امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلاااممم
ععهه..1744337bve7cd1t81..آقا،روزبه كه اومد ديگه،ديگه اون حرف من خنثي شد!!1..من حالا يه چيزي گفتمم،داداش روزبه كه بهتر از ما فعاليت مينموود..
در هر صورت در خدمتيم303.. و ممنون از كيميا خانووم و بسيارر تشكر از زحمات قبلي ايشون توو اين تاپيك و كلا كتابخانهKhansariha (8)

حالا زود تند سريع همه بيايد اعلام آمادگي و برنامه كنن..:-w
زووووودددد..:-w
ميام تو پرووفايل هااتوونااا..:6: 4fvfcja
كنكووري هاي عزييز هم كه كنكوورشونو دادن،بايد بازم بهبرنامه درسيشون ادامه بدن:-w:6:4fvfcja
يهو نزاريد كنار،بايد سرد كنيد،سريع بزارييد كناار مغزتوون مييبندهه4fvfcja

برنامه به صورت اولويت بندي و زماني و كيفي،و كلا به هر صورتي كه بيشتر باهاش آماده ايد،همراه با پاداش داشته بااشييد..
يه برنامه ي ويژه هم واسه اونايي كه احساس تنبلي و بي برنامگي دارند داررييمم..توي ايين تاپييك ..
اونهايي كه به طور مستمر اينجا(همينجا هاا)بيان و برنامه شونو اعلام كنن و بعضا تو برنامه شون موفق باشن،از طرف سرپرستي اينجا يك اعتبار و اونهايي كه هم اينجا بيان و هم تاپيك تمرين ٢ اعتبار هديه ميگيرن..41

بدددووو بدددوووووو..دررسسس به هممراااه علااقهههه و اعتماااددد بهههنففسسس..clappingKhansariha (48)varzesh

موفقيت از انِ مااااسست317
53
------
ما هم ديروز كه سردرد گرفتيم و مهمون داشتيم و امروز هم كلاس رفع اشكال.. دو تا نمونه سوال كه يدونه نصفش،فصل ف هم ٥صفحش22..كتاب گ هم كه ١٠صفحه از نصفه ي باقي مانده..در مجموع اين هفته تا اينجا انتظارات ٧٠٪ بيشتر انجام نشده22،ببينيم ٦ روز باقي مونده ديگه چقدر نهايت زووررموونهه..
اين ٦روز هم تمركز بيشتر رو نمونه سوال و كتب دبيرستانه و البته دو فصل كتاب ك٣،مرور كتاب ك٥،كتاب ا ،و همون يه فصل ف224chsmu1
يا عليم..53
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
ان شاء الله یه کتاب دیگه رو هم شروع می کنم
هر روز 10 صفحه از هر دو کتاب
حاجی مبارک باشه سرپرستیت... 4chsmu1
ایشالله که موفق باشی و پایدار.. Khansariha (8)

دیروز خیلی خوب بود!! 4chsmu1 تقریبا 8 ساعت درس خوندم
امروز صبح هم که آزمون قلمچی داشتم... اگه نتیجه اش خوب شد اعلام میکنم... 4chsmu1
واسه بعد از ظهر هم....

بازم تست شیمی....Khansariha (46)
اگه شد یکمی هم زیست پیشخونی کنم...Khansariha (46)
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
سللااامممم
مررسييي از داادااش خودمم،روزبه خان گل،
و بسيار ممنوون به خاطر زحمات بسيار خودش تا چندي پييش..:giv_rose:Khansariha (8) (ببخشيد هم اگر شوخيي كردم كه ناراحت شدي !!!4chsmu1)
ماشالله،حتماا خخووب بوودهه و مامنتظر اعلام پر انرژي و باحال رتبه پايينتيييم..clappingKhansariha (48)Khansariha (46) يكك يككك..فقط يكك ميخواايمم ازز رووزبههه..clapping
بلهه،پايدار بودن و مداومت رمز موفقيتهه،تو هم پايدار و پرانرژي به سوي موفقيت باشيي..53

--
من هنوز قوياً معتقد به اعلام ساعتيَم ،اين جور برنامه نتيجه اي نرسوند،اگر ميخواست تو اين مدت رسونده بوود..
من از الان دو ساعت سوال و بعدش دو ساعت كتاب زيست٢..با يه استراحت نيم ساعته(يا دو تا ربع ساعت) بينش..
varzesh
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

سلام.
ان شاء الله گلبرگ هم اینجا اعلام وضعیت می کنه
فعلا دو کتاب هر کدوم روزی 11 صفحه
موفق باشین.
سلام،

من این ترم 11 واحدی کردم خودمو و اون رویای ترم خلوت، این ترم هم محقق نشد4fvfcja

اما این وسط این آقای مرد مجاهد انگار سر ناسازگاری داره؛ اصلا از خوابش راضی نیستم؛

البته درک میکنم که برخی شبها به خاطر یه احتیاطی، دیر میخوابه،

اما،

باید صبحها بعد نماز نخوابم،
یا اگه به عذری میخوابم (عذر واقعا موجه)
ساعت بذارم که دیگه بیشتر از 9 نخوابم و کنده شم از بستر

مهمترین انگیزه هام: 1- اصلاح وقت نماز صبحه 2- همه ی کلاسها رو حاضر شدن 3- به پاکی نزدیکتر شدن

این ترم از الان به بعد باید همه ی کلاسهامو شرکت کنم؛
شرکت کردن خیلی بهتر از شرکت نکردن است!

ضمنا، تا سه روز قبل هفته ی پیش با برنامه بودم و تجربه ی خوبی بود
اما از سه شنبه تا جمعه بازدهم بسیار پایین بود؛
این هفته میخوام جبران کنم
انشاالله

تا یکشنبه ی هفته ی بعد، بعد نماز نمیخوابم، یا اگه بخوابم تا 8 و نیم الی 9 فقط.
سلام بر دوستان
:
d
بعله با عرض ادب و خسته نباشید303
لیست کارهای درسی اینجانب:

1- به خوبی و خیریت و با معدل بالا پاس کردن 10 واحد ترم جاری با معدل بالا( نمی دونم چند باشه معدل خوبه؟؟؟)Khansariha (48)

2- یک مقاله داشتیم که قرار بود isi ازش در بیاریم با استادم و اول باید من یه سر کد نویسی و اینا کنم و ایشونم باید ی سری اطلاعات بهم بده به امید خدا می خوام حتما تا اخر تابستونی که میاد تموم شده باشه این داستانKhansariha (48)

3- می خوام تو جاوا و سی شارپم کار کنم مهارت پیدا کنمKhansariha (48)

حالا دوستان ارشد بیان راهنمایی بدن ک چی کنم :d

می خواستم واسه کار برم بشم مشاور تو این قلم چی اینا و یا کلاس خصوصی درسا رو بذارم تا وقتی ک یه کار ثابت پیدا کنم منتهی می ترسم از ترم یک شروع کنم یه دفعه ای کم بیارم ! 53258zu2qvp1d9v
نظر دوستان چی است؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
به نظرم اول یه سر و سامونی به کارات بده رو روال که افتاد برو تدریس و ...
اینا همه هدفن اما تلاش براشون شروع نشده..منظورم از سر و سامون اینکه شروعشون کنی و ببینی هرکدوم چقدر زمان می خوان

کلا تو ارشد اگه میخوای خوب از آب در بیاد نمیشه خیلی هندوه با هم بلند کرد
خوشا باران و وصف بی مثالش
اصلا اون موارد یک و دو سه چی؟

[تصویر:  61.gif]

11 صفحه کتاب 1 خوانده شد
ان شاء الله 11صفحه بعدی هم می خونم تا امشب
سلام

جناب مرد مجاهد منم قراره بعد از نماز صبح دیگه نخوابم. :22:

ترم 1 خوابم رو کم کرده بودم. خوب بود....الان 3 هفته تعطیل بودیم دوباره ساعت خوابم زیاد شده

انشالله از فردا 6 صبح بیدار باش منه303

------------------------------------------------------
 می تی من متوجه منظورت نشدم؟ الان دانشگاه میری مگه؟17

ولی در کل با حرفای باران موافقم. چند تا کار با هم خیلی سخت میشه.

فقط در معدل میدونم که بهترین راه اینه :
1- هر هفته درسهایی که توی اون هفته استادها گفتن رو یه دور حتما بخونی و رفع اشکال کنی. اصلا نباید بزاری سر هم جمع بشه
2- وقتی سر کلاسی کاملا حواست با استاد باشه و اصطلاحا تو باغ باشی. لازمه اش اینه هم به درس های گذشته تسلط داشته باشی و هم سر کلاس سر تا پا گوش!
اینجوری موقع امتحانا خیلی کارت راحت تر میشهcheshmak

---------------------------------------------------------
 فردا 10 صفحه ترجمه به امید خداKhansariha (8)
یا عباس
سلللاامممم
ایوللل چقدر پایهه داررییم ایین هفتههه..Khansariha (48)
اوه چه 11تو11یی شد!!17:-D
درروووودد برر گلبرگ خانووم..همین طور عاالیی پییش مییریید..من اصلا گلبرگ خانوم رو میبینم(برنامشون رو!4chsmu1) انگیزه و امید مضاعفف میگیررمم..میشم 2^امید 4chsmu1

دررووودد بر دااداش مجاههد..
بله بله،به نکته ی بسیارر مهمی اشاره کرردیید..که مورد توجه من واسه این هفته(که کلا مدرسه هم نمیرم!221 ) هست..شما هم حتما سعی کنیید اینو یه جور درستش کنیید،که موفقیت در سحر خیزییست..varzesh

میتوانم خانوم درروودد..منم دیگه کلا همینایی که باران خانوم و گل خانوم گفتند..4chsmu1

--آقا ما دیشب اون2تا دو ساعت رو اجرا کردیم کمپلت،با 2ساعت اصافه4chsmu1
امشبم دو ساعت،هرجور هست زیست1 رو ببندییم مروورشو..22
راهكار الهي ترك

چرخه:

نقل قول: گل خانوم گفتند..[تصویر:  4.gif]
haha

آقا اینو با من بودی؟؟؟haha

من هی میگم خدایا " گلی خانم " که تو این تاپیک پست نداده...تو شبانه روزی داده

چرا آقا امید منو با اوشون اشتباه گرفتنhaha

بعد رفتم بالا اسم خودمو دوباره دیدم....haha
یا عباس
سلام به همگی و تشکر از همراهی امید فردا و گل خانم4fvfcja ؛ به نظرم اینو Patent کنه امید!4fvfcja

و اما بعد،
یه سوال!
isi دقیقا یعنی چی؟42
یعنی مقاله ی بین المللی دیگه
یا من سوتی دادم؟
من دانشگاه ی جای ضایعی قبول شدم
میخواستم برم دولتی واسه همین این ترم رو مرخصی گرفته بودم

درباره مقاله م هم استادم ی حرفا درباره چک مارک و بوک مارک و ... زد من نفهمیدم و یادمم نیست کسی میتونه راهنمایی بده؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان