عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

از آکسفورد واسه این رشته خواستنم تدریس این رشته ها واسه شما مناسبه نه ماااااااااااااااااا 42 ما قبلا همه این درس ها رو پاس کردیم
کامپیوتر نرم افزار ...

[تصویر:  nasimhayat.png]
مي تونم خانم موفق باشي از صميم قلب براي شما دعا ميكنم317317
(1390 بهمن 23، 12:49)می توانم نوشته است: از آکسفورد واسه این رشته خواستنم تدریس این رشته ها واسه شما مناسبه نه ماااااااااااااااااا 42 ما قبلا همه این درس ها رو پاس کردیم
بابا من كلي وقته ميخوام سيكلم را تبديل به ديپلم كنم.نمي تونم. عمرا از پس اين رشته هاي مشكل بر بيام

بقيه دوستان اعلام وضعيت كنندKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: می توانم نوشته شده توسط: از آکسفورد واسه این رشته خواستنم تدریس این رشته ها واسه شما مناسبه نه ماااااااااااااااااا [تصویر:  p.gif] ما قبلا همه این درس ها رو پاس کردیمبابا من كلي وقته ميخوام سيكلم را تبديل به ديپلم كنم.نمي تونم. عمرا از پس اين رشته هاي مشكل بر بيام
من منظورم رشته فعالیت در کانون بود ها ... Smiley-face-thumb
شما خودت چی می خونی ؟! اعلام وضعیت کنید . Khansariha (56)
خوشم میاد شدیدا استقبال شد هااااااااااااااااا نه ؟ cheshmak

(1390 بهمن 23، 19:21)می توانم نوشته است:
نقل قول: می توانم نوشته شده توسط: از آکسفورد واسه این رشته خواستنم تدریس این رشته ها واسه شما مناسبه نه ماااااااااااااااااا [تصویر:  p.gif] ما قبلا همه این درس ها رو پاس کردیمبابا من كلي وقته ميخوام سيكلم را تبديل به ديپلم كنم.نمي تونم. عمرا از پس اين رشته هاي مشكل بر بيام
من منظورم رشته فعالیت در کانون بود ها ... Smiley-face-thumb
شما خودت چی می خونی ؟! اعلام وضعیت کنید . Khansariha (56)
خوشم میاد شدیدا استقبال شد هااااااااااااااااا نه ؟ cheshmak

من؟ با من هستيد؟مطمئنيد با من هستيد؟ من كيم؟ اينجا كجاست؟4fvfcja4fvfcja كانونا كي ساخت؟؟؟Smiley-face-cool-2

من يكم مهندسي صنايع خوندم. يكمي هم مديريت. الانم بازم دارم يكمي مديريت ميخونم1276746pa51mbeg8j

بچه هاي كنكوري الان دارند سفت و سخت ميخونند317317317 براي همينه كانون نمياند. و الا كانون ما كانونه درس خونده هاي شيطان بر افكنهKhansariha (46)Khansariha (46)
كنارت هستم اي تنها
42منم دارم درس می خونم این که می بینید داره جواب هام میادwacko2 یکی هکم کرده داره به جای من جواب می ده ... Khansariha (46)

منم جمعه ارشد امتحان دارم هیچی هم نخوندم[تصویر:  l.gif]

دعا بفرمایید[تصویر:  i.gif]

53
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلام
سلام
منم کنکوریم. فقط یه کتاب اسیب 2 خوندم اونم 1 ماه پیش. امسال میخام برم ببینم حالو هوا چطور و بچه ها چطورن .

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام خدمت تولد خان ومهسا خانم

چشم اميد بچه هاي كانون شما هستيد
317317317

دعاي بچه هاي كانون به همراه شماست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

كنارت هستم اي تنها
سلام

ارشد نامه اینجانب:

بسیار طاقت فرسا و زجر آور بود Tears

خلاصه که خدا نصیب هیچکس نکنه این بلای خانمان سوز رو4fvfcja

اول اینکه به ما گفته بودن ساعت 2 درب ها بسته میشه برا همین ما ساعت 2 دقیق اونجا بودیم(مثل یک انسان متشخص)

و قرار بود امتحان 2و نیم شروع بشه ولی 3 شروع شد

یعنی من دقیقا یک سااااااااعت رو صندلی مثل میخ نشسته بودم داشتم در و دیوار رو نگاه میکردم131313

خلاصه که با خواب آلودگی تمام اونم بعد از ظهر امتحان شروع شد

تا اواسطش خوب بود(عمومی ها) ولی وقتی وارد سوالات تخصصی شدم که دیگه این شکلی 1744337bve7cd1t81 بودم تا آخر جلسه

و یک ساندیس و کیک هم دادن البته خسیس بازی درآورده بودن و ساندیس 100 تومنی برامون گرفته بودن و همه بچه ها ساندس هاشون رو مستقیم شوت کردن سطل آشغال

ولی من تا قطره آخرش رو نوش جان کردم4fvfcja (خب شکلات همراهم نبود و به قند نیاز داشتم1276746pa51mbeg8j)

تا اینکه امتحان تموم شد و بگو و بخند با دوستان قدیمی شروع شد و کللللللللی لذت بردیم. خیلی وقت نبود ندیده بودمشون. هیچ کدومشون تغییر نکرده بودن

همون..... .

و در آخر به پیشنهاد دوستان رفتیم برای صرف شام به یه رستوران اونم دونگی. یعنی راس ساعت 6 و 40 دقیقه ما داشتیم شام میخوردیمKhansariha (134)

و باقی ماجرا که بماند....

نهایتا باید عرض کنم خدمتتون که ارشد خوب است. همین. تمام

(حالا این پست اسپم بود؟ نبود؟ چی بود؟)
Khansariha (18)53
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
(1390 بهمن 29، 0:05)تولد40 نوشته است: سلام

ارشد نامه اینجانب:

نهایتا باید عرض کنم خدمتتون که ارشد خوب است. همین. تمام

Khansariha (18)53

اي ول تولد 40. خيلي خوشحالم كردي. اميدوارم كه حتما قبول ميشي317317317

بقيه دوستان هم لطفا ارشد نامه خود را ذكر كنند
Khansariha (48)Khansariha (48)
كنارت هستم اي تنها
آزمون دكتري دانشگاه آزاد

آغاز توزیع کارت 38 هزار داوطلب از دوشنبه

آزمون دکتری تخصصی سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی با رقابت بیش از 38 هزار داوطلب طی روزهای چهارم و پنجم اسفند ماه در دو نوبت برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد بیش از 38 هزار نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد 36 درصد زن و 64 درصد مرد هستند.

توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی http://www.azmoon.org از ساعت 11 صبح روز دوشنبه اول اسفند ماه آغاز می‌شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه دارد.

داوطلبان این آزمون می‌توانند با درج شماره پرونده و کد رهگیری که در زمان ثبت‌نام دریافت کرده‌اند، نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

در ادامه این گزارش آمده است: اطلاعات فردی و آزمون شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت آزمونی داوطلبان درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در طی روزهای اول تا سوم اسفند ماه صبح‌ها از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 13 الی 17 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‌بینی شده نسبت به اصلاح مورد مغایرت اقدام کنند.
كنارت هستم اي تنها
دوستاني كه اسم مي برم هر چه زودتر اعلام وضعيت كنكور ارشدي كه دادند را يا به صورت پ خ يا عمومي اعلام كنند317317317

صابر رشته مهندسي نرم افزار
53

مونا خانم مهندسي برق
53

مهسا خانم روانشناسي
53

ماه خانم بهداشت محيط
53

مي تونم خانم مهندسي نرم افزار
53

اگر ديگر دوستان هم كنكور دادند ولي اينجا ثبت نام نكردند خوشحال مي شم مثل تولد 40 يك اعلام وضعيت بكنند
كنارت هستم اي تنها
سلام
شنیدین می گن حلال زاده به داییش می ره ؟ منم به خان داییم رفتم نرم افزاری شدم!!!
جونم براتون بگه :
من خیلی وقت کم آوردم
سر جلسه هم تمرکز نداشتم یه سوالای خیلی خوب رو که بلد بودم حل کنم با خنگ بازی کلی زمان هدر دادم براشون!
وقتش رو هم که داناها!!!!! ( نمی خوام فحش بدم) خیلی کم کرده بودن اون وقت از سوالا به نسبت خیلی کم تر کم کرده بودن!!!
سولای مدار منطقیش عالی بود ... خداییش من فکر کنم درست جواب دادمشون !
البته چون ساده بود وگر نه من دانااااا که نخونده بودم53258zu2qvp1d9v
چون وقت کم آوردم و از ضریب چهر شروع کردم به تست زدن دیگه فقط به کلمه های زبان رسیدم ! درک مطلب رو دیدم وقت بیشتر می بره منم فقط چند دقیقه وقت داشتم
چقدر حرص داره من اگر کلا یه چیم خوب باشه درک مطلبه !!! پارسال خیلی از رتبه بالاها 30-20 در صد زده بودن منم 23 . بد نبود خداییش ... اما امسال !!!!
بعدم که سوالای تخصیصی تو دفتر چه کنکور مثل مسابقه هوش بود انقدر سخت بود که نفس آدم می گرفت . من که کپ کرده بودم
ضریب 4 : دروس مشترک : 8 جواب !!!
ریاضی : ضریب 2 : سفید
زبان : ضزیب1 : 3 جواب
تخصصی ضریب 2 :
نرم افزار : 2 جواب
هوش مصنوعی : 1 جواب
این بود شرح مصیبت !!!
اینا رو نوشتم که دیگه هر کی خراب کرده روش شه بیاد بگه ... چون بعیده از این خرابتر کنکور داده باشنKhansariha (18)
در ضمن خداااااااااااا پدر و مادر عزیزانی که کنکور ما رو یه مرحله ای کردن ... بیامزه!!!:smiley-yell:

من پیام نور امتحان دادم

خوب بود

امیدوارم به قبولی 4fvfcja
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام
من که امسال به نیت کیک و ساندیس شرکت کرده بودم که به حمدلله حاصل شد4fvfcjaولی ...خوب یه خرده به خودم امیدوار شدم [تصویر:  29dz8zk.gif] ...برای سال بعدم که میخوام بعد عید شروع کنم [تصویر:  7174.gif] انگیزه گرفتم...خیلی ها 10 دقیقه بعد دفترچه دوم تحویل دادن رفتن ... عمومی هارو تونستم چندتایی بزنمKhansariha (46) ولی امان از دفترچه دوم مخصوصا کنترل 13انصافا تو یه روز واقعا سخت بود من که آخراش [تصویر:  a37e17276c324fe3f6dc5f8deb9277b6.gif]بودم
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان