امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سرگشته و حیران در امتداد جاده ای مبهوت
با چشمانی گریان به دنبال حسی ناب میگردم
حسی تازه و سبز
حسی که بیان نشود
نقاشی اش می کنم
می نوازمش
بیایید گوش کنیم
ببینیم
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها

چي بگم !! دوباره شكستم !! Tears

دوستان عزيز كجاييد كه داداشتون داره پر پر مي شه !! Tears

فقط يه چيز اين بار من نخواستم كه اين كارو بكنم // دوستان نابابي كه دارم و نمي دونم چطوري مي شه از دستشون خلاص شد منو اين بار به اين روز در آوردن !!

بچه ها تو رو خدا يكي يه راهنمايي منو بكنه !! چيكار كنم با اين دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tears
به هر كس گفتم : كمكم كنه ترك كنم گفت : باشه !!

ولي بعد از 3 الي 4 روز يادش رفت كه بايد كي رو كمك كنه !!!

يه هموطن // نه يه مسلمان // نه يه دوست . . .Tears

اي خدا شرمنده

بچه ها شرمنده !!

Tears
سلام به همه برو بچه ها
رز زرد عزیز ، داداش گل من ، ما کنارتیم
اشکال نداره ان شا ا... ایندفعه بیشتر تلاش میکنی . ایندفعه باید روحیت از دفعه های قبل بیشتر باشه . نذار شیطون فکر کنه که گولت زده و هنوزم میتونه مانور بده ، تو این روزای بعد خودار..یی باید خیلی مراقب باشی ، چون آدم دوباره وسوسه میشه .. باید حتما زیاد به کانون سر بزنی
بعدشم هیچ وقت این فکر و نکن که کسی فراموشت کرده ، چون این تجربه ی منه که میدونم بچه های گل کانون هیچ وقت کسیو تنها نمیذارن و همیشه به فکر هم هستن ...
حالا پاشو برو یه دو رکعت نماز بخون حالت بیاد سرجاش ، پاشو داداش
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

ناراحت شدم
خودن بخوای میتونی ترکشون کنی! یا اصلا اگه حرفه بدی زدن میتونی از جمعشون بری بیرون شل نیا این جوری شل بیای دوبار4 روز دیگه میزنی!!!
یاد اون 34 روز ترکت باش که چطوری تونستی این همه مقاومت کنی!
دیگه نزنیاcheshmak
گفته باشم وگرنه من داداشت نیستم17
داداش من تو زمینه رفیقای نابابم خودت باید کم کم رابطتو کم کنی یا تغییر بدی یعنی اگه حرف تحریک آمیز میزنن اون لحظه از جمعشون بری
اینو همیشه یادت باشه که خدا همیشه و همه جا همراهته و این جمله ی معروف هم بخاطر بسپار که میگه :
انسان برای پیروزی آفریده شده است ، او را می توان نابود کرد اما نمی توان شکست داد
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

4fvfcja
خوب مهدی 69 نوبت توه ه ه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من و رز زرد و مهدی 69 یه چرخه تشکیل دادیم هی داریم به ترتیب 10 20 30 روز یه بار میشکنیم ، حالا نوبت مهدی 69 شده ،

شوخی کردم 4fvfcja ، ایشالله این چرخه از همینجا قطع میشه و هر سه ترک کامل میکنیم /.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
با سلام

داداش رز يه چيزي ميگم ، بهش عمل كن ، فقط بايد بخواي : وقتي كه فكرت داره منحرف ميشه آروم باش و بگو خدايا به خودت پناه ميبرم ، بعدش برو دعا بخون ،‌هر دعايي كه دوست داري بخون ، مثلا ندبه ، عهد يا هر دعاي ديگه ، اين دعاها كه فقط مخصوص روزها و ساعات خاصي نيستن ، هر وقت بخوني يه عالمه بهت آرامش ميده ، فقط تمركزت رو روي دعا بذار تا از افكار بد بياي بيرون و چون فكرت رو روي دعا ميذاري خدا هم دعاتو بي جواب نميذاره ... امتحان كن ...
درپناه خدا !

يا حق !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
Wink 
(1388 مرداد 3، 23:04)مجتبی نوشته است: 4fvfcja
خوب مهدی 69 نوبت توه ه ه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من و رز زرد و مهدی 69 یه چرخه تشکیل دادیم هی داریم به ترتیب 10 20 30 روز یه بار میشکنیم ، حالا نوبت مهدی 69 شده ،

شوخی کردم 4fvfcja ، ایشالله این چرخه از همینجا قطع میشه و هر سه ترک کامل میکنیم /.

سلام بچه ها

ان شاالله . . . آقا مجتبي مي گم بازم به شما كه 2 تا ستاره دارين ولي من چي ؟؟؟؟ Tears

*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---
بچه ها از همتون ممنونم و تشكر ويژه اي ازتون دارم ولي . . .
ولي مي ترسم مي ترسم كه نتونم تركش كنم !
بچه ها من روحيه ام خوبه ! 4fvfcja ولي ناراحتم چطوري مي شه از
دست اين دوستان ناباب خلاص شد ؟؟؟؟؟
تو رو خدا يه راهي پيشنهاد بدين ؟؟؟؟
خسته شدم من اين دفعه كه شكستم خودم نخواستم // بايد مي رفتم اصرار
پشت سر اصرار !!‌ اين دوستان ماله دوران جاهلي بودن حالا چطوري مي شه
گذاشتشون كنار !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای رز زرد چی شد ما چشممون به تو روشن بود هاااااااااااا
من یکی از تو داشتم الگو می گرفتم هاااااااااااااااا
این بار دیگه بار اخرت باشه هاااااااااااااااا

روحیه اتو از دست نده همه تو رو دوست داریم
سعی کن این بار دیگه ترک کنی Muscular Khansariha (48)
خوش قدم همیشه باهاتهcheshmak
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
یا علی
دوستان عزيز

مي دونم ديگه بيشتر از اين منو شرمنده ي خودتون نكنين !! شما ها لطف دارين !!

بله ديگه اين آخرين دفعه هست // راستشو بخواي حساب كني ديگه بي مزه مي شه !!!4fvfcja

واقعا شرمنده ي خدا و شما دوستان گل شدم !! من ترك همه جوره داشتم 29 - 34 - 10 و . . .

ان شاالله كه برا هميشه ترك مي كنم !!! من اميد دارم من قادرم من مي توانم !! varzesh
من وقتي عصبي هستم و استرس داشته باشم سراغ اين نكبت ميرم بارها خواستم بزارمش كنار نشد ولي مطمئنم اينبار مي تونم
راهی به سوی خوشبختی وجودندارد ، خوشبختی خود راه است .راهی که از درون شما آغاز می شود و به کمک توانایی و قابلیت شما در جهان بیرون تجلی می یابد . ( وین دایر )
سلام مريم ...

اينجا همه در كنار هميم و به هم كمك ميكنيم تا بتونيم همه با هم ترك كنيم ...
هميشه بيا اينجا ... ما در كنارت هستيم ....

يا حق !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
من غلط بکنم بهش فکر بکنم چه برسه به اینکه بخوام بزنم(مغرور نیستما)4fvfcja
بچه ها حالم خرابه الان ساعت 5 صبحه!
آهای شبا تا نصفه شب میتینگ میزاری بچه ها نمازاشونو بخونن تا لنگ ظهر بخوابن؟[تصویر:  2mo5pow.gif]
خوب داشتم میگفتم...
امشب چندین بار از خواب پریدم[تصویر:  128fs318181.gif]
کلافه ام[تصویر:  shame.gif]
با یکی قطع رابطه کردم!یعنی مجبور شدم نمیتونم نبودنشو تحمل کنم[تصویر:  4lqqtqv.gif]
بودنش یه ضرری برام داشت نبودنشم بیشتر از ضررش برام بده[تصویر:  297.gif]
میخوام سرمو بکوبم به مانیتور17
واقعا عاشقش بودما!!!واقعا!!!!!!!42
به فکر خودکشیم1744337bve7cd1t81
یه راه راحت سراغ ندارید[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
یکم راهنماییم کنید
یا اگه میتونید دل داریم بدید امضامو که دیگه دیدیدTears
مهدی جان یاد روز اولی که اومدی اینجا افتادم
پر انرژی
با اون اواتار و امضاء قشنگت

چی شده ؟؟
نبینم داری کم می اری پسر

اگه می دونی قطع رابطه ای که کردی به صلاح خودش بوده و کار درست رو انجام دادی پس درجا نزن و مطمئن باش کارت درسته! در غیر این صورت برگرد و با یک عذرخواهی خودت رو از این عذاب نجات بده ... خودت بهتر از هر کس می دونی باید چیکار کنی

حالا هم غم و غصه رو بذارین کنار
هر کی گفت امروز چه روزیه ؟!

به افتخار خودتون دست دست
317
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
سلام به همه برو بچه های گل
ولادت حضرت امام حسین رو به همتون تبریک میگم

داش مهدی به خدا توکل کن به قول تارک جان اگه میبینی که تو اشتباه کردی ، سریعتر برگردو عذر خواهی کن ، چون هرچی بگذره بدتر میشه ... اگرم که نه پس بدون حکمتی بوده
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان