امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1388 ارديبهشت 31، 15:48)massoud نوشته است: ...

مسعود خان، آقا یه مدت سختی داره دیگه، انشاالله بعد از سختیه راحت میشی،

چیزی که الان آرامش میگی، اون حالت خستگی و کرختی بدنه، حالت خواب آلودگی. این چیزی نیست که تو می خوای. چون بدن کلی انرژی از دست میده یه حالت خواب آلود میشه، بدیش اینه که حوصله آدم زود سر میره، بی حوصله میشیم، و نمی تونیم خوب فرض کن تصمیم بگیریم، یا فکر کنیم، یا کاری رو که حوصله و صبر می خواد انجام بدیم. چون هی می خوایم بخوابیم ! (خودم رو میگم، توهین نشه)

روزی میرسه که یک ماهه ترک کردی، دو ماه، 6 ماه، بیشتر، دلت می خواد زودتر شروع کنی؟ همه حرف ها رو ول کن، فقط جلوی خودت رو بگیر، هزار تا راه و روش ترک هم همه بگن، تا نخوای نمی شه،

امیدوارم همیشه موفق باشی، Khansariha (8)
بی نام جون خیلی گلییییییییییییییییییییییییییییییی
قربونت برم گل بودن تو به ما ثابت شده
اینم یه گل قشنگ برا یه بینام قشنگتر
عمرت مثل گل نباشه خانومم
[تصویر:  3304479-md.jpg]
مسعود جان خوشحالم که شروع کردی من این جمله رو 100 بار گفتم به پشیمونی بعدش فکر کن وانجامش نده
خواهش میکنم به خواهرت قول بده ترکش کنی باشه؟
امیدوارم ما تو 100000000000000000000 ماه بشه برات دعا میکنم تو هم منو فراموش نکن(از دعای خیرت)
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام بچه ها مي خوام كمي از خودم و اثرات بدي كه خودارضايي رو بدنم گذاشت براتون بگم من زماني يكي از بهترين و كاربلدترين نوازندگان كيبورد (ارگ) بودم از وقتي كه خودارضاييم شدت گرفت ديگه نمي تونم مثل قبل خوب بنوازنم عضلات دستم پس از 30 دقيقه خسته مي شه و كم مي ياره ديگه دوستامو از دست دادم ديگه دلم به كار نمي ره يعني خودم مي خوام كار كنم ولي نمي تونم خيلي ضعيف شدم .
تو رو خدا بچه ها بياين اين كارو برا هميشه تا آخر عمر بزاريم كنار بد جوري بدن و جسم انسان رو از بين مي بره .
يه روزي يكي از بهترين شاگردان و تيزهوشان مدرسه بودم تو المپياد رياضي رتبه مي آوردم ولي حالا چي تو يه دانشگاه معمولي دارم تحصيل مي كنم
آخه چرا ا ا ا ا ا ا ا ا ؟‌‌؟‌؟؟؟؟؟ TearsTears
(1388 ارديبهشت 31، 15:48)massoud نوشته است: سلام
بابا جمع کنید این غم و غصه هارو درسته این جا جای دردو دل کردن هست ولی نه این قد که زیاده روی کنید (گریه و اشک و ماتم و...)
بابا یکیم به من بگه چجوری واز کجا شروع کنم من نمیتونم نمی تونم ...
به من بگید شما چه کار کردید از کجا شروع کردید .
من خسته شدم بریدم .
این کار برای من لذت نداره فقط آرامش داره منم دنبال همین آرامشه هستم .
وقتی پارمیدا میگه من 1 ماهه شدم من از درون آتیش می گیرم نه به خاطر حسودی به خاطر این که منم می خام یک ماهه شم ولی نمیشه . میشه ؟
بچه ها برام دعا کنید . می خام تصمیم بگیرم خرداد ماله من شه امروز 31 اردیبهشت 1388 فردا اولین روزه ترک.
در ضمن من اگه بخام فقط از این گناه توبه کنم میشه یا نه؟
درضمن پارمیدا خانم فقط این شما نیستی که عاشق شدی خیلی بودین این طور که شنیدم عشق اولته درسته .بدون که عشق هیچ وقت خودشو نشون نمیده مگه تو زندگی با اون فرد البته این نظر منه . اگه من داستان عشفمو برات تعریف کنم که تو میگی عشق من پیشش هیچه در ضمن یه جورایی تو مایه های عشق تو منم به دلایلی اونو رها کردم چون ازدواج من و اون مثل افسانه می مونه (غیر ممکنه) .
من حدود 7 سال بود که دوسش داشتم و حدوده 3 ساله که دیونش بودم . همش براش گریه می کردم هیچ کسم نمی فهمید تا اینکه به خودم اومدم دیدم منو اون اصلا نمی تونیم زیر یه سقف زندگی کنیم.
راستی من یه دفعه ولش کردم رفتم .(به خاطر خودش) به نظر شما به احساساتش لطمه وارد شده ؟ منبه خاطر خودش این کارو کردم و باش دعا کردم که خوشبخت بشه.

اکه اونم مثل تو عاشق باشه ا لان داغونه
تازه ما با کلی مقدمه چینی از هم جدا شدیم شما یه دفعه!
ولی بیخیال طرزش اصلا مهم نیست مهم اینه که ما تونستیم از جای خوبی قطعش کنیم
ما فقط 3 ماه بود همدیگرو میشناختیم
من اصلا نذاشتم موضوع به سال بکشه
توام به جای این حرفا فقط و فقط به فکر ترک باش
گذشته ها گذشت هدیگه ام برنمیگرده
(1388 ارديبهشت 31، 23:33)رز زرد نوشته است: سلام بچه ها مي خوام كمي از خودم و اثرات بدي كه خودارضايي رو بدنم گذاشت براتون بگم من زماني يكي از بهترين و كاربلدترين نوازندگان كيبورد (ارگ) بودم از وقتي كه خودارضاييم شدت گرفت ديگه نمي تونم مثل قبل خوب بنوازنم عضلات دستم پس از 30 دقيقه خسته مي شه و كم مي ياره ديگه دوستامو از دست دادم ديگه دلم به كار نمي ره يعني خودم مي خوام كار كنم ولي نمي تونم خيلي ضعيف شدم .
تو رو خدا بچه ها بياين اين كارو برا هميشه تا آخر عمر بزاريم كنار بد جوري بدن و جسم انسان رو از بين مي بره .
يه روزي يكي از بهترين شاگردان و تيزهوشان مدرسه بودم تو المپياد رياضي رتبه مي آوردم ولي حالا چي تو يه دانشگاه معمولي دارم تحصيل مي كنم
آخه چرا ا ا ا ا ا ا ا ا ؟‌‌؟‌؟؟؟؟؟ TearsTears

سلام دوست جون
تو بذارش کنار نیروتو مطمئنا بدست میاری
راجع به دانشگاهم بیخیال به آینده فکر کن
سلام پارميدا

ممنون كه هميشه با حرفات به من اميد مي دي . ان شاالله كه همين طوره . . .
موفق باشي تو زندگي
cheshmak
سلام سلام
بابا سلام کردم با تو نیستم که سلام سلام ... هنوز حرف از دهنمون نیومده بیرون می پری جلو؟؟؟! خنده..
الهی ، بی نام .. جان تو طاقت هر چیزیو داریم غیر از گریتو .. اونم چی با اون جیغ و دادااااااا وای نهههه
باشه هر چی تو بگی
"بی نام خیلی گلییییییییییییییییییییییییییییییییی"
[تصویر:  999.gif]
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
سلامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به همه

خندهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

رز زرد .. اصلا خودت رو ناراحت نکن ایشاا... ارشد-دکترا یه دانشگاه عالی درس می خونی
منم حافظم و از دست دادم و خیلی چیزای دیگه رو ولی داره برمیگرده..دارم ذوق مرگ میشمvarzesh

*+*+*+*+*+*+*+*+*+
بچه ها از استرس دارم میمیرم...1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1388 خرداد 1، 10:18)بی نام نوشته است: سلامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به همه

خندهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

رز زرد .. اصلا خودت رو ناراحت نکن ایشاا... ارشد-دکترا یه دانشگاه عالی درس می خونی
منم حافظم و از دست دادم و خیلی چیزای دیگه رو ولی داره برمیگرده..دارم ذوق مرگ میشمvarzesh

*+*+*+*+*+*+*+*+*+
بچه ها از استرس دارم میمیرم...1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بینام جونم نتایجو امروز میزنن؟

خدایا ببین چقد مارو شاد میکنه،ببین چقد دوست داره،
ببین چقد دختر خوبیه،
خب تو هم دلشو شاد کن دیگه، خدایا بینام ارشد قبول شه،خب؟
ترو خدا قبول شه،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
آره امروزه!!!13

خدا جونم ببین من که نمیخوام بچه ها خیلی اصرار دارن من قبول شم...Image and video hosting by TinyPic
Smile 
قبول نشدم.

خدایا شکرت
این شکر گزاری از روی استیصال نیست
این شکرگزاری از روی ناامیدی و درموندگی نیست
من واقعا شکر گزارم
با تمام وجودم و از صمیم قلبم
چون میدونم هیچ اتفاقی الکی نمیوفته
درسته که من خیلی امید داشتم..
اما این امید و به رحمت تو داشتم
میدونم کارات هه از روی حکمته
بهم حکمتشم فهموندی
مامی یه چیزی گفت که خودشم متوجه نشد اما من اون چیزی رو که باید میفهمیدم و فهمیدم
الآن هم خوشحالم و هم راضی

خدایا با تمام وجودم دوستت دارم

خودمان از خودمان بابت این پست تشکر ویژه ای به عمل می آوریم
بی نام سوپر هیروی همیشه قهرمان Khansariha (46)
عيب نداره عزيزم، اگر خوب خونده بودى، حتما مصلحتى در كار بوده.. ميتونى ببينى ايرادات چى بوده دوباره بخونى، يا اگر ديگه دوست ندارى يه مدت يه كاره پروژه اى بكنى كه رزومه ات هم قويتر شه(يهو ديدى رزومه خوب لازم داشتى). از جو دانشگاهامون و اين كنكور خيلى بدم مياد، كلى استرس و آخرش، چه قبول شى، چه قبول نشى، ناكامى.. جو تو دوره فوق با ليسانس خيلى فرق ميكنه. خيلى جاها همش كشمكش هست.. خوبه قبل اينكه فوق بخونى كمى جو كارى رو هم تجربه كنى. مثلا برى يه جا 2-3 ماه تو يه پروژه همكارى كنى.بعد اگه خوشت اومد يه پروژه بهتر يا كار قويتر خوشت نيومد، درس.. از صبح به فكرت بودم. اينقدر كوتاه پيغام دادى كه نديدم.

شايد هم همه اينارو قبلا تجربه كردى..
به روش خودت يه كم جيغ بزن
اى خدا متشكرم! كانون متشكرم..
من شکست خوردم.
رتبم خوب نشد.
عیبی نداره، زندگی بزرگ تره
سلام بی نام جون کجا قبول نشدی ؟
سلام رز زرد خوب زودتر می گفتی کیبورد می زنی . منم pa50 می زنم تو چی ؟

از همه ی دوستانی که با من همراهی می کنن کمال سپاس رو دارم.

من داشتم با خودم فکر می کردم می گفتم چرا ما همه ی مشکلاتمون رو از خود ارضایی می بینیم بعد که فکر کردم دیدم نه واقعا تمام مشکلات ما از این کاره.
مثلا خودم
از اول ابتدایی تا دوم سوم دبیرستان معدلم بالای 70/19 بود . ولی فکر می کنی سوم معدلم به چند رسید 70/12 .جالبه نه .
یا این که من آدم آرومی بودم اصلا استرس برام بی معنی بود ولی الان اگه یه لحظه استرس نداشته باشم از تعجب شاخ در میارم.

خدا رو شکر اینا مهم نیست ولی مهم اینه که الان دارم کنکور می دم ولی از بس استرس دارم سر جلسه نمی تونم بشینم از جمع هراس دارم .(مخصوصا جمع دخترا)
تو رو خدا برام دعا کنید منم همتون دعا کردم
وقتی که جمکران بودم .

برام دعا کنید... .
سلام من نبوده بیدم چه خبر بیده بابا .............
ان شا ا.. سال بعد همتون قبولین براتون دعا میکنم
مسعود جان شما اصلا نگران نباش دخترا که غول نیستن ازشون میترسی با اعتماد به نفس برو سر جلسه ایشا ا... قبولی
منم که جزو هیچکدوم از این دسته ها نیستم یه جورایی هویجم این وسط53258zu2qvp1d9vKhansariha (56)
سلام دوستان
[/font] داستان من یکمی دردناک هست ولی‌ دونستنش برای شما لازمه، من یکی‌ از با هوشترین افراد این مملکت بودم ، در بهترین دانشگاه ایران درس خوندم، و یه عشق خیلی‌ بزرگ هم تو زندگیم داشتم، اما همیشه گرفتار این عمل کثیف بودم، تا مدتها فکر می‌کردم که این عمل طبیعیه و هیچ مشکل و عوارضی نداره، پیش خودم استدلال می‌کردم که خوب بالاخره باید آدم یه جوری تخلیه بشه و وقتی‌ امکان /سک/س سالم نیست چه کاری بهتر از این، بارها و بارها نظرات پزشکان و متخصصین رو مطالعه کردم و ۹۰ درصد اونا گفته بودن که این جزئی از رشد جنسیه و خیلی‌ هم مفید، اما دوستان، من مدتی‌ که خودم دارم عوارض این کار رو میبینم، فقط یه نفر که خود ارضای می‌کنه میتونه نظر بده که این کار مفیده یا مضر، من الان خارج از کشور هستم، اینجا استرس بیشتره و من به وضوح میبینم که نمیتونم این استرس رو کنترل کنم، بعضی‌ وقتها در اثر استرس شدید چند بار پشت سر هم .... حتا بدون اینکه من کنترلی روش داشته باشم،به هیچ وجه مثل سابق تمرکز ندارم و قدرت ذهنیم کم شده و به شدت فراموشکار، اینها برای کسی‌ که یه زمانی‌ از همه‌ی اطرافیانش باهوشتر بود خیلی‌ دردناکه، البته من سن زیادی ندارم و هم سن خیلی‌ از دوستان اینجا هستم، دوستان تو رو خدا به خودتون ظلم نکنید، بعدا خیلی‌ حسرت میخورید، ظلم به خود چیزی که خدا نمیبخشه، البته نمی‌خوام دوستان رو بترسونم، امید به خدا دارم و دارم تلاش می‌کنم که ترک کنم، خود خدا وعده داده که اگر توبه کنید همه گناهان رو میبخشه و با کمک اون ایشالا همه به زندگی‌ سالم بر گردیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان