امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

آقای الکس از شما دیگه انتظار نداشتیم ...

چی شد یه دفعه..

شما که همیشه داری به همه کمک میکنی ، پس این حرفا برای چیه

خواهش میکنم شیطانو لعنت کنید ، شما عاقل تر از این حرفایین!!!
نه الکس به حرف این برادران گوش نده.. قرص رو بنداز بالا بعدشم جای یه لیوان آب دو تا لیوان آب روش بخور تا حداقل دم رفتن آب خوش از گلوت رفته باشه پایین... با افتخارت هر پنج شنبه دم اذان 3 دقیقه سکوت می کنم + یه خیرات میدم..
تو این زندگی هر مشکلی هم باشه هر درد و هر نوع غمی هم بهآدم فشاربیارارزش اینکارارو نداره!
ول کنین تورو خدا این کارای آدمای ضعیف رو! مثلا شما انگلیسی دانه مملکتمونیینا!!!! منظورم کانونه4fvfcja
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
اینم از مضرات این بیماری لعنتی!!! احساسات زودرنج

خب برادر من

ز شوخی بپرهیز ای با خرد .................. که شوخی تو را آبرو میبرد

تو انجمن شبانه روزی حد رو نگه نمیدارید و ناخواسته موجب رنجش اعضای خانوم کانون میشید، وقتی توبیخ میشید این بچه بازی ها رو در میارید؟
زشته باور کنید، اینکه بخوایم لرز بندازیم توی جون بقیه راحت اما فکر میکنیم ممکن یک نفر واقعا باورش بشه؟
از شما انتظار بیش از این حرفاست
ایلیا چی میگی؟[تصویر:  a.gif][تصویر:  e.gif]

امید بده نه اینکه طرفو ناامید تر از اونچه که هست کنی

الکس خان بیا ببین چی میگم اون سیانورو ولش کن

ب جاش اسمارتیس بخور [تصویر:  e.gif] بعد خودتو بزن ب ممردن(زبونم لال)
اونوقت ببین چه حسی داری[تصویر:  a.gif][تصویر:  e.gif]میگی ای کاش نمیخوردم خدایا من میتونم . خدایا منو برگردون من آدمم و اراده دارم

اعتماد به نفست کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  a.gif]

اصلا این حرفا بد آموزی داره سیانور یعنی چی؟؟؟مثلا من الان ازت یاد بگیرم از این قرصا بخورم اونوقت گناه منم گردن شماسا[تصویر:  e.gif]

ببین این گل چه بوی خوبی داره[تصویر:  8.gif][تصویر:  e.gif]
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
مرد قوی باش.. برو بخواب

میدونم حال تعادل روانی صحیحی نداری حقم میدم منم گاهی اوقات توی ارتباط با دوست دخترم همین طور میشدم
و گند میزدم به همه چیز... اشتباه من رو تکرار نکن... با حرفات همه چیو بخصوص دید بقیه رو خراب نکن... پاشو برو بخواب.. همین الان دی سی شو... قول میدم فردا توی چت باهات بحرفم

علی ابن ابیطالب : آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود
اوه آقای الکس ناشکری میکنید که چرا خدا بهتوت استعداد داده؟
شما اختیارتون دست خودتونه میتونید کار نکنید!
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
(1391 مهر 15، 1:33)َAlex نوشته است: مشکل من خیلی وحشتناک تر از این چیزاست که بتونم بگم . اگه بخوام بگم ، ماتتون میبره و شوکه میشین . پس نمیگم .
فقط این قدر بگم که ظاهر من یه چیزه باطنم یه چیز دیگه . دارم از غصه میمیرم . از یه جایی تماس گرفتن و یه خبر خیلی بد رو بهم دادن که داغونم کرد . به قدر کافی مشکل داشتم این هم شد مضاف . چند وقت پیش ، رگ دستم رو زدم ، ولی یه عوضی پیدا شد و به دادم رسید . ولی ............
سن من هنوز خیلی کم تر از اونیه که این کاری رو که چند ساله شروع کردم ، داشته باشه . پدرم در اومده دیگه . چوب استعدادی رو میخورم ، که نخواسته خدا بهم داده .
نمیدونم اگه بمیرم چه اتفاقی میفته ولی فکر میکنم خیلی بهتر از این وضعیه که الان دارم . همش ضربه ی روحی . همش سرو کار داشتن با یه مشت آدم عوضی . بد بختم من . نمیتونم دردم رو به کسی بگم چون به طرز بدی برام درد سر میشه .
سلام
تو واقعا الکس هستی !!!
من باورم نمی شه !
فکر کنم کسی دیگه ای از یوزر الکس استفاده می کنه !
درست می گم بچه ها ؟

اههههههههه گریه میکنما[تصویر:  2.gif]

الکس جان طلوع صبح فردا زیباست [تصویر:  u.gif]
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
الکس جان من نمیدونم چی داره ناراحتت میکنه ولی ما تو ریاضی یه مقوله داریم به نام بی نهایت

ما اگه هر عددی بذاریم جلوی این بی نهایت به صفر میل میکنه (البته واسه مثال میگم)

آخرت از لحاظ زمانی بینهایته و عمر حتی اگه عمر نوح باشه باز جلوی آخرت به صفر میل میکنه

حالا تو صفر عذاب کشیدن بهتره یا تو بی نهایت؟؟؟

برای خودکشی بی برو برگرد وعده آتیش داده شده و بهت توصیه میکنم حتی به شوخی هم از این حرفا نزنی چه برسه به جدی
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
الکس عزیز خونسردی خودت رو حفظ کن

فقط آرامش آرامش
ما خیلی برات نا راحت هستیم
نو رو خدا بر خودت مسلط باش !

الکس خان کسی رو پیدا کردی که مشکلی نداره و غمی نداره سلام منو هم بهش برسون

هر کی به نظر خودش مشکلاتش بزرگترین هست

اما اگه قدری اعتقاد داشته باشه

میبینه که با صبر همه این ها حل میشه!

تو ببین مشکلاتت بزرگترن یا دریا مشکلات تو بزرگترن یا کوه ها

مشکلات تو بزرگترن یا خدا؟

نقل قول: خیلی مشکلاتی که توی زندگی روزمره داریم مخصوصا مشکلات روحی همین جوری حل میشن. اگه همش ب ی مشکل و گرفتاری مثلا ی نفر که بدجوری اعصابمون و خورد کرده و هر ظلمی ک میتونسته در حقمون کرده فکر کنیم وضع مشکلمون بدتر و بدتر میشه.

حرف من اینه ک راه حل خیلی از مشکلات (مثل خیلی مشکلات روحی و تحریک شدن خ.ا) ب راحتی با درگیر کردن خودمون با ی مساله دیگه حل میشه. ب همین سادگی.
cheshmak

Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بیا بیرون از اون کار ...

یه کلام ختم کلام
هیچی ...
(1391 مهر 15، 1:48)Alireza 68 نوشته است: الکس خان کسی رو پیدا کردی که مشکلی نداره و غمی نداره سلام منو هم بهش برسون

هر کی به نظر خودش مشکلاتش بزرگترین هست

اما اگه قدری اعتقاد داشته باشه

میبینه که با صبر همه این ها حل میشه!

تو ببین مشکلاتت بزرگترن یا دریا مشکلات تو بزرگترن یا کوه ها

مشکلات تو بزرگترن یا خدا؟

نقل قول: خیلی مشکلاتی که توی زندگی روزمره داریم مخصوصا مشکلات روحی همین جوری حل میشن. اگه همش ب ی مشکل و گرفتاری مثلا ی نفر که بدجوری اعصابمون و خورد کرده و هر ظلمی ک میتونسته در حقمون کرده فکر کنیم وضع مشکلمون بدتر و بدتر میشه.

حرف من اینه ک راه حل خیلی از مشکلات (مثل خیلی مشکلات روحی و تحریک شدن خ.ا) ب راحتی با درگیر کردن خودمون با ی مساله دیگه حل میشه. ب همین سادگی.
cheshmak
آفرین آقا علیرضا
به قول الکس زدی به هدف

موج اب اگه سنگ جلوش نباشه میره تو ساحل و میره و میره تا بیفته تو یه چاله آب و بعد از مدتی تبدیل میشه به لجن.. اما همین موج اگه گاهی یه سنگ جلوش قرار بگیره علاوه بر اینکه صدای دلنشینی ایجاد میکنه بلکه به دامن دریا هم برمیگرده.. این حکایت ما آدماست... وقتی اشتباه میکنیم گاهی اوقات لازم جلومون سنگ باشه شاید بفهمیم کار غلط داریم انجام یدیدم... با توجه و ناز تو برخی از موارد به فرد خیانت میکنیم... تنهایی همیشه بد نیست..

پ. ن: ممنون علیرضا بخاطر ویرایشت.. چون از یه کدورت دائم جلوگیری کرد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان