امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بعضی موقع   ها کوبیدن مشت به دیوار ارومت  میکنه  

باید یاد بگیریم خشم رو کنترل  کنیم  

کسی کتابی  راجب خشونت میشناسه؟  و یا راه  های  کنترلش 

من دو روز بیکارم  میخوام حسابی  عقده  این ۷ ماه  بکوب درس خوندنمو  تلافی کنم  4fvfcja
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 14:00)بنت الهدا نوشته است: بعضی موقع   ها کوبیدن مشت به دیوار ارومت  میکنه  

من دو روز بیکارم  میخوام حسابی  عقده  این ۷ ماه  بکوب درس خوندنمو  تلافی کنم  4fvfcja

میخواین تلافی کنید یا میخواید خشمتون را کنترل کنید؟ Gigglesmile
من یه بار زدم گوشیمو شکستم 65 تا یکسال روم نشد بگم گوشی میخوام 6 یه روز مادرم گفت بیا تا برات یه گوشی بگیرم 
یه سری هم زدم دیوارکوب خونه مادر بزرگمو داغون کردم Gigglesmile هنوز که هنوزه جاش هست رو دیوار دستمم که نگم کلی طول کشید زخمش خوب بشه حالا دیگه خود دانید  65
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 14:12)New fighter نوشته است:
(1400 دي 15، 14:00)بنت الهدا نوشته است: بعضی موقع   ها کوبیدن مشت به دیوار ارومت  میکنه  

من یه بار زدم گوشیمو شکستم 65 تا یکسال روم نشد بگم گوشی میخوام 6 یه روز مادرم گفت بیا تا برات یه گوشی بگیرم 
یه سری هم زدم دیوارکوب خونه مادر بزرگمو داغون کردم Gigglesmile هنوز که هنوزه جاش هست رو دیوار دستمم که نگم کلی طول کشید زخمش خوب بشه حالا دیگه خود دانید  65

ولله  هم  دوس دارم تلافی  کنم هم دوست دارم خشممو کنترل کنم 
اخه  زدن  شکستنم پول میخواد  بعدا باید خسارتو جبران کنی 
اون  دوره ها  گذشت  بزنی  فرار کنی 
یه سری زدم سره یه پسریو که ابجیمو اذیت  میکرد شکستم  خب تا پول  ابمیوه  و کمپوتشم  دادم   به پسره گفتم  اخه می ارزیدی  این همه پول خرجت کنن  گفت  خب تو سرمو  شکستی   Swear1  
البته  این برا  خیلی  دورا بود اون موقع  بچه  بودم ۱۵ سالم بود 

جدیدنام  زدم  پارچ  ابو شکستم  اونم  یه پارچ  اب گرون  خلاصه تا یه ماه  پول تو جیبیمو قطع  کردن  تا تلافی  پارچه  دربیاد 

خشم  اصلا خوب نیست  ولی گاها  سکوتم  ازارت  میده  نمیتونی خودتو نگه  داری و دیگه میزنی به سیم اخر میگی  جهنم  یا میمیرم یا ثابت میکنم من کیم  17   

دیدین  بعضی موقع ها انگار همه غرور  و عزت نفس و اعتناد به نفست داره میره زیر سوال  با یه داااااد  همه  به خودشون میان
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 14:34)بنت الهدا نوشته است:
(1400 دي 15، 14:12)New fighter نوشته است:

ولله  هم  دوس دارم تلافی  کنم هم دوست دارم خشممو کنترل کنم 
اخه  زدن  شکستنم پول میخواد  بعدا باید خسارتو جبران کنی 
اون  دوره ها  گذشت  بزنی  فرار کنی 
یه سری زدم سره یه پسریو که ابجیمو اذیت  میکرد شکستم  خب تا پول  ابمیوه  و کمپوتشم  دادم   به پسره گفتم  اخه می ارزیدی  این همه پول خرجت کنن  گفت  خب تو سرمو  شکستی   Swear1  
البته  این برا  خیلی  دورا بود اون موقع  بچه  بودم ۱۵ سالم بود 

جدیدنام  زدم  پارچ  ابو شکستم  اونم  یه پارچ  اب گرون  خلاصه تا یه ماه  پول تو جیبیمو قطع  کردن  تا تلافی  پارچه  دربیاد 

خشم  اصلا خوب نیست  ولی گاها  سکوتم  ازارت  میده  نمیتونی خودتو نگه  داری و دیگه میزنی به سیم اخر میگی  جهنم  یا میمیرم یا ثابت میکنم من کیم  17   

دیدین  بعضی موقع ها انگار همه غرور  و عزت نفس و اعتناد به نفست داره میره زیر سوال  با یه داااااد  همه  به خودشون میان
نمیشه هم خشم و کنترل کرد هم تلاقی کرد  65
ولی خوب همین پیامو مرور کنید خشمتون هم ممکنه کنترل بشه
نقل قول: جدیدنام  زدم  پارچ  ابو شکستم  اونم  یه پارچ  اب گرون  خلاصه تا یه ماه  پول تو جیبیمو قطع  کردن  تا تلافی  پارچه  دربیاد 
 سپاس شده توسط
تلافی  کلامی؟ 
اخه تلافی کلامی  مخصوص کسیه که  حرف  میفهمه  نه کسی که ببخشید خیلی وحشیه  و فقط حمله  میکنه  یا بزرگتر از خودش  رفتار میکنه 
من به قدرت کلمات  ایمان  دارم ولی وقتی تو موقعیت  قرار میگیری بخوای از کلمات  استفاده کنی فقط کتک میخوری
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 15:07)بنت الهدا نوشته است: تلافی  کلامی؟ 
اخه تلافی کلامی  مخصوص کسیه که  حرف  میفهمه  نه کسی که ببخشید خیلی وحشیه  و فقط حمله  میکنه  یا بزرگتر از خودش  رفتار میکنه 
من به قدرت کلمات  ایمان  دارم ولی وقتی تو موقعیت  قرار میگیری بخوای از کلمات  استفاده کنی فقط کتک میخوری

نه لزوما کلامی 
در کل تلافی کردن با کنترل خشم به نظرم دو تا چیز کاملا ضد هم هستن مثل دو لبه یه شمشیر
 سپاس شده توسط
بله  درسته 

حالا  کتاب راجب کنترل خشم میشناسید معرفی  کنید  
ممنون
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 18:50)بنت الهدا نوشته است: بله  درسته 

حالا  کتاب راجب کنترل خشم میشناسید معرفی  کنید  
ممنون

کتابه برای پخته شدن کافیه از کوره در نری داداش رضا   53
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
ممنون  از توصیتون  Confetti

ولی    من  از سبک نوشتن  کتابای داداش  رضا خشم نمیاد بیش از اندازه خودمونیه  و انگار پشتش  هیچ تفکر و علمی  نیست
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 19:12)بنت الهدا نوشته است: ممنون  از توصیتون  Confetti

ولی    من  از سبک نوشتن  کتابای داداش  رضا خشم نمیاد بیش از اندازه خودمونیه  و انگار پشتش  هیچ تفکر و علمی  نیست

امتحانش بد نیس اگر بخوایت صوتیش هم هست، من از داداش رضا فقط دوتا کتابه راز کنترل شهوت رو خوندم
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
احساس میکنم هر سالی که میگذره اوضاعم از سال قبلش بدتر میشه و دلم سیاه تر Hanghead
چقدر اوضاعت داغونه فرید یه فکری به حال خودت بکن 2
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
گاهی برای خنده دلم تنگ میشود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود
گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
تقریبا همه چیز بی اهمیته
فقط یه چیزای کمی هستن که خیلی مهمن
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

سلام
دو تا سوال برام پیش اومد
یه جورایی مکالمه ای بین خودم و خودم بود
1. می خوای در آینده ازدواج کنی؟
اره خب
2. دوست داری بچه داشته باشی؟
اون هم اره
(پ.ن:هدفام رو دیگه نمیگم از این که چرا بچه می خوام داشته باشم یا ازدواج کنم)
بعدش یه سوال جالب ازم پرسیده شد که واقعا جوابی براش نداشتم.
3. آگه بچه ات درآینده بپرسه تو جوونی ات چی کار میکردی چی جواب میدی؟
واقعا تو فکر رفتم
چی جوابش رو بدم؟
بگم خوب گذروندم خب تابلوعه که دروغ میگم
راستش رو هم بگم یه مشکل دیگه
جدای از این اگه یه روزی یه جایی نه فقط بچه ی خودم اگه یه پسر بچه ی دیگه رو دیدم که داره کشیده میشه به این مسیر غلط آیا میتونم بهش بگم نکن؟!
چه طور بگم نکن وقتی خودم اینقدر این گناه رو انجام دادم
من که خودم خرما خوردم چطور یکی دیگه رو منع کنم
رفقا همه ی ما چه بخوایم چه نخوایم یه روزی مسوول میشیم
نسبت به بقیه
من که  نمیخوام زندگی یکی دیگه رو هم داغون کنم
واقعا خودم رو نمی بخشم اگه زندگی کسی به خاطر رفتار های اشتباه من خراب بشه
کارای امروز مون نه تنها موثر در آینده خودمون هست بلکه زندگی خیلی ها رو تغییر خواهد داد

پ.ن : جای مناسب پیدا نکردم که پیامم رو بفرستم اگه به موضوع نامربوطه از مدیر میخوام که جای پیام رو تغییر بده
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

نمیدونم چرا همیشه حس میکنم کافی نیستم

به اندازه کافی خوب نیستم..به اندازه کافی تلاش نمیکنم..به اندازه کافی درس نمیخونم و...

برای همین هیچ وقت نمیتونم خودم رو تشویق کنم به خاطر کاری..چون هیچ وقت کافی نیست Hanghead

جالبه همیشه تو مدرسه حتی اگه بهترین نمره رو هم میگرفتم خوشحال نبودم..یعنی اصلا برام مهم نبود..حس میکردم زیاد کار خاصی نکردم Gigglesmile

کاش اینجوری بزرگ نمیشدم..انقدر کمالگرا نبودم..همیشه نظر دیگران ،اینکه کسی از کارم ایراد نگیره برام مهمتر از خودم بود

چه روزایی که تا نصف شب بیدار بودم و درس میخوندم تا نمرم خوب بشه یا تکلیفام رو کامل و دقیق انجام بدم(بدون خط خوردگی  Khansariha (13) )

و همههه این کارا به خاطر توقعات بقیه بود...اینکه هم ازم توقع خوب بودن داشتن Hanghead

تو همه این سالا هیچ وقت فکر نکردم خودم چی میخوام...اینکه چرا باید انقدر خودمو به خاطر نظر بقیه..اینکه مامانم میخواد پز معدل منو به خالم بده اذیت کنم 45

انقدر بی توجه بودم به خودم،احساسات و افکارم که کارم به اینجا کشید Gigglesmile

و الان تبدیل شدم به یه موجود بی انگیزه و خسته که هر روز صبح بلند میشه کتاباش رو برمیداره و مثل یه بچه خوب درسشو میخونه Gigglesmile
و حق اعتراض نداره..

کسی که اگه یه روز خسته باشه و غر بزنه متهم میشه به بی اراده یا ضعیف بودن Hanghead

شب گریه میکنه و صبح دوباره بلند میشه و یه روز تکراری و مزخرف رو شروع میکنه Gigglesmile

و نمیدونه این داستان تا کی ادامه داره...
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان