امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

Silent screamا / 16 اردیبهشت / هفته پنجم/ دو هفته سبز / هدف: 30 ساعت و 400 تست / دست‌یابی: 12:15 ساعت و 183 تست.
شنبه: ۵ ساعت ؛ ۷۵ تست.
یکشنبه: ۴ ساعت ؛ ۴۰ تست.
دوشنبه: ۴ ساعت ؛ ۶۸ تست
سه شنبه: 
چهارشنبه:
پنج شنبه: 
جمعه:

امروز: 
۳۵ تست فیزیک نردبام (۱:۵۰) شیمی تمارین‌دوره‌ای و مطالعه‌کتاب تا آخر فصل ۲ (۲۵) ریاضی ۲۱ تست نردبام و ۱۲ تست خیلی‌سبز و تکلیف دبیر (۱:۴۰) 

نمی‌دونم چرا اینقدر کم شد مطالعه‌ام.Hanghead
باید از این به بعد ساعت‌های مطالعه‌ام رو ثبت کنم ببینم اتلاف وقتم کجاست.. Shy
.
.
.
سلام  303

اخبار تغییرات برای  کنکور ۱۴۰۳ رو شنیدین ؟ 

من که خیلی استرس گرفتم بخاطر این حرفا  Hanghead
بازم میخوان سه چهار ماه استرس و فشار بهمون وارد کنن  Hanghead
تازه ۱۴۰۲ ها از استرس خلاص شدن که حالا شد نوبت  استرس کنکوری ۱۴۰۳ !

ولی خب درکل بعید میدونم تغییر خیلی عجیب و خاصی رخ بده .
فقط خدا کنه هر تغییری که قراره انجام بدن سریع تر اعلام بشه و بدونیم یکسال رو چطور برنامه ریزی کنیم .
توکل به خدا  Khansariha (69)
لینک خبر درباره تغییرات کنکور ۱۴۰۳ 

احتمال میدم عمومی ها برگردن به کنکور  Khansariha (56)
ولی همون دو مرحله برگزار میشه .

و البته کلی امیدوارم که این طرح و تغییر به ۱۴۰۳ نرسه  Hanghead
سلام.
دوستان کسی نردبام شیمی و کار کرده؟  Khansariha (56)
اطلاع دارید سطحش چطوره؟ Khansariha (56)

نقل قول: و البته کلی امیدوارم که این طرح و تغییر به ۱۴۰۳ نرسه  [تصویر:  hanghead.gif]

دقیقا ؛ 
من که دو ساله عمومی‌ها رو برای مدرسه هم نمی‌خونم چه برسه کنکوری.. Hanghead
.
.
.
نقل قول: دوستان کسی نردبام شیمی و کار کرده؟  
نقل قول: اطلاع دارید سطحش چطوره؟ 
سلام  303
من خودم کار نکردم ولی نردبام شیمی یازدهم و دوازدهم از اوجبِ واجبات برای منبع دوم هستن  53258zu2qvp1d9v
ولی خبر جدیدی که دارم اینه که ، شیمی  نردبام جامع داره نوشته میشه  Khansariha (69)
دونفر از اساتید ماز آقای هادیان فرد و نوری مؤلف هاش هستن . آقای هادیان فرد تک پایه های یازدهم و دوازدهم رو هم خودشون  تالیف کردن .
بنظرم صبر کنید همون جامع بیاد کتاب بهتریه احتمالا  Khansariha (56)
نقل قول: من که دو ساله عمومی‌ها رو برای مدرسه هم نمی‌خونم چه برسه کنکوری..

بله متأسّفانه .
بازم خوبیش اینه خیلی بعیده کسی خونده باشه عمومی‌ها رو   Khansariha (56)
من هرکی از بچه ها پرسیدم کسی نخونده.  البته تک و توک هستن که خوندن ، محکم هم خوندن !
پس بازم شرایط تقریبا  برا همه یکسانه  .
خدا کنه اگه قراره تغییر کنه فقط درحد همین برگشتن  عمومی‌ها باشه نه چیزای عجیب غریبی که شایعه شده .
نقل قول: من خودم کار نکردم

بقیه دروس چی؟  Khansariha (56)
منبع دوم هاتون و میگید؟  Khansariha (56)

نقل قول: بنظرم صبر کنید همون جامع بیاد کتاب بهتریه احتمالا  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

بله برای من که الان می‌خوام منبع دوم رو شروع کنم؛ جامع قطعا گزینه بهتریه؛ تست‌های کمتر و گزینشی‌تری داره و وقت کمتری می‌گیره..  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: پس بازم شرایط تقریبا  برا همه یکسانه  .

daghighan
.
.
.
نقل قول: بقیه دروس چی؟  
نقل قول: منبع دوم هاتون و میگید؟  

من ریاضی نردبام کار کردم هم دهم هم یازدهم .

سخت ترین تست هاییه که دیدم . نه ماز نه قلمچی درحد ریاضی های تک پایه نردبام نیستن واقعا . خصوصا يازدهم 

ولی بازم بنظرم ریاضی جامع نردبام انتخاب بهتریه . 

فیزیک هم تک پایه ها رو دارم ولی یازدهمشو شروع نکردم  ولی خب مشخصه که سخت ترین تست هارو داره .
زیست هم فقط دوازدهم هست بنظرم  Khansariha (56)
ولی برای منابع دوم بقیه درسا پیشنهاد من برا دهم و یازدهم و جمع بندی ها اینا هستن : 

جامع شیمی پایه نشرالگو کتاب جدیدیه و بنظر من تحولی برای تست های شیمی هستش . اشکالاتی داره اما .

ریاضی نردبام منبع دوم مناسبیه و همچنین کتاب ریاضیات پایه نشرالگو خیلی کتاب خوبیه  Khansariha (56)

زیست شناسی پایه خیلی سبز ( شامل زیست های  دهم وبازهم پینوکیو)  بنظرم رو دست نداره  Khansariha (69)  بعضی جاها و نکات اشتباه داره ولی بازم بنظرم واقعا بعد تست های خیلی سبز عادی یا نشرالگو خیلی خوبه .

و البته سه سطحی زیست پایه که بروزرسانی خیلی خوبی انجام دادن امسال براش.

فیزیک هم سه سطحی پایه و نردبام ها

زمین هم میکرو گاج رو به عنوان منبع دوم بعد خیلی سبز .
هدفگذاری فردا: 
+۴ مطالعه ، تکمیل تست‌های فرد مثلثات نردبام  ، شیمی جبران امروز ، فیزیک مرور فصل ۳ برای امتحان چهارشنبه ‌.

نقل قول: من ریاضی نردبام کار کردم هم دهم هم یازدهم .

سخت ترین تست هاییه که دیدم . نه ماز نه قلمچی درحد ریاضی های تک پایه نردبام نیستن واقعا . خصوصا يازدهم 

ولی بازم بنظرم ریاضی جامع نردبام انتخاب بهتریه . 

فیزیک هم تک پایه ها رو دارم ولی یازدهمشو شروع نکردم  ولی خب مشخصه که سخت ترین تست هارو داره .

متشکرم 53
IQ تست‌های سخت‌تری داره تا جایی که بررسی کردم، فیزیک نردبام که انصافا خیلی سخت نبود، سوال چالشی داشت ولی نه زیاد.. انتظارمو برآورده نکرد..  53258zu2qvp1d9v ریاضی رو فردا کامل‌تر بررسی می‌کنم. تا این‌جا که تست‌های چالشی داشت اما مجموعا اونقدر که تصور می کردم سخت نبود.. 
بعد از نردبام اگر وقت شد و مشاور اجازه داد میرم سراغ IQ ها .. اکثر کسایی که می‌شناسمشون و درصد خیلی بالا میزنن IQ ها رو کار کردن‌‌.. Khansariha (56)

نقل قول: جامع شیمی پایه نشرالگو کتاب جدیدیه و بنظر من تحولی برای تست های شیمی هستش .

همونطور که گفتید جدیده و شناخته شده نیست ، نشنیده بودم اسمش رو تا به حال.. 
برای شیمی دنبال تست‌های مفهومی یا شبیه به کنکور می گردم ، چیزی که مدنظرمه اینه که از مبتکران مفهومی‌تر و سخت‌تر باشه ولی چیزی پیدا نکردم تا الان که اکثر کسایی که استفاده کردن بگن مفید بوده براشون.. Khansariha (56) 

نقل قول: فیزیک هم سه سطحی پایه و نردبام ها

اگر فیزیک الگو رو دقیق و کامل کار کرده باشید ، سه‌سطحی بجز ۱۵ تست اخر چیز خاصی برای ارائه نداره.. ولی نردبام ارزش حل کردن داره.. 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: زیست شناسی پایه خیلی سبز ( شامل زیست های  دهم وبازهم پینوکیو)  بنظرم رو دست نداره  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  بعضی جاها و نکات اشتباه داره ولی بازم بنظرم واقعا بعد تست های خیلی سبز عادی یا نشرالگو خیلی خوبه .

و البته سه سطحی زیست پایه که بروزرسانی خیلی خوبی انجام دادن امسال براش.

هنوز زیست خیلی‌سبز رو تکمیل نکردم ، برای زیست دنبال منبع دوم نیستم فعلاً.. 42 ولی چیزی که مشاور کنکورها معرفی می‌کنن بعد از خیلی‌سبز میگن IQ رو کار کنید.. جمله همیشگی مشاورکنکور مدرسمون اینه: خیلی سبز میتونه شمارو نهایتا به درصد ۵۰ برسونه، بیشتر از این کاری از دستش بر نمیاد، برای درصدهای بالاتر باید IQ رو حتما کار کنید..  Khansariha (56) و تقریبا هرکسی دیدم ک زیستش رو بالای ۶۵% میزنه IQ رو کار می‌کنه.. 

من و رفیقام همگی سه‌سطحی چاپ قدیم داریم، نمیدونستم بروز شدن.. 45
.
.
.
IQ ها من راستش فقط ریاضی تک پایه دهم و یازدهم دارم ، 
چاپ جدید نوشته آقای علی بیطرفان ، بنظر من کتاب خوبیه ولی چنتا اشکال نه علمی بلکه ساختاری داره . 

تستاش روند آسون به سخت رو نداره و شاید همینه که بیشتر از بقیه کتابا  چالشی تر بنظر میرسه. ولی  ۱۴۰۰ تسته که اگه واقعا بخوام صادقانه قضاوتش کنم دقیقا عصاره تست های سخت و ارزشمندش  میشه کتاب نردبام .

بقیه درسا اطلاعی ندارم از وضعیت IQ های تک پایه .

ولی جامع ها من به امید خدا برای سال آینده بجز درس  شیمی ،  آیکیو های جامع حتما کار میکنم خودم .
سلام وقت همگی بخیر  49-2

خب این هفته چطور بود ؟ درس و مشقا به کجا رسیدن  Khansariha (56)

من هم ان شاءالله فردا اول وقت گزارش این هفته و برنامه هفته بعد می‌فرستم اینجا   Khansariha (69)

و البته مبحث انگیزه و تحصیل رو  قراره این هفته بررسی کنیم ان شاءالله Khansariha (56) 

ولی یه سری مطالب و گفت‌وگو ها رو ان شاءالله بعد از امتحانات خرداد ماه ادامه میدیم تا تمرکز و وقتمون این مدت گرفته نشه .
Silent screamا / 16 اردیبهشت / هفته پنجم/ دو هفته سبز / هدف: 30 ساعت و 400 تست / دست‌یابی: 29 ساعت و  450تست.
شنبه: ۵ ساعت ؛ ۷۵ تست.
یکشنبه: ۴ ساعت ؛ ۴۰ تست.
دوشنبه: ۴ ساعت ؛ ۶۸ تست
سه شنبه: --
چهارشنبه: ۵:۳۰ ؛ ۶۷ تست.
پنج شنبه: ۵:۲۰ ؛ ۱۳۰ تست.
جمعه: ۴:۱۰ ؛ ۷۰ تست.

مطمئنا بیشتر از 30 ساعت درس خوندم، با احتساب مطالعه‌هایی که ساعت مطالعه ثبت نکرده بودم.. پس سومین هفته سبز.. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
(1402 ارديبهشت 18، 18:16).پارادوکس. نوشته است: پارادوکس 

شنبه / 8 = کرنومتر - دمینگ

یک شنبه / 1 = کرنومتر 

دوشنبه / 

متاسفانه یک مشکلی برام پیش اومده و دو روزه مطالعه ای ندارم .

سلام  302
از دوشنبه تا دیروز مطالعه ی درسی خاصی نداشتم . طبق پایش هفتگی ای که داشتم اکثر ساعات به خانواده و کارم اختصاص پیدا کرده . مابقی خواب و فعالیت های متفرقه ‌و درس.حدود ۱۵ ساعتی هست.

چون امتحاناتم شروع شده برنامه ی مشخصی ننوشتم . فقط همزمان چندین درس و میخونم تموم بشه . امشب بررسی میکنم و ارسال میکنم.

مطالعه ی خوبی داشته باشید  1
سلام  53

شنبه : 6 ساعت / دمینگ - کرنومتر
یک شنبه : ۴/۴۰  / دمینگ - کرنومتر 
دو شنبه : / دمینگ - کرنومتر
 سپاس شده توسط
سلام  53

شنبه : 6 ساعت / دمینگ - کرنومتر
یک شنبه : ۴/۴۰  / دمینگ - کرنومتر 
دو شنبه : 6 / دمینگ - کرنومتر
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان