امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلااااام به همگی  [تصویر:  49-2.gif]

هفته اول: ۱۴.۳۰

دوم: ۲۸
سوم: ۲۴.۱۰
چهارم: ۳۶.۴۵

ررهایی/ ۱۳ تیر ۱۴۰۰/ هفته چهارم/ دو هفته سبز / ۳۰/ ۳۶.۴۵

شنبه ۵
یکشنبه ۵.۱۵
دوشنبه ۴.۳۰
سه شنبه ۵.۳۰
چهارشنبه۶
پنج شنبه ۴.۳۰
جمعه ۶
ررهایی/ ۱۳ تیر ۱۴۰۰/ هفته پنجم/ سه هفته سبز / ۳۵/ ۰
شنبه:
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام 303
امیرعلی / ۹مرداد ۱۴۰۰ /هفته اول/ صفر هفته سبز / ۲۰ /  ۳:۳۰
شنبه: ۳:۳۰
یکشنبه:
دوشنبه:
سه‌شنبه:
و...
  • سلام   303
  •   clapping
محسنین/ 9 مرداد 1400 /هفته 1 / 0 هفته سبز / 35 / 2

شنبه : 2
یکشنبه :
دوشنبه :
سه شنبه :
چهارشنبه :
پنجشنبه :
جمعه :

امروز بیشتر استراحت کردم  49-2 که تمرکزم برگرده  ، ان شاءالله از فردا محکم پیش میرم  Khansariha (69)
-------------------------------------

فکر کنم نتایج تیزهوشان و کنکور باهم میان  Smiley-face-biggrin

تاگون/ ۹ مرداد/ هفته اول / صفر هفته سبز / ۷ ساعت / یک ساعت 
شنبه: ۱ ساعت
یکشنبه: 
دوشنبه: 
سه‌شنبه:
چهارشنبه: 
پنجشنبه:
جمعه: 

دوباره فعالیتم رو در این تاپیک شروع کردم 317 
برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم 4chsmu1
!Let's Not LOsE Without fIGHting
سپهر/11بهمن99/ هفته23/ 15هفته سبز/ 22 / 4
شنبه:4
یکشنبه:
دوشنبه:
سه‌شنبه:
چهارشنبه:
پنجشنبه:
جمعه:
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نتایج اولیه کنکور اعلام شده گویا
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام، بالاخره بعد از ی ساعت بالا نیومدن سایت الان تونستم ببینم .
رتبه م ی چیز متوسطی شده ، گرچه خیلی عالی تر از پارسال و ب نظرم خوبم هست .
ولی خب حیف ک ی درس هایی رو نتونستم بزنم ، من فکر میکردم شیمی و خیلی خوب زدم و هنوزم نمیدونم چرا درصدم بد شده . پارسال با اینکه سخت ترین درس بود من خیلی خوب زده بودمش و پایه ی خوبی دارم و امسال روش حساب باز کرده بودم ولی بد شده .
عمومی هام مثل همیشه خیلی خوبن . زمین و عالی زدم ۵۰ و ب دست آوردم . ولی ۴ تا درس ک ریاضی و فیزیک ک کلا صرف نظر میکنم .
زیست شیمی هم خوب نیست .
در کل رتبه م ن خوبه ن بده ،متوسط 53258zu2qvp1d9v 

فکر میکردم زبان و افتضاح ردم ولی خیلی خوب شده .در کل از همه چ راضیم و از اختصاصی ها ناراضی .
ناگفته نماند رتبه ای ک آوردم تو نظام قدیم ب دست نیاورده بودم تو دوسال گذشته با درس های خودم و این نشون میده نظام جدید و خوب رسوندم و آسون بودن .

نهایتا : )

من شیفته ی پدر و مادرمم ک کلی سرکوفت زدن بهم  53258zu2qvp1d9v  ولی خب شایدم حق دارن و من واقعا بدم .

کلی گریه کردم و ادامه دارد    53258zu2qvp1d9v

هنوز مرحله ی فامیل و همسایه مونده  53258zu2qvp1d9v
شاید پستم اسپم باشه
ولی خوب باید بگم
بهتون تبریک میگم برای تلاشتون خدا قوت احسنت به شما همین که خودتون راضی هستین خداروشکر عالیه
این ناراحتی گذراست سعی کنید شاد باشید ادم فقط یک بار امروز را زندگی میکنه 53258zu2qvp1d9v
انصافا حیفه جوانی را با ناراحتی گذروندن 53258zu2qvp1d9v
اقا من که پسرم و نون اور خونه رتبم شد 50000منطقه 3 Gigglesmile Gigglesmile
دقیقا همین شکلی بودم Gigglesmile
اصلا برام مهم نبود با این که ادم حساسی بودم 317
اتفاقا خودم به فامیل گفتم به نظرم وقتی فهمیدن من حساسیت ندارم دیگه اصلا اسم رتبه منم نیاوردن 53258zu2qvp1d9v
من امسال کنکور ندادم . . . .
ولی دوستم کنکور داد.. نظام جدیدی بود و از مرداد ماه شروع به خواندن کرد..
روزی 12 ساعت زیر نظر مشاور میخوند...
کلی خرجش کردن...
کلی کلاس رفت .. . .
و خب رتبه ی بدی بدست آورده . . . .
خیلی خیلی بد. . . .

ناراحتم براش :؟؟ فرای حد تصور . . .

مرده شور نظام آموزشی مزخرف مون رو ببرن...
امیدوارم اونایی که گردش مالی مولتی میلیاردی راه انداختن و نمیزارن م این لعنتی حذف کامل بشه به زمین گرم بشینن....

نمیدونم عدالتی هست یا نه؟؟ خدایی هست یا نه؟؟؟ نمی‌دونم اصلا چیزی اون بالا هست یا نه ؟؟ ولی اگر هست . .
امیدوارم عدالت برقرار بشه... و اون روز دیر نباشه . ..

بهترین سال های عمرمون به گند کشیده شد اه..
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
راستش خب من خیلی ناراحتم از بابت چیزهایی ک انرژی گذاشتم خوندم ولی نتیجه ای نگرفتم براشون ، ولی همینکه رتبم کلی اومده پایین خودش برام جالبه و حس خوبی دارم .
اگر کمی زیشت و شیمیم خوب بودن خیلی خوب میشد ولی خب بیخیال  53258zu2qvp1d9v

من فکر میکردم چون درس ها جدید هستن و من بار اول خوندمشون خیلی بد میارم ، یعنی همش ب خودم میگفتم خودت و برای افتضاح ترین رتبه آماده کن .

چون از جو نظام جدید هم خبر نداشتم کلا ناامید بودم ولی خب خوبه  53258zu2qvp1d9v
ماشاءالله خدایی خیلی عالی بوده اگه نظام جدید ازمون دادید 41
والا ما معلم ریاضیمون اومد گفت من میدونم نمره نمیارید 20 تا سوال میدم اینا را بخونید 15 بیارید من همونم خوندم شدم فک کنم 10 Gigglesmile
ماشاءالله به شما واقعا عالیه بعید میدونم کسی این طوری  باشه شرایطش(نظام جدید کنکور بده)رتبه در حد شما بیاره 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: ب نظرم خوبم هست .
نقل قول: ناگفته نماند رتبه ای ک آوردم تو نظام قدیم ب دست نیاورده بودم 

خانم یاقوت تبریک میگم بهتون  49-2
خیلی خوبه که خودتون راضی بودید
نقل قول: مرده شور نظام آموزشی مزخرف مون رو ببرن...

امیدوارم اونایی که گردش مالی مولتی میلیاردی راه انداختن و نمیزارن م این لعنتی حذف کامل بشه به زمین گرم بشینن....

تف تو روح همشون... 

من به خانم یاقوت گفتم خیلی  خوبه که راضی بودید چون خودمم همین جور شدم رتبم نسبت به پارسال 10 هزار تا اومد پایین تر و رتبه خوب و قابل قبولیه شاخ و خفن و پایین نیست ولی وقتی دیدمش خوشحال شدم 
به نظرم همینش بسه  53258zu2qvp1d9v
از درصد ها اگه بخوام بگم عمومی ها فقط فارسیم پایین بود درحالی که من تو فارسی خودم رو صاحب نظر میدونم  Khansariha (56) و واقعا تست هاش رو خوب میزدم ولی فکر کنم یا این جا یا برا خانم یاقوت گفتم که تو فارسی سر آزمون یه کم شرایط عجیب شد برا همین اومد پایین 
عربی و دینی رو 72 زدم  و زبان رو 88 که تعجب کردم به خاطرش... من معمولا عربی بالاترین درصدم میشد. 

ریاضی رو نگو.... فکر میکردم منفی بزنم  4chsmu1 ولی خب خدارو شکر 20 زدم  42 کنکوریا میدونن ریاضی امسال چه سمی بود... بقیه درس ها هم بدک نبودن  53258zu2qvp1d9v بالا ترین درصد و پایین ترین رو گفتم دیگه 
اگه چیزی جا موند بگید بگم  Khansariha (56)

حالا هی باید بشینیم پا تلفن  Khansariha (13)  میخوام برم استاتوس بزنم "هرکی قبل اعلام نتایج حالم رو میپرسیده الآن حق داره نتیجش رو بپرسه"  4chsmu1 ولی خب با جواب ما از دور جویای احوالت بودیم مواجه میشم  42
ریاضی ۲۰ میشه پزشکی هااا  53258zu2qvp1d9v

ایول بهتون قطعا با این درصد ها میرسین ب ی رشته خوب  49-2

زیر ۱۰هزار شدین نه ؟ 65 
----------------

من راضیم چون فقط چند ماه خوندم ،دیگه کانونی ها بهتر میدونن .من دی ماه رفتم . و ی تایم یک ماه ای هم کلا درس نخوندم .
و اولین بارم بود میخوندم .منم بهترین درصدم دینی بود ۷۰ بدترین هم ریاضی  65 
ادبیات و ۴۰ زدم  53258zu2qvp1d9v  
کاش بررسی میکردم میدونستم چرا درصدهایی ک منتظر درصد بودم کم شدن .
هنوزم شیمی رو شوکه هستم چون دقیق یادمه ک شمردم ک چندتا درست زدم و چنتا شک دارم  Khansariha (56)

کاش دفترچه زودتر بیاد و بگذره این دوره هم تموم بشه ، سه روز ب معنای واقعی مرگ و تجربه کردم . استرس خیلی بدی بود .
نقل قول: ریاضی ۲۰ میشه پزشکی هااا  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

ایول بهتون قطعا با این درصد ها میرسین ب ی رشته خوب  [تصویر:  49-2.gif]

ریاضی 20 خالی که نمیشه  Khansariha (56)
نقل قول: زیر ۱۰هزار شدین نه ؟ [تصویر:  65.gif] 

اوهوم  53258zu2qvp1d9v

خانم یاقوت راستش من چند بار بهتون گفتم بازم میگم این که نشستید نظام جدید رو دوباره خوندید بدون معلم.. این خودش خیلیه  من حتی تصور این کار هم نمیتونم بکنم  Hanghead و این که رتبه ای بهتر از نظام قدیم گرفتید شاهکاره... 
گفتید به خاطر اینه که درس ها آسون تره خب آسون تره بقیه هم همین آسون تر ها رو خوندن آزمون دادن دیگه... 

ادبیت رو بهتر از من زدید   Hanghead من 32 زدم فک کنم  39

خوب شد واقعا این 3 روز گذشت آدم از همه کار و زندگی میفته... سایت سنجش بیچاره دیگه التماسم میکرد میگفت توروخدا دیگه جون ندارم رفرش شم  Khansariha (13)
من انقدر تعجب کردم از رتبه Khansariha (56)
دیگه ذهنم‌راحت شده الان  53258zu2qvp1d9v کاش سال ۹۸ نظام جدید میخوندم برا ۹۹ . ولی خب گذشت رفت .
دیگه رتبه ها هم اومد ، تحلیلم شد . بحث انتخاب رشته شروع شده .

ی چیزم بگم ،ظاهرا تیم سیب ترش باز ترکوندن با رتبه هاشون  53258zu2qvp1d9v 

ماز هم امسال رتبه زیادی داشته  53258zu2qvp1d9v

---------
من سه روزه بود سنجش خوابیده بودم ،هرلحظه رفرش میکردم فقط دسترسیم از ۴/۳۰ ک نتایج اومد قطع شد  Gigglesmile 
دیگه منم از استرس لمس مونده بودم فقط نگا میکردم ببینم کی میاره 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان