عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1399 مهر 17، 17:24)لئا نوشته است: بعضی وقتا یه اشتباهی میکنی که بعدش هیچ کاری از دستت ساخته نیست 
بازم به چه کنم چه کنم افتادم
خداوندا کمک

خدایا بعضی وقتا یه نشونه هایی دادی که نادیده گرفتم
نه که بی اهمیت بوده باشه برام مهم بوده ولی نمی دونم شاید از پس نفسم برنیومدم
به شیوه های مختلف و به زبان های مختلف گفتی که بنده من فلان کار رو نکن یا فلان کارو حتما بکن
نه که بخوام لج کنما بازم از ضعیفی نفسم بوده از نداشتن بصیرت بوده از کوته فکری بوده از عدم توکل بوده
خلاصه که هنوز هم اندر خم یک کوچه ام
و تکرار غلط کردم غلط کردم
و خدایا چه کنم چه کنم
یا ارحم الراحمین بار دیگه به من رحم کن مثل همه وقتایی که مهربانیتو بهم ثابت کردی و انگشت به دهان ماندم
مثل وقتایی که از جایی که حتی فکرشم نمی کردم کارمو سامان دادی

خدایا مضطرم...
امن یجیب المضطر...
چرا ذات انسان در اینه تا جیزی رو از دست نده قدرشو نمیدونه
تا سلامتی هست قدرشو نمیدونه
تا وقتی خانواده هست قدرشو نمیدونه
تا وقتی... 
تا مرگ رو از نزدیک حس نکنه قدر زندگی رو نمیدونه
این روزا روزای خوبی نیست
فقط خدا خودش میدونه که درمانگر همه ماهاست
طبیب، حبیب، حکیم، بخشنده است و.... 
دومین باره که از مرگ واقعا میترسم و هزاران فکر منفی به سرم هجوم میاره
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1399 مهر 27، 18:06)یاقوت نوشته است: ی روز چقدر میتونه بد بگذره ،همونقدر دیگه  53258zu2qvp1d9v
حالا ی سردردم چاشنی + تپش قلبی ک انگار تمام سلول هات نبض میزنن × نگرانی و از این حرف ها .
کاش رحم کنن بهم رفتم خونه آرامش حکم فرما باشه  65

البت نوشتم ک بمونه یادم باشه وگرنه منکه خوبم  49-2 از رو نمیرم این بار .

اینجا علائم کرونا رو داشتم ظاهرا و نمیدونستم :/
عجیبه.
ـــــــــــــــــــــــــــــ

چند روز پیش داشتم فکر میکردم اگر جدی تر بشه و نفسم بره ی دستگاهم بهم متصل کنند و بعدش تو بیمارستان بمیرم و ی کد مخصوصی رو بگن و ببرنم سردخونه چ میشه.
دور از جون اینا نداریم ها . فکره : )
فکر کن تو میمیری ن سر مزارت میان ، ن اسمی میگن ، ن کسی میتونه مستقیما تو رو دفن کنه. 
همه چ باید با رعایت پروتکل های بهداشتی باشه .
فقط تو اخبار اعلام میشه 300نفر براثر کرونا جان باختن معادل سقوط یک هواپیمای مسافربری .
همینقدر مزخرف ..
منم از مرگ ترسیدم ،نمیدونم جونم عزیزه یا ب خاطر ناشناخته بودنش : )
خدایا من چرا رشد نمی کنم؟
گفتی خاک شیم، درخت می شیم.

خدایا نفس، نفس گرفته این زیر.

پس کی درخت میشم، سبز می شم. گل می دم. Hanghead
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
من دقیق یادم نمیاد کی عضو کانون شدم، فکر کنم سال 91 بود، کانون خیلی به من لطف کرد، چنان لطف کرد که من یه ادم دیگه شدم. ،روحم با خدا خیلی نزدیک شد،شاغل شدم، از کانون رفتم، غرور منو گرفت که میتونم، بهمون خیلی تذکر میدادن که کانون را ترک نکنید ،ولی رفتم،
نمیدونم بعد از یکی دوسال چی شد، چنان غرق شدم،در همه چیز، که دچار فراموشی لحظه ایی شدم. حتی حرف عادی هم یادم نمیمونه،فقط خ.ا مهم ترین کارم شده، 
برگشتم کانون، کانون مثل سابق نبود، افراد سابق نبودن،
اوایل خوب بود،ولی زمانی که من در اوج وسوسه بودم،کسی کنارم نبود، با ناراحتی رفتم،
الان یه خواهش دارم من واقعا بیمارم، خیلی حالم بده، اینجوری بگم دچار افسردگی شدم، الان از لحاظ مالی همه چیز دارم و هیچ انگیزه ایی ندارم برای رشد، از لحاظی روحی سیراب نیستم،نیاز دارم به کمک شما،
باشید،خواهش میکنم باشید،
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
چرا وقتی از یک ماه کار سخت برمیگردم خونه با پروژه های سخت تری تو خونه مواجه میشم..ناراحتی، قهر، توقع، توقع، توقع..من میام خونه که استراحت کنم..که خوش باشم..که انرژی بگیرم برای یک ماه کار دیگه..اما توی خونه همش بحث بحث بحث..بحث درباره ی اینکه چرا من اینجوریم اون جوری نیستم..احساس می کنم گاهی اوقات تو خونه دارم ترور شخصیت میشم..انقدر از چپ و راست ازم انتقاد میشه به خودم شک می کنم..یعنی من انقدر آدم بدیم؟.. فقط اینو میدونم که این روزها حالِ دلم خوب نیست..این کرونای لعنتی هم که آدمو خونه نشین کرده و اعصاب خوردی ها بیشتر میشه..گاهی احساس میکنم مدیریت زندگیم از دستم در رفته..یعنی خیلی وقتا نمی دونم باید چی کار کنم..حالا این ناراحتی هم  حل میشه و این قهر و دعوا هم تبدیل به دوستی میشه..ولی در نهایت چی؟ ..دوباره یه هفته بعد سر یه موضوع الکی دیگه..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
امشب پدرم تو خونه روضه شهادت امام حسن عسکری(ع) رو خوندن.. یه روضه سه نفره جمع و جور: منو مادرمو و پدرم.. 
چقدر چسبید بهم محرم گذشته نتونستم هیات برم من عاشق امام حسینم هرچند پیرو خوبی نیستم براشون..
صدای پدرمو دوست دارم پر سوز و گدازه هر چند جدیدا رگه‌هایی از فراموشی تو کلام و کارهای بابام داره به چشم میخوره که امیدوارم چیز جدی‌ای نباشه..
خداروشکر..اینم روزی امشب من بود دلم جلا پیدا کرد..

.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
اگه همین الان با یه نفر تو خیابون دعوام بشه و سرم بشکنه اگه همین الان یه غریبه بیاد و سنگ پرت کنه بهم اگه همین الان تمام آدمایی که از کنارم رد میشن فحش نثارم کنن اگه همین الان حال همه آدمای دور و برم حالشون ازم بهم بخوره فقط همین الانم خراب میشه نه بیشتر اما اگه کسی که دوستش دارم بهم بگه بالای چشمت ابروعه دنیام بهم می‌ریزه دوست داشتن چقدر چیز عجیبیه چقدر انتظار رو بالا میبره
به این فکر میکنم نکنه کسایی که دوستم داشتن و دارن رو ناخواسته رنجونده باشم Shy

پ.ن، خیلی خیلی ضعیف شدم اصلا اینطوری نبودم Hanghead
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
چند روز پیش گفتم بدترین روز عمرم را گذروندم
تازه فهمیدم چقدر احمقانه حرف زدم
از اون بدتر هم هست
دیگه دلم نمیخواد ازش حرفی بزنم
به گمانم هر چی به روزای بد کمتر توجه کنی بیشتر میاد سمتت
نتیجه روزی که گذشت اینه
یاد بگیر سکوت کنی
فقط سکوت
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

لطفا وقتی به اشتباهات گذشته‌ام نگاه میکنم، حتی اگر هم ملامت میکنم خودم رو و حسرت میخورم از کرده ها و نکرده هام ..
ولی .. ولی ..
ولی خواهشا یادم نره .. یااادم نره که خداوند الغفور الرحیم هست .. آمرزنده است و رحمتهای خاص و ویژه خود من رو مقدر میکنه ..
حالا چرا؟
نکته اش تو چرا-ش هست!
لابد چون نا امید نشم .. آره؟
خب این خوبه .. اما داستان این نیست فقط ..
ببین داداش جون ..
تو یه اشتباهاتی کردی و یه گامهایی برداشتی که نتیجتا الان اینجایی که هستی وایسادی
خببب که چی حالا؟
نکته اینه .. اگر یادت بره خدا غفور رحیمه، دو زاریت نمیفته که دقییقا در همین نقطه خاصی که ایستادی (دقییییقا همین نقطه خاصی که به خاطر بودن توش خودت رو سرزنش میکنی)،
برات موقعیتها و مسیرهایی باز شده و میشه که مبدا حرکتت برای اون مسیرها دقیییقا باید همین نقطه خاصی باشه که توش ایستادی.
جالبه نه؟ .. گوشی دستته؟ .. باقیش رو خودت فکر کن ..
انقدر این اتفاق عجیبه که حتی به صرافت میفتی که اینجوری تفسیر کنی که لابد یه حکمتی توش بوده که من اون قدمهای اشتباه رو بردارم و حالا دقییییقا در این نقطه باشم و این فرصتهای خاص هم پیش روم.
اما داداش جون .. تو اصلا چیکار به این تفسیرها و اسرار پشت پرده داری؟ .. شکی توش نیست که گناه و اشتباه بده و آدم رو دچار خطر در معرض عذاب دردناک خداوند قرار گرفتن، میکنه ..
تو فقط گوشی دستت باشه که خدا الغفور الرحیم هست .. که اگر یادت بره، مسیرهای شروع شده از این نقطه رو نمیبینی .. چون اصلا همه اش درگیر پشت سرت میمونی و ملامت .. جلو رو نمیبینی که چه راههای واضحی سبز شدن از دقییقا این نقطه .. و وقتی نبینی، تفکرت به جریان نمیفته .. همون تفکری که حیات قلب آدم بینا است .. که باهاش از تاریکیها میشه با بیشترین سرعت و کمترین درنگ عبور کرد.

پس .. لطفا ببین و فکر کن ...

و الحمد لله
53258zu2qvp1d9v
میخوام تنبیه بزرگی را برای خودم در نظر بگیرم 
تا یادم بمونه سکوت کنم
چیزی که تا آخر عمر یادم نره
امیدوارم از پسش بر بیام
خدایا کمک Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
تا کی طاقت میارم. تا کی قوی بمونن تا کی شکست رو نپذیرم تا کی نپذیزم رفتنی ها رو تا کی تظاهر کنم به موندن تا کی...
(1395 آذر 23، 23:36)مهرخدا نوشته است:
(1395 آذر 23، 23:28)آرمــین نوشته است: یه روز خوب میاد نه؟
شاید همین روزها....

اینکه هنوز قد راست کردم و پشتم خم نشده
واسه اینه که مطمئنم میاد...

فقط دیر و زود داره...
حتما میاد...

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

قبلا چه امیدی به زندگی داشتم
هیچوقت در زندگی اندازه الان ناامید نبودم،
تمام چیزهایی که برای رسیدن براش تلاش میکردم دیگه برام اهمیت ندارد...
انگار دیگه دست از همه چیز راستی راستی کشیدم...
حتی برای ترک خودارضایی هم دیگه تلاش نکردم بلکه ولش کردم
تک تک کورسوهای امیدم خاموش شد
کاش همین الان یکی کلید اون دنیا رو میداد بدون اینکه اثری از این شخص باقی بمونه طوری محو میشدم که انگار از اول نبودم...
اگر آخرتی وجود داشته باشه خرخره بعضی ها رو اونجا باید جوید
دیگه فایده نداره زندگی والسلام...

ویرایش 2 روز بعد :
ممنون از AliAhoora عزیز که برام پیام گذاشتن :
اون دنیا خبری نیست،نتیجه این دنیاست،امید تنها راه نجاته،امیدوار باش دوست من،پیش از مردن نمیر،زندگی کن و با افتخار بمیر.
حالم خیلی بد الان خیلی بهترم ,
مراقب خودتون باشید همگی....
وقتی زیر بار فشار چشات خونه
وقتی بهت میگن اینو بچاق نجات دوده
وقتی ارامشت خشاب خشاب قرصه
وقتی فقط دور برت بچاب بچاب دزده
وقتی در خونتو به امید گنج در زدن
اونایی که تو و واسه خودت بخواد پنج درصدن
وقتی طناب نجاتتو با عقده میبرن
تماشا میکنن و میخندن و تخمه میخورن
وقتی بی کارا غاصبن و دیوارا کاذبن و
بیدارا کاسبن و بیذارا عازمن
تنها راه اینه که با دیدگاه تازه تر
پیش بریم ما به پیشواز سال بعد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان