امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام دوستاي گلم من 21 سال پيش يه همچنين شبي شب شهادت حضرت اميرالمومنين (ع) اذان صبح به دنيام اومدم و امشب رفتم نذري حضرت علي (ع) كمك دادم براي افطاري بهترين روزعمرم 9/6/89 براي همه دعا كردم و امشب تا صبح همه رو دعا ميكنم و ازهمه عزيزان التماس دعا دوستتون دارم التماس دعا TearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
میشه در مورد سیگار یه کم توضیح بدین.ایا عوارض سیگار بعد از ترک ان از بین می رود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من 3 بار سیگار کشیدم تا الان.عوارضش میره؟
3 با رکه اشکالی نداره....
آخر زندگی عزیز تولدتون مبارک ، دارکوان اگه همون 3باری که گفتی دیگه تکرار نشه مطمئن باش هیچ عوارضی نداره.
هورا شما رو مخصوص دعا کردما...!Khansariha (56)
خدايا مني كه با زور يه هفته طاقت مي اوردم الان 5 هفتس چه تو خواب چه تو بيداري طاقت اوردم . . . يا علي خودت به فريادم برس به حق بزرگيت اي خدا يعني اوضاع هميشه اينجوري ميمونه ؟؟؟! التماس دعا
به حرص ارشربتي خوردم مگير از من كه بدكردم/ بيابان بود و تابستان و آب سرد واستسقا
حسین جان آفرین به تو قوی باش پسر ما هم دعات میکنیم.
بچه ها میبینید اگه آدم اراده کنه میتونهKhansariha (46)
حسین جان ، فقط میتونم بگم

دمت گرررررررررررررم
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام به تمام بچه های گل کانون.به گادفادر عزیز هم تبریک میگم بابت این همه استقامت و باید بهش بگم که اگه خودش بخواد تا اخر عمر میتونه همینطوری بمونه البته اگر بیخیال ازدواج بشی.میدونید عزیزان این چند شب من اصلا مسجد نرفتم و تازه روزه هم نمیگیرم.کاری به اعتقادات دیگران ندارم و برای اونها هم ارزش قائلم اما به نظر من این کارها یک کمی سمبلیک شده و شکل نیایش راهبان معبد شده که مراسم خاصی رو به جا میارن.باید مثل درویشی بود که تو صحرا میشینه و از طبیعت لذت میبره و مرتبا با خدا صحبت میکنه و لذت میبره و اتفاقا خدا جوابش رو هم میده و خدا سعی میکنه تا جایی که امکان داره زندگی رو برای این درویش راحت بکنه و اون درویش چیزهایی میبینه که ما نمی بینیم
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
داوود عزیز این کارا سمبلیک هست یعنی چی؟
تو تمام ادیان این مراسم ها هست و این ها اصول هستن عزیزم.
حرف شما درست شما هر جوری که دوست داری میتونی خدا رو ستایش کنی اما نباید مقایسش کنی و اعتقاد میلیون ها نفر رو سمبلیک خطاب کنی.1744337bve7cd1t81
سلام

گادفادر محترم ،حسين آقاي خوب...مبارك باشه طاقتتون..هميشگي و پر دوام انشاالله..:Khansariha (46)41Khansariha (48)317varzesh41Khansariha (48)317varzeshKhansariha (46)

با كمي دقت و احتياط و قدر دونستنه اين حال و حس؛ حتما ميتونين تثبيتش كنين و براي هميشه پاك بمونين...53258zu2qvp1d9v

صميمانه بهترين ها رو براتون آرزو ميكنم...53258zu2qvp1d9v

و
آقا داود ما هم براي نظر شما احترام قائليم..كاري هم به درست و غلط بودنش نداريم...cheshmak
انشاالله بشين اون درويشي كه به نظرتون كارش درسته..

ميخوام بگم :هر كسي از ظن خود شد يار من ....
انشاالله هممون به نهايتي كه دلمون ميخواد برسيم...

موفق باشين و شاد..
التماس دعا..ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگي.
اولا به حسين عزيز تبريك ميگم كه داره مثل آخر زندگي جان بي رقيب پيش ميره.
اگه بخواي همين جوري پيش ميره.بايد بين لذت پاكي و لذت بردنِ نفس يكي رو انتخاب كني.20 روز پاكي فك كنم اينو بهت ثابت كرده باشه كه كدوم ارجح تره!
و سلام داوود جان.منم ميخواست ازت چندتا سوال بپرسم!
يعني چي سمبليك شده؟
اگه سمبليك رو "نمادي" معني كني،آره اينه همش نمادن.نماد عشق.شب تا صبح بيدار ميمونن.حتما يه چيزي ديدن كه بدون دعوت يا حتي كوچيكترين اشاره ميان مسجد و تا صبح گريه زاري ميكنن.
خودت بگو.چرا اومدي اينجا؟حتما گناهي مرتكب شدي كه ميخواي عفو بشي!كي ميخواد عفوت كنه؟خدا!خدايي كه گفته روزه بگير.درسته؟يا بازم سمبليكه؟

وقتي يكي بهت توي اين كانون خودمون كه يه جامعه مجازي،كمكي ميكنه،يا يه راه درستي رو بهت نشون ميده،در حال كه اصلا نميشناسيش،نميدوني با چه زبوني ازش تشكر كني!
حالا خدا كه اين همه به ما لطف داره،و بدون هيچ منتي بهمون كمك ميكنه،و ما هم در مقابل با اعمالمون اونطوري جوابش رو ميديم،فكر نميكني لازمه 3 شب از 365 روز سالمون رو اختصاص بديم به خدا تا ازش تشكري كرده باشيم؟

بازم فكر كن!اگه بخواي درويشانه به محضر خدا بري و بهش نزديك بشي،بايد درويشانه هم عمل كني.
موفق باشي
التماس دعا

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
سلام
حرف زیاد دارم...
حرف از سالهایی که مفت مفت از دستشون دادم ولی دیگه بسه .
خدایا تو این سالها یک بار هم ابروی من نبردی ولی من...
اشنایی با سایت شما و حرفهای صادقانه من خیلی تحریک کرد.اینا همه همزمان شد با ماه رمضان و شبهای قدر.مطمئنم تا اخر ماه رمضون مشکلی ندارم ولی بعدش خدا کمکم کنه.
خدایا از خودت یاری می طلبم.از خودت که همیشه کمکم کردی و در زندگی یار و یاورم بودی.
خدایا به حق این شبهای عزیز که متعلق به خودته به من و تمام دوستانی که در این سایت و چه خارج از این جا قصد تر ک این عمل زشت دارن کمک برسان.الهی امین.
من از بچگی ارادت خاصی به امام رضا دارم و هر وقت به این اقا توسل کردم نتیجه اش دیدم.
این کلیپ خیلی رو من تاثیر مثبت گذاشت و خیلی کمکم کرده .تا چند ساعت مات مبهوت به گذشته فکر میکردم اشک میریختم...
یا علی ابن موسی الرضا

http://www.4shared.com/video/thgPZavh/da...mp4_h.html
بسیار زیباست

اگه با کیفیت بالاتر می خوای برو به تاپیک مداحی، اونجا من گذاشتم
اینم لینکش که زیاد اذیت نشی
http://www.ktark.com/thread-315-page-14.html
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

از سها و ساری گلین (امیدوارم اشتباه ننوشته باشم) و میلاد جون ممنونم که سعی میکنند با حرفهای قشنگ شون منو راهنمایی کنند.همه سال داره از تعداد روزه گیرها کم میشه و به میزان جمعیتی که میرن مسجد تا 2 صبح قران سرشون میگیرن افزدوه میشه.وقتی بحث روزه میاد وسط چون یک کار انفرادی هست و خود شخص باید اونو انجام بده به قول ما امروزی ها زیاد حال نمیده و طرف بیخیال میشه اما زمانی که یک کار گروهی قراره صورت بگیره همه سر و دست میشکنن اونم نه بخاطر اصل کار بلکه برای تفریحات جانبیش.دل با خدا کردن سخت ترین کار روی زمینه که هیچ کسی نمیتونه بهش دست پیدا کنه مگر در یک صورت اونم اینه که از تمام دنیا بگذره و این کار سخته و تقربیا غیر ممکن.میدونید بچه ها اون زمزمه های که به زمان عامیانه با خدا میزنی خیلی خیلی با ارزش تر از اون اشکی که از روی عادت میریزی و وقتی مجلس تموم شد گریه تو هم باهاش تموم میشه.خدا عاشق زمزمه های بنده هاش هنگام خواب،زمانی که همه بخوابن و تو از ترس این که کسی صدات رو نشنوه اروم زمزمه میکنی و باهاش خوش وبش میکنی.خدا حرفهات رو میشنوه و دوست داره که این نیایش تو هیچ وقت تموم نشه اما خواب میاد سراغت و باید بخوابی و اگر نخوابی خیلی با ارزشه - تنها با خدا باشی تا صبح-اینجا منظورم از خواب همون خوابی که فردا صبح تو رو تا شب از خدا غافل میکنه
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
خیلی قشنگ نوشتی داوود جان با حرفات کاملا موافقمcheshmak
...
راستی امضات منو یاد کنکور و کتابای مبتکران انداخت
یادش بخیر!!!
!...Nobody's perfect
سلام،
داوود خان منم مثل بقیه واسه نظر شما احترام قائلم،
اینی که میگی آدم با زبون خودش با خدا حرف بزنه و تنهایی با خداش خلوت کنه،خیلی خوبه،
اما خداهم از ما انتظاراتی داره،ینی فقط این نیست که اون گوش بوده و نیازای مارو هم پاسخ بده،
هم علم ثابت کرده هم عرفان که دستورایی که خدا به بنده هاش داده همش بسود آدم هست،روزه رو نمیشه کتمان کرد،
اینجا بحثش میشه مثل مدرسه و دانشگاه،استاد به درسو خرخونی ما احتیاجی نداره،بخونی پاس میشی،نخونی میفتی،
واسه استاد فرقی نمیکنه،حالا شماهم روزه بگیری یا نگیری هم فرقی بحال خدا نداره،
و در مورد احیا، یکی میره مسجد تا صبح رازو نیاز میکنه،یکی میمونه خونه با خودشو خداش خلوت میکنه،
اتفاقا ائمه وقتی که تنها میشدن با خدا رازو نیاز میکردن،خصوصا حضرت علی،
و اونی که واقعا دلش واسه خدا میزنه،سعی میکنه مسیرو کج نره،خدا هم هواشو داره،و این گریه ها بعداز سحر احیا تموم نمیشه،بلکه تو تمام لحظات باهاشه،
ولی شبای قدر چون منزلتش،جایگاهش چیز دیگس،هرکسی میخواد از این فرصت بهترین استفاده رو بکنه،تا شاید راه هزار ساله رو بتونه یک شبه بره،که رفتن،و میرن،
مومن واقعی بودن سخته،اما به اون سختی نیست که نتونیم،
گناه نکردن سخته،ولی ینی نمیتونیم غیبت نکنیم،دروغ نگیم،حق کسی رو نخوریم،واقعا انقدر ضعیفیم؟
اینجور نیست که واسه رسیدن به خدا باید از دنیا رها شی و دنیا رو فراموش کنی،
سالم زندگی کن،بی دوز و کلک،رو راست،خدا هم میده،بیشترم میده،
خیلیا تو این دنیا تونستن اینجوری بشن،و از همه مهم تر رحمت بی انتهای خداس،که چشم امیدمون به بخشش اوست.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان