امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

همه دلشون برای دوران پاکی تنگ میشه من دلم برای اون دورانی که شکست داشتم تنگ شده،نه بخاطر شکست ها ، نه ، چون اون موقع حس میکردم کارم خیلی پیش خدا گیره برای همین قرآن رو از  ته دل میخوندم ، حال و هوای معنوی داشتم ، برای خودشیرینی پیش خدا هم که بود نمازم بیشتر از ته دل بود، هی بعضی وقتها آدم نمیدونه با خودش چند چنده ، فقط میخواد درد و دل کنه یکم خودشو بریزه بیرون.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ302
کجا بال کبوتر می فروشند
دلم در حسرت پرواز پوسید

چندوقتی هست که صبح ها وسوسه شدیدی دارم ، یه جورایی گاهی وسوسه من رو بیدار می کنه ، می ترسم ازش و می ترسم از اینکه نشه تا اخر راه رو برم ، مشکل ما زمان خیلی خیلی طولانی می خواد تا از بین بره ، خودتون می دونین متاسفانه در یک لحظه همه چیز خراب می شه و ماه ها طول می کشه تا دوباره بشی قبل از اون لحظه!
نمی دونم حکمت چیه اما از خدا می خوام همه آدم های روی زمین از شر چنین چیزی در امان باشن
دلم خیلی گرفته ...
سلام خدمت همه دوستان 
خیلی وقت بود میخواستم بیام درد و دل کنم اما  نشد که بیام 
الآنم که اومدم دردلی برای گفتن ندارم  شایدم فراموش کردم 
ولی دوستان امروز می‌خوام از. یه موردی صحبت کنم که  شاید خیلی وقتا توی جلسات مختلف شنیده باشین و از نظر بنده حقیر می‌تونه یکی از عوامل مهم توی موفقیت برای رسیدن به هدف همه ما باشه 
همین گوشی یاسیستمی که دارم باهاش براتون می‌نویسم خیلی عامل خطر ناکیه منم تا چند وقت پیش باورم نمیشد ولی خوب الان باور کردم دقیقا مثل یه صلاحی میمونه که دشمن داده باشه دستمون وبگه برید به خودتون لطمه بزنین اگه دقت کرده باشین دشمن موقعی که مارا تحریم کرد تنها چیزی که تحریممون  کرد فقط همین موبایلا را تحریم نکرد چون میخواست به هدفش برسه که تا حالا به خیلی از هدفاش رسیده 
ولی خوب ما باید تا میتونیم ازش دوری کنیم 
میدونین در واقع مثل یه مواد مخدر هست که وقتی یه آدم معتاد تا نیاز بهش پیدا می‌کنه میره سراغش البته نمی‌خوام خدایی نکرده جسارت کنم 
ولی ماهم وقتی وسوسه میشم به دلایل مختلف(مثلاً  عدم موفقیت توی یه کاری یا اصابمون بهم بریزه یا هر دلیله دیگه )سریع روی میاریم به این کوفتی که اکثرا با همون صلاحای که دشمن بهمون داده بود میریم سراغش پس بهترین راه اینکه این صلاحا را کمتر بگیریم دستمون خوب حتما میگین که میشه ازش استفاده مفیدم کرد منم میگم آره میشه ولی خوب شما فکرشان بکن ۱سال پاک باشی بعد یهو جوری وسوسه بشی که تا حالا تو عمرت وسوسه نشدی و بری سراغ این کار وکلا یک سال از عزیز ترین نعمت‌هایی که خدا بهت داده را بریزی دور و دوباره شروع کنی 
ولی اگه خودمونا عادت بدیم که کمتر استفاده کنیم درصد آسیبی که گفتم خیلی کمتر میشه  اگه سوالی بود در خدمتم
 سپاس شده توسط
می‌دونم طولانیه ولی حتما متن پایینما بخونین
 سپاس شده توسط
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــKhansariha (66)
 سپاس شده توسط
نقل قول: می‌دونم طولانیه ولی حتما متن پایینما بخونین
میدونی  از این متن ها خیلی خوندیم و خیلی هم لذت بردیم، فقط مشکلمون اینه که نمی تونم بفهمم چجوری باید این کارارو بکنیم
چجوری باید از داشته هامون لذت ببریم؟ خودمو میگم

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
به به مهندس 
دادا من چیز پیچیده ای نگفتم فقط کافیه از مجازی دور بشی 
در مورد سوالت هم به نظرم ببین خوب میتونی از داشته هات تو چه راهی استفاده کنی که بتونه بیشتر خوش‌حالت کنه همون کارا بکن
 سپاس شده توسط
متن یک نامه خودکشی بجا مانده از دهه 1970 : "به سمت پل میروم؛ اگر در مسیر حتی یک نفر به من لبخند بزند نخواهم پرید"
پ ن:خودکشی دردناکی بوده..تا حالا رهگذربا لبخند ندیدم من Khansariha (56) Hanghead
پ ن 2:شبتان پر از آرامش  303
 سپاس شده توسط
ی حس خیلی خوبیه،در و دل با ی غریبه 1
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
چقدر زندگیه ما عجیبه
چقدر چقدر چقدر
واقعا تو همه ی خانواده ها وقتی شرایطی شبیه ما هست انقدر پدر بی توجه و بی مسئولیته ؟

جواب ندین
از خودم می پرسم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
دل های غبارآلود پاک می شن ، اما دلی که قیر بهش چسبیده پاک نمی شه
 سپاس شده توسط
'ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﻢ ﺷـــــﺮﻡ ﻣﯿﮑﻨﻢ!! ﮔﺎﻫﯽ ﻣﯿﺨــــﻮﺍﻫﻢ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﺒﺎﺷﻢ! ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﯼ ﺑﺎﺷﻢ ﭘﺎ ﺭﻭﯼ ﯾﻮﻧــــﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ! ﺍﻣــــﺎ ﺩﻟـــــﯽ ﺭﺍ ﺩﻓﻦ ﻧﮑﻨﻢ! ﮔﺮﮔﯽ ﺑﺎﺷﻢ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺪﺭﻡ ﺍﻣــــﺎ ﺑﺪﺍﻧﻢ، ﮐﺎﺭﻡ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺫﺍﺕ ﺍﺳﺖ، ﻧﻪ ﻫـــــﻮﺱ! ﺧﻔﺎﺵ ﺑﺎﺷﻢ، ﮐﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﮔﺮﺩﺵ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﮐﻮﺭ... ﺍﻣﺎ ﺧـــــﻮﺍﺑﯽ ﺭﺍ ﭘﺮﭘﺮ ﻧﮑﻨـــﻢ! ﮐﻼﻏﯽ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﻗﺎﺭﻗﺎﺭ ﮐﻨﻢ.... ﺍﻣﺎ ﭘﺮﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺭﻧﮓ ﻧﮑﻨــــﻢ ﻭ ﺩﻟﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﺪﺳـــﺖ ﻧﯿﺎﻭﺭﻡ! ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﻢ ﺷﺎﯾـــﺪ... ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﺗﻮﻫﯿــــــﻦ... ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ "ﺍﻧﺴــــﺎﻥ" ﺧﻄﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 6، 19:02)engineer نوشته است:
(1396 مهر 6، 0:56)rezaKy نوشته است:
(1396 مهر 5، 18:09)chika نوشته است: دنیا در عین بزرگیش چقدر کوچیکه 
و چقدر ما توی اوهام خودمون گیر کردیم 
و چقدر فکر میکنیم همین چیزیه ک میبینیم و میدونیم 
خدایا چشممونو باز کن
نذار با چشم بسته بمیریم  Hanghead

واقعا دعای قشنگیه. این که بخایم با آگاهی بمیریم. من همیشه اینو از خدا میخام. Khansariha (69)
رضا این جا قسمت دردودل هاست، اینجا باید ناراحت باشی. نبینم استیکر خوشحالی مثل این Khansariha (69)  بزاری. Swear1
قبول ندارم که باید ناراحت باشیم اینجا 23
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
[quote pid='400926' dateline='1506805482']
atrisa'
پ ن5:ی چیزیو یادم رفت بگم..نوار آبی رنگی ک نوشته مصاحبه دارین..استاد مصاحبه دارین یا محاصبه؟؟چیه تکلیفمون بالاخره! 4chsmu1
[/quote]

قشنگ بود ماشالا دقت Khansariha (13)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان