امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1397 ارديبهشت 12، 19:32)mohammad_93 نوشته است: سلام به همه دوستان
خیلی دلم گرفته  میخواستم یه جا مطلب بزارم اروم بشم .....کلی تلاش کلی وقت بزاری بتونی خودت رو به یه جایی برسونی و بعد یه قانون به نام سربازی برات بزارن و تو باید وارد یک محیطی بشی که هیچ ربطی بهش نداری و هیچ تخصصی هم بهش نداری بشی که کلی هم استرس زاست از تقسیم شدن اموزشی تا تقسیم بعد به یگان و بازهم تقسیم درون یگانی و بازهم درون خود قسمتت بشی بعد بهت بگن اشخور و انواع حرفا!!!!
خیلی دلم پره من پاک شده بودم اما وقتی رفتم انقدر استرس بهم وارد کردن که چاره ای جز خ ا نداشتم........

سلام.خوب باشید انشاالله
اقای محمدخان...
بنظرم زیادی دارید بزرگش میکنید...جاتون خالی داداشم سربازیه!!!(دور کلاهش منتها قرمزی نیس 4chsmu1 !)
مرررررررررد که نشده.
مررررررررررررررررررررررررررررررررد شده!!!!!!
اون موقع فکرشم نمیکردم یکی بیاد زنش بشه!الان یکم میتونم روش حساب کنم 4chsmu1

خخخخ دور از شوخی خیلی ها از سربازیشون لذت بردن و بعد از سربازی باگریه(!) از دوستاشون جداشدن!!!
خود دانید...
میتونید تا آخر به این دید خاک برسری کردن(!) جووونای مملکت ادامه بدید...ولی بدونید هر قطره نا امیدی که با متن امضاتون تو دل جوون ریخته شد؛ اون دنیا یا این دنیا عکس العملشو میبینید!!!(یا بهتر ه بگم میبینیم :/ )
یا حق
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 12، 21:50)زفیر نوشته است:
(1397 ارديبهشت 12، 19:32)mohammad_93 نوشته است: سلام به همه دوستان
خیلی دلم گرفته  میخواستم یه جا مطلب بزارم اروم بشم .....کلی تلاش کلی وقت بزاری بتونی خودت رو به یه جایی برسونی و بعد یه قانون به نام سربازی برات بزارن و تو باید وارد یک محیطی بشی که هیچ ربطی بهش نداری و هیچ تخصصی هم بهش نداری بشی که کلی هم استرس زاست از تقسیم شدن اموزشی تا تقسیم بعد به یگان و بازهم تقسیم درون یگانی و بازهم درون خود قسمتت بشی بعد بهت بگن اشخور و انواع حرفا!!!!
خیلی دلم پره من پاک شده بودم اما وقتی رفتم انقدر استرس بهم وارد کردن که چاره ای جز خ ا نداشتم........

سلام.خوب باشید انشاالله
اقای محمدخان...
بنظرم زیادی دارید بزرگش میکنید...جاتون خالی داداشم سربازیه!!!(دور کلاهش منتها قرمزی نیس 4chsmu1 !)
مرررررررررد که نشده.
مررررررررررررررررررررررررررررررررد شده!!!!!!
اون موقع فکرشم نمیکردم یکی بیاد زنش بشه!الان یکم میتونم روش حساب کنم 4chsmu1

خخخخ دور از شوخی خیلی ها از سربازیشون لذت بردن و بعد از سربازی باگریه(!) از دوستاشون جداشدن!!!
خود دانید...
میتونید تا آخر به این دید خاک برسری کردن(!) جووونای مملکت ادامه بدید...ولی بدونید هر قطره نا امیدی که با متن امضاتون تو دل جوون ریخته شد؛ اون دنیا یا این دنیا عکس العملشو میبینید!!!(یا بهتر ه بگم میبینیم :/ )
یا حق

سلام ابجی جان ....نمیدونم شما خانم ها از چی سربازی رفتن ما پسرها خوشتون میاد....هر دختری که میشناختم همینو بهم میگفتن البته میزارم روی نااگاهیتون از محیط خدمت......منم از استرس ها بی دلیلش ناراحتم و اگر نه اگر شرایطش مثل الانم بود هیچ مخالفتی نداشتم شایدم خوشحال بودم چون یه کار کوچیکی برای کشورم کردم....ناامیدی رو هم مقصرش من نیستم اونایی هستن که یک جوان رو با لیسانس دوسال به خدمت میگیرن و درکل خدمت حقوق یه ماه کادر رو بهش میدن!!! ولی خب حرفت متین و عوضش میکنم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
من اگه پسر داشتم دلم نمیخواست بیشتر از سه ماه سربازی بره
اونم سربازی خوبه نه این
ولی ی ی ی 
دلم بیشتر از این حرفا از ناراحتی و استرس سربازی ناراحت می شدم
ولی خیلی از پسرامون این شرایط رو دارن
به فکر چاره باشید که بهتر کنین شرایط رو
با زجر دادن خودتون چیزی عوض نمیشه

[تصویر:  nasimhayat.png]
اقا محمد اقا من حق ميدم بهتون ميدونم ك چقد داريد اذيت ميشيد داداش منم الان سربازه ميبينم اين بچه چقد اذيت ميشه
تو مديريت ي مدل سه مرحله اي براي تغيير وجود داره :خروج از انجماد،تغيير و انجماد مجدد
تو سربازي عمدا تو بدو ورود سرباز غرورش رو ميشكونن و سعي ميكنن عادات جديد درشون ايجاد كرده و نهادينه اش كنن  ك بهش ميگن انجماد مجدد
بخاطر اينه كه ميگن سربازي پسرا رو مرد ميكنه ..چون تحملشون رو ميبره بالا حرف زور ميشنون ولي نميتونن واكنش اني بدن و ي جورايي دوز هيجاني بودنشون كمتر ميشه البته اين ي چيزكلي هس و ممكنه در مورد همه صادق نباشه
حالا بماند كه خيلي وقتا زياده روي ميكنن افرادي ك بالاديىست سربازا هستن 
اقا محمد اقا اينم ي دوره اس ميگذره خودتونو اذيت نكنيد سخت نگيريد زياد بهش فكر نكنيد خيلي زود ميگذره 
من اين حرفا رو ب داداشمم زدم خيلي اروم شد و براش قابل تحملتر شد اوضاع وقتي فهميد جريان چيه
شما سعي كنيد اونجا دوستاي خوب پيدا كنيد همون كاري ك بهتون ميدن و كاراي جزيي جديد ياد بگيريد اينا بعدا ميتونه خيلي بهتون كمك كنه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام ، خیلی موافق مدت سربازی نیستم ، اما با دیدن خیلی از جوونا و نوع زندگیشون و روشن نبودنشون توی زندگی که از رفتارهای اجتماعی شون پیداست ، اگر پزشک بودم براشون سربازی تجویز می کردم ، توی سربازی خیلی چیزا می شه یاد گرفت و ارزش خیلی چیزا برامون پر رنگ می شه ، سربازی دوران خوبیه ، حتی اگر توی کرمانشاه در نقطه صفر مرزی باشه و یا سراوان ، امیدوارم همه سربازا صحیح و سلامت برن و برگردن
 سپاس شده توسط
[تصویر:  a.jpg]
دوستم یه قضیه عاطفی و عشقی براش پیش اومده داشتم باهاش حرف میزدم و به حرفاش گوش میدادم و شرایط رو براش شرح میدادم که وسط حرفام دیدم انگار دارم حرفایی که خودم به خودم پاییز 95 میزدم رو تکرار میکنم...دیگه نتونستم ادامه بدم و حالم به شدت خراب شد و رفتم تو گذشته هجوم خاطرات بهم حمله ور شد رفتم بیرون دیدم ناخوداگاه دارم اسمش رو صدا میزنم و دارم تصویر سازی میکنم و رویا پردازی گذشته که چی شد که اینجوری شد و این حرفا ... تهش چی میمونه برات پسر خوب؟ هیچی جز یه حال خراب  به همین دلیل منم سریع اومدم توی کانون
...........................................................
خدایا اینقدر زندگی بدی داشتم و دارم و گند زدم به رابطه م با تو که روم نمیشه هیچی بگم ولی خودت از سر رحمتت دستم رو بگیر مثل همیشه بیش از هر چیزی و بیش از هر زمانی بهت نیاز دارم 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
Hanghead
 سپاس شده توسط
 داشتم تو اینستا میگشتم خبری دیدم که خیلی ناراحت شدم به قدری که دیشب تو خوابم همش اشک میریختم
 برای بچه های کشورم که هیچ قانون درستی برای حمایت ازشون نیس و روزی خبر آزار و اذیت یا کشته یکیشون به گوش میرسه
کاش کاری از دستم بر میومد کاش. بد جوری دلم از این دنیا گرفته
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
چرا وقتی وسوسه میاد سراغ من کلا کر و کور میشم؟ Shy
نه میشنوم ن میبینم ن توجه میکنم به هیچ ندای نجات دهنده ای
با خودم تکرار میکنم باید مقاومت کنی ولی ی صدای ریزه ک بین اون هجمه گم میشه 
ایراد کجاست؟
کجارو باید تقویت کنم؟ Hanghead
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
من این رو به تجربه بهت می گم شادن جان
باید کمک بخوای
بیا اورژانس یا نسیم
حرف بزن
خیلی حالتو خوب می کنه
باور کن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  o_19f3hl55m19s7ri71uko18gkoc8a.jpg]
 سپاس شده توسط
خدایا نمیدونم دیشب چه چیزی منو از قلب گناه به بیرون کشید 
 مرز بین من و گناه به اندازه مو باریک بود
شاید اینکه تو ما رو میبینی 
اما من این گناه نکردن رو از سمت خودم نمیبینم 
امداد غیبی خودت بود
بهت باور دارم 
کمکم کن شرمنده این لطفت نشم  53
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 15، 10:31)آقای اراده نوشته است:
امداد غیبی خودت بود
بهت باور دارم 

سلام...اره ...
پس برا شمام فرستاد خدا؟؟؟ 4chsmu1 
منم از بیخ گوشم رد شد!!
از دعاهای امام زمانه(عج)، میدونم(:
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 15، 14:22)aliunknown نوشته است:
(1397 ارديبهشت 15، 14:02)زفیر نوشته است:
(1397 ارديبهشت 15، 10:31)آقای اراده نوشته است:
امداد غیبی خودت بود
بهت باور دارم 

سلام...اره ...
پس برا شمام فرستاد خدا؟؟؟ 4chsmu1 
منم از بیخ گوشم رد شد!!
از دعاهای امام زمانه(عج)، میدونم(:

سلام 53  برای منم اتفاق افتاد دیروز Hanghead  ...
همینطور وسوسه پشت وسوسه ... دیگه یه لحظه رسید همه چیز از یادم رفت ... بگذریم ....
خداروشکر که به خیر گذشته همه چی ....
Confetti

فکر کنم شیطوووووون گور به گوری ( Swear1 )شبیخون زده!!!
چندتا زخمی ام داشتیم!:/
تاریخای مشخصی میاد؟؟؟ انگار ده روز به ده روز اوجشه!!!
یادم باشه علامت بزنم سری بعدو!
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان