امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1393 خرداد 1، 10:52)گل سرخ نوشته است:
نقل قول: بنده فردا امتحان زبان فارسی دارم و تا الان فقط 7 درس خوندم از 20 درس وحشتناک[تصویر:  4.gif][تصویر:  p.gif]نمیدونم چرا اینجوری شد...[تصویر:  r.gif]
از همه عاجزانه میخوام که برام دعا کنن.نه برای نمره.[تصویر:  no.gif]برای اینکه بتونم تا صبح بیدار بمونم...[تصویر:  13.gif]
با تشکر[تصویر:  13.gif]
هپی من باید پوست از کله مبارک شما بکنم23

قرار بود برنامه بریزیم که اینجوری پیش نره...از این به بعد زیر ذره بین من هستی...امتحان بعدیت کی هست؟
لطف دارین...:we:
برا 2 تا امتحان قبلی این اتفاق نیفتاد.این یکی رو واقعا حوصله خوندنش نبود.
ولی خب در کل امتحان خوبی بود.(بهتر از اونی که فکرشو میکردم)چندتا سوالو(در حد 2 نمره)با شک جواب دادم.یعنی هم ممکنه 18 شم هم 20.ولی با دوستان که چندتاشو چک کردیم درست نوشته بودم.128fs318181حالا باید دید معلم سختگیرمون چطور صحیح میفرمایه...
امتحان بعدی ریاضی میباشه روز شنبه4fvfcja
برنامه هم براش ریختمااا:smily man:
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
منم هستماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااclappingclappingclappingclapping
منم میااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووونvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
فعلا باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
(1393 خرداد 1، 11:37)Happy Go Lucky نوشته است:
(1393 خرداد 1، 10:52)گل سرخ نوشته است:
نقل قول: بنده فردا امتحان زبان فارسی دارم و تا الان فقط 7 درس خوندم از 20 درس وحشتناک[تصویر:  4.gif][تصویر:  p.gif]نمیدونم چرا اینجوری شد...[تصویر:  r.gif]
از همه عاجزانه میخوام که برام دعا کنن.نه برای نمره.[تصویر:  no.gif]برای اینکه بتونم تا صبح بیدار بمونم...[تصویر:  13.gif]
با تشکر[تصویر:  13.gif]
هپی من باید پوست از کله مبارک شما بکنم23

قرار بود برنامه بریزیم که اینجوری پیش نره...از این به بعد زیر ذره بین من هستی...امتحان بعدیت کی هست؟
ولی خب در کل امتحان خوبی بود.(بهتر از اونی که فکرشو میکردم)چندتا سوالو(در حد 2 نمره)با شک جواب دادم.یعنی هم ممکنه 18 شم هم 20.ولی با دوستان که چندتاشو چک کردیم درست نوشته بودم.128fs318181حالا باید دید معلم سختگیرمون چطور صحیح میفرمایه...
امتحان بعدی ریاضی میباشه روز شنبه4fvfcja
باور كنيد سخته..:we:..نكنيد پوست بنده خداروو..4fvfcja
ايين زبان فارسيو ديگه كاملا با ايشون موافقمم..4..يعنى الان واسه زبان فارسي٢ به نظرم نمره ي كاملا عاليي هسستت..128fs318181
من الان تنها نگرانى باقيموندم زبان فارسيه كه بايد دو هفته ي ديگه بخونمم..:we:
كاش الان زيستو تموم كنيم بريم سراغ زبان فارسي يا شيمي يا فيزيك..4

نقل قول: واقعا چجور روتون میشه بیاید بگین شدم 19/25؟
ما یه نفر زیر 19.99 بگیره میگیم درسشو افتاده! والا!
با تشكرر از شمااا..4
والا من الان اصلا دستم ميلررزييد وقتى مينوشتمم..4..تازه با اندوه و سرافكندگي فراوانن!!1276746pa51mbeg8j
(البته بسيار رخداد كم ندرت يا بي ندرتي بود كه عربيو نزديك باشه ٢٠شم..سه سال بود هم چين تجربه اي نداشتم!!4fvfcja)
يعنى كافي بود شمو وارد سيستم آموزش پرورش ميشدييد..كللا هممهه ديپلم ردي بوودنن..1744337bve7cd1t814
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
منم این هفته خوب پیش رفتم
امروز امتحانمو به شدت عالی دادم
بقیشم میخونم عالی تر میدمKhansariha (69)
سلام بچه ها
خوشبحالتوووووون که درس میخونید

میگم شما مشاور میشناسید بمن معرفی کنید هم برا روحیم هم تحصیلی
میخوام بشینم واسه ارشد بخونم اما از بس اوضا روحی داغونه و در نوسان دارم نابود میشم.البته مشکل خانوادگیم گهگاهی بهش اضافه میشه

لطفا اگه مشاور اینترنتی ،تلفنی جایی میشناسید بم معرفی کنید.مشاورهای موسسات کنکوری هستن اما اونا هزینه های میلیونی میخوان وکلی کلاس و اینا هم قالب میکنن

ممنون از همه
chase
(1393 خرداد 1، 11:37)Happy Go Lucky نوشته است:
(1393 خرداد 1، 10:52)گل سرخ نوشته است: هپی من باید پوست از کله مبارک شما بکنم23

امتحان بعدی ریاضی میباشه روز شنبه
خب خدا رحم کرد بهت که نمره ات خوب شده128fs318181
ریاضی رو فردا صبح حتما یه اعلام وضعیت کن که چند درصدشو خوندی. باشه؟
همه تلاشتو بکن طبق برنامه پیش بری.
میخوام شنبه با خبرای خوب خوب برگردی.Khansariha (69)

(1393 خرداد 1، 11:49)nima1371 نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامKhansariha (48)
منم هستماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااclapping
منم میااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام128fs318181
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووونvarzesh
فعلا باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایKhansariha (48)
سلاااااااااااااااااااام
خوش اوووووومدی نیماااااااااااااااااااا4
زوووود بیاااااااااااااااااا
نیما خان سریع بیا بگو از کی امتحان دارید؟ و اعلام برنامه هم بکنKhansariha (69)

(1393 خرداد 1، 14:54)محبت نوشته است: سلام بچه ها
خوشبحالتوووووون که درس میخونید

میگم شما مشاور میشناسید بمن معرفی کنید هم برا روحیم هم تحصیلی
میخوام بشینم واسه ارشد بخونم اما از بس اوضا روحی داغونه و در نوسان دارم نابود میشم.البته مشکل خانوادگیم گهگاهی بهش اضافه میشه

لطفا اگه مشاور اینترنتی ،تلفنی جایی میشناسید بم معرفی کنید.مشاورهای موسسات کنکوری هستن اما اونا هزینه های میلیونی میخوان وکلی کلاس و اینا هم قالب میکنن

ممنون از همه
سلام محبت جان
خوش اومدین. شما الان ترم چندین؟ 6؟ امتحان آخر ترم دارین ندارین؟ چجوریاست؟
من مشاور سراغ ندارم متاسفانه....حالا شاید بقیه خبر داشته باشن.

(1393 خرداد 1، 14:11)parastoo نوشته است: منم این هفته خوب پیش رفتم
امروز امتحانمو به شدت عالی دادم
بقیشم میخونم عالی تر میدم
آفرین پرستو جان.
خوش خبر باشی دختر
امتحانت کی هست؟ طوری بخون که نمونه واسه شب امتحان...الان بیشتر براش وقت بزار..اون آخرا فقط دوره و تکرار کنی.Khansariha (69)

(1393 خرداد 1، 12:23)اميد فردا نوشته است: باور كنيد سخته..:we:..نكنيد پوست بنده خداروو..4fvfcja
ايين زبان فارسيو ديگه كاملا با ايشون موافقمم..4..يعنى الان واسه زبان فارسي٢ به نظرم نمره ي كاملا عاليي هسستت..
من الان تنها نگرانى باقيموندم زبان فارسيه كه بايد دو هفته ي ديگه بخونمم..:we:
كاش الان زيستو تموم كنيم بريم سراغ زبان فارسي يا شيمي يا فيزيك..

نقل قول: واقعا چجور روتون میشه بیاید بگین شدم 19/25؟
ما یه نفر زیر 19.99 بگیره میگیم درسشو افتاده! والا!
با تشكرر از شمااا..4
والا من الان اصلا دستم ميلررزييد وقتى مينوشتمم..4..تازه با اندوه و سرافكندگي فراوانن!!1276746pa51mbeg8j
(البته بسيار رخداد كم ندرت يا بي ندرتي بود كه عربيو نزديك باشه ٢٠شم..سه سال بود هم چين تجربه اي نداشتم!!4fvfcja)
يعنى كافي بود شمو وارد سيستم آموزش پرورش ميشدييد..كللا هممهه ديپلم ردي بوودنن..1744337bve7cd1t814
آقا امید شما حواستون به درس خودتون باشه وگرنه پوست کله شما هم میکنم باهاش چرم درست میکنم4fvfcja جنسش هم ضخیم تر و بهتره:smily man:

خب تا الان خوب شد امتحاناتتون.Khansariha (48)همینطوری ادامه بده.
 امتحان بعدی کی هست؟ و چقدرشو تا الان خوندی؟

و اینکه درسته وارد آموزش پرورش نشدم...ولی آخر خرداد میتونم دسترسی بچه تنبل ها رو به تالار کتابخونه بگیرم4

یک عدد آقای سورد ..اینجا رو لایک میکنه ولی صحبت نمیکنه:smily man: آقا اوضاع خوب پیش میره؟128fs318181
نههههه ايين كارررروو نكنييدد..:13:
من ممكنه كنكوورريي بششممم..:13:..(بگييدد زبوونتو گااز بگييرر4fvfcja)
بعدي زيييسستهه(خيلي دقت كنييد كه زييستهه!!!4fvfcja)،شنبست..هييچ ازش خووندم4fvfcja
الان تازه من داشتم رو سوالا فكر ميكردمم ك چجورى بخوونمم..به نتيجه اي نرسييدمم!!4fvfcja
آخه من با چهه روويي زييست بخوونممم؟!!!؟(غرور ك آدمو ميگيره همين جاست آياا؟!)

[ltr]اوه اوه چررمم..:-s..چششم ميررم زيست بخوونمم..:s..4chsmu1[/ltr]
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
عین خر تو درسام گیر افتادم
بد فرم

[تصویر:  nasimhayat.png]
دور از جون می تی

منم سرم به صورت وحشتناکی شلوغه... از بعد از ظهر نشستم رو کار ترجمه..هنوز کلی مونده ازش...قرار بود امشب تموم شه1276746pa51mbeg8j
یا عباس
نقل قول: یک عدد آقای سورد ..اینجا رو لایک میکنه ولی صحبت نمیکنه:smily man: آقا اوضاع خوب پیش میره؟128fs318181

سلام42
آخرین میانترمم اونجور که میخواستم نشد
یکم تنبل بازی درآوردم22
ولی به غیر از اون تا الآن خوب بوده
سعیو میکنم جلوتر از برنامم باشم

ممنون53
یا علی53
خب من میان ترمم امروز تموم شد

دیگه میریم پایان ترزم که 10 خرداد شروع میشه تا 5 تیر
 از فردا شروع میکنم
به امید خدا تلاشمو میکنم دیگه هر چی شد
سلام

1- می توانم / 20 خرداد تا 10 تیر / 4 درس کلی تمرین سه تا مقاله Khansariha (57)
2- احسان / 25 و 29 خرداد / 2تا درس فقط [تصویر:  e.gif]

3- سیزده /17 تا 28 مرداد/7 درس +پروژه + 3 تا ارائه [تصویر:  no.gif]
4- پری /12خرداد تا 4 تیر/10 درس

5-اميد فردا/٢٧ارديبهشت الي ٢١ خرداد/١٠ درس(نهايي)

6-سورد/ 30اردیبهشت تا 4تیر/ 1میانترم+7پایانترم+پروژه کارشناسی

7- گل سرخ / 16 تا 27 خرداد / 5 درس
8- هپی گو لاکی /27اردیبهشت تا 21 خرداد/12 درس

9- محبوبه / هنوز تاریخ ها مشخص نشده / 6 تا امتحان
10 - ساحل آرام / 22 خرداد تا 3 تیر / 6 تا ترم + 1 میان ترم + گزارش کارآموزی

11- مریم ../ 24 خرداد تا 3 تیر/6 درس
12- بهار2 / 15 تا 29 خرداد  / 5 درس / تکمیل دو تا جزوه تا آخر هفته اول خرداد
13- سها / ...............  / 4 درس
14 - محبوبه / 28 خرداد تا 4 تیر / تا آخر هفته اول خرداد تکمیل جزوه

میتونيم میشه باید بشههههههههههههه[تصویر:  128fs318181.gif][تصویر:  clap.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
میتونيم میشه باید بشههههههههههههه[تصویر:  clap.gif][تصویر:  128fs318181.gif]
سلام 
بله ترم 6ام
امتحان آخر ترمم دارم
chase
خب محبت جان

میدونی که تو کنکور ارشد 20 % تاثیر معدل هست.

و اینکه از تابستون هم شروع کنی به خوندن میتونی نتیجه خوبی بگیری.

الان تمرکزت رو نمرات امتحانیت باشه. چون واسه کنکور بهمن ماه، معدلی که تا اخر این ترم (ترم6) میگیری توی کنکورت تاثیر گذار میشه. ( ثبت نام توی آبان ماهه)
و چند تا کنکوری دیگه هم داریم...انشالله میریم تاپیک مخصوص خودش ، کارمونو بعد از خرداد ماه اونجا شروع میکنیم.Khansariha (69)
یا عباس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان