امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

TearsTearsTears
بچه ها ...
برای مادربزرگم دعا کنین ... تو بیمارستان بستری هستن ...
دیالیز شدن و قراره برای قلبشون باطری بذارن ...
توروخدا دعا کنین شفا پیدا کنن..
این روزا خونمون افتضاح شلوغه ...
یکی از امتحانام رو شاید بیفتم !!!1744337bve7cd1t81Tears
دیروز حالم بد بود و مسموم شده بودم ... نتونستم درس بخونم و نرفتم سر جلسه ... امیدوارم با گواهی پزشکی بذارن حذفش کنم ...Tears
برام دعا کنین ... از یه طرف مامان بزرگ ... از یه طرف اوضاع خونه و درسام ... ای خدا کمککککککTears
توروخدا دعا یادتون نره
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

:smiley-yell::smiley-yell:
نمي تونسيتي يه روز واسيتي من مشكلم حل شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من حالم از اين زندگي بهم مي خوره.يكي بياد مشكل منو حل كنه.خودمو امشب مي كشم.حرف رپر عرفان خيلي روم تاثير گذاشت.كاش اون حرفارو بهش نمي زدم :
پوريا تو از همه تشكر مي كني :smiley-yell:
هورا خانم ان شاا... همه چیز زود خوب می شه!
من و همه بچه های کانون براتون دعا می کنیم
..............................................
شروین خان
این رپری که می گی اسمشو یه بارم نشنیدم! اما رفتم تو سایتش و مطلبتو خوندم. جواب های هویه دیگه! اما نباید خودتو نارحت کنی! اگه قرار باشه به خاطر هر حرف چرندی خودتو ناراحت کنی که زندگی نمی شه!
به بچه های کانون نیگا کن...............هیچ کس دوست دختر نداره .........شاید هیچ کس کار و ثروتی هم از خودش نداشته باشه.........همه اینجا مثل همن!
تو فقط 18 سالته.............من 6/7 سال از تو بزرگ ترم اما دوست دختر ندارم!........کار هم ندارم .........سربازی هم نرفتم........... تازه به فکر ادامه تحصیل هم هستم و پشت کنکورم!!!!!!...............مثل منم تو کانون کم نیستن!
خوب اگه قرار باشه کسی خودکوشی کنه اون منم نه تو عزیز من!!!!!!!
چرا از زندگیت لذت نمی بری عزیز من........تو خیلی چیزا داری که دیگران ندارن..........یکیش همین وقتته که الان تو موقع حسساسی هستی و اگه درست برای آیندت تصمیم نگیری موفق نمی شی ............تمام زندگیت شده دوست دختر ، دوست دختر ، دوست دختر131313
بابا جون ول کن این حرفا رو ..........Tears
cheshmak

شروین جان خدا رو بچسب ،

همه این چیز ها میاد و میره ، تو نمیتونی به این خوشی ها و شادی ها یا غرور ها یا تفاخر ها و یا چیز های دیگه دل خوش کنی ، و بشون وابسته شی ،

قلب آدم جاش نامحدوده ، همه عشق هایی که تو جهان هست رو توش بریزی ، بازم احساس کمبود میکنی و قلبت خالی میمونه ، بلکه اگه از جنس قلبت هم نباشن در واقع از سنگ پرشون کردی ، و به جای داشتن یه اقیانوس ، یه برکه گندیده از سنگ پر شده برات میمونه ، قلبت رو از خدا پر کن ، فقط اون از جنس توه ، و همه علاقه ها و عشق هاتم از جنس اون قرار بده ، این طوری اینها همه یکی میشن ، "عشق به خدا "

ما نا محدودیم ، و فقط به نامحدود باید میل پیدا میکنیم و بش تکیه کنیم ، باش آروم بشیم ، و باش احساس "نشاط" و "سرور" و "یکی" شدن داشته باشیم .
................................................................................................................
................................................................................................................
cheshmak تو با هر قیافه ای که باشی میتونی حتی 70 تا دوست دختر داشته باشی ، میتونی ، اگه بخوای میتونی ،میتونی استاد این کار بشی ، من دیدم ، خیلی از دوست هامو دیدم ( که به نظر من شبیه عکس چیتوز موتوری بودن ) ( حتی زشت تر) ،..اما دویدن و دویدن ، .. واقعا دنبال چی ؟ ...و یه روزی هم میگفتن کاش از این ور نمیرفتیم.

..اما این چیز ها مهم نیست ، از این چیز ها رد شو ، ما اصلن بت توصیه نمیکنیم ، آخرش یه دردی از این بدتره ،

.............
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
دوست دختر داشتن دیگه چیزیه که به خاطر نداشتنش ماتم بگیری !!!
برو خداتو شکر کن که نداری
از این دخترا بترسین !!!
خدایا مامان بزرگممممTearsTears
درسااام1744337bve7cd1t81Tears

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

(1388 دي 26، 21:11)سلام نوشته است: [quote
نکته: این پست من و پست بالایی از مجتبی دقیقا توی یه لحظه فرستاده شدن!
4fvfcja

جالبتر داشتم یه جمله مینوشتم و اضافه میکردم که صاف پست سلام اونو از پستم جدا کرد ، منم مجبور شدم پاکش کنم ،

....................
عجب دوره زمونه ای شده ها ، دوست دخترم شد ارزش!! ؟؟

..............
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1388 دي 26، 17:40)شروين نوشته است: كمك
يه رپري به نام عرفان هست.نمي دونم شما مي شناسينش يا نه.
يه رپر معروف ايرانيه.من رفتم تويه سايتش : http://www.erfan24.com .توي اخرين پستش بهش كامنت دادم به ما چه تو دوست دختر داري.عكستو با دوست دخترت ميذاري كه بگي من دوست دختر دارم.خودتو با جووناي ايراني مقايسه نكن اقا عرفان.فرداش رفتم ديدم يه پست زده فقط واسه كامنت من نوشته تورو خدا من به اين چي بگم.گفتش تو خودتو
نماينده كل ايراني ها ندون.گفت من چون كه اونور ابم دوست دختردارم؟.الانش همه جووناي ايران خودشون دوست دختر دارن.ايميلو اسمه منم گذاشت.بعد 39 كامنت واسه من اومد كه هر چي فحش بود طرفداراش بهم دادن.
گفتن همه ايراني ها حداقل 5 تا دوست دختر دورو ورشونه.فحش هاي خيلي ركيكي بم دادن.
خيلي دپرس شدم..دوست دارم خودمو همين امشب بكشم راحت شم
باورم نميشه عرفان كه انقدر طرفدارشم اينطوري جوابمو بده Tears
یعنی ببین چه آدمایی شدن ارزش برای تو !
تو به دوست دختر میگی ارزش؟
یه رپر درب داغون شد الگو؟
این چرندیات چیه دیگه
دو روز دیگه سرتو می ذاری زمین میری پیش آقا خدا ! مطمئن باش توی لحظه مرگ تنها چیز بی ارزش برات همین مادیات و دخترا و تفاخرا و دنیای پوچه !
یه کم عمیق تر فکر کن داداش جان !!!!
دخترایی که من می بینم والا به خدا باید ازشون ترسید موندم تو چرا این قدر دوست داری باهاشون رفیق بشی !!!
دوست دختر چیه بابا !!! همش جیبتو خالی می کنن و یه ضربه روحی بهت می زنن میرن پشت سرشونم نگا نمی کنن ! چیه آخه هی گیر دادش دوست بشی باهاشون !
این فکرارو بریز دور بشین واسه خودت هدف بریز ببین توی زندگی چی می خوای ول کن این چیزای پوچو !
والا !!!
بذار منم به درد درس و مامان بزرگم بسوزم42
التماس دعااااااااااااااااااااااااااااTears

قمري تنها پي دستان توست

سلام،
خوبین؟
آبجی هورا از ته دل دعا می کنم مادربزرگت زودی خوب بشه.
خودتم بیشتر تلاش کن که امتحانارو خوب بدی دیگه.
شروین خان انقدر زندگی رو سخت نگیر،
قانع بودن رو تمرین کن،
منم اولین امتحانم پس فرداس،
برقیا خبر دارن ( تحلیل مدار )،خدا بگم چیکارت کنه ویلیام هیت.42
دعا فراموش نشود،
در پناه حق
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
سلام به همگی
خوب هستین ؟
آبجی هورا از ته دل دعا میکنم تا مادربزرگتون خوب بشه انشاالله
امیدوارم امتحانتم خوب بدی cheshmak
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

شروین1744337bve7cd1t81
ایول چه معروف شدی؟
میگن از طرف سهند کوازی(رپلرزه)شارژ شدی بیای این حرفا رو بزنی!
میدونی من چقدر سهند کوازی رو دوست دارم!
به هر حال!
بگذریم...
ببین عزیز دل برادر هیچ عیبی نداره!
اقتضای سنت اینجوریه!(چی گفتم)17
جدی میگم...
منم دقیقا همسن تو بودم همینجوری بودم...
انگار اگه دوست دختر نداشتم عقب مونده بودم...
و به دوست دختر هم رسیدم...
ولی یکم که سنم بالا رفت تجربه ام بیشتر شد خود به خود از این وضعیت اومدم بیرون!
الان خیلی راحتم...فکرم آزاده...میتونم به درسم برسم...
از اون کارای قبلیمم توبه کردم...
به خدا...به این قرآنی که دارم میخونم هیچی توش نیست همون حرف هورا خانوم که میگفت جیباتو خالی میکنه و ضربه روحی بهت میزنه و میره....
اگه بدونی من چه خرجایی کردم و چه ضربه هایی خوردم دیگه حتی به دختر هم فکر نمیکنی چه برسه به اینکه بخوای باهاشون دوست بشی...
بی خیال قضیه شو...
هرجور کمکی خواستی برا فراموشی این موضوع من در خدمتم...
راستی هورا خانوم انشالله هرچه زودتر حال مادربزرگتون خوب بشه و شما هم بتونید به درساتون برسید...
حتما حتما امشب براشون دعا میکنم...
هی شروین! تو چند سالته؟ 12 13 بهت میخوره! خجالت نمیکشی؟ ببین بچه ها من رو میشناسن خیلی رک ام حوصله ناز کشیدن هم ندارم عقاید ایده آلیستی هم ندارم که بگم همه چیز این دنیا رو ول کن و فقط به مرگ فکر کن و ثواب و این حرفا ما آدمیم باید زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم اما این حرفای تو دیگه اعصاب من رو خرد کرد باید یکم بهت پند بدم!!! یه حرف میزنم آویزه گوشت باشه: تو این دنیا هیچکی جز خودت مهم نیست! چه برسه به رپر! رپر دیگه چه پخیه؟ فکر کردی اینا کین؟ یه مشت آدم عقده ای بدبخت که تو خانوادشون هیچ جایگاهی ندارن تو دوستاشون جایگاهی ندارن مجبور شدن با یه ژانر موسیقی پست و تریپ آنچنانی خودشون رو تو جامعه نشون بدن اون اگه آدم بود به کسی که یه نظر تو سایتش داده فحش نمیداد! بنداز دور این افکار احمقانه رو بابا...

درمورد دوست دختر هم همونطور که گفتم اعتقادات ایده آلیستی ندارم و نمیگم بیخیال شو و برو تو پی ثواب و اینا بالاخره ما آدمیم درویش که نیستیم ولی دیگه حرف احمقانه هم نزن که کسی که نداره از بقیه عقبه!!! 17 من خودم به شخصه دوست پسر و این مزخرفات خیلی چیز نازلی هست برام و هیچ دلیل منطقی ای برا داشتنش پیدا نکردم و کلا احمقانه است به نظرم (خوب منم یه جور تنفر افراطی دارم و اینم خوب نیست) اما عقب بودن اینه که مثلا یه خانمی بهت سلام کرد نتونی جوابش رو بدی و از خجالت عرق کنی تازه اینم عقب بودن نیست فقط باید نگران ارتباطات اجتماعی بود در این صورت که اون هم حل میشه

حالا نگی باهام تند حرف زد برم خودکشی کنم ها! 17 کلا اخلاق من اینه این تفکراتت رو بنداز دور از پنجره بیرون رو نگاه کن ببین مردم چه هدفی دارن!!
كلي ايميل دريافت كردم .دارن منو تهديد ميكنن 317
سلام
هدف جان اینجوری که شما گفتی با این که یکمی باهات موافقم , زهره ترک شدم چه برسه به شروین!!!!!1744337bve7cd1t81

شروین جان, داداشم, عزیز دل برادر
این طبیعیه که شما تو این سن به دختر و ایجور چیزا فک کنی
و این خیلی خوبه که قبل از اینکه بری سراغ این کارا داری درباره ی جوانبش تحقیق میکنی و حتی این روحیه ی جستجو گریت جای تحسین داره
چون مثل خیلیای دیگه نیستی که بخای کور کورانه کاری که خیلیای دیگه انجام میدن تو هم بری دنبالش
سعی کن روحیه کنجکاوی و تحقیقت رو همیشه داشته باشی
چه در زمینه هایی که خیلیا میگن خوب و چه در مواردی که میگن یه چیزی بده و در نهایت با عقلت تصمیم بگیر
اول در مورد دوس دختر میگم
ببین دخترا هم از خیلی جهات مثل پسران فک نکن که موجودات عجیب الخلقه ای هستن که از آسمون افتادن
البته قطعا دختر و پسر قطعا به هم احتیاج دارن و نیاز به گفتن نداره
ولی بیخودی بزرگشون نکن و فک نکن اگه مثلا شونصدتا دوس دختر داشتی دیگه همه ی مشکلاتت حله
نخیر داداش من ممکن واسه ی کوتاه مدت مشغولت کنه و بقیه کشکلات یادت بره ولی مطمئن باش بعد از یه مدت دو دستی میزنی تو ملاج خودت
فکرم نکن اگه یه دوس پیدا کردی , دیگه آروم میشی
نخیر از این خبرا نیس !!!
بعد از اینکه با اولی دوس شدی بعد از یه مدت دلتو میزنه و میخوای تبدیل به احسنش کنی
یکی میشه دو تا دو تام میشه ...
من تا حالا دوس دختر نداشتم و به این افتخار میکنم
ولی کسایی رو دیدم که در نوع خودشون رب النوع مخ زنی بودن و در زمینه دوس دختر دکترا داشتن و حتی مشاوره هم میدادن...!!!!!!17
و البته اکثرا از وضع خودشون شاکی بودن ولی معتاد این کار شده بودن
ولی دوس دختر نداشتن به این معنی نیس که از دخترا فرار کنی و به قول هدف نتونی جواب سلامشون رو بدی
تو میتونی با دخترا ارتباطات و دوستی هایی خارج از بعد عاطفی داشته باشی که خیلی مفید باشن و بتونی از اونها شناخت پیدا کنی و در آینده و انتخاب همسر ازش استفاده کنی
میدونی چرا میگم تریپ لاو نباشه؟؟
چون اگه شد , دیگه بعد از اون بیچاره میشی و یا باید به طرف برسی(که کور کورانس) و یا از هم جدا شین که بهت ضربه عاطفی میخوره
تازه اگه طرف مقابلت هم آدم حسابی باشه به اونم ضربه میخوره و خوبه که طرف مقابل رو هم در نظر بگیری
درست ترین راه برای ارضای عاطفی و جنسی ازدواجه
و البته خوبه که این رو همیشه در نظر بگیری که اگه تو قبل ازدواج بتونی سالم و پاک زندگی کنی همسری رو هم که انتخاب میکنی پاک و نجیبه و اگه تو آلوده شی احتمال زیادی داره که طرف مقابلت هم مشکل دار باشه و اینی که میگم هم در احادیث و قرآن هست و هم از نظر علمی میشه ثابت کرد
پس پاکی همسر خودت رو الکی و مفت از دست نده که بعدا پشیمون شی!!!!13
و البته اینم فک نکن که با انتخاب همسر مشکلاتت تموم میشه بلکه تازه شروعشه!!!!
مشکل اصلی خودتی !!
باید افکارت رو درس کنی و دنبال این بگردی که تو این دنیا چیکاره ای؟؟؟
اصلا واسه چی اومدی؟؟
فک کن و راجبش تحقیق کن
به جو اکثریت هم نیگا نکن که چی میگن یا چیکار میکنن
ببین تو باید چیکار کنی؟؟؟
راه تو کدومه؟؟؟
تو تو سنی هستی که کم کم باید به این چیزا فکر کنی
اولش شاید واست سخت و دیوونه کننده باشه ولی عقب نشینی نکن و برو
سعی نکن با چیزای متعارف و احمقانه خودت رو سر گرم کنی
حرف باهات زیاد دارم ولی پستم خیلی طولانی میشه
اگه از حرفام خوشت اومد و فک کردی میتونم کمکت کنم با پیام خصوصی خبرم کنcheshmak
ببخشین که خیلی شد

در پناه حق
4fvfcja
سال ها دل طلب جام جم از ما میکرد
آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
شروین جان امیدوارم با نظرات دوستان به نتیجه رسیده باشی منم نظرمو میگم اگرچه طولانی شد ولی به نظرم خوبه بخونیشKhansariha (56)4fvfcja

شروین جون شما وقتی وارده دانشگاه یا کلاس زبان یا جاهای دیگه ای که مختلط هستند میشی، کناره چندتا دختر قرار میگیری و میبینی بابا اونقدرها هم موجوداته عجیب غریبی نیستند و اتفاقا تویه جمعهایه پسرونه خیلی هم بیشتر بهت خوش میگذره
نه نه نه ، نمیخوام برات قضیه گربه دستش به گوشت نمیرسه و میگه پیف پیف رو برات بگم

ولی ببین دخترها چند دستنSmiley-face-cool-2
یه عده واقعا جاشون تویه خیابون و پارک و ایناست ، خیلی از پسرها شماره این دخترها رو دارند ،باهاشون قرار میزارند میرن بیرون ...... خیلی ها اسم این دخترا رو میزارن دوست دختر... اما این دخترها با 10-20 تا پسر میگردن و تویه کلام به ج.... معروفند و اصلا آدمهایی نیستند که حتی ارزشه فکر کردن هم داشته باشند جونه من اصلا سراغه اینجور آدمها نرو و نباش

دسته دوم اونایی هستن که باهاشون دوستی،سلام علیک داری،شمارشون رو داری ،اونها هم شماره تو رو دارند،راحت باهاشون حرف میزنی،ولی اینها دوستهایی عادیه تو هستند ممنکنه نسبت به بعضی هاشون احساساتی پیدا کنی بخوای دوستیت رو با اونها عمیقتر کنی که تویه دسته بعد برات توضیح میدم...اون باقی هم خب دوست دختر حساب نمیشن ولی نشون دهنده توانایی فرد در ارتباط با جنسه مخالفه مثله دوستهایه مدرسه ات هستند با این تفاوت که دخترن آدمه خوب بد نچسب گرم مودب درسخون مهربون پیگیر و غیره غیره ... همه جورش اینجا پیدا میشه ولی تو با اونها مثله یه دوست ساده برخورد میکنی مثله یه آشنا و اونها هم با تو همینطور
انتظارات بیشتر هم تویه این دسته توهم اند

اما دسته سوم...دختری که تو میخوای باهاش صمیم تر باشی....بیشتر وقتت رو بااون بگذرونی....یه جورایی زمانهایه با هم بودنتون بیشتر میشه ... دوتایی میشین ... این میشه دوسته دختر
حواست باشه دسته اول و دسته دوم دوست دختر حساب نمیشن
در مورده خیلی ها از جمله خواننده ها بازیگرها ،که میپرسی،99%دوست دختراشون مثله دخترایه دسته اول هستند موقتی و تنها برایه هدفی خاص پس اصلا خودت رو با اینها مقایسه نکن و بهشون فکر هم نکن

ببین اگه قراره کسی دوست دختر داشته باشه دقیقا مثله اینه که بخواد با یکی ازدواج کنه
ریزه کاریهاش به همون اندازه بالاست ... تفاهم درک متقابل وجود علاقه متقابل روحیه تیمی بالا!!! و در یک کلام بهترین دوستت میشه همون دوست دخترت

خب حالا ببین سعی دارم چیرو بهت بگم ... چقدر احتمال داره یک همچین کسی پیدا بشه؟؟؟؟
تقریبا خیلی نادره پس بقیه چی کار میکنن؟؟ چون همیچین آدمی رو پیدا کردن مثله پیدا کردن نیمه گمشدت میمونه

متاسفانه بقیه یکی رو میبینند بعد از یه مدتی حسابی جذبش میشن و در آخر متاسفانه عاشقش میشن
و بعد از یه مدت دوست شدن هم رابطشون به هم میخوره .... به عنوانه کسی که از نزدیک این موضوع رو تجربه کردم باید بگم یکی از بدترین شکست ها تویه زندگیه ... دیوونه کنندست افسردگی ناراحتی و 1000 تا مشکل برایه آدم پیش میاد
حتی یکی از دوستایه صمیمیم بود که به این خاطر حدوده 2سال از زندگیش تباه شد میدونی چون عاشق شده بود و طرف باهاش خیلی بیرحمانه به هم زد فقط اینو بگم به جایه یه رتبه خوبه زیر 1000 رتبش بالایه 20 هزار شد و مجبور شد1سال دیگه هم بخونه تا دانشگاه آزاد بره!!

ببین داداشه من ،من نمیگم نرو دوست دختر پیدا کن ، اگه میتونی نیمه گمشدت رو پیدا کنی برو با طرف دوست شو ،ولی مطمئنی هوس نیفتاده تو سرت؟،مطمئنی اون همون آدمه مناسبته؟، اینو بدون که بیرون اومدن از یه رابطه میتونه خیلی سخت باشه،پس بیخود دنبال دوسته دختر نباش دنبال عاشق شدن نباش

تویه یک محیط مختلط میتونی با همه دوست بشی دوست دختر هم پیدا کنی!!!ولی اگه میخوای دوست دختر پیدا کنی از الان خودت رو برایه قطع رابطه هم آماده کن !!! دارم بهت میگم چون تا الان هم تجربش رو نداشتی پس بدونه شک نمیتونی راحت از یه رابطه بیای بیرون ضررهایه روحی بدی میخوری و حسابی سرخورده میشی!!

پیشنهاده من اینه با بقیه دوست باش ، صمیمی و گرم راحت ، بزار خودش بره جلو تو تلاش خاصی نکن برایه دوست دختر پیدا کردن
دنباله دوست دختر هم نباش ولی با بقیه دوست باش و اتفاقا خواهی دید که دوست هم میشی باهاشون هم بهت خوش میگذره

اگه تونستی 1سالی رو اینجوری باشی و تویه زندگیت 4تا دختر هم دیدی و شدن جزو اکیپ دوستات بعدش برو تازه به دوست دختر فکر کن ، بعده 1سال وگرنه اشتباه خیلی هایه دیگه رو مرتکب میشی و زندگیت حسابی دچار مشکل میشه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان