عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

4chsmu1
سلام آبجی کیمیا... 4chsmu1

این کارو نکنین با این تاپیک.... 22
پستای اینجا رو فقط دو نفر میخونم ( داداش عطا و آبجی می تی) 22
حالا اینا رو هم بردارین ببرین اونور.... منم بشینم اینجا باقالی پاک کنم... 22
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
من چغندرم؟؟! من درس ندارم؟ آینده ندارم؟ برنامه ریزی ندارم؟ ترم بعد رو ندارم؟
یا عباس
بابا کیمیا بدجوری غرق درسا شده بودیا

خوب حالا برنامه چیه؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
می تی پوستمونو کندن! نمیدونی با ما چه کردن اینا

الان حس میکنم از زندان آزاد شدم و بعد از مدت ها به آغوش گرم خونواده برگشتم4fvfcja

====================================================================

برنامه الان اینه که کسایی که میخوان واسه ترم تحصیلی بعدی خودشونو آماده کنن و برنامه بریزن همین جا میمونن

کنکوری های عزیز میرن تاپیک بغلی.... این یه ماه آخر باید پوستتونو بکنمSmiley-face-cool-2

بقیه کسایی هم که در آینده کنکور میخوان بدن بیان اونجا تبادل اطلاعات کنیم با هم. مِن جمله کنکوری کارشناسی و کنکور دکتری.

بعله اینقدر آدم های باکلاسی هستیم ما4fvfcja همه قشری رو در بر میگیره حیطه کاریمون4fvfcja

یا عباس
دوستانی که میخوان امسال یا سال دیگه ( 93 یا 94 ) دکتری شرکت کنند کی ها هستن؟clappingclapping
یا عباس
 سپاس شده توسط
خانم اجازهL-)

اگه خدا بخواد ما هستیم ( برا دکترا)

البته برا سال دیگه
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
من امسالم به امید خدا منتها از 2-3 هفته دیگه شروع میکنم به خوندن
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
سلام
ميگم دوستان بيايد به صورت رقابتي،استقامتي،،امدادي ساعت مطالعه رو يكم داشته باشيم..حريف و يار امدادي ميطلبمSmiley-face-cool-2
يا حد اقل به صورت آبرويي،اعلام وضعيتي ظاهر شم..
بالاخره اين اهرم فشاره بايد بالا سرم باشه انگار22
من برنامه ميريزم ولي ساعت مطالعه م دوباره اومده به شدت پايين(به لطف رياضي و زمين شناسي و امتحان فيزيكى كه اين يكيم عمرا حوصلم بشه بخونم با وجود زيست4chsmu1)
من،امروز:7ساعت:smiley-yell:
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

عطا خان ، اختیار دارین. شما پیشکسوتین303

باران جون زبان چی ها خوندی؟ کلا زبان ات در چه حده؟ استعداد تحصیلی چی باید خوند؟؟

پیشنهاد هم میدم تو این سایت عضو بشین ...در جریان آخرین اخبار دکتری قرار میگیرین phdtest.ir
یا عباس
 سپاس شده توسط
سلام

منم هستم:22:

اما خب یه مساله ای هست!

اونم اینکه ما نباید ساعت مطالعه مون رو با همدیگه مقایسه کنیم.

چون نمیشه اصلا

مثلا یه روز شما کار دارین و فقط در روز 5 ساعت میتونی درس بخونی.

حالا اینکه چقدر از این 5 ساعت رو استفاده بکنی مهمه! مثلا 4 ساعت از 5 ساعت رو میخونی. این یعنی 80% موفق بودین!

من پیشنهاد میدم ساعت درس خوندنمونو توی هر روز نسبت به مقدار ماکزیمیمی که میشه خوند مقایسه کنیم و درصد اعلام کنیم.

مثلا ممکنه من امروز فقط یه ساعت وقت داشته باشم برای درس. بقیه شو بیرون باشم و یا دانشگاه....

اینکه این 1 ساعت رو استفاده کنم مهمه

cheshmak
یا عباس
قبوله می تی Khansariha (18)317

البته این تاپیکه فقط واسه دکتری که نیست....فعلا شماها از همه کنکوری تر محسوب میشینcheshmak حق آب و گل دارین اینجاcheshmak
یا عباس
 سپاس شده توسط
سلام
منم هستم
ان شاء الله از بعد امتحانا شرو میکنم
 سپاس شده توسط
سلام

جناب سورد خوش اومدین317

می تی جون

پیشنهاد خیلی خوبیه. ولی به نظرم به سرپرست تاپیک " بشتابید" بگی بهتر باشه. چون اونجا افراد بیشتری سر میزنن و تو برنامه هاش شرکت میکنن.

-----------

من یه مامان بزرگی دارم

خیلی ماهه4fvfcja

هر بار بهش میگم : مامان بزرگ منو دعا میکنی دیگه؟

جواب میده : قربون چشات برم، من همیشه دعات میکنم، ولی دعا فقط در حق کسی میگیره که نمازشو بخونه!

-------------------------------

در کل دعا در صورتی به نتیجه میرسه که آدم تو کارش تلاششو کرده باشه ( ن فقط حالا نماز)

-------------------------------

الان حق داری می تی جون گیج شده باشی، هول شده باشی که چی رو بخونی و چی نخونی

اما این استرس رو فقط تو نداری. همه دارن. الان تنها کاری که به نفعته بکنی اینه که دست و پاتو گم نکنی و آروم باشی.

و بشینی جمع بندی کنی.

خلاصه هاتو بخون + تست هایی که زدی رو مرور کن + روابط و فرمول ها رو نگاه کن

معلوم کن که برای هر درسی حداکثر چقدر وقت میتونی بزاری
یا عباس
رفقا میدونستین آدمیزاد تو فرصت کم معجزه میکنه..مخصوصا وقتی تحت فشار باشه.4fvfcja...منم میخوام "اد از سر" برا کنکور بخونم تو این دو سه هفته باقیمونده....خیلی هم به خودم اعتماد دارم..4fvfcja...شما هم الان شروع کن دیر نیست....Kool...کی گفته باید چندین ماه درس خوند..آیه که نازل نشده.cheshmakموفق باشیم!..Khansariha (18)
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
من امسال واسه دکترا ثبت نام کردم ولی اصلا نمیخونم.نا امیدم.
تازه دو بارم شرکت کردم مه آزمایشی بودن
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان