امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام منم دیروز 2 ساعت و نیم خوندم انشالله امروز سعی میکنم دیگه چهار ساعت رو بخونم 1276746pa51mbeg8j
سلام
من که امتحانم رو دادم و قبولم شدم Khansariha (46)
ان شالله با شروع ترم جدید برنامه من هم نوشته خواهد شد و اینجا اعلام می کنم Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام دوستان
من یه سری اطلاعات درباره رشته زبانشناسی میخوام کسی  با این رشته اشنایی داره ؟
قراره امسال کنکور ارشد بدم دوس دارم این رشته رو بخونم رشته کارشناسیم ادبیات انگلیسیه  
کسی هس راهنماییم کنه؟
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلااام1
آقا ما اومدیم1 از فردا دیگه منظم میام و ساعت مطالعاتیم و اعلام میکنم1
چرا اینجا خلوته؟! سرپرستش محوه؟ یه موقع کم کاری کردیم گوشمون و بگیره بگه چرا باز تنبلی کردی؟! مسئولین رسیدگی کنن خو1 4
√امروز : ۳ مهر ۹۴
√ ۲ ساعت مطالعه گستته + تست
√ ۲/۵ ساعت مطالعه شیمی پیش+ ۳۰ تا تست استوکیومتر
√۱ ساعت مطالعه فیزیک ۳ فصل ۴+ ۱۰ تست
√۳ ساعت مرور زبان سال ۳(لغات و گرامر)+ ۶۰ تا تست
√نیم ساعت مطالعه پیام آیات دینی ۲ درس ۶
√کل ساعت مطالعه : ۹ Muscular
باید خوابم کمتر شه.وگرنه بیشتر میشد
.. 1276746pa51mbeg8j
همین جا خودم گوش خودم و میگیرم Smiley-happy114
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلام
منم برنامه درسیم رو به زودی مینویسم و در اینجا اعلام می کنم و میرم تو دل درس و مشق Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
دیروز 2 ساعت مطالعه داشتم انشالله امروز بتونم بیشترش کنم
سلام بجه ها. موافقیبد مثل تاپیک برنامه ریزی روزانه برنامه درسیمونو بنویسم و روزانه ب میزان عملون ب برنامه رتبه بدیم و اینجا اعلام کنیم؟
شاید انگیزمونو بیشتر کنه. اگه موافقین ب سرپرست بگیم ک روی کارمون نظارت داشته باشند 53258zu2qvp1d9v
سلااام درس خونای گل  Khansariha (57) با اراده ها varzesh هدف دارا 53258zu2qvp1d9v
" خدا همراهمونه" عزیزم اره چرا که نه..فقط نمیدونم چرا سرپرست عزیز تو افق محوه..برنامه بریز شما ..بیا اعلام کن حتما..ما عین شیر پشتتیم..کم کاری بود خودم میام برات 4
" ترنم" جانم خوبه خانومی..اروم اروم شروع کنی همین دو ساعتا بیشتر هم بشه رو هم کلی میشه
" آقای قاصدک" بی صبرانه منتظرتونیم Khansariha (48)
دیروز ۴ مهر ۹۴
√ ۸ ساعت مطالعه داشتم به اضافه این که حدود ۵ ساعت مدرسه کلاس داشتیم..برنامم تو یه ربی که میام نت وقت نشد تایپ کنم از فردا مینویسم انشاءالله..
√ امروز هم هنوز کامل نشده فردا شب میام میگم
هممون موفق باشیم  317
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
سلاااام
برنامه ۷ مهر ۹۴
√۲ ساعت مطالعه گسسته
√۲/۵ نیم مطالعه حسابان مبحث توابع + ۳۰ تست
√ ۳ مطالعه گسسته + ۵۰ تست
√۱ ساعت مطالعه لغات و تاریخ ادبیات سوم
√۲ ساعت مطالعه فیزیک۳ مغناطیس + ۲۵ تست
√ ساعت کل : ۱۰ ساعت و نیم
کلا امروز کلاسی هم نداشتم..فقط کاشکی هیچ وقت درسی به اسم گسسته وجود نداشت..فکنم پیرم کنه تا آخر سال22 13 و این که دیروز انقدر افتضاح بود از نظر درسی کلا نیومدم بگم 4
و یادمون باشه :"هممون موفق میشیم " clapping

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
ســـــــــــــــــــــــــــلام
شکر خدا تونستم 4 ساعت امروز مطالعه کنم امیدوارم بتونم افزایش بدم روزهام رو
التماس دعا دعای فراوان دارم از تون
سلاااام
خوبین شاگرد زرنگا؟ studsmatta
"ترتم جونم" چه عااالی..دو ساعت پیشرفت داشتی..عالیه Khansariha (48)
و امروز
۸ مهر ۹۴
√ ۲ ساعت مطالعه گسسته + ۲۰ تست
√ ۳ ساعت فیزیک پیش ( سقوط آزاد)+ ۵۰ تست
√ ۳ ساعت مطالعه دیفرانسیل + ۴۰ تست
√ حدود ۵ ساعت هم مدرسه کلاس داشتم
√ ساعت کل : ۸ ساعت بدون حساب ساعت مدرسه
و این که...هر شب به آرزوتون فکر کنین..هر شب واسه خودتون مرور کنین..اون آرزو میتونه هر چیزی باشه حتی دیدن شادی کسی که دوسش دارین گرفته تا رسیدن به یه مقامی..همه چی ساده تر و قشنگ تر از اون چیزی که بهش نگاه میکنیم..فقط سختش میکنیم.. 53258zu2qvp1d9v
و یادمون باشه " هممون موفق میشیم" varzesh

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
سلام تا الان 4 ساعت مطالعه داشتم که سعی میکنم یه ساعت دیگه مطالعه کنم که بشه 5 ساعت فردا نتیجه رو اعلام میکنم
از فردا انشاالله میام برناممو اعلام میکنم
(1394 مهر 5، 20:30)mojode_zamini نوشته است: سلااام درس خونای گل  Khansariha (57) با اراده ها varzesh هدف دارا 53258zu2qvp1d9v
" خدا همراهمونه" عزیزم اره چرا که نه..فقط نمیدونم چرا سرپرست عزیز تو افق محوه..برنامه بریز شما ..بیا اعلام کن حتما..ما عین شیر پشتتیم..کم کاری بود خودم میام برات

آبجی حتما برام بیا چون اگه زور پشت سرم نباشه پیش نمیرم انگاری 53258zu2qvp1d9v
سلام.
تا ظهر باید توی نت بگردم دنبال مطلبی ک برای پ.ن میخام. 2 ساعت باید از الان وقت بذارم.تا این 2 ساعت تموم نشه از ناهار خبری نیست asabani
برای امروز نمیتونم خیلی سنگین کنم برناممو.انشاالله هفته دیگه پربارتر میشه 53258zu2qvp1d9v
موجود زمینی عزیزم ممنون بابت انرژی که میدی Khansariha (8)  امروز 6 ساعت مطالعه داشتم  studsmatta 2 ساعت اضافه کردم  Muscular
البته این زمان خیلی کمه و اگه بخوام کارهای عقب افتادم رو جلو بندازم باید بیشترش کنم ولی خب انشالله به مرور افزایشش  میدم
راستی دیروز همون 4 ساعت رو خوندم نتونستم اضافه اش کنم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان