امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

چه دل پری داریااااااا

من اگه میتونستم حتما کمکت میکردم ولی خودم ضعیف تر از این حرفام
هیشکی مثل خودت نمیتونه کمکت کنه
یه بار دیگه تلاش کن مهم نیست که شکستی..ادامه بده حتی اگه شده تا آخر عمرت
اگر درد دل خواستی من هستم فرزاد4fvfcja
بلاخره هم دردیم دیگه 42
...
سلام
داداش رز زرد.... من به عنوان یکی از دوستات واقعا شرمندم که نتونستم کمکی بهت بکنمTears
البته می دونی که خودمم هم چنان می جنگم باهاش
ولی...
فقط می تونم بگم ببخشید
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

Sad 
بچه ها خودتونو اذیت نکنین کار از این حرفا گذشته / راستش کسی تو کانون تنهایی منو ندید ! Tears من 73 تا اعتبار رو نمی خوام من صمیمیت بچه ها رو می خوام !!

دوست دارم دوستم باشین و منو از این تنهایی در بیارین / گفتم بازم می گم شما مهم هستین برین خوش باشین و پاک

نمی خوام گله و شکایتی بکنم ولی 1 سال و نیم پشت بچه های کانون بودم / کمکشون کردم حتی یکی از بچه ها رو به ترکه کامل رسوندم هر شب بهش می زنگیدم و . . ...

ولی حالا حتی 1 نفرم حاضر نیست برا نیم ساعت 1 ساعت پشت من باشه - کمکم کنه !! Tears می خوام اینو بگم که فکر نکنین چون مدیر کانونم می تونم راحت ترکش کنم و نباید بشکنم نه منم آدمم - دل دارم Tears

همیشه تو زندگیتون هوای دوستانتونو داشته باشین - واقعا جالبه حالا که من خودم حال و روزمو عنوان کردم سر و کله دوستام پیدا شد

اگه بخوام درد دلمو اینجا باز کنم براتون . . . ...

بی خیال بزار شادیتون خراب نشه 53258zu2qvp1d9v

یا حق
Tearsداداش رز؟ این حرفا یعنی اینکه از منم دلگیری و نمی بخشی منو؟
این یعنی توی ماه رمضون که گذشت هم منو حلال نکردی؟
باید چیکار کنم تا حلالم کنی؟Tears
بچه هااااا
هیچ وقت هیچ کسی ازم ناراضی نبوده و (حداقل تا جاییکه خبر دارم) دوست ندارم کسی ازم دلگیر باشه
کمک کنین داداش رز هم ازم راضی بشه
داداش رز منو ببخش اگه کم کاری کردم ! چرا حس می کنم همه حرفات رو به منه؟Tears

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

Sad 
چه ربطی داشت !! من اصلا اسم نبردم !! 17 بردم ؟ نبردم

من جمعی گفتم !! 53258zu2qvp1d9v در ضمن من که گفتم خودتونو اذیت نکنین درد دلی بود و تمام شد

بی خیال من

هورا خانم شما هم حلالین برو خوش باش / بی خیال من خودتون مهمین 317 من همه بچه ها رو حلال کردم 53258zu2qvp1d9v

cheshmak
خداروشکر
مرسی داداش رز زرد
امیدوارم که همین امروز روزی باشه که دیگه هیچ وقت ... رو تکرار نکنی و از همین الان تصمیم بگیری که برای همیشه بذاریش کنار !
خب بالاخره یه روز این کارو کنار می ذاری ! چرا اون روز ، همین امروز نباشه؟
باید ماها بیشتر از اینا به خودمون بها بدیم تا قدر خودمونو بدونیم و فکرمونو بالاتر از اینا بدونیم که به چیزای پوچی مثل ... مشغولش کنیم
و خودمونو مشغول کنیم تا فکرمون مارو مشغول نکنه
اینارو به خودمم دارم میگم !
البته کاش کسایی مثل سها و تنها و باران و لیلی که رفتن و مهدی که گاهی میاد و دومادای کانون (تارک و ایده) و همه اونایی که تونستن ترک کنن میومدن و یه سری تجربیات و راهنماییای مفید به ماها می دادن... ولی در نهایت بازم این ماییم که راهمونو پیدا می کنیم
وقتش که بشه پیداش می کنیم
همین مهمه53258zu2qvp1d9v
بازم ممنونم داداشم
موفق و سلامت باشیcheshmak

قمري تنها پي دستان توست

چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟
چرا منی که این همه خودم رو قوی میکنم اما بعئ از چند روز یهو به خاطر یه لحظه فکر همه چی رو بیخیال میشم ، اصلا همه ی اون حرفایی که به خودم میزنم یادم میره ! 46
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟
1276746pa51mbeg8j خ‍‍ د ا ی‍ ا د و‍ س‍ــــــــــــــــــ ت‍ ت د ا ر م م‍ نــــــــــــــــــــــــــــــــــ‍ و ب‍ ب‍ خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ‍ ش 1276746pa51mbeg8j
Fly
Open Up The Part Of U
That wants To Hide Away ?
You Can SHINE
Forget About The Reason
Why U Can't In Life
And Start To Try
Cause It's YOUR TIME
TIME TO FLY
FlY
Sad 
داداشی قربونه دهنت :

کاش کانون یه بزرگتر داشت...

نبود باران خانم بسیار زیاد احساس میشه Tears

زیاد . . .

باران . .. ؟!؟Tears
(1389 شهريور 23، 21:21)rahgir نوشته است: به نام او
دیگه دوست ندارم اینجا بمونم. شاید برای کسی هم مهم نباشه اما فعلا خداحافظ. کاش کانون یه بزرگتر داشت...
از همه ی اونایی که کمکم کردند تو کانون ممنونم. التماس دعا. خداحافظ 535353

اتفاقن من این چند روزه به یادتون بودم، به یاد شما و بعضی های دیگه که خیلی کم پیدان مثه سروناز، مثه مسافر خدا ، مثه مدیرایی که سر نمی زنن! مثه خیلی های دیگه

ای کاش همه چیز ایده آل بود

براتون آرزوی موفقیت می کنم، گهگداری یه سری بزنین. انشالله خبرای خوب بدین
و موفق باشید
.
(1389 شهريور 23، 21:21)rahgir نوشته است: به نام او
دیگه دوست ندارم اینجا بمونم. شاید برای کسی هم مهم نباشه اما فعلا خداحافظ. کاش کانون یه بزرگتر داشت...
از همه ی اونایی که کمکم کردند تو کانون ممنونم. التماس دعا. خداحافظ 535353

نرو رهگیر جان ، باور کن اگه نام کاربریت رو عوض نمیکردی شاید الان خیلی از بچه ها بیشتر میشناختنت .

حتما توی کانون باید خدافظی بشه ، یا بچه ها حلالیت بطلبن که ما بشون توجه کنیم ؟ 13

ولی یه جای کار ما هم ایراد داره ، و اون که یه کم میل به بی نیازی و استقلال طلبی شاید باعث بشه نریم سراغ کمک خواستن از بقیه ، بلاخره تا به بقیه توجه نکنیم ، بقیه هم به ما توجه نمیکنن ، یکم سعی کنیم بازتر بشیم و مشکلاتمون رو جدی تر در میون بذاریم و از بچه ها بیشتر کمک بخوایمم ، اون وقت مطمئنم بچه ها کم نمی ذارن .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
نمیدونم چرا دوستان انقدر کم لطف شدند.تا یک اتفاقی میافته همه چیز رو تقصیر کانون و مدیراش میزارن و میگن که میخوان برن و دیگه بر نمیگردن.تو رو خدا نکنید این کارها رو...من خودم فرهنگ درست و حسابی ندارم اما برای دوستان با فرهنگم عرض خواهم کرد که هر انچه در آینده خواهی دید نتیجه اعمال امروز توست پس مراقب افکارمون باشیم که به اعمالمون تبدیل نشه
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
کجا میری رهگیر ؟
کانون رو اعضاش اداره می کنند ، هر کدوم از ما اگه نقصی توی کانون می بینیم بهتره دست به کار شیم و حلش کنیم.
اصلا چرا خودمون بزرگتر نباشیم ؟
Brick 
سلام بچه ها

من با عماد جان موافقم 53258zu2qvp1d9v

گله ی منم از بچه ها بیشتر به خاطر این بود که چرا تا ما پاکیم کسی سراغی ازمون نمی گیره ؟؟ اصلا از وضعیت هم خبری نداریم !

اما به محضه اینکه یه نفر از دوستان می شکنه همه می یام و حال و احوال می کنن و . ... 17 نظیره خوده من ! می یان تازه به آدم دل داری می دن - اما دیگه دیره

بچه ها خداییش تا پاکین قدر همو بدونین و بهم کمک کنین تا این پاکی ادامه پیدا کنه و مستمر باشه 317 پشت همو داشته باشین با هم رفیق باشین نه . ...
داداش شما هم به درد من دچار شدی
باز کسی از شما حال و احوال نمی پرسه
Tearsمن چی بگم که جواب پیام خصوصی هام رو هم نمیدنTears
ولی بون که ان الله معنا
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ای آفتاب من ای معنی نماز
ای مفرد مذکر غایب.شه حجاز

بارالها اجلم را تو به تاخیر انداز
چند روزیست دلم تنگ محرم شده است

هیچکس همراه نیست(تنهای اول)
تنها مشترک دارنده بیشترین مدعی انتظار در دنیا

اللهم عجل لولیک الفرج
وقتی به زندگیم نگاه میکنم میبینم خدا دقیقا هر جایی که دستمو گرفته میتونسته مچمو بگیره
خدایا خیلی دوستت دارم
ریلایف حیف که نمی شناسمت، وگرنه می دونستم چکارت کنم!! این قد باهات چت می کردم که خودت خسته بشی 4fvfcja
اگه می خوای، آیدیت رو بهم پیام خصوصی کن، امتحانش مجانیه، کمتر از 5 ساعت در روز هم امکان نداره17
این قدر درد دل کن که کلا حرفات تموم شه 42

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان