امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

اتریسا
یه بار برای همیشه باید این دندون لق رو کند و انداخت دور...
این همه سال نظام قدیم کنکور دادیم....
شاید اشتباه از ما بوده
بیا این بارو نظام جدید بدیم..
پیگیر اخبار نظام قدیم نشیم....
یه ریسکه ولی شاید ارزشش رو داشته باشه
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
منکه بیخیال شدم : ) 

یعنی کتاب هامم فروختم ، مسخره ست ولی 10میلیون تومن کتاب و صد هزار تومن فروختم رفت. دلم سوخت .همش پر از یادداشت و نوشته بود.

من از آذر شروع میکنم. دیگه قطعی آذره. 

تو درسیجاتم منظم مینویسم. امسال واقعا تلاش میکنم ب نتیجه برسم. نباید اینطور تموم شه 49-2
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 13، 2:12)mahdimontazer نوشته است: مهدی منتظر/۴ روز

امسال شاگرد اول کلاس شمایین ها Khansariha (69)

ــــــــــــــــــــــــــــــ

یعنی آقا محمدرضا و سمرجان کجا هستن؟

Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
moghavem
فردا 5 ساعت هدف گذاری
تعداد روز خوب 0

(فردا امیدوارم روز خوبم 1 بشه، چون تازه شروع کردم)
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 15، 2:49)moghavem نوشته است: moghavem
فردا 5 ساعت هدف گذاری
تعداد روز خوب 0

(فردا امیدوارم روز خوبم 1 بشه، چون تازه شروع کردم)

آقای مقاوم 1744337bve7cd1t81 شما دیگه کی هستین  Khansariha (13) من تازه دیدمتون Gigglesmile
از آشنایی با شما خوشبختم 303
انشالله ک امروز اولین روز خوبتو باشه و ب هدفتون رسیده باشین.
مدرسه میرین؟ Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
نقل قول: مدرسه میرین؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
ایشون همونی هستند که ۱۰۰سال سن داشتند 17
فکر کنم با این سن برای پست دکترا می خونن 65
مهدی منتظر/۶ روز
 سپاس شده توسط
سلام درسیجاتی های عزیز 302
امروز رفتم پیش مشاور قبلیم ی چند ساعتی حرف زدیم و بهم اعتماد ب نفس داد و خلاصه خوب بود .
دی وی دی های حرف آخرم فیزیک ریاضی پیدا کردم ، بقیه ش و خبر ندارم چطورن بگیرم ب نظرتون؟حس میکنم دی وی دی اینا زیاد باشه کلا نمیتونم ب نتیجه برسم و وقت گیرن.
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
(مخصوص نظام قدیمی هایی ک دیگه میخوان شانسشون و با نظام جدید امتحان کنند ) 

تنها منبعی ک دارم : خیلی سبز هست.

طی بررسی های بنده. کلا زیست نظام جدید 6فصل کمتر شده نسبت ب نظام قدیم. نمیشه مشخص گفت چ فصل هایی چون ترکیب کردن و از هرچیزی مختصر نوشتن . ولی خب 3فصل آخر پیش ک ویروس باکتری،قارچ ، آغازیان داشتیم دیگه نیستن.
اگر بخوام جزئی تر بنویسم : 

سال                             /   تعداد فصل   /   تعداد ص

سال دهم  :                        7 فصل        / 116 ص

سال یازدهم :                      9 فصل         /  138

سال دوازدهم:                      8فصل          / 109

سال دهم کلا همون مباحث هست فقط دقت ک کردم واژه هایی اضافه شدن و تغییر کردن . بیشترین تعداد ص و فکر کنم یکی از مهم ها همون گوارشه باز ک فصل دومه و قلب . شکل های گوارش و قلب و کلا ی جوری نامفهوم کشیدن و من با خوندن کلی همش یاد متن کتاب قدیم میوفتادم .

ــــــــــــــــــــــــــــــ

سال یازدهم با عصب شروع شده ، ایمنی و آوردن فصل 5 و حرکتم بهش اضافه شده . ماده ژنتیک و میتوز و میوز و ژنتیک مندلی رو تو ی فصل جمع کردن و از جهش چیزی ندیدم . 2تا فصل گیاه ک آخر کتابه یکیش تولید مثل نهاندانگان هست ک خب تو این فصل فقط ی چرخه دیدم و حرفی از چرخه خزه و سرخس نبود . حرکت های گیاهی و ندیدم اینجاهم ، دفاع گیاهی ک تو پیش فصل 6داشتیم و آورده با هورمون های گیاهی تو ی فصل قرار داره . ب ژیبرلینم همش میگن جیبرلین  42

ــــــــــــــــــــ

سال دوازدهم تقریبا کل اطلاعات فصل 5 سال سوم (ماده ژنتیک ) و با اطلاعاتی از آنزیم و پروتئین ک تو فصل اول سال دوم داشتیم تو ی فصل جمع کردن و شده فصل اول سال دوازدهم . رونویسی و ترجمه و تنظیم ک پابرجاست و حتی ب نظرم اضافه هم شده . 
فصل ژنتیک مندلی ک داشتیم و گروه خونی هایی ک تو سال دوم و سوم میخوندیم و کلا تو ی فصل قرار دادن و خیلی کم نوشتن.
فصل 4ترکیبی از فصل 3 و 4 و 5 پیش هست ک مختصر مفید تعریف نوشته ، مبحث جهشم تو این فصل بررسی کرده و اینکه من بحثی از جدایی ژنی پس زیگوتی پیش زیگوتی ندیدم ولی خب گونه زایی اینا بود.
فصل 5 و 6 شارش هست ک ما تو ی فصل میخوندیم اما جدید تو دوتا فصل ماده ب انرژی و انرژی ب ماده بررسی کرده و ب نظرم همون بود و احساس کردم پیچیده تر نوشته ، نمیدونم شایدم آسونه . برا ما ک آب خوردن بود شارش.
ی ص هم دیدم در مورد رادیکال ها ک کلا برام جدید بود.
دوفصل آخرم جدید نوشتن و الان یادم نمیاد اما دیدم ک جدیده مباحثش.

کلا زیست و خیلی سبز میخونم ، ی دور بخونم تموم کنم قطعا جزوه عمارلو میخرم ک بدون عمارلو نمیشه زیست خوند 4chsmu1
فصل حرکت تو فیزیک دوازدهم تجربی هست؟
کسی فیلمی که رایگان باشه برا این فصل سراغ داره؟
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 15، 21:06)mahdimontazer نوشته است: فصل حرکت تو فیزیک دوازدهم تجربی هست؟

نمیدونم  4chsmu1
اقا اهورا فکر کنم بدونن 53258zu2qvp1d9v
و اقای هومان .
(1399 آبان 15، 21:06)mahdimontazer نوشته است: فصل حرکت تو فیزیک دوازدهم تجربی هست؟

فیلم رایگان فقط آلا رو میشناسم ...

ببین طبق نظراتی که از بقیه شنیدم ، نمیشه به فلان دبیر فیزیک آلا گفت این خیلی خیلی خوبه . اون خیلی خیلی بده . کاملا واسه همه نسبیه این موضوع . مثلا من خودم تدریس داداشی رو خیلی خوب میپسندم و کازرانیان رو نه (هنوز نفهمیدم کازرانیان یا کارزانیان Gigglesmile ) ...

حتما برو تو سایت آلا ، یکی دو جلسه از هر دبیر نگاه کن بعد بررسی کن ببین کدوم خوبه واست ...

ولی واسه درس های دیگه (ریاضی ، عربی ، شیمی و ...)
تقریبا میشه گفت کدوم استاد خوبه کدوم زیاد مناسب نیست ...

نکته ی آخر : سقوط آزاد تو تجربی نیست . اون قسمت رو دانلود نکن ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: دی وی دی های حرف آخرم فیزیک ریاضی پیدا کردم ، بقیه ش و خبر ندارم چطورن بگیرم ب نظرتون؟حس میکنم دی وی دی اینا زیاد باشه کلا نمیتونم ب نتیجه برسم و وقت گیرن.

حاج خانم ...

از من میشنوین ، حتما دینی یوسفیان پور رو بگیرین ...

فوق العاده است ...

اولا اگه هر آزمون (قلمچی ، گزینه دو و ...) رو باهاش پیش ببرید ، مطمئنا ۸۰ ب بالا میزنین هر آزمون رو ...

بعدشم با تدریس ایشون هم در زمان کمتر هم با بازدهی بیشتر مطالبو یاد میگیرین ...

یادمه من قبل از اینکه این دی وی دی ها رو ببینم ، اولا یه دور باید کتابو میخوندم ، یه دور تستا رو میزدم . دوباره تستا رو یه دور دیگه مرور میکردم . تا تازه یه چیزی از درس ، دستم بیاد ...

خیلی طول میکشید که فقط روی یه درس مسلط شم . بعدشم بعد از ۲ ۳ روز از یادم میرفت و دوباره روز از نو و روزی هم از نو .

ولی با دی وی دی ها یه دور ک فیلمو میدیدم ، قشنگ میتونستم بالا بزنم . دوره ک میکردم درصد بیشتر میشد ...

واسه مرور هم ک دیگه چیزی نگم . تو یه ساعت قشنگ میشه کل سه پایه رو با کتاب مصور ایشون دوره و جمع بندی کرد .

پ ن : اشتباه نکنید ، من مسئول تبلیغات این موسسه نیستم . فقط دارم تجربه ام رو میگم ...

سپاس شده توسط
دیگه هر جور خودتون صلاح میدونین ...

.
.
.

راستی سعی کنین مسائل شرعی رو هم رعایت کنین  4chsmu1

سپاس شده توسط
(1399 آبان 15، 22:05)*شهریار‌* نوشته است: دیگه هر جور خودتون صلاح میدونین ...

.
.
.

راستی سعی کنین مسائل شرعی رو هم رعایت کنین  4chsmu1

22 22 22
علیرضا 98 / 15 آبان / 1
یاعلی گفتیم و بازم درس آغاز شد ....

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان