امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

wo0o0o0o0o0o0o0o0ow
کانون ترکوند
امروز رکورد 32 نفر زده شد و به 36 نفر رسید
من که اصلا حرفای اون نامردو بجز یه نگاه سطحی نخوندم
خدا رو شکر که همه چی به خیر گذشت
از این اعصابم خورد شده بود که هر کی میومد الا مدیرا که بالاخره داش مهدی اومد
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام بچه ها

جريان رو فهميدم / كاش من اون موقع بودم تو كانون !!! Smiley-face-cool-2 به هر حال گذشت . . .

به احتمال زياد دوباره هم با يه نام كاربريه ديگه ثبت نام مي كنه و وارد كانون مي شه !!!!

بايد مراقب بود !!!

مهدي جان ممنون كه حذفش كردي / خسته نباشيد !!!

cheshmak
خوب من میگم فعلا یه سیستمی بذارین که تا 24 ساعت هر کی ثبت نام میکنه نتونه وارد بشه تا ip شو مدیرا ببینن ، چون فکر کنم با adsl بود ، خیلی سری پست میزد
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

دست شما درد نکنه مهدی جان داداشی این کسی که ریپورت میکنه رو نمیگه کی همه پستا رو ریپورت کرده بود4fvfcja

نه من احتمال میدم یکی از این تازه نفس ها بوده که نتونسته ترک کنه اومده این حرفا رو زده!1744337bve7cd1t81
ولی اینم یه احتمال!Khansariha (56)
آخه برا کسی سودی نداره بیاد یه همچین چیزایی بنویسه:smiley-yell:
با سلام

داداش مهدي دستت درد نكنه ... خيلي ممنون كه كانون رو درست كردي !!!

انشاالله كه ديگه همچين وضعيتي به وجود نمياد .

در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
اون زمان که اون بود اول فقط من بودم ، بعد سهای عزیز هم اومد مونده بودیم چی کار کنیم 17
.

بازم مي گم اي كاش من اون موقع بودم / آخه يه دفعه ديگه هم يكي اومده بود و همين كارو مي كرد ولي به جور ديگه اي

كه خودار . . . رو تبليغ مي كرد / همچينش كردم كه خودش گفت : . . . !!!

گذاشت رفت !!!

اه من دارم ديوونه مي شم چرا كسي چيزي بهش نگفت ؟ همينجوري نگاه كردين ؟
به نظرم دشمن دیرینه کانون بود چون اصلا دوست نداشته موفقیت کانون رو ببینه...
(1388 شهريور 1، 23:50)رز زرد نوشته است: بازم مي گم اي كاش من اون موقع بودم / آخه يه دفعه ديگه هم يكي اومده بود و همين كارو مي كرد ولي به جور ديگه اي

كه خودار . . . رو تبليغ مي كرد / همچينش كردم كه خودش گفت : . . . !!!

گذاشت رفت !!!

اه من دارم ديوونه مي شم چرا كسي چيزي بهش نگفت ؟ همينجوري نگاه كردين ؟
جون داداش میخواستم حالشو بگیرم ولی گفتم بی خیالش چون حالش خوش نیست..ولی اگه ببینم دفعه دیگه کسی بخواد از این اراجیف ها بگه میزنم جاده خاکی...
(1388 شهريور 1، 23:51)farhad_aria نوشته است: به نظرم دشمن دیرینه کانون بود چون اصلا دوست نداشته موفقیت کانون رو ببینه...

حق با تو دوست عزيز

به احتمال زياد دوباره با يه نام كاربريه ديگه وارد كانون مي شه !!!

بايد مراقب بود ؟؟؟؟

چرا كسي چيزي بهش نگفت ؟؟؟

يه مرد تو كانون نبود اون موقع ؟؟؟؟
بی خیال بابا!17
رز تو چرا داری حرص میخوری مثلا چی می گفتیم!Khansariha (134)
اون آدمی که من دیدم هیچی حالیش نبود!Smiley-face-cool-2
اتفاقا اومدم یه چیزی در جوابش بنویسم ولی فقط فحش تو زبون چرخید که اونم بد بود42
والا من دیدم اگه ما هم بریم باهاش فحش و فحش کاری کنیم ، بیشتر آبروی کانون میره
ترجیح دادیم دست نگه داریم
بعدشم به کمک داداش سایه شتافتیم تا صفحه ی اولو پاک کنیم
منم با نظر فرهاد موافقم ، یکی بوده که از کانون خیلی بدش میومده :question::exclamation:
.

سلام به تنهای عزیز خسته نباشید 4fvfcja
یه بی شعوری اومده بود کلی تاپیک و پست درست کرده بود و عنوانشو فحشای ک دار و مطالبشم همینطور
یعنی یه چیزی در حدوده 14 15 تا تاپیک و پست و کوفت و زهر مار زده بود :smiley-yell:
خلاصه ما دیدیم تو صفحه ی اول پر شده از این مطالب
اول داداش سایه و بعد من اومدیم این مطالب پاکسازی و امنیتیو نوشتیم تا پستای ما تو صفحه ی اول جای مطالب اونو بگیره که یکی که میاد تو کانون حداقل تو همون صفحه ی اول نفهمه که چه خبره و آبروی کانون نره
نمیدمونم به هر حال یکی بوده که با کانون خیلی لج بوده 1744337bve7cd1t81
.

تنها خانوم منظورت من بودم که میگی از دست بعضی ها چی میکشم آخه از هر 10 تا پست من حداقل یه دونشو شما ویرایش میکیند4fvfcja

آره همین طور بود که آرمان جان گفتcheshmak
دو مامور مخفی کانون به نام های سایه 88 و آرمان67 این پست ها را سریعا جایگزین پست های آن مردک کوته فکر و بیشعور کردن42Smiley-face-cool-2

آخرش من از این جوش کرده بودم که بعد از این همه فحش بی شعور نوشته بود و من الله توفیق:smiley-yell:

نام کاربریش turk بود که فکر کنم مهدی زحمت بن کردنشو کشیده
(1388 شهريور 2، 19:17)tanha نوشته است: بچه ها روزه هاتون گبول باشه

نه آقا مهدی شما سرور مایی صاحب اختیاری بابا
از همه متشکرم
نماز روزه های شمام گبول باشه4fvfcja(نگاه کن منم لهجه دار کردی):smiley-yell:

نه خجالتم ندید42
شما مدیره مدیراییدKhansariha (48)
حالا کو تا من مدیره مدیرا بشم17Khansariha (56)1744337bve7cd1t8142
سلام

روزه هاي شما هم گبول باشه !!! اي بابا منم لهجه دار شدم !!Khansariha (134)

مي گم مهدي_69 جان و تنها خانم چيه ؟ شما ها چه نوني بهم قرض مي دين ؟؟؟؟؟!؟!؟!!!!؟؟؟ hahahaha

شوخي كردما !!! 42

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان