امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام 7تیر عزیز. خیلی وقته نیستیا. دلمون تنگ شده بود برات. یهو گذاشتی رفتی و دیگه ندیدیمت
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
به ی خاطره تبدیل شد...
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
بهترین ویژگی کانون اینه که نقابهای آدم رو کنار میزنه. اینجا که میای دیگه هیچی واسه قایم کردن واسه کسی نداری...پشت این چند هزار پستی که زدی پره از لحظات زشت و بد لحظاتی که لازم نبوده نقش بازی کنی...بهترین جایی که آدم خود واقعیشه به دور از نقاب و ماسک زدن...همساده اینجا یه آدم زمین خورده فلک زده س یه کبوتر پر شکسته زخمی از طوفانهای گذشته و  مملو از ترس از گردبادهای پیش رو اما در دل پر از امید اوج گرفتن...هیچ جای دیگه اینجوری نیست
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
قطعا الان بهم خوش نمیگذره!
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
Hanghead

بگید درد دلاتونو آقای میپ

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
چاره چیه به هر حال باید با این شرایط کنار اومد!
 سپاس شده توسط
دنیا پر است از حرف های نگفته ، پر است از راه های نرفته، کار های نکرده ، خیال های بر باد رفته ... توی اتاقمان آنقدر حرفِ جا مانده ، آنقدر رویا داریم ، که جا برای خودمان نیست ... آخر غرق می شویم میان بغض ها و میان همان حرف های نزده میان خودمان ! #شاهین_شیخ_الاسلامی
 سپاس شده توسط
میشه دعام کنین؟
ی مزاحم دارم ک شدید نگرانشم
ممنون
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
دوستان برام دعا کنید درس هام رو با عشق مطالع کنم و همون محمدرضایی  بشم که تو المپیاد ها بود ......
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 15، 15:15).Mohamadreza. نوشته است: دوستان برام دعا کنید درس هام رو با عشق مطالع کنم و همون محمدرضایی  بشم که تو المپیاد ها بود ......

ان شاالله همه چیز مثل قبل میشه 1
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
خداوندا
اراده ام را 
به زمان کودکی برگردان؛
همان زمان که برای یکبار ایستادن، 
هزار بار میافتادم، اما نا امید نمیشدم...
 سپاس شده توسط
ان شاالله اقا محمدرضا
بخواید و تلاش و توکل رو همراه کنید هر غیرممکنی ممکن خواهد شد
در مسیر بندگی خطا و اشتباه هست دل بد نکنید مهم اینه سر جنگ با خدا نداشته باشیم ک نداریم شکر خدا شاهد مدعا اینجا بودنمون
با خودتون مهربون باشید
باصفا باشید 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
مبادا ،
چند ساعت ديرتر به زندگي كردن فكر كنيد، 
بايد تاخت،
بايد زد به سيم آخر، 
بايد دل به دريا زد،
بايد كرد آن كاري را كه بايد،
بايد خواست تا بشود ...
هيچ چيز در اين زندگي
آنقدر سخت نيست كه هيچ وقت حل نشود ! 
هيچ چيز آنقدر تلخ نيست كه رَد نشود !
هيچ چيز آنقدر بد نيست كه خوب نشود !

صابر_ابر
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
یعنی عاشق اینم که ما انسانا خودمون خودمونو هعی گول میزنیم حالا اینکه دیگران گولمون بزنن ب کنار...
حالا ی یک ساعت کانون هستم بجاش فردا صبح نمیام کانون میرم دنبال کتابا 22 یا بجاش شب بیشتر میخونم 22
الان این کارو میکنم برا اونکار وقت هست هنوز...[خودشم میدونه اون کار مهتر و ممکنه نتونه انجامش بده]
این که کاری نداره که باع[در حال جون کندنه که اونکار رو با سرعت بیشتر انجام بده 22 ]
حالا شاید فردا امتحان نگیره فلانی [ روزبعد در حال فش دادن به معلمه 22 ]
کار نیستش کو کار؟این همه دنبالش گشتیم نبود [ این همه مدت لم داده رو مبل و حرکتی نمیکنه]
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
استرس اضطراب ترس فکر و خیال ای کاش ارامش بیاد.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان