که دیگه سالم زندگی نکنه!!!خواست خودشو خیلی هفت خط و با تجربه نشون بده کمی که باهاش حرف زدم. نزدیک بود گریه ش بگیره!!!
بهش گفتم که چندتا دندون تیز کردن براش و حواسشو جمع کنه.دلم به حالش سوخت خیلی خام و بی تجربه بود. 
اونم گرفتار گند این دنیا شده بود ای تف به این دنیای لجن...
نمیدونم زندگیش به کجا کشیده میشه...خدا خودش دستشو بگیره 
سیم کارتی که با اون بهش زنگ زدم رو شکوندم و تا آسایشگاه قدم زدم کلی مسافت بود..هیچ حسی بهش پیدا نکردم ظاهرش فوق العاده بود ولی اصلا برام جذابیتی نداشت.فکر و دل من دنبال یکی دیگه رفته و دیگه برنمیگرده.  اینایی که یکی رو وابسته میکنن قول ازدواج میدن بعد یهو میزارن میرن جواب خدا رو چی میخوان بدن؟ زندگی طرف رو ویرون میکنن.
................
کاش مراقب خودمون بیشتر باشیم تو نت...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
چرا شیرینی زندگی اینقدر موندگاریش کمه؟
یا نه..
شاید انقدر تلخی زندگی بیشترِ که شرینی زندگی به چشم نمیاد؟
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
الان وقتش نیس
الان وقتش نیس

الان وقتش نیس

الان وقتش نیس

الان وقتش نیس

الان وقتش نیس

الان وقتش نیس

الان وقتش نیس