امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۱ / تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: ۵:۱۵
شنبه:۳:۱۵
یکشنبه:۲
دوشنبه:
سه‌شنبه:
چهارشنبه:
پنجشنبه:
جمعه:
سلام.منم میخوام تو این تاپیک فعالیت کنم.این مدل اعلام وضعیت درست هست؟
 سپاس شده توسط
(1401 آبان 29، 22:21)rozhan نوشته است: روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۱ / تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: ۵:۱۵
دوشنبه:
سه‌شنبه:
چهارشنبه:
پنجشنبه:
جمعه:
سلام.منم میخوام تو این تاپیک فعالیت کنم.این مدل اعلام وضعیت درست هست؟

سلام  303
درسته
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
بچه ها
من به مشاورم گزارش دروغ دادم
ازمونهارم با کلید تقلب دادم:/
واقعا خستم از درس وکسی درکم نمیکنه
 این تقلبم مثه خودارضاییه میافتی توش دیگه بیرون اومدن سخته
واقعا نمیدونم چیکار کنم
اصن نمی فهمم پارسال چطودی روزی ۱۰/۱۱،ساعت درس میخوندم
الان حتی کتابم نمیتونم روخوانی کنم
اصن نمیتونم به مشاورم راستشو بگم
خیلی باهاش موذبم:(
 سپاس شده توسط
روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۱ / تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: ۸:۲۵
دوشنبه:0
سه‌شنبه:3:10
چهارشنبه:
پنجشنبه:
جمعه:
سلام‌سلین جان.راستش من هدف گذاری های کوچیک میگذارم و اینطور استرس نمیگیرم و راحت میتونم درس بخونم و با لذت بخونم.به نظرم ۱۰ ساعت زیاده برای شروع با توجه به حالت که میگی.با مثلا روزی ۴ یا ۵ ساعت شروع کن و کم کم بیشترش کن.من خودم اکثر روزها تهش ۱ ساعت میخوندم ولی الان به ۳ ساعت رسیدم و مثلا دوشنبه چون سردرد داشتم هیچی نخوندم و ناراحت شدم ولی سعی دارم میکنم کمال گرایی رو کنار بگذارم.راستی خیلی خوبه یه مشاور پیگیر داری.من مشاور ندارم شرایطت از من بهتره.
 امیدوارم به دردت بخورن البته سنا  خانوم تو  هدفگذاری خیلی حرفه ای هستند. فکر کنم بهتر بتونن کمک کنن.اگه خواستی اینجا ساعت مطالعت رو بگو.چون اینجا اعضای فعال کمه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: اگه خواستی اینجا ساعت مطالعت رو بگو.
اره موافقم رژان جان
شاید حداقل اینکار باعث بشه درس بخونم
♥︎
 سپاس شده توسط
روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۱ / تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: ۸:۲۵
چهارشنبه:0
پنجشنبه:
جمعه:
جبران میکنم به کمک خدا 53
 سپاس شده توسط
روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۱ / تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: ۹:۵۵
چهارشنبه:0
پنجشنبه: ۱:۳۰
جمعه:
از خودم راضیم.درسته کم خوندم ولی در شرایط خیلی سختی بودم و همین که یکم خوندم هم برام بهتر از هیچی خوندنه.خدا رو شکر
 سپاس شده توسط
روژان/ ۲۸ آبان/ شماره هفته: ۲/ تعداد هفته سبز: ۰/ تعداد ساعت‌ هدف مطالعاتی هفته : ۲۵ ساعت/ تعداد ساعت مطالعه تا کنون: 7:35
شنبه: ۳۰: ۳
یکشنبه: ۰۵: ۴
.....
این هفته قوی تر شروع کردم.خدایا شکرت. 53
 سپاس شده توسط
سلام خدمت همراهان درسیجات 303
ان شاء الله حال همگی خوب باشه.

از آقای Tagon بابت زحمات و کمک هاشون در سرپرستی تاپیک درسیجات خیلی ممنونم 302
همچنین از همه شرکت کنندگان بابت کوشش ها و تلاش هاشون، خیلی متشکرم.

از امروز سرپرست دیگری هم به تاپیک درسیجات اضافه شدند.
آقای muhammadali1964 تجربه های خوب و موفقی در کنکور دارند و خواستند که به شرکت کنندگان در تاپیک درسیجات کمک کنند 128fs318181
بهشون خوش آمد عرض می کنم Welcome (1)
ازشون صمیمانه تشکر می کنم. ان شاء الله این همکاری برای خودشون و کانون مایه خیر و برکت باشه 302

همگی در پناه خدا سلامت و موفق و عاقبت به خیر باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 1، 20:43)selin نوشته است: بچه ها
من به مشاورم گزارش دروغ دادم
ازمونهارم با کلید تقلب دادم:/
واقعا خستم از درس وکسی درکم نمیکنه
 این تقلبم مثه خودارضاییه میافتی توش دیگه بیرون اومدن سخته
واقعا نمیدونم چیکار کنم
اصن نمی فهمم پارسال چطودی روزی ۱۰/۱۱،ساعت درس میخوندم
الان حتی کتابم نمیتونم روخوانی کنم
اصن نمیتونم به مشاورم راستشو بگم
خیلی باهاش موذبم:(

سلین جان لطفا به کارهایی که انجام میدی و ریشه مشکلاتت فکر کن . 
چی باعث میشه بری سراغ خودارضایی ؟
چی باعث میشه درس نخونی ؟
چی باعث تقلب و دروغ میشه ؟ 

سعی کن واقع بین باشی و از این چرخه ی معیوبی که توش گیر افتادی خارج بشی . 
به نظر من اول به مشاورت بگو که هیچی نخوندی و نمیتونی بخونی . در مورد هرچیزی که تو ذهنت هست باهاش حرف بزن. 
نمیدونم برای کلیدها هزینه دادی یا نه ولی اگر چنل کلیدهای آزمونت عضوی ازشون لفت بده و بلاکشون کن . 
به این فکر کن که کنکور کلیدی نداره و با آموخته هایی که در ذهنت هست مورد سنجش قرار میگیری و به بقیه فکر کن که با جدیت پیگیر درس و تست هاشون هستند و شانس موفقیتشون بیشتر از تویی هست که با کلید آزمون میدی . 
تقلب و دروغ به مشاور خیانت به خودت هست چون تو هزینه ی مادی و معنوی دادی و اون ها یک سال بعد از زندگی تو خواهند رفت . 

به نظر من اول کمی استراحت کن چون میزان استرسی که داری از نوشته هات معلوم هست و بعد مشکلاتت و حل کن . 
اگر هم نمیتونی کتاب هات و مطالعه کنی اول تست بزن و بعد با بررسی تست ها بازیابی کن و یادبگیر. 

سپاس شده توسط
(1401 آذر 7، 20:42)صادقین نوشته است: سلام خدمت همراهان درسیجات 303
ان شاء الله حال همگی خوب باشه.

از آقای Tagon بابت زحمات و کمک هاشون در سرپرستی تاپیک درسیجات خیلی ممنونم 302
همچنین از همه شرکت کنندگان بابت کوشش ها و تلاش هاشون، خیلی متشکرم.

از امروز سرپرست دیگری هم به تاپیک درسیجات اضافه شدند.
آقای muhammadali1964 تجربه های خوب و موفقی در کنکور دارند و خواستند که به شرکت کنندگان در تاپیک درسیجات کمک کنند 128fs318181
بهشون خوش آمد عرض می کنم Welcome (1)
ازشون صمیمانه تشکر می کنم. ان شاء الله این همکاری برای خودشون و کانون مایه خیر و برکت باشه 302

همگی در پناه خدا سلامت و موفق و عاقبت به خیر باشید.
یا علی

سلام 
ممنون از مدیر جان گرامی
سلام دوستانی که فکر میکنند همیشه بازندن..همیشه خدا شکست خوردن..همیشه خدا پایین هستند..من اومدم بهتون بگم دیگه تموم شد..بهتون قول میدم اگر با من همراه شید با تلاش خودتون الته و همچنین دوستان دیگر میتونید به این روزا بخندید...به روزای خوب سلام کنید..مثل پروانه شناور شید و مثل زنبور نیش بزنید...
انشالله اتفاقاتی خوبی رو برایتان رقم خواهیم زد...لطفا به دوستانتون هم اطلاع دهید...
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
یادتون نره..موفقیت سخت نیست طولانیه
به دوستاتون هم اطلاع دهید..من اعتقاد دارم کمک کردن به مردم خیلی خوبه و خدا اینجور آدما رو خیلی دوست داره...پس ممنون میشم که این تعداد بیشتر بشه...من قول موفقیت به شما میدهم

در پستهای روزهای آینده از سیر تا پیاز درس خوندن من بیشتر اطلاع خواهید یافت..مطمئنم که براتون هم عبرت انگیز خواهد بود هم جالب..به امید موفقیت
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام
عزیزانی که برنامه میخواهند لطفا نام آزمون و پایه تحصیلی و رشته تحصیلی شان را بفرستند در این تاپیک...به قوانین احترام میگذاریم و همینجا خدمتتان هستیم...انشالله موفق باشید..ممنون

(1401 آذر 8، 18:31)muhammadali1964 نوشته است: سلام
عزیزانی که برنامه میخواهند لطفا نام آزمون و پایه تحصیلی و رشته تحصیلی شان را بفرستند در این تاپیک...به قوانین احترام میگذاریم و همینجا خدمتتان هستیم...انشالله موفق باشید..ممنون

و این برنامه برای اونهایی هستش که منظم نیستند...
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام داداش محمد علی  بزرگوار  302

من دانش آموز یازدهم تجربی هستم . مدرسه نمونه هستم ولی فقط ۲ روز در هفته میرم مدرسه .

برنامه روزانه دارم برای فعالیت هام ولی دوست دارم حتما از شما روش اصولی یا نکات مهم رو هم بدونم . 

آزمون قلمچی شرکت میکنم و میانگین ترازم از اول مهر تا الان ۶۲۰۰ بوده .
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 8، 18:38)محسنین نوشته است: سلام داداش محمد علی  بزرگوار  302

من دانش آموز یازدهم تجربی هستم . مدرسه نمونه هستم ولی فقط ۲ روز در هفته میرم مدرسه .

برنامه روزانه دارم برای فعالیت هام ولی دوست دارم حتما از شما روش اصولی یا نکات مهم رو هم بدونم . 

آزمون قلمچی شرکت میکنم و میانگین ترازم از اول مهر تا الان ۶۲۰۰ بوده .

سلام..ممنونم از لطفت برادر...ماشالله
خوب به تصمیمت که به نفع اعتبار منه احترام میذارم Khansariha (13)
ولی با تموم وجود میگم شما به راهنمایی بنده نیازی ندارید...
ماشالله خیلی هم تو سایت خوبید هم تو درس..بنابراین من فقط میتونم درمورد کتابا توضیحاتی خدمتت ارائه بدم

راستی برادر اسمم حسینه
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان