عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

نه مثل اینکه کسی منو نمیشناسه Tears Tears
:13:
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

(1388 دي 24، 21:55)روسیاه امام رضا نوشته است: سلام
دوسش داشتم.. اونقدر که اگه میگفت برو جهنم میرفتم...
شبها گذشت و رابطه مون سیاه شد... به سیاهی شیطون...
و بعد یک شب گفت ازین سیاهی بیذارم... و من رو توی سیاهی شب تنها گذاشت...
فقط همین سایت رو ازش یادگاری دارم.. ازم متنفره..
دوستی گفت: خدا ازت متنفر نباشه

سلام

خدا نکنه پیش امام رضا(علیه السلام) رو سیاه باشین...

آقام خیلی رئوفه....خیلی دل نازکه.....خیلی مهربونه....
تاب نداره غم کسیو ببینه...

نزنین این حرفو.....آقام دلش میشکنه ها. !!!!....

و
خیلی تلخ گفتین...
جهنم..
شب..
شیطون..
تنهایی..
تنفر..

اما صمیمانه آرزو میکنم تلخیتون
با شهد شیرین یاد خدا
و قراری که با خودش میاره،
به شیرینی بدل بشه..

هر چند نمیدونم قصه چیه....اما قدر یادگاریشو بدونین...

منزلت آدما به نظر خدا نسبت بهشون بستگی داره..نه چیز دیگه...cheshmak

موفق باشین..یا علی.53258zu2qvp1d9v
(1388 دي 24، 22:16)digeMigamNAA نوشته است: نه مثل اینکه کسی منو نمیشناسه Tears Tears
:13:

سلام آقا محمد..

این حقیقت که "از دل برود هر آنکه از دیده برفت "،

تو کانون ما وجود نداره..41

شما بیاین ...
باشین..
میبینین که ما چه خوب میشناسیمتون...cheshmak

یا علی.53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

آقاي رو سياه امام رضا سلام بر شما. تما حرفايي كه ميخواستم بگم دوستمون سها گفت. من هم تاييد ميكنم.
در ضمن فقط ميتونم بگم متاسفم.Tears من در كل ديدگاهم اينه كه هر چيز كه فنا پذير باشه ارزش دل بستن نداره.
پس ميمونه خدا .
در دو عالم عالم آرايي نمي دانم كجايي.
پيش من با من هم آوايي نمي دانم كجايي.
سلام بر تو....
4fvfcja

دیگه میگم نه جان من طورو خوب یادمه ،،

،

چرا ناراحت شدی ،

بیشتر توی بحث ها شرکت کن !
............................................................................................................

شروین جان هر موسیقی مفید نیست ، ببین توی کودوم موسیقی افکارت خود به خود راه میفته و بی اختیار بالا میاد ، و یا میل های متضاد درونیت با هم بالا میاد ، این چیز ها که میگم تجربیه ، ممکنه احساسات خوب و بدت رو باهم بالابیاره ، هر چی بی مفهوم تر باشه بد تره ،
خوبی آهنگ شعر یا آهنگی که با مفهوم رسا خونده میشه ، اینه که شاعر یا اون خواننده چیزی رو که خودش میخواد به تو القا میکنه ،حتی ممکنه خواتننده چیزی بخونه اما مبهم باشه ، و ازش مفهومی نگیری بلکه تو فقط رفته باشی تو خیالات خودت ، توی بعضی از موسیقی ها تو بخشی از احساسات درونیت بی اختیار بالا میاد ، و تخیلاتت راه میفته ، ،

این دو تا فاکتور آخری رو در نظر بگیر و بدون اگه باشن (به نظر من ) حتما برات ضرر داره ، وقتی موسیقی گوش میدی به نوع تخیلات و افکاری که توی ذهنت میاد توجه کن ،
...................................................................
بر عکس خیلی از موسیقی ها هستن به فکر آرامش میدن ، حتی ذهن و تخیل رو از شتاب و حرکت باز میدارن ، و تو با آرامش و اختیار به هرچی بخوای فکر میکنی و افکار منظم میشن ،
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام به دوستان تازه وارد،
تازه واردایی که با اومدنشون به جمع ما گرمی و روشنایی می بخشن،
روی صحبتم بیشتر با شروین عزیز هست.
دوست من تا پایان این دنیا،هم خوبی و هم بدی وجود خواهند داشت.
این وسط آدمایی برنده میشن که مسیر درست رو درست انتخاب کنن.
قدرت تصمیم گیری و قدرت اراده به انسان کمک میکنه که راه درست رو انتخاب کنه.
الان داری میگی که شما میگین خود ارضایی بده و اونا میگن خوبه،
اصلا چیکار به حرف دیگران داری؟؟ هرکسی واسه خودش یه نظر و اعتقاداتی داره،
این وسط خودت چی فکر میکنی؟؟
آثاری که این کار روت گذاشته رو نمیبینی؟؟
برو تو تالار تجربیات،یکم پست های بچه ها رو بخون،ببین تجربه دیگران چی هست.
از نظر اسلام انجام دادن این کار حرامه،و کسی هم که معتقد باشه،هر باری که اینکارو انجام میده،بعدش
یه جورایی روحش سرزنشش میکنه،یعنی دراصل خودش خودشو سرزنش میکنه.
اسلام دین خداس،خدا گفته این کار بده،بعد بنده ی خدا بگه این کار خوبه،
شما حرف کدومو بهتر قبول داری؟
بنده خدا جایز الخطاس،خدا پاک و منزه،
تو حرف بنده خدا تناقض فراوونه،یکی میگه خوبه،یکی میگه بده
اینجا خودت هستی که باید تصمیم نهایی رو بگیری،
خودت هستی که میتونی بهترین ها رو برای خودت بسازی،
درمورد موسیقی،همه موسیقی ها که بد نیستن،
کلا تو هر صنفی که بری هم خوب هست هم بد،
از فیلم گرفته تا ساده ترین چیزا،مثه دارو و...
اینجا هم خودت تصمیم گیرنده هستی،
یکی میگه سیگار خوبه یکی میگه بده،
حالا شما مختاری که سیگار بکشی یا نکشی. اگر کشیدی نمیتونی بگی که دیگران مقصرن و من
هیچ کاره بودم،چون تو اراده و اختیار داشتی.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
سلام
آبجیای گلم و داداشای عزیزم
یه چن وقتیه که تو کانون یه بحثایی مطرح میشه
و شاهد این مسئله هستیم که بعضی از بچه ها دلخوریا و سوئ تفاهماتی که بین خودشون پیش میاد رو بین بقیه مطرح میکنن
من این وسط کاره ای نیستم و قرار نیس قضاوت کنم یا دخالت
اما
بنظرتون بهتر نیس اینجور مسائل با پیام خصوصی پیگیری شه؟
آخه با طرح این مسائل بین بقیه دوستان یکم جو کانون هم متشنج میشه ...
بهتره که آرامش کانون و صمیمیت اون رو حفظ کنیم
میدونم که هیچ کدومتون منظور بدی ندارین ولی گاهی اوقات سوئ تفاهمات درد سر ایجاد میکنه
که بهتره با آرامش و عقل و منطق حل بشه
و این جور بحثا رو با بردن به بیرون از حیطه خودش تو محیط کانون طبیعی نکنیم!!!!
حداقل یه تفاوتایی بین بچه های گل کانون با عامه ای که اشتباه میکنن و زشتی ها و کینه ها رو گسترش میدن باید باشه دیگه؟؟
مگه نه؟؟cheshmak

هدفمون مگه فقط ترک این کار زشته؟؟!!
ینی ارزش های دیگه رو ولش کن؟؟؟!!!!
همین کافیه؟؟!!
من که تو کانون خیلی ارزش های بزرگ تری پیدا کردم
و هر روز از شما چیزای خوبتری یاد میگیرم

میدونم که خودتون همه ی این مسائل رو بهتر از من میدونین
فقط خواستم یادآوری شه

در پناه حق
4fvfcja
سال ها دل طلب جام جم از ما میکرد
آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
مرسی برنده جان

بچه ها منم به عنوانه کوچیکه این انجمن دلم برایه روزهایی تنگ شده که همه و همه با کمک هم با پشتگرمی هم با دوستی و پیگیری همدیگه به دنبال یه هدف واحد بودیم

هدف این سایت کمک به خودمون و بسیار مهمتر از اون کمک به همدیگر است

به خصوص تازه نفس هایی که خسته و ناامید از خودارضایی هایی که زندگیشون رو تباه کرده این سایت رو پیدا میکنن

کاری بکنیم و حرفی بزنیم که بتونیم بهشون کمک کنیم

تازه نفسها مهمترین هدف این انجمن هستند

کوچیک همه گلهای این کانون
سلام به همگی بچه های گل کانون
بچه ها معذرت میخوام اگه حرفی زدم که باعث رنجش شما شده یا جو کانونو بهم ریخته
قول میدم تمامه سعیمو بکنم که دیگه این قضایا از طرف من اتفاق نیفته
بله 100% درسته که هدف کانون خیلی با ارزشه
و کانون به صفا و صمیمیتشه که کانونه

یا حق
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

4fvfcja
از توجه بچه ها خیلی ممنون ،

سعی میکنیم دفعه بعد این مسائل رو توی پیام خصوصی مطرح و یا حلش کنیم .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
نمي دونم چرا وقتي بازيگراي هاليووديو مي بينم حسوديم ميشه.وقتي عكساي اونارو با دوست دختراشون ميبينم حسوديم ميشه.چون ميدونم من هيچوقت دوست دختر اونجوري گيرم نمياد.احساس ميكنم اونا يه چيزي دارن كه ما نداريم.شايدم يه چيزيو ميدونن كه ما نمي دونيم.اخه من ميدونم از خيلي ها عقب ترم!!!!!!!!!!!!!!
خيلي دوست داشتم مثله اونا باشم :smiley-yell:
اما شايد خيلي ها وضعشون از منم بدتر باشه.
مشكل اينه كه تلويزيون و ماهواره و اينترنت يه جوري دنيارو نشون ميده ادم احساس مي كنه همه زيبان,همه شادن.
وقتي زندگيه خودمو با اونا مقايسه مي كنم ناراحت ميشم.
ممنون cheshmak
زیاد تعجب نکن و فکر نکن فقط تو این احساس و داری چون همونطور که قبلا بهت گفتم منم این حسو داشتم و
نقل قول: بعدا یک فکری اومد تو ذهنم که باعث شد به جای حسادت بهشون دلم براشون بسوزه یادم افتاد که ما آدمیم فوقش از امروز 90 سال دیگه میخواهیم عمر کنیم بعدش چی؟
اگه نگیم نخندیم----------------پیاز میشیم میگندیم:16:

شروين :

اولا دست بالای دست بسیار است همین تلویزیون خیلیا رو تو کشورای آفریقایی نشون میده که از گرسنگی و فقر میمیرن ثانیا زندگی یه هنر پیشه همینه متعلق به خودش نیست و مثلا من از گلزار خوشم نمیاد اما همه میدونیم نون تیپشو میخوره و اصلا فیلم هنر بازی نکرده اما خوشم میا از قیافش استفاده کرده داره از زندگیش لذت میبره نیافتاده خیابون با قیافش الواتی بکنه و مخ بزنه الآن دیگه این جور چیزا براش مهم نیست (البته اینو بدون هیچکس کامل نیست و همه یه نقصی دارن) ، مهم اینه هر جا باشی و تو هر شرایطی باشی سرتو بالا بگیری و سعی کنی بهترین باشی هر چقدر آدم پول دار یا فقیر یا خوشگل یا زشت باشه بازم از اون پولدارتر یا فقیرتر و یا زشت تر و زیباتر هست و اینکه هنرمند اون چیزی رو که تو تصویر نشون میده ذاتش و زندگی شخصیش نیست ممکنه آدم خیری باشه مثل جولی و ممکنه زندگی شخصیش از نوع سگی باشه من به خودم میگم همیشه سعی میکنم خودم باشم !!!
هدف حد نداره !
مرز و سد نداره !
-------------------------
PeOpLe WiTh GoAls Succeded, Because ThEy KnOw WheRe ThEy Are GoInG
(1388 دي 24، 18:14)شروين نوشته است: ايا گوش دادن موسيقي و خودارضايي واقعا بده؟!
......
Tears

شروین جان شما چقدر سوال داری! ازت خیلی خوشم میاد!317
هر چی دوست داری بپرس که این حقته!
در مورد اون صحبت قبلیت باید بگم:
سایت ویکی پدیا یه سایته که همه می تونن ویرایشش کنن، شما هم برو دلایل علمی پزشکی روانشناسی دینی یا هر دلیلی رو که می تونی اون تو اضافه کن! به اندازه کافی بچه ها در تاپیک های مختلف در این مورد صحبت کردن.
اما اگه می خوای هم صبر کن ببین کدوم طرف حق اند و کدوم طرف بلاخره طرف مقابل رو محکوم می کنه بعد همون کارو بکن! البته باید تا آخر دنیا صبر کنی ببینی علم و یا معارف دینی به کجا می رسه که بلاخره به یه کدومش اعتقاد پیدا کنی!
می تونی تا اون موقع زنده بمونی؟!
اگه نمی تونی باید یه فکر دیگه بکنی!
دکتر سروش می گه: مادامی که انسان چیزی رو حق می داند باید به آن عمل کند.
فکر می کنم شما هم باید بلاخره به درون خودت مراجعه کنی و ببینی چی برات بهتره! هیچ دلیل علمی دینی یا اخلاقی لازم نیست!
دکتر سروش می گه در گذشته همه متفکرین و فیلسوفان بر این باور بودند که حق و باطل واضح و مشخصه اما با پیشرفت علم و معارف اکثرا بر این باورند که ما هنوز به حقیقت نرسیدیم و نمی تونیم حرف قطعی رو بزنیم!
البته این فقط مربوط به دوره جدید نیست و حتی می گن پیغمبر ما هم این دعا رو زیاد تکرار می کرد: ارنی اشیا کما هی
خدایا واقعیت اشیا رو به من نشون بده!
جالب تر اینکه بسیاری از فیلسوفان مثل دکارت و بارکلی به اشیای مادی هم شک کردن! و گفتن که از کجا معلوم که این میز الان وجود داره و از کجا معلوم که اصلا من هستم و از کجا معلوم دارم خواب نمی بینم! اما مثلا دکارت به این نتیجه رسید که "من فکر می کنم پس هستم"
اگه دنبال این هستی که چه چیزی واقعا درست و اخلاقیه و چه جوری می شه تشخیص داد که چی درسته چی غلط می تونم یه توضیحاتی در حد وسعم در مورد نظریه های مختلف اخلاقی که خوندم بدم.13 در این مورد دوستان دیگر هم هستن که از من خیلی بهتر بلدن.
اما اول بگو به نظر تو چی درسته و تو چه کاریو درست می دونی شروین جانم؟!!!!
نقل قول: ما شايد خيلي ها وضعشون از منم بدتر باشه.
شاید چرا ؟ حتما.
تنها جان شما هم لطفا اسپم نکنید4fvfcja
اگه نگیم نخندیم----------------پیاز میشیم میگندیم:16:

سلام رفقا
میبینم که به حول قوه الهی من از بن در اومدم 41 واقعا میدونم تو این مدت که من نبودم چقدر دلتون برام تنگ شد و آرزو میکردین که زودتر از بن درآم میدونم...!!!
خوب آواتار استکباری من رو هم شکر خدا برداشتن و جلو توطئه دشمن گرفته شد!!! 4fvfcja منم متحول شدم و همینجا توبه و اعلام برائت از هر چی رنگ لجنیه میکنم Tears

خوب اینا که شوخی بودن 317 نه بد کردم؟ خواستم یکم حال و هواتون عوض شه شاد شین بد کردم؟ آخه تا چند صفحه قبل رو خوندم همش گریه زاری بود نبینم غمتون رو بچه ها، پارمیدا بهتری؟ درد دلات اشک آدم رو در میارن البته دیر رسیدم میدونم... اما قوی باش...

به شروین هم خوش آمد میگیم و بدون هر کی گفته موسیقی بده چرند گفته!

یه تشکر هم میکنم از پوریا و پلن که تو دوران تبعید (!) بهم سر میزدن 53

تنها خانم خوبی؟ (من حالت رو پرسیدم!!!)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان