امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

[تصویر:  khansariha%20(56).gif] لیست بروز شده 99/1/16[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2147.gif]

karmaا/ 81روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهرخدا/ 8 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

sadegh_raا/5روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Toxic Heatshotا/ 1 روز درسیجاتی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

taraneh_sssا/1روز درسیجاتی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Auroraا/....روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
آتریسا /۱۶فروردین /۷ ساعت   - ۱روز خوب
 سپاس شده توسط
ترانه/۳ساعت/۲روز
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام آقای چکاوک
ممنون از ایده و راهکاری که دادین
بنده با شما کاملا موافقم و همه ی ما میدونم که وقتی درس میخونیم هم باید کمیت و هم کیفیت رو در نظر بگیریم و علاوه بر اون به خیلی آیتم های دیگه مثلا اینکه رشته تحصیلیمون چی هست، در چه مقطعی درس میخونیم، شخصیت فرد از لحاظ تمرکز، حافظه، گیرایی و... وابسته است
و با توجه به ماهیت کانون و موضوع ترک خ ا که یک مساله طرد شده در جامعه ما هست و دوست نداریم خدای ناکرده از صحبت هامون کسی متوجه بشه ما کی هستیم 
نمیتونیم موارد ذکر شده در بالا و الباقی موارد ذکر نشده رو شفاف کنیم و اینجا مطرح کنیم
و اونها رو مورد سنجش در اعلام وضعیتمون قرار بدیم
بهترین راهکار اینه که این بخش از اعلام وضعیت رو خودمون برای خودمون داشته باشیم
خیلی از دوستان در درس خوندن تنبل هستند این تاپیک کمک میکنه قدم اول در درس خوندن که تنبلی هست رو ترک کنند و قدم بعدی راه، خود کاربر هست که ابتدای امر باید با خودش صادق باشه که کيفيت مطالعه اش چجوریه. 
و همچنین اگر قرار کمیت رو در تعداد صفحات یا فصول دروس قرار میدادیم هم هیچ کمکی به ما نمیکرد
اگر با خودمون صادق باشیم و تنبلی نکنیم و از قوانین درسیجات تبعیت کنیم مطمئن باشید هم کیفیت و هم کمیت درس خوندن هامون بالا خواهد رفت
و یک نکته دیگه که بنده حقیر مطرح میکنم اینه که تمامی قوانین مطرح شده در تاپیک چه این تاپیک و چه سایر تاپیک های دیگه از روز تاسیس این کانون و تا الان مدام توسط مدیران نه صرفا یک نفر بلکه طی بررسی های چند نفر مورد بازبینی و نقد قرار میگیره و ایراداتش برطرف میشه و از روی علاقه سرپرست یا سرپرستان این قوانین نوشته نمیشه. 
منتظر انتقادات سازنده همیشگی شما هستیم
موفق باشید
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
جناب ما همه کانونی هستیم و دعوایی با هم نداریم
اگر دقت کرده باشین همون خط اول پیشنهاد شما رو ایده و راهکار مطرح کردم 
و در انتهای عرایضم هم نگفتم شما انتقاد کردین بلکه عرض کردم منتظر انتقادات سازنده همیشگی شما هستم و این یعنی حتی پذیرای انتقادات شما هستم ولی نه از نوع مخرب چون به تباهی کشیده میشه و خداروشکر که بعد از لغت انتقادات از عبارت سازنده همیشگی استفاده کردم تا سو برداشت نشه

شما ایده اتون رو مطرح کردین و نظر سایرین رو خواستین
بنده هم به عنوان یک نفر که از سال 94 در کانون بوده نظرمو مطرح کردم دلخوری و ناراحتی و کنایه زدن نداره
و خدا رو شکر که پیامهای ارسالی بنده به آقای آرمین در دیتابیس کانون هست که دیشب ازشون درخواست کناره گیری در مدیریت رو کردم

و من الله توفیق
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 17، 13:08)chakavak نوشته است: سلام

با اجازه خانم سرپرست،یه پیشنهاد برای اعلام وضعیت ها داشتم

دوستان نظر شما راجع به اعلام وضعیت توصیفی چیه؟

به نظرم کمی کردن مطالعه به کیفیت لطمه میزنه،گاهی بعضی 5 ساعت ها به اندازه 50 دقیقه ارزش نداره ولی شخص چون کمیت رو رعایت کرده فکر میکنه به هدف رسیده بعد وقتی می خواد نتیجه بگیره میبینه یک هفته روزی 5 ساعت خونده ولی نتیجه خوبی نگرفته و انگیزه اش کم میشه ولی واقعا 5 ساعت نخونده.

آقای چکاوک قبلا تاپیک قانونی نداشت و پیگیری و پیشنهاد بقیه دوستان بود ک باعث شد تا مثل بقیه ی تاپیک ها برای درسیجاتم مدال و قانون بزاریم : ) ما از چندین پیشنهادی ک شده بود همه رو جمع کردیم و بعد از هماهنگی ها قوانین ساعت رو قرار دادیم ک اگر پست اول تاپیک و مطالعه کنید قطعا میبینید ک برای هرکدوم دلیل آوردیم و دلبخواهی نبوده .
پیشنهاد شما قبلا توسط دوستانمطرح شده بود،ولی چون نظم ب هم میخورد و نتونستیم جور کنیم که اعلام ها توصیفی باشه ب خاطر همین قوانین ساعات و اولویت قرار دادیم.مورد دیگه اینکه هدف اینجا اینه ک مطالعه ی درسی داشته باشیم و اینکه مخاطب توصیف کنه چطور خونده اختیاری هست ،من قبلا هم گفته بودم و تو قوانین هم هست : )
 سپاس شده توسط
(1392 دي 1، 22:35)گل سرخ نوشته است:                                                  ♥   به نام خدا    ♥

سلام دوستان ehteram

اینجا یه محفل کوچولو برای بچه های اهل دل هست ( کنکوری ها )[تصویر:  4fvfcja.gif]

فرق نمیکنه کنکور ارشد دارین یا لیسانس یا هر کنکور دیگه ای.[تصویر:  i.gif]

اینجا دور هم جمع میشیم که بتونیم از نکته های ریز و درشت کنکوری به هم کمک برسونیم.

برای هرچه بهتر شدن مطالعه و هدفمند شدن فعالیت های درسیمون قوانین جدید درسیجات و مطالعه کنین لطفا Khansariha (56)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

قوانین: 

1_اعلام وضعیت مطالعه ی درسیمون به شکل زیر هست:

آتریسا/حداقل ساعت مطالعه هدف گذاری شده برای اون روز/تعداد روز خوب
آتریسا/۸ساعت/۱ روزخوب

دوستان توجه داشته باشین که حداقل ساعت مطالعه هدف گذاری شده برای دوستان کنکوری از 5 ساعت شروع میشه و برای دوستان غیر کنکوری از 2 ساعت   Khansariha (56) شاید این سوال براتون پیش بیاد که ساعات اعلام شده زیاد یا کم هستن برای شروع مطالعه! درجواب عرض کنم خدمتتون که این ساعات مطالعه کم ترین ساعات مطالعه برای هردو گروه هستن و دلبخواهی انتخاب نشدن 53258zu2qvp1d9v  

2_زمانی روز مطالعه تون روز خوب حساب میشه که :ساعت مطالعه ی خالص شما برابر یا بیشتر از ساعت مطالعه ی هدف گذاری شده باشه. درغیراینصورت تعداد روزهاتون صفر میشه و باید شمارش روزها از نوشروع شن Shy ممکنه اینجام بگین که صفر شدن روزهای مطالعاتی باعث بی انگیزه شدن میشه! در جواب باز خدمتتون عرض کنم که این قانون صفر شدن برای تداوم مطالعه تون تاثیر گذار هست 53258zu2qvp1d9v

3_درسخون های عزیز برای تاثیر گذاری بیشتر لطفا در اولین پست اعلام وضعیت تون در یک پی نوشت هدف از مطالعه تون رو برامون بنویسین .مثلا:هدف از مطالعه من:کسب تراز درسی بهتر،قبولی کنکور،تمام کردن یک کتاب جهت بالا رفتن اطلاعات تخصصی،تمام کردن پایان‌نامه،قبولی در امتحانات و....

این باعث هدفمند شدن مطالعه و بالا رفتن ساعت مطالعه میشه 53258zu2qvp1d9v چون ما منتظر پیشرفت شما هستیم 4chsmu1 Khansariha (69)

4_نحوه دریافت مدال ها:

[تصویر:  333.gif]    مدال (دنیای آبی ) = خوب Khansariha (69)
[تصویر:  336.gif]مدال(دنیای سبز ) = عالی Khansariha (69)
[تصویر:  ketab.gif] مدال (دنیای نارنجی )=درسخون برتر کانون  Khansariha (69) Khansariha (46) 

1-     اگر 20 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "آبی" رو کسب میکنید.
2-     اگر 50 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "سبز" رو کسب میکنید.
3-     اگر 100 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "نارنجی" رو کسب میکنید.

و البته مثل تاپیک مکتبخونه هر 10 روز یک اعتبار 1+  دریافت میکنینKool 4chsmu1

5_هرگونه سوالات،بحث و پست های مشاوره ای و درسی در تاپیک درسیجات آزاده Smiley-talk002

پ ن:خوشحال میشیم دوستان عزیزی که در مطالعه ی درسی و رشته های درسی شون موفق هستن یا احساس می کنن که میتونن کمک کنن تجربه هاشون رو با ما در میون بذارن  103

پ ن۲:اعلام جزئیات مطالعه اختیاری هستش.اگر فکر میکنین که موثر واقع میشه میتونین ریزِساعت مطالعه تون یا برنامه ریزی هاتون و هم اعلام کنین Khansariha (66)                                                     
                                                                                           به امید موفقیت همه ی درسخون ها balloons

[تصویر:  fu3446.jpg]
 سپاس شده توسط
مهرخدا/ 6 ساعت /9 روز درسیجاتی
 سپاس شده توسط
ترانه/۴ساعت/۳روز
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
اهورا/ ۵ ساعت / ۱ روز خوب
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
پس با این حساب اعلام وضعیت من باید از صفر شروع بشه...
بچه ها یه توصیه ای دارم برای درس عربی بهتون 
ویدیو های اقای میلاد ناصح زاده رو تگاه کنید..
۴۷ قسمت ۵۰ دقیقه ای هست اما اگه موبه مو اجراش کید  قطعا نتیجه ی خوبی خواهید گرفت
نظام جدیدی ها هم میتونن استفاده کنن فقط توی قسمت قواعد تمییز و حال و معتل رو نبینن چون براشون حذف شده  در حال حاضر توی ازمونها با ۵ قسمت دیدن ویدیو هاش عربیم ۲۵ درصد افزایش داشته نسبت به حالت قبلی اونم  با تعداد صفر عدد غلط
موفق و پیروز باشید......
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 فروردين 18، 7:22)Aurora نوشته است: پس با این حساب اعلام وضعیت من باید از صفر شروع بشه...
بچه ها یه توصیه ای دارم برای درس عربی بهتون 
ویدیو های اقای میلاد ناصح زاده رو تگاه کنید..
۴۷ قسمت ۵۰ دقیقه ای هست اما اگه موبه مو اجراش کید  قطعا نتیجه ی خوبی خواهید گرفت
نظام جدیدی ها هم میتونن استفاده کنن فقط توی قسمت قواعد تمییز و حال و معتل رو نبینن چون براشون حذف شده  در حال حاضر توی ازمونها با ۵ قسمت دیدن ویدیو هاش عربیم ۲۵ درصد افزایش داشته نسبت به حالت قبلی اونم  با تعداد صفر عدد غلط
موفق و پیروز باشید......

سلام 
خود نظام جدیدش هست ... 

کتابش رو هم گرفتم ...

من فیلم هاشو دیدم ، عربی آزمون قبلیو ترکوندم . اگه فقط بی دقتی نمیکردم ، جزو رتبه برترا میشدم تو عربی ....
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
آتریسا/16 فروردین /3روز خوب _  7 ساعت 45 + 75 تست
مهرخدا/ 3 ساعت /1 روز درسیجاتی
مهرخدا/ 4 ساعت /2 روز درسیجاتی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان