امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام به همه دوستانه گلم 317317317

اميدوارم موفق و پيروز باشيد53

راستش هدف از تاسيس اين تاپيك كمك به هم براي قبول شدن در مقاطع تحصيلات تكميلي بود و اينكه شما سوال بپرسيد و همه(نه تنها من1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j) جواب بديم

ولي خوب يكي از كارهايي كه مي تونم (منظورم ميتونم خانم نيست4fvfcja) انجام بدم ريختن برنامه براي كنكورهاي تحصيلات تكميليه

دوستاني كه علاقه مند هستند براي سال آينده با برنامه پيش بروند لطفا پ خ بدند تا كمكشون كنم (البته پيشاپيش بابت تاخيرهاي احتمالي عذر مي خواهم چون ريختن برنامه وقت گيره)

خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
اقا ناصر چرا با پیام خصوصی!

لطفا تو همین تاپیک بررسی کنید!
خرد، زنده ي جــاوداني شنــاس
خرد، مايه ي زنــدگاني شنــاس
چنان دان هر آنكس كه دارد خرد
بــدانــش روان را هــمي پــرورد
(1390 اسفند 7، 23:18)joliya نوشته است: اقا ناصر چرا با پیام خصوصی!

لطفا تو همین تاپیک بررسی کنید!

آخه جوليا خانم نوشتن برنامه مستلزم ملاقات حضوريه و چون براي ما امكانش نيست بايد با پ خ يك سري سوالاتي از برنامه روزانه بپرسم كه قطعا هيچ كسي دوست نداره در جمع بيان بشه. ضمن اينكه برنامه هر شخصي با نفر بعدي فرق فكوله
كنارت هستم اي تنها
صرفا جهت اینکه دوستان هم برنامه ها رو ببینن و اونها هم بهره ببرن، این رو ذکر کردم.

و فکر می کردم تاپیک، مربوط مشاوره ست.
(1390 اسفند 7، 23:33)joliya نوشته است: صرفا جهت اینکه دوستان هم برنامه ها رو ببینن و اونها هم بهره ببرن، این رو ذکر کردم.

باشه منم از خدامه جوليا خانم

اگه شما حاضر هستيد برنامه شما را دوستان ببينند و سوالات من را در تاپيك جواب بديد من برنامه شما در تاپيك ميگذارم

حاضريد؟
كنارت هستم اي تنها
(1390 اسفند 7، 23:36)ناصر نوشته است:
(1390 اسفند 7، 23:33)joliya نوشته است: صرفا جهت اینکه دوستان هم برنامه ها رو ببینن و اونها هم بهره ببرن، این رو ذکر کردم.

باشه منم از خدامه جوليا خانم

اگه شما حاضر هستيد برنامه شما را دوستان ببينند و سوالات من را در تاپيك جواب بديد من برنامه شما در تاپيك ميگذارم

حاضريد؟

بله با کمال میل.
خوب به نام خدا

اول تشكر ميكنم از جوليا خانم كه اين امكان را فراهم كردند دوستان با طريقه صحيح برنامه ريزي آشنا شوند53

راستش من يك مدت در پارسه برنامه ريز بودم و اونجا طي يكي دو جلسه صحبت كردن با بچه ها يك برنامه ابتدايي طراحي مي شد و به مرور زمان اين برنامه كامل مي شد ولي خوب چون اينجا امكان تماس حضوري يا تلفني نيست بايد سوال ها را كامل بپرسم
جوليا خانم لطفا كامل جواب بديد
317317

- چه رشته اي تحصيل ميكنيد؟
- ترم چند هستيد؟
- قصد ادامه تحصيل داريد؟

- اين ترم چند واحد داريد؟
- چند روز در هفته دانشگاه هستيد؟ (لطفا با ذكر ساعت دقيق بفرماييد)
دروس اين ترم شما چيه؟ با كدوم ها بيشتر مشكل داري؟

چه فعاليت هايي بيرون از منزل انجام ميديد؟ (مثل ورزش، تفريح،...) چه روز هايي؟ چند ساعت؟
داخل منزل چه تفريحاتي داريد؟ (تلويزيون، نت، ...) چند ساعت در روز؟

شب ها كي مي خوابيد؟
صبح كي بيدار مي شويد؟
ظهر ها مي خوابيد؟

چه مقدار از كارهاي منزل بر دوش شماست؟(مثل پختن ناهار يا شام، نگهداري از خواهر برادر كوچكتر يا ...)
چه محدودي هاي زماني داريد؟

فعلا فقط همين ها4fvfcja
اگه چيزي به ذهنم رسيد سوال مي پرسم

كنارت هستم اي تنها
(1390 اسفند 8، 16:41)ناصر نوشته است: خوب به نام خدا

اول تشكر ميكنم از جوليا خانم كه اين امكان را فراهم كردند دوستان با طريقه صحيح برنامه ريزي آشنا شوند53

راستش من يك مدت در پارسه برنامه ريز بودم و اونجا طي يكي دو جلسه صحبت كردن با بچه ها يك برنامه ابتدايي طراحي مي شد و به مرور زمان اين برنامه كامل مي شد ولي خوب چون اينجا امكان تماس حضوري يا تلفني نيست بايد سوال ها را كامل بپرسم
جوليا خانم لطفا كامل جواب بديد
317317

- چه رشته اي تحصيل ميكنيد؟
- ترم چند هستيد؟
- قصد ادامه تحصيل داريد؟

- اين ترم چند واحد داريد؟
- چند روز در هفته دانشگاه هستيد؟ (لطفا با ذكر ساعت دقيق بفرماييد)
دروس اين ترم شما چيه؟ با كدوم ها بيشتر مشكل داري؟

بنده این ترم نمیرم و مرخصیم...
و دارم خودمو واسه کنکور 91 اماده می کنم.

چه فعاليت هايي بيرون از منزل انجام ميديد؟ (مثل ورزش، تفريح،...) چه روز هايي؟ چند ساعت؟ جمعه ها می رم کوه و یه هفته درمیون کتابخونه از ساعت 8 تا 13
داخل منزل چه تفريحاتي داريد؟ (تلويزيون، نت، ...) چند ساعت در روز؟ موسیقی و نت

شب ها كي مي خوابيد؟ ساعت مشخصی نداره ولی سعی می کنم قبل ساعت 12 بخوابم.
صبح كي بيدار مي شويد؟ اگه خدا بخواد واسه نماز 5:30
ظهر ها مي خوابيد؟ در حدود یه رب دوست داشتم این یه ربع رو رو به ریلکسشن اختصاص بدم اما فقط دو سه مرتبه انجام دادمش

چه مقدار از كارهاي منزل بر دوش شماست؟(مثل پختن ناهار يا شام، نگهداري از خواهر برادر كوچكتر يا ...) در روز به مدت دو ساعت کمک به مادرم
چه محدودي هاي زماني داريد؟ بیشر توضیح بده

فعلا فقط همين ها4fvfcja
اگه چيزي به ذهنم رسيد سوال مي پرسم

باشه بپرسید! موردی نداره...
53258zu2qvp1d9v

منظور شما اينه كه درس تمام شده؟

منظورم محدوديت ها بوده يعني مثلا ممكنه شما كار بكنيد يا فعاليت خاصي انجام ميديد كه زمان بر يا زمان كشه

انشاالله در اولين فرصت يك برنامه براي شما مي نويسم
كنارت هستم اي تنها
(1390 اسفند 8، 21:18)ناصر نوشته است: منظور شما اينه كه درس تمام شده؟ نه خیر تموم نکردم یه ترم رشته مهندسی عمران رفتم و بنا به دلایلی ادامه ندادم . و مجددا کنکور خواهم داد. رشته تحصیلیم ریاضی هستش

منظورم محدوديت ها بوده يعني مثلا ممكنه شما كار بكنيد يا فعاليت خاصي انجام ميديد كه زمان بر يا زمان كشه

بله. همین نت گاهی زمان زیادی رو بهش اختصاص میدم که البته دارم اصلاح می کنم.

انشاالله در اولين فرصت يك برنامه براي شما مي نويسم

انشالله
بسمه تعالي

سلام به همه دوستان317317

جا داره از همه دوستان گلم به خاطر تاخير در نوشتن اين پست كه قبلا قول داده بودم عذر خواهي كنم.Khansariha (8)Khansariha (8)

از يك سوال كلي سوال ميكنم

اصلا برنامه چيه و چه فاكتورهايي را بايد در خود داشته باشه؟؟؟

كلا برنامه به دو قسمت اصلي تقسيم مي شود

بيرون از منزل

درون منزل

بيرون منزل شامل دانشگاه، ورزش، تفريح، كار و ...

داخل منزل شامل ديدن تلويزيون، درس خوندن، كانون آمدن و ...

در هر زماني (حتي وقتي شما 2 هفته به كنكور داريد) حتما حتما بايد اين نوع فعاليت در آن ديده شود.

در واقع كسي كه براي كنكور قبول شدن(يا به عبارتي درس خوندن برنامه ريزي ميكنه) بايد وزن درس خواندن بيشتر شود و اين به مفهوم حذف بقيه فعاليت ها نيست. بلكه زمان بقيه فعاليت ها كم مي شود

حتي براي وقتي كه شما يك برنامه ورزشي تهيه مي كنيد. بايد حتما كمي مطالعه در برنامه شما جا داشته باشد

اما براي داشتن يك برنامه درسي موفق براي قبول شدن در كنكور بايد 3 طيف درس خواندن داشته باشيد

1- مطالعه عميق و آهسته: كه از فردا شروع ميشه. به اين صورت كه هر روز بين 3تا 5 ساعت فقط درس هايي كه مشكل داريد را مطالعه ميكنيد. سعي كنيد قسمت هايي را كه مشكل داري به سطح بقيه دروس برسونيد.

زمان شروع اين مرحله براي كنكور كارشناسي ارشد از ارديبهشت يا خرداد شروع مي شود و تا اول مهر ماه ادامه خواهد داشت

براي كنكور كارشناسي اين زمان از اول تابستان تا شروع پاييز به ادامه خواهد داشت

براي مطالعه در مرحله اول بايد كليه دروس را به 2 قسمت تقسيم كنيد كه مشاورين به اسم دروس سياه(دروسي كه در آنها ضعيف هستي يا دروس اولويت دار و با اهميت) و سفيد(دروسي كه در آنها ضعيف نيستي و يا فكر ميكني به راحتي ميتواني به سطح بقيه برسي يا دروس كم اولويت تر) مي شناسند. معمولا آدم ها به علت ضعف در دروس سياه از خوندن آنها نفرت دارند.

مثلا براي رشته رياضي در كنكور كارشناسي معمولا دروس عربي، رياضي و فيزيك جزء دروس سياه هستند

بنابراين شما مي توانيد كل تابستان سال قبل را فقط به خوانده عميق و از پايه (تست زدن اكيدا ممنوع است) دروس سياه بپردازيد

معمولا زبان انگليسي براي اكثر دانشجويان درس سياه است. پيشنهاد مي شود مطالعه زبان هر شب و به مدت نيم تا يك ساعت باشد

2- مطالعه يكسان و مداوم: پس از اتمام مرحله اول و رساندن دروس سياه به حد قابل قبول بايد براي مرحله دوم روزي بين 5 تا 8 ساعت مطالعه داشته باشيد. كل دروس را با هم پيش مي بريد. هيچ درسي را رها نكنيد(هيچ درسي را نبايد 0 بزنيد). در اين مدت پيشنهاد ميكنم كنكورهاي آموزشي پارسه يا ماهان(براي ارشد) و كانون (براي كارشناسي) را حتما شركت كنيد

براي كنكور كارشناسي ارشد اين دوره از اول مهرماه شروع مي شود و تا ابتداي دي ماه ادامه خواهد داشت. همه دروس بايد مطالعه شود (سفيد+سياه) فقط چون دروس سياه را قبلا خوب ياد گرفتيد الان كار خيلي راحت تره

براي كنكور كارشناسي اين زمان از شروع پاييز تا عيد ادامه خواهد داشت.

3- مطالعه فشرده: در مرحله سوم به طور متوسط بايد روزي 8 تا 12 ساعت همه دروس را دوره كنيد و بيشتر تست بزنيد.

در هر برنامه استاندارد بايد يك زمان هاي آزادي وجود داشته باشد .

زمان آزاد چيست؟

زمان آزاد چيست: زمان هاي شناوري است كه در برنامه در اصل براي جبران عقب ماندگي هاي شما در نظر گرفته شده است ولي چنانچه هيچ نوع عقب ماندگي از برنامه هفتگي نداريد مي توانيد استراحت كنيد

انشاالله فردا شب قسمت دوم و برنامه جوليا خانم را قرار ميدم و بيشتر روي برنامه ايشان توضيح ميدم

كنارت هستم اي تنها
سلام دوستان

یه سوال داشتم ، ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته ی نرم افزار یا فناوری اطلاعات رو داره؟؟Khansariha (56)

ممنون دوستانKhansariha (18)Khansariha (8)
راستی یه سوال دیگه ، من الان ترم 7 ام رشته مهندسی نرم افزار ...

خیلیم مصر هستم که برای ارشد هم ادامه بدم..

میشه اطلاعاتی در مورد کنکور ارشد نرم افزار بهم بدید ... این که زمانش کی هست؟ منابع درسی چیا هست ؟؟ و اینکه من از کی باید شروع کنم به خوندن با اینکه الان ترم 7 هستم ؟؟

مرسیKhansariha (8)
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

راستش من مطمئن نیستم ولی از یکی از دوستان شنیدم که امسال برای اولین بار دانشگاه علمی کاربردی ارشد کامپیوتر هم می گیره

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست
از نقطه ای بترس که شیطانیت کند
سلام..بچه ها کسی اطلاعاتی از شرکت نفت داره؟؟؟؟؟؟53258zu2qvp1d9v1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
یک کار برام درست شده نمیدونم درسم رو ادامه بدم یا برم استخدام شم؟؟؟؟53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
منتظرم ها....53258zu2qvp1d9vKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 35 مهمان