عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

یک ساعته دارم به اینجا نگاه میکنم.

آهنگی رو گوش میدم که چند سال پیش توی اوج حال بدم گوش میکردم!

ساکت بودم و اطرافم همه فکر میکردن خوبه خوبم.

برای خودم جالبه یک ساعت فقط نگاه کنم و هیچی نگم!

همیشه با این برداشت های اشتباهی مشکل داشتم.

اینجا هم که هیچ جایی نداره که بنویسی و کسی نخونه.

حتی اون طومارای بلند بالا رو هم یکی میخوند با تمام وقت گیر بودنش!

وحشتناک حالم بده.

یه زمانی بود وقتی کسی ازم دلخور میشد و حتی اگه خودش مقصر بود من معذرت میخواستم تا اروم بشه!

ولی الان دیگه معذرت خواهی از یادم رفته.

انگار ارزش ادمو یه دنیا میاره پایین!

وقتی به یه جایی دل ببندی و اونجا به خاطر هیچی حس و حالت خراب بشه همون یدونه رو هم از دست میدی.

میمونی با اهنگ دلگیرت گوش میدی و گوش میدی تا بی حس بشی.

حتی صلاح اینه که همه ی اینو پاک کنم!

فردا با انرژیه زیاد بیام و خیلی عادی باشم.

ولی از یه طرف هم دلم میخواد بنویسم هرچی دلم میخواد رو و فردا و فرداهاش رو دیگه نیام که جواب پس بدم!

من که ادمه توی جمع بودن نیستم! هر کاریش هم میکنم درست بشو نیست.

بالاخره یه نفر ناراحت میشه یا اشتباه برداشت میکنه.

پس باز اونی که میگه "توی جمع نباش" قویتر حرفشو تکرار میکنه!

داره خوابم میبره جلو لپتاپ ولی اگه خوابم ببره یکی میاد اینارو میخونه واقعا از تعجب منفجر میشه که اینا چی هستن و اینجا کجاست!

دیگه نوشتن هم فایده نداره.

شب بخیر. 53
چرا ادم ها فکر میکنن فقط خودشون با صدای بلند میتونن حرف بزنن ،فقط خودشون میتونن تحقیر کنن..
چقدر پول مهم شده ک ب خاطرش خودمون و ب فنا میدیم  53258zu2qvp1d9v

خدا آخر عاقبتمون و ب خیر کنه ..
سلامتی نعمت بزرگیه که برخی قصد دارن آدم ها رو ازش محروم کنن...

به فاصله ۲۰ روز قیمت دارو هام سه برابر شده Hanghead
بسم الله الرحمن الرحیم

بعضی وقتا که میام کانون به پستایی برمیخورم که عجیبن .. عمیق .. مهم .. نورانی ..
در اون لحظات اصلا انگار یه لحظه از زمان و مکان فارغ میشم .. از اینکه یهو جلوی چشمم یه همچین چیزهای نابی سبز میشن حالت سرخوشی خاصی بهم دست میده
خصوصا وقتی این پستها رو از نسل جدید کانون میبینم
امروز دو سه تا از این پستهای ناب به چشمم خورد .. اینم از برکت ایام شادی اهل بیت علیهم السلام .. خودشون نظر کردن به دل و دست و زبان بچه‌ها

دم همگی کانونیها گرم و دل همگی روشن از نور الهی

(1399 آبان 7، 4:59)AhoorAli نوشته است: فضای جبهه ی حق شورشی افکنده بر جانم 

نوحه ای بسیار زیبا ، مربوط به دوران دفاع مقدس

(1399 آبان 7، 11:48)یاقوت نوشته است: چرا ادم ها فکر میکنن فقط خودشون با صدای بلند میتونن حرف بزنن ،فقط خودشون میتونن تحقیر کنن..
چقدر پول مهم شده ک ب خاطرش خودمون و ب فنا میدیم  53258zu2qvp1d9v

خدا آخر عاقبتمون و ب خیر کنه ..

(1399 آبان 7، 11:54)،رهگذر، نوشته است: خطرات شهوت نفسانی

امام باقر (علیه السّلام) فرموده اند: طبیعت بشر با شهوت و میل و حرص و ترس و خشم و لذت آمیخته شده است جز آنکه در بین مردم کسانی هستند که این پیوند و کشش طبیعی را با نیروی تقوی و حیا و تنزّه مهار کرده اند. موقعیکه نفس متجاوزت ، تو را به گناه می خواند به آسمان با عظمت و کیهان حیرت زا نگاه کن و از خداوند بزرگی که جهان را آفریده و بر آن حکومت می کند بترس و از گناه خودداری کن، اگر از خداوند توانا خوف نداری به زمین نظر افکن شاید از حکومت بشری و افکار عمومی شرم کنی و مرتکب معصیت نشوی، اگر جرأت و جسارتت به جایی رسیده که نه از حکومت الهی می ترسی و نه از مردم زمین شرم داری خود را از صف انسان ها خارج بدان و در عداد بهائم و حیوانات به حساب آور.

منبع :مستدرک2،ص287
(1399 آبان 7، 12:21)AliAhoora نوشته است: سلامتی نعمت بزرگیه که برخی قصد دارن آدم ها رو ازش محروم کنن...

به فاصله ۲۰ روز قیمت دارو هام سه برابر شده Hanghead

بخدا بجای مسببش من الان از شرمندگی آب شدم
بسم‌الله 
مشارکت شادن

" زمانی که زندگی ما بر اساس روحانیت باشد، دیدگاه‌ها وعکس العمل هايمان براساس رابطه ای در حال رشد، با نیرویی بزرگ تر خودمان خواهد بود. فروتنی جایگزین خود_مشغولی می شود. درک می کنیم که درتمام صحنه‌های زندگی نقش اول با ما نیست، اما تلاش های حمایت گرانهٔ مامی تواند بر زندگی اطرافیان نقش بسزایی داشته باشد.هرقدر که بیشتر روحانیت ماافزایش یابد، بیشتر بخاطر زندگی مان وافرادحاضر در آن سپاسگزار خواهیم بود." 
.
نیروی برتر، خدا، پروردگار، اهورمزدا و.. یا هر اسمی که صداش بزنیم وقتی به حضورش ایمان داشته باشیم دیگه اوضاع خیلی فرق میکنه..اضطراب گاهی باعث میشه عملکردم مختل بشه بی قرار و نگران .. وقتی فارغ از جنگ درونی سر سجاده میشینم آرام و رها با خدا حرف میزنم از ترسهام میگم دلم آروم میگیره کم‌کم اضطرابم فروکش میکنه و زندگی راحت‌تر میشه و میبینم خیلی از نگرانی‌هام ساخته ذهنمه...
خدایا ممنون برای بودنت...
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
که دنیا به خسران عقبی نیارزد...

هی تو گوشم تکرار میشه.. 
یادم باشه
چقدر دلم واسه کانون و رفقا تنگ شده
انشاءلله هیشکدوممون از کانون فاصله نگیریم 53
علی باید توبه کند!
جمله ای که بعد از فریب خوردن ابوموسی اشعری و اعلام خلیفه بودن معاویه ،توسط خوارج به امام علی(ع) گفته شد.
علی گفت چرا توبه کنم؟
مگر شما همان کسانی نبودید که می گفتید لا حکم الا ب...
مگر شما همان کسانی نبودید که ابوموسی را انتخاب کردید؟
مگر شما همان کسانی نبودید که تیغ بر گردنم نهادید و خواستار مذاکره با معاویه شدید؟
خوارج به اشتباهشان پی برده بودند ولی به آن اعتراف نمی کردند.
می دانستند که مرتکب گناه شده اند ولی گناهشان را گردن علی می انداختند...
آری آنان که  ابوموسی اشعری را بر گزیدند به علی معترض شدند...
مرگ را می خوانم ... 
ای مرگ ، تو هم مرا بخوان
53258zu2qvp1d9v
میدونین چیه
من دیشب یه فایل صوتی گوش دادم 
فهمیدم اینکه هیچ کسی را دوست ندارم نه خودم نه دیگران را و حتی گاهی خدا را به خاطر خ.ا
فهمیدم بد اخلاقی میتونه از خ.ا باشه
فهمدم این عقب موندن از بقیه و حس ضعف و بی عرزگی میتونه از خ.ا باشه
فهمیدم علاقه به مرگ میتونه از خ.ا باشه
فهمیدم افسردگی میتونه از خ.ا باشه
نمیگم با ترکش معجزه میشه
ولی اینجوری که من فهمیدم با ترکش ذهن از خیلی چیزا دور میشه و به خیلی چیزای دیگه نزدیک میشه

چندین شبه میخوام بشکنم
گفتم بگذار بعد مسابقه
واقعا میخواستم بشکنم
تمام نقشه ها را هم کشیده بودم
ولی پشیمون شدم
همین چند روز خوب یه ذره ذهنم را نسبت به موضوعات عوض کرده
البته آقای چکاوک و آقای افرا و آقای مجید و آقای زندگی آژاد هم خیلی موثر بودن
مثلا دیدگاهم نسبت به یه ایده ای که تو سرم بود قبلا این بود که خیلی مسخره است و تو از پسش بر نمیای و تو را چه به این فکر کردنا نشسته فکر کرده ایده داده و اینا
ولی الان ته دلم به خودم گفتم
حالا بیا یه امتحانش کن
یا میشه یا نمیشه
نمی کشنت که
ولی تهش خودت میگی حداقل تلاشمو کردم

حتی براش برنامه هم ریختم
53258zu2qvp1d9v
امیدوارم بهش عمل کنم
خواستم بگم 
ذهن من سرتاسرش پر بود از بی عرزگی و نمیتونی و خاک توسرت و تو خیلی بدبختی و .....
همش اینا بود
برای خودمم خیلی جالبه وسط این همه - یه + کوچیک هم پیدا شده

خدایا شکرت
اگر با پاکی واقعا قراره خیلی از مشکلاتم حل بشه
باشه
راستکی براش میجنگم
فقط خودت آرامش را بده 
Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نزدیک ۲۴هست ک نخوابیدم ، هرکاری کردم باز ی ی دردی دارم ‌. وقتی هرکاری میکنم تا حالم خوب بشه اما نمیشه انقدر از همه چ عصبی میشم ک تهش اینطوری ب بیداری میکشه ..
چقدر حالم خوب نیست : )
منتظرم صدای اذان و بشنوم : ) چرا خدا ی کمکی نمیکنه؟! چقدر حال بد؟چ قدر خبر بد؟ چقدر درگیری؟چقدر مریضی؟از نظر روحی نیاز دارم ی هفته برم کما از هیچی خبر نداشته باشم .

پ ن : من در بدترین وض ع موجود ، کاش میتونستم ی پارچ آب بخورم .انقدر گلوم وضعش خرابه ک ی قاشق آبم نمیتونم بخورم  Khansariha (60)
بسم الله النور
خداوندا دل شاد و پر امید و فکرهای نورانی و تن سالم و چشمهای نعمت بین به همه بچه های کانون عنایت کن و چاره سازشون باش .. انک ارحم الراحمین
بسم الله:
مشارکت شادن

زندگی قواعد خودشو داره یعنی در واقع قواعدش خیلی قشنگ چیده شده وقتی نقطه ضعفی داری و هی ازش فرار میکنی هی میخوای پنهانش کنی هی تو پستوی وجودت میخای راه بروز پیدا نکنه بالاخره ی جا خفتت میکنه و گوشه رینگ گیر میندازتت 
حالا تویی و اون ..چشم تو چشم ..رخ به رخ...
آی مشت میخوری ازش ..به عجز میرسی گاهی میگی آقا من تسلیم ولی حتی وقتی تسلیم میشی نمیتونی بی خیال هو کشیدنای جمع باشی 
به غیرتت برمیخوره خب Shy میگی تهش قرار بود اینجوری بشه؟ گفتگوهای درونیت شروع میشن گاهی قوی گاهی ضعیف ..
گاهی پرامیدت میکنن گاهی ناامید و آماده شکست..
همه‌مون تجربه این گوشه رینگ گیر افتادن رو داریم .. تجربه رسیدن به استیصال ..تجربه گرفتن کاسه چه کنم در دست...
گوشه رینگ همونجاییه که خودت یقه خودتو میگیری و رشدت در گرو روبرو شدن با این ضعف و مبارزه و پیروز شدنه 
آره راهش همینه..درد بکشی خونی مالی بشی ولی سرپا شی 
هیچ راه در رویی وجود نداره میتونی به تعویقش بندازی ولی اینکه هرگز رخ نده نه دست تو نیست 
وجود ما کمال رو میخواد بنابراین مجبوریم با نقطه ضعفمون روبرو بشیم هزاربار هم ناک اوت شیم دو راه بیشتر نداریم یا بپذیریم مغلوبش شدیم یا با همه رنجوری بلند شیم و هربار که بلند میشیم اون نقطه ضعفه هی ضعیف و ضعیف تر میشه
.
.
خدایا به من توان بده کم نیارم با همه وجودم احساس ضعف میکنم هی میخوام بی خیالش شم باز میبینم نه ایده آل من این نبود قرار نبود من این باشم 

خدایا تو قادر مطلقی تو شنونده رازهایی تو آگاه به خلوت و جلوت ما، خدایا ترسهامو به سمت تو رها میکنم ای مهربانتر از مادر

خدایا من معجزه نمیخوام من توان مبارزه میخوام توان کم نیاوردن توان اینکه یادت تو لحظه هام جاری و ساری باشه

خدایا از تو خودتو میخوام که بزرگترین شکنجه برای من اینه تورو نداشته باشم و منو به حال خودم رها کنی..

خدایا من با همه فقر و ناچیزیم به تو پناه آوردم تو سمیع و حکیمی منو ببخش برای همه گناهانی که لذتش رفته و مسئولیتش باقی مونده

خدایا به سمت تو فرار میکنم و جز تو پناهی ندارم کمکم کن لطفا..بیشتر بلد نیستم روشم ندارم تو ولی بزرگی ناگفته ها رو میدونی آخه تو به دل آدما نگاه میکنی هوای همه بروبچز کانون رو داشته باش اینا همونان که گوشه رینگن..

یا رفیق من لا رفیق له..
همه میخوان حرمت ها شکسته نشه ،همه میترسن .
منم میترسم،اما مرگ ی بار شیون م ی بار.
داره بزرگترین ترس زندگیم اتفاق میوفته ، اشتباه گفتم ، از لحاظ روحی نیاز ب کما ندارم ، واقعا نیاز ب مرگ دارم .
همه دارن گریه میکنن ......
کاش ی جایی بود میرفتم ،هیچکس و نمیدیدم .
کاش مریض میشدم میمردم چنین چیزیهایی رو نمیدیدم .
خیلی خسته م..
=_=

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان