امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

ی چیزی رو دلم سنگینی میکنه و نمیتونم ب کسی بگمش ....خدایا منم کمک کن دیگه تورو عظمتت ی نگاهم ب من بندااز:(من جز تو کس و واقعا ندارم و میدونی ک جز تو کسی نمیتونه کمکم کنه Hanghead Hanghead
پ ن:صدای عروسی همسایه میاد1 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1397 تير 18، 15:14)یوسف نوشته است: هر روز شده پر از تکرار پر از فشار واسترس ,همه شم واسه هیچی
بهترین اوقات یه 24 ساعت واسم همون شب تا صبحه که خوابم اصلا نمیفهمم چجوری میگذره  Hanghead

یعنی این قدر با جلمه اول احساس همدلی کردم که نتونستم هیچی نگم.  
فشار و استرس و به سرانجام نرسیدن.
تکرار و تکرار و تکرار. 53258zu2qvp1d9v 

اما بهترین اوقات من شب تا صبح نیست.
شب تا صبح من با درد همراهه.
اون قدر سال گذشته که دیگه یادم نمیاد آخرین باری که بدون درد خوابیدم و بدون درد از خواب پاشدم کی بود.

وقتی به این آیه از قرآن میرسم که شب را مایه آرامش قرار دادیم نعوذبالله شک می کنم.
قطعاً فهم من از این آیه اشتباست.
حتما استثناهایی هم هست.
شاید خدا استثنا بودن من رو دوست داره.

به آدم هایی که صبح ها از خواب پامیشن و پرنشاط حرکت می کنن و لبخند روی لبشونه حسودیم میشه.
احتمالاً به اندازه ی من درد نمی کشن.

من امیدوارم به روزهای نیامده.  1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

بعضی وقت ها خیلی حالم میگیره. وقتی یه سری چیزها رو میبینم. همه اش فکر میکنم لیاقت من این نیست. ولی یه ندای درونی بهم میگه اتفاقا حقت ولیاقتت همینه شایدم کمتر..
یاد قطع بودن ارتباطم با واقعیت. باگول زدن خودم.عملکردهای اشتبام بلاک کردن واقعیت و قوانین دنیا و جامعه ی بشری که میفتم. بیشتر پی به حق بودن ندای  درونم میبرم.
ولی اخه این چه زندگیه با این سن  و سال همه اش درس(این اشکال نداره به طور بیمار گونه ای ازش لذت میبرم) همه اش مشغله همه اش نگرانی. ولی میدونم با توکل به رحمان میتونم مدیریت کنم و جلو ببرم امور رو
طی اتفاقات اخیر تصمیم گرفتم دیپلماسی فردیم رو در مقابل اطرافیان تغییر بدم و به شدت منطقی و سیاسی عمل کنم. چون دنیای ما به جز یه قسمت خاصیش طبق فیزیک مکانیکه و عاطفه در باطن جایی نداره.(عطوفتی هم اگه بخوام به خرج بدم طبق قران عمل میکنم) با شعور فعلیم این بهترین راهه
وقتی فکر میکنم  باید حد اقل شش سال دیگه هم درس بخونم .تو این مدت زندگی مالیم رو اگه قسمتم خارج از کشور باشه چه طور تامین کنم مخم سووت میکشه...
به ذهنم میرسه مثل دوست های صمیمیم با کمترین زحمت برم پناهنده شم اروپا . که وقتی فیلم میگیرن برام میفرستن یا لایو میذارن با بهشت فرقی نداره(هلند.آمستردام) از طرفی میدونم که اون هم ریسک داره هم وایی نمیدوومم .برم سر کتاب بیو شیمی با نصف وجب قطر و حمله ی بی امان  افکار...
خدایا خدایی نباید دیگه بشکنماKhansariha (58)داستان ترک من خیلی باحال شده خدایی رفتم تحقیقی کردم چن وقت پیش ک طی همین .... ی پروتیینی ب نام سیستین از بدن ما دفع ک نمیشه هیچ تازه جمعم میشه توی قسمتای خیلی مهم بدن من جمله چشم قلب و مغز حالا جمع بشه فک میکنید چی میشه؟ ممکنه باعث ایست قلبی ،در رفتگی لنز و مشکلاتی مثل پیش فعالی ،عقب موندگی ب وجود بیاره البته اینم بگم هیچکس با انجام دادن این کار دچار این بیماری نمیشه ها ن صرفا ی جهش ژنتیکی میتونه باعثش بشه دیروز رفته بودم گواهی نامما کارشا بکنم ک برم کلاس دیدم ن خیر هیچ وجه من الوجوه راضی نمیشن ک ی امضا بندازن پای برگه ما ب حدی اصابم خورد شد ک تصمیم گرفتم کلا عمل بکنم بره راحت بشم  دیگه ماشینم گذاشتم کنار تا بتونم گواهی نامه بگیرم ولی خدایی سخته سختتتتتتتتتتتتتت عشق ماشینا میفهمن چیمیگما 
خدایی دعا کنید بتونم زوتر چشمما عمل کنم
اسم این مرحله از ترکم میشه ترک واسه عمل Khansariha (13) Khansariha (13)
......ن ت خ د ا ی ا ی ت ب ن ی ق ب ر ب و ن ن گ ا ه ت ب ر م ا ص ن ک ل ا ع ش م ت ق ی ت و . . . . . . ت و م ک ی خ و ا ن م ی ق ط ع ا م ن م ر ی ض ش م د ح خ ی گ ه ن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا ی ن چ و م ن ض ع ن ش ه آ خ ک ه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ط ر و م ف و ب ا ن ب ی ن د ی گ ه .....ا ن گ ا ر پ ن م ل ج م ن ا ه س ا ل ن ن ش ه ن ...ا ی ن چ و ت ا ض ع ش ه آ م ک خ ه ؟؟؟ ه ه م ه د ک ک م ن ت ر م ن م ک خ و ن و د م د ل ت م ی خ و ا د  ب ی ت س و ز م ؟؟؟؟خ ی ا ل ت ک ن م ت خ ک ت ت ا ت ه س و خ ت د ل م ....ب س ه د ی گ ه .... Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 God God God God Tears Tears Tears Tears
 سپاس شده توسط
سلام 
چرا بعضی از شمالی ها انقدر آزادن  Swear1
البته گفتم بعضی ها .. پس ناراحت نشید لطفا  Hanghead
اصلا چیزی به عنوان نامحرم محرم ندارن 
خدایاااا .. این چه وضعشه 
هر بار میاییم وضع همینه Shy
.... 
بیخیال مهم نیست  Gigglesmile
خدایا تحمل میکنم  Khansariha (69)
چقدر مذخرفه ک ی کتابی بخونی و تهش مذخرف تر باشه.....از ظهر درگیرش بودم اصلا نابودم کرد 45 4545
پ ن:برادر محمد انقدر گله نکن..اونجا کلا اروپاست 4chsmu1 4chsmu1
روزگار خوبی نیست نازنین... در چشم به هم زدنی... پیر می شویم گاهی... به حرفی،كنایه ای،آهی... پیر می شویم گاهی... با جمله ای،اتفاقی،نگاهی... و فاصله ی بین دوستی هایمان كوتاه می شود... كوتاه... پیر می شویم... با انتظارها،نیامدن ها،دیررسیدن ها... دل می بازیم،زخم می خوریم و می شكنیم... روزگار خوبی نیست نازنین... آدم ها را آدم ها پیر می كنند... نه گذر ثانیه ها... #سارا_قبادی
[تصویر:  16290210-8468-l.jpg]

پ ن:ی صفحه میخوام تو کانون همش کپشن غم و غصه و شادی و خلاصه از این چیزا بزارم اما نداریم 4chsmu1 4chsmu1 53258zu2qvp1d9v 65 65
 سپاس شده توسط
(1397 تير 22، 15:36)atrisa نوشته است: روزگار خوبی نیست نازنین... در چشم به هم زدنی... پیر می شویم گاهی... به حرفی،كنایه ای،آهی... پیر می شویم گاهی... با جمله ای،اتفاقی،نگاهی... و فاصله ی بین دوستی هایمان كوتاه می شود... كوتاه... پیر می شویم... با انتظارها،نیامدن ها،دیررسیدن ها... دل می بازیم،زخم می خوریم و می شكنیم... روزگار خوبی نیست نازنین... آدم ها را آدم ها پیر می كنند... نه گذر ثانیه ها... #سارا_قبادی
[تصویر:  16290210-8468-l.jpg]

پ ن:ی صفحه میخوام تو کانون همش کپشن غم و غصه و شادی و خلاصه از این چیزا بزارم اما نداریم 4chsmu1 4chsmu1 53258zu2qvp1d9v 65 65

بگردید ... جوینده یابنده است   Gigglesmile Gigglesmile
 سپاس شده توسط
دارم یه فرم گزارش هفتگی تو اکسل میسازم 
برا مسابقات گروهی ...  Hanghead
 سپاس شده توسط
این دردودل ی جای دیگه س برای من1همیشه اینجام 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  16764709-977d409e12805da09beb9b775d72b2e0-l.jpg]
خیلی بده تو زندگی هدفت فقط گذروندن وقت باشه Hanghead
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
(1397 تير 23، 0:56)atrisa نوشته است: دلی شیطان میگه برو رهروان ببین چ خبره  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
خلوتی گروه دختران و باید اخطاز داد 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v Swear1 Swear1
من همچنان درحال مطالعه ی یک رمان پر از معما Khansariha (56) Khansariha (56) Khansariha (56) Khansariha (56)
پ ن:برادر محمد این وحشتناک ترین حالت زندگیه دوری کن ازش....
پ ن:چرا همه مخفی میان و میرن؟؟؟؟جواب لازمه این سوالHanghead
پ ن:گاهی اوقات برا خودت ی برنامه های داری و این عالیه...امامن زندگیم ی جوری شده ک دردم میگیره ز اینکه فردا شنبه ست و من هیچ برنامه ای ندارم و بیکارم..بیکاری وحشتناکه..حالا من فردا چیکار کنم؟؟؟تا کی مطالعه؟تا کی تی وی؟؟؟خسته شدم..بیکاری دلمو زده

میدونم ابجی جان ولی راهی که توشم نه قراره پیشرفت کنم نه به جایی برسم فقط باید یه تایمی رو پر کنم تا دوران سربازیم تموم شه
درباره خودت بهت پیشنهاد میکنم برو سراغ یه مهارت الان تو ایران مهارت از مدرک هم مهمتره از این وقت هات استفاده کن که یه روز حسرتشو میخوری
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
از اول پاکیم نماز هام رو تقریبا نخوندم ..
خودم دلم میخواد شروع کنم ... شاید اون شوق و لذت رو گم کردم 
14 روز گذشت  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام حاجی این چه وضعشه بابا Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
دیشب  تو  خواب جنب شدم.  ولی انصافا من اینو شکست حساب نمیکنم. چون خودم هیچ  دخالتی توش نداشتم . و هیچی هم یادم نمیاد 22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان