امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

این چندروزه حسابی گند زدم.....38 روزه دیگه عیده....ساله 88 هم شروع میشه...با همین وضع جلو برم تو 88 دیگه کارم تمومه...قبلنا بعد از خودارضایی احساس افسردگی شدیدی میکردم و از خودم خیلی بدم میومد...ولی دیگه بهش عادت کردم...فقط به خودم میگم کاشکی نمیزدی لذتی نداره کاری که بعدش پشیمونی باشه...وای ...چی به سرم اومده...بی تفاوتی محض...بیخیالی نسبت به سقوط آزاد...خدا آدمهای گناهکار رو مجازات میکنه تا دوباره به یاد خدا بیافتند ... ولی اگه گناهکاری خیلی روی گناهی پافشاری کنه ... آخرش خدا ولش میکنه ... خدا فراموشش میکنه...دیگه کاری به کارش نداره...میذاره هر چقــــــــدر میخواد به گناهش ادامه بده...خداهم بیتفاوت میشه...دلاشون رو سنگ و مهر موم میکنه....خیلی وقت پیشا تو یه مجلس یه روحانی گفت که اگه آدم نسبت به گناهش پشیمون و ناراحت بشه یعنی هنوز قلبش سنگ نشده... ولی انگار قلب من سنگ سنگ شده...باید یه کاری بکنم...88 میشه 5امین ساله خودارضایی... میخوام جهاد اکبر بکنم...یا علی بگم و خودمو از خودم نجات بدم...شاید هنوز خواستن رو بلد نیستم...ولی 88 نباید توش خودارضایی باشه...اگه از الان شروع کنم یه راهی هست...

...خدایــــا منو از خودم نجات بده...
ای گنهکار امروز مگر عالم به پایان می رسد
روز از نو شد باز برخیز گنهکاری به پایان می رسد
gonaah.kaar نوشته است:خدا ولش میکنه ... خدا فراموشش میکنه...دیگه کاری به کارش نداره...

...خدایــــا منو از خودم نجات بده...

آقا طبیعیه. در مورد خدا هم نترسون خودتو. درسته که میگه اونا رو مهر میزنه، اما به محمد (ص) میگه اونا رو ول کن. ماجرای قوم لوط رو بخون، عذابشون خیلی خفن بوده، همسر لوط هم گرفتار شده بوده. میگه تکلیفشون با من. تو (یعنی حضرت محمد (ص)) حرس (اگه غلطه ببخشین) نخور. من از حال اونا بهتر خبر دارم. گمراهی و هدایتشون با من. نمیگه حالشونو میگیرمو یه عذاب گنده میدم که. تازه اگه بد باشی، جونتو میگیره تا بری اون طرف حالتو بگیره، و تو این دنیا هم به خودت هم به دیگران بدی نکنی. حتی همینم از رحمتشه. یه پله بالاتر، تو رو زنده نگه داشته تا بالاخره موفق به ترک بشی و بری در پناه حضرت دوست. همه ما مثل تو بودیم و هستیم. اما دنیاتو بساز و به بقیه نشون بده. هر کسی یه دنیایی داره مخصوص خودش. اون نمرودو بخون و ببین خدا واسه چی به عزت و جلالش سوگند خورد. (بعزتی و جلالی (بقیشو یادم نیست همینشم فکر کنم دقیق نیست)). اما نمرود نکرد، رفت تو زمین.
این سرباز کانونو ببین، اونم مثل ما، تو سربازیه، ولی با امید برو جلو. اصلا حالا که این طور شد، قرآن میگه تو قیامت همه عناصر میریم در حضور خود خدا. بعدشم که جواب دادیم، همه میفتیم تو جهنم. کیا میان بیرون؟
خدا اگه تو رو فراموش کنه و راه برگشت واسه تو نداشته باشه، عیب محسوب میشه. خدایی که نتونه کثیف ترین ها رو پاک کنه خدا نیست. خدا که میگه الله اکبر. یعنی برو بالاتر، خدا از این حرف یه گام بالاتره. اکبر تفضیلیه، یعنی مثل نرده بوم. نمیگه الله مثلا کبری یا کبیر. تو اذان هی میگه الله اکبر. حالا اگه پایین حسابش کنی میری پایین. بالا حسابش کن تا بری بالا.
یه ماه تا عیده. کیف کن.
عکستم کلی خندیدم
شعرتم خیلی باحاله.
53
سلام به همه ی دوستان عزیزم...
این قرار بود یه پیام شخصی باشه اما ترجیح دادم اینجا بنویسم..گناهکار امیدوارم ناراحت نشی

راستش دلم میخواد کلت و بکنم..اگه دستم بهت میرسید مطمئن باش یه کتک مفصل ازم میخوردی...
خوب آخه چرا داری با خودت این کارو میکنی..13
میدونی هر بار که این کارو میکنی چقدر خدا رو ناراحت میکنی..؟
بعد چجوری میخوای ازش کمک بگیری؟

گناهکار عزیز...

من ایمان دارم تو میتونی..مهم اینکه خودتم ایمان داشته باشی
خوشا باران و وصف بی مثالش
من از همه کوچیک ترم. اما یه حرفی هم دارم. هرگز ناامید نشین. هرگز. عدم اعتماد به نفس همینه. تو قیامت شاید بتونیم واسه این کارمون دلیل بیاریم و آبرومونو حفظ کنیم (مثل توبه). اما اگه خدا بگه "حداقل واسه چی از رحمت من ناامید شدی؟" چی کار کنیم؟ اونم صفتی که احتمالا از همه بیشتر تو قرآن تکرار شده و همه ما خدا رو به اون اسم میشناسیم.
سلام پرتاب ميكنم خدمت برو بچه هاي گل كانون مخلصتون سرباز كانون مزاحم هميشگي.....Khansariha (8)
دوستان منظور از سلام پرتاب كردن من ارادت بيش از اندازه ي من به شماست خلاصه حمل بر بي ادبي نشده باشه از دست من دلگير نشين يه موقع....
قابل توجه عزيزان شديدا دوستدار شما هستم اصلا از ون روزي كه اومدم ازتون انرژي گرفتم و اصلا حتي فكر اون وحشي بازي كه قبلن ميكردم به ذهنم نمياد اين هم اول مديون خدا هستم و بعد شما عزيزان..... اميدوارم خداوند شما عزيزان و اين كانون ترك رو از من نگيره كه تمام فكر و ذكر من يكي اين شده كه هر روز بيام تو كانون و شما رو از درفشاني هاي خودم مستفيظ كنم ( مررررررررررررسي اعتماد به نفس 41 )
تاپيك درد دل هستش راستش من فعلا دلم دردي نداره اتفاقا وقتي ميام كانون دلم باز ميشه....
اما بعد....
قصدم فقط يه تشكر از شما بود اگر تيكه ي يخ و بيمزه اي هم پروندم بگذاريد به پاي شوخ طبعيم منو ببخشيد.
ما هميشه دعا گوي شما هستيم ....
گرد و خاك رو صفحه ال 30 دي تم رفيق ...... فوتم كن فنا شم
مخلصتون سرباز كانون....
يا علي53
سلام علیکم
این ماجرای کارشناسی ارشد منم شده قصه ی 40 طوطی//... (حس طنز نویسی ندارم.شرمنده)

راستش روز جمعه و شنبه من کنکور دارم ! به شدت آماده ام..(جون خودم)

از تابستون قرار بوده بخونم اما نخوندم!

جالبیه قضیه اینجاست که همه تقریبا مطمئنن من قبولم!!!!

دیگه اینکه ..
دردودل من برای خدا:
ببین خدا جون..دوستام خیلی اصرار دارن من قبول شم...دلشون و نشکن..تازه کلی هم کار داارم..پس لطفا من قبول شم..دستت درد نکنه

برای اینکه تا من بیام حوصلتون سر نره...میتونین حدس بزنین رشته ی دانشگاهی من چی بوده و اینکه من چی میخوام شرکت کنم و سوال نهایی هم اینه در آینده میخوام چه کاره بشم..
یه کمک کوچیکی هم بهتون میکنم..یکی از اهداف من اینکه جای رئیس و بگیرم!!!....
حالا بقیش و شماها حدس بزنینcheshmak

تا شنبه بعد از ظهر نمیام..گمانم الآن دیگه وقت جمع بندی باشه!

راستش به اینجا معتاد شدم..وقتی نمیام همش میرم تو فکر..!
این شعر من در فراق دیدن کانونه..
تو فکرشم..دارم دیوونه میشم..تو فکرشم..

2 تا نصیحت هم میکنم..
-وقتی ناراحتی بیشتر تحریک میشی..پس همیشه بخند..حتی اگه مثل من توی موقعیت بدی باشی
-وقتی صبح از خواب بیدار میشی 2 تا راه ساده داری ..بخوابی و رویا ببینی..بلند شی و دنبال رویاهات بری

برام حسابی دعا کنین53258zu2qvp1d9v
درد و دل من بی دل.
بعد از یک دهه اولین عید پاکمه. دو دهه زندگی کردم (نصفشو گند زدم). چه قدر خوشحالم. باور نکردنی بالاخره به حقیقت پیوست. شب عید، چه برنامه ای واسه خودم دارم. خوش به حال خودم. فقط میشه گفت سبحان ربی الاعلی و بحمده. فقط اوست که تنهاست. از خدا میخوام که همه ما کانونیها ترک کنیم و برگردیم به زندگی که حق ماست. به زندگی که خودمون خرابش کردیم و بسازیمش. آزادی و رهایی رو ببینیم. این کار کثیف از جنس ما نیست. اگه اتفاقی که میخوام بیفته، برای تک تک اعضای کانون یه نذری کردم. شاید سه چهار سال دیگه رخ بده. اما کسی نمیتونه منو متوقف کنه. بشه و نشه نذرمو میدم. شایدم از روز اول عید شروع کنم. حساب کردم دو ماه طول میکشه. یه کار خوبی هم داره گیرم میاد.

با هشیاری غصه هر چیز خوری / چون مست شدی هر چه بادا بادا

ترک کنین. ترک. لعنت به این کار. تو بی ارزش بودنش هیچ شکی نیست. زیاد حرف بزنین و تو خودتون نگه ندارین. حتی لیاقت یک بار دیگه تکرار هم نداره. به قول "یه بار"، خیلی بده که بخوایم یه بار دیگه بهش حتی فکر کنیم. فقط برای پر کردن جیب چند تا آدم حیوونه. ما ایرانی هستیم. زندگی مال ماست. از دید خارجیا، ما حتی اگه ترکم کنیم، فایده نداره چون چیزی نداریم که باهاش خوشحال شیم. (تو سایت پیمان یکی گفت) مزخرفه. بلکه اونا هستن که اگه ترک کنن این طوری میشن. چون کل زندگیشون تو آلتشون خلاصه میشه. بگیری ازشون همشون میمیرن. بین خودشونم آدمای بزرگ و فرهیخته دارن اما یه سریشون جدا آبروی خرم بردن. به قول پیمان "مشکلی هست، خوراک در دسترس نیست. دوباره تلاش کنید". امیدوارم خدا توبه ما رو بپذیره و این کار کثیفمونو بپوشونه. دارم شهرام ناظری گوش میدم. آهنگ یادگار-1 . یه جاش داد میزنه، خیلی حال میده. جاتون خالی. قبلشم آهنگ محسنو گوش دادم. "تو که عروسکی تو که ملوسکی دیوونه اون چشاتم..." خیلی با حاله. کاش رقص بلد بودم. یه تکونی میدم اما به روش مردونه، الکی.
از همه مدیرا میتشکرم. بنی آدم سعدی رو شما زنده کردین. تو قبرش شاد شده حتمن.
سلام عرض ميكنم خدمت دوستان گلم.....
منو ببخشيد واسه اينكه حرفم به اطلاع همتون برسه و چون اين تاپيك از تاپيك هاي پرطرفداره و هممون روزي يكبار و حداقل يه سر ميايم اينجا اومدم يه موضوعيو بهتون بگم...
دوستان چيزي به اخر ماه نمونده يكي از دوستان گلمون تنهاي عزيز لطف كرده تاپيكي ايجاد كرده كه به نظر من يكي از بهترين تاپيك هاي كانون هستش از نظر موضوع اونم فراخوان ختم قران هستش كه متاسفانه مورد استقبال واقع نشده جناب تنهاي عزيز ختم قران اين ماه رو به نيت سلامتي و ظهور امام زمان اعلام كرده ولي هنوز چند جزء واسه اين ماه مونده دوستان حالا كه شما يه حركت خوبو اغاز كرديد و اونم ترك خود ارضايي هستش پس حتما ميخوايد به خدا نزديك بشيد پس لطفا يه عنايتي به اين تاپيك بكنيد ما مثلا امام زمان رو شفيع خودمون قرار داديم كاري نكنيد از دستمون نا اميد بشه....
بازم شرمنده ام ولي اين ديگه واسه من يه دردودل شده بود....
مخلصتون سرباز كانون.....
يا علي53
قابل توجه sokut عزیز که حس میکنه 9 سال از زندگیش دور بوده. دوست خوب، کسی که حرکت میکنه تویی. حرف دوستان، بالقوه هست. این تویی که این حرفا رو بالفعل میکنی. زندگی تو همینه که این حرفا رو بالفعل کنی.
مطلب زیر رو از سایت http://www.kanunetark.blogfa.com/ پیدا کردم. امیدوارم بتونه بهت کمک کنه. حرکت کن و یک جا نمون. جنب و جوش داشته باش. این سایتای مستهجن، عین مردنه. جنب و جوش نیست. ته بی انگیزگیه. کاری که تو این سایتا میشه، اینه تمام انرژی و زندگی رو به سیاهی تبدیل کنه.
سلام
میلاد هستم فوق لیسانس روان شناسی
به عنوان کسی که خودش گرفتار این معضل بوده و البته دیگه نیست و همچنین کسی که
موضوع پایان ناممش دوره ی فوقش راجع به خود ارضایی بوده
اگه فکر می کنی می تونم کسیو کمک کنم ایمیل ادرسمو تو وب لاگت بذار
milad.j85@gmail.com
نيروي انتظامي گفت: در سال 85 ده درصد کاهش تلفات جاده اي داشته ايم تا سال 87 تلفات جاده اي به صفر خواهد رسيد و ان شااله تا سال 89 در جاده ها زاد و ولد هم خواهيم داشت
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممKhansariha (48)

من برگشتم..
بعد از چند روز دوری و غصه من بالاخره برگشتم..

امروز و دوست نداشتم کمی غر! (کاش میتونستم بگم چرا :smiley-yell1

اما بالاخره منم کنکور و دادم و گندی زدم در حد رقابت های جام جهانی wacko2

مهم خود کنکور بود..نتیجش یه موضوع کاملا فرعیه...42Smiley-face-cool-2

برم یکم بخوابم که از خستگی دارم میمیرم...1744337bve7cd1t81

راستی............
نمیخواین بهم تبریک بگین..؟؟؟؟Khansariha (48)

امروز یک ماه و 2 روزه که ترک کردمممممممممممممممممم317

روح دوست عزیزم شاد53258zu2qvp1d9v

خودم از خودم بابت این پست تشکر میکنم اونم شدید 41
بی نام نوشته است:سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممKhansariha (48)

راستی............
نمیخواین بهم تبریک بگین..؟؟؟؟Khansariha (48)

امروز یک ماه و 2 روزه که ترک کردمممممممممممممممممم317

روح دوست عزیزم شاد53258zu2qvp1d9v

خودم از خودم بابت این پست تشکر میکنم اونم شدید 41
اول پرتاب سلام و ارادت خدمت دوستان عزيز....
بعدشم.........بيييييييييييي نااااااااااااااااام عزيز تبرييييييييييييك تبرييييييييييييك...... كفففففففففف سووووووووووووووت حالا بيااااااااااااااااااااvarzesh varzeshvarzesh

خيلي خوشحاليم برگشتي كانونو منور كردي.....
روح دوستتم شاد..........
و در اخر هم اينكه خودم از پست خوردم كه به خاطر پست تو پست كردم تشكر ميكنم ( واج ارايي رو داشتيد ؟ بريد حااااااالشو ببريد )

مخلصتون سرباز كانون....
يا علي53
دلم گرفت. یکی بیاد حرف بزنه بشینیم بخونیم. ای بابا. روزی شونصد بار وصل میشم اما کسی نیس ...
سلام نيماي عزيز

آخه چي بيايم بگيم،يكي مثل من قسمت درد ودل هارو فقط براي بدبختيش در نظر مي گيره و مياد دردو دل ميكنه. (هميشه خيلي بيشتر خودم رو سرزنش ميكنم )

اما بذار از خوشبختيم بگم، توي اين مدت كوتاه كه اشتباهي مرتكب نشدم،خدا راههاي ميانبري در مسيرم گذاشته كه دارم پرواز ميكنم . . .53

خدايا براي همه ي بچه هاي كانون دعا ميكنم به اين حس ابدي بپيوندن.خيلي وقت بوددنبال اين حس ميگشتم باورتون ميشه چندددددددددد سال اما بلاخره بدست آوردمش 317

اين حس همون نهايت رضايت از وجود خودم هست از كارهايي كه ميكنم انگار يه فرد كاملا موفق هستم

53خــــــــــــــداياشكـــــــــــــــــــــرت53
سلا به بر و بچ303 حالتون خوبه من تازه یه وقتی پیدا کردم بشینم اینجا حرف بزنم 317 راستش خیلی حرف دارم .
اولش اینکه به بی نام خوش آمد میگم دوم اینکه تازگی ها یه مسئله پیش اومده می خوام ازتون کمک بگیرم . من چند روز متوجه شدم که خواهر زادم داره خود ارضایی میکنه 13اون 13 سالشه و مطمئنم که نمی دونه داره چیکار میکنه من نمی دونم که چه جوری بهش بفهمونم که داره کاره اشتباهی میکنه در واقع نمیدونم که چه جوری شروع کنم . بهم میگید چیکار کنم؟wacko2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان