امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

شنبه
انتظار: 1 ساعت

عملی؟؟؟؟؟؟1276746pa51mbeg8j42
...............................................
یک شنبه

انتظار: 4 ساعت
عملی؟؟؟Smiley-happy114
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
شنبه

آسمون آبی
53

تعهد به خود: 6ساعت......میزان پایبندی : 4.30 ساعت(4 ساعت کلاس پیش بینی نشده!)

یکشنبه

آسمون آبی
53

تعهد به خود: 6 ساعت.... میزان پایبندی :؟

[تصویر:  Untitled_1.png]
امروز 5 ساعت انشاا.. می خونم 1
خوشا باران و وصف بی مثالش
پ.ن : دوستان حواسم هست که باید جدول جمع بندی رو میذاشتم تا الان

اما اگه بذارم چند نفر امتیاز منفی میگیرن

چون سیستم تشویق و توبیخ دیگه..

گفتم شاید جبران کنن، تا سه شنبه بی زحمت صبر کنید تا دو هفته بشه

بعدش من جداول این دو هفته رو میذارم. برای خالی نبودن عریضه امروز

4141شگفتی سازای هفته اول و دوم رو میگم4141
هفته اول: جناب آقای پاک دین53: 100 صلوات + 1 اعتبار سبز( استمرار در گزارش دهی + پشتکار)

سرکار خانوم میتوانم53: 100 صلوات + 1 اعتبار سبز( استمرار در گزارش دهی + پشتکار)

سرکار خانوم مونا53 : 100 صلوات + 1 اعتبار سبز( استمرار نسبتا خوب در گزارش دهی)

هفته دوم : سرکار خانوم باران..53: 100 صلوات + 1 اعتبار سبز( پی بردن که تفاوت ظریف موفقیت و شکست پشتکار، پا گذاشتن رو حس مالکیتcheshmak)

آقای علیرضا 6853: 100 صلوات + 1 اعتبار سبز( با وجود مشغله و تنش های عصبی روزانه پیشرفتشون خوب بود)

خانوم گلبرگ53 : 100 صلوات + 1 اعتبار سبز (به پاس تقدیر از زحماتشون)
...................................................

سلامتی این عزیزان ودیگر دوستانی که تنبلی رو کم محلی میکنن و میدونن " سعادت با سستی بدست نمی آید"

یه صلوات و یه کف حسابیSmiley-happy114

سلام شنبه تعهد به خود 7 ساعت عملی 5
یکشنبه تعهد به خود 11ساعت(از صبح ساعت 4 سه ساعتشو خوندم!!!)
[تصویر:  136963759711141.jpg]
امتحان عالي بود.
معلممون سعي كرده بود خيلي بپيچونه ولي بنده خدا خبر نداشت كه من گاج و انرژي اتمي و صد البته كتاب را از حفظ كرده بود در واقع خورده بودم.خلاصه اين درس ديني بين امتحان ها بعد از زمين شناسي غول بزرگيه!
امتحان بعدي فيزيك پنج شنبه.
برنامه امروز انتظار 6 ساعت (دو ساعت كلاس شيمي دارم رفت و امد هم وقت گير..... بيشتر نمي تونم بخونم1276746pa51mbeg8j
.....
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام
همون انتظار و عملی را بگیم؟
خوب پس
شنبه
انتظار:5ساعت.عملی:5:30
1شنبه
انتظار:2ساعت عملی:؟؟؟
...................................
سلام اقای اسمون ابی
نمیدونم چرا احساس میکنم این حرفاما اگه بذارم چند نفر امتیاز منفی میگیرن
با من؟؟؟
خوب اول هفته مشغله داشتم اما اخر هفته نتونستم جبران کنم
کلا دختر تنبلی هستم:smiley-yell:این با خودمما

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام.
راستي يادم رفت تو گاج تو ايران بزرگ رتبم دو رقمي شد.خوب بود چون اصلا نخونده بودم. زمين را هم 0 زدم...
:22:
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
شنبه

انتظار:6

عملی:5:40 یعنی یه همچین آدمیم من4fvfcja

یکشنبه

انتظار:8ساعت

عملی؟
افرین همای رحمت خان افرین دیدید ؟ اون مدت یه ذره حالتون بد بود و تاثیر بدی داشت اما الان خوب بخونید تا بعد از کنکورم این جوری شید:22:

بروبچز من انقدر کار شخصی تلمبار شده دارم 53258zu2qvp1d9vدیروز دپرس بودم 53258zu2qvp1d9v ... دیگه اخرای روز ی دفعه یادم اومد ک ای بابا خوب بعضی کارای شخصیمو انجام بدم بلکم یه خورده جلو بیافتم

اونا رو انجام دادم و خدا رو شکر . فقط کاش از اول روز یادم می افتاد چون اگر تمام دیروزو به اون کارا اختصاص داده بودم تموم می شدن چ بسا اصلا وسطاش روحیه م خوب می شد می رفتم سر درسم1276746pa51mbeg8j

حالا از این قصه حسین کرد شبستری ک بگذریم4fvfcja ... ان شا الله امروز تعهد به خودم هست 5 ساعت

ان شا الله

سوالم داشتم

بچه ها من درسا رو ک می خونم همون موقع از کتاب کنکوری هام تستای مضرب 3 رو هم می زنم از هر سه سوال 2 تا رو هم نگه داشتم واسه دو سری ک در اینده مرور کنم

حالا سوالم اینه ک این مرور ها کی باید باشه؟

مثل این ازمونا هر وقت به سی درصد اول رسیدیم مرور کنیم ( یا مثلا 50 درصد ) یا بازه زمانی بذاریم ؟

راستی درباره تستای غلط ک دو گزینه صحیح براشون در نظر رفته شده هم یه چیزی بگم به نظر من همون طور ک اقا اسمان ابی گفتن اگر درصدامون زیاد باشه خوب می شه ریسک کرد و زد اون سوالا رو اما اگر درصدا کم باشه ک اصلا ب ریسکش نمی ارزه

اما به طور کلی من فکر می کنم فقط سوالایی ک صد درصد مطمئنیم رو بزنیم بهتر جواب می ده

[تصویر:  nasimhayat.png]
خانوم میتوانم سلام303

یه اصل هست به نام یادگیری یکبار، مرور هزار بار

شما کلا سعی کنید هر درسی رو امروز مطالعه میکنید روز بعد در یم ساعت مرور کنید

و آخر هفته هم زمان خوبی برای جمع بندی است، ینی یک هفته که گذشته از خوندن و مرور یکروزتون

دوباره مرور کنید و سری دوم تست ها رو هم اگه تونستید بزنید

سعی کنید زیاد بین خوندن و تست زدنتون فاصله نیفته چن یادگیری با حل مساله و تست

اکثر انجام میگیره... حداکثر یک هفته

وقتی 30 درصد کل سرفصل رو خوندید یه مرور دیگه خوب، البته نظم در این کار خیلی مهم

این نظر من بود، نمیدونم شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن، انشاالله که تونسته باشم

جواب داده باشم.

یاعلی

سلام بچه ها.
قبل از شروع به درس خوندن شرایط رو برای درس خوندن(هر کسی با توجه به روحیات خودش)آماده کنید.(تمیزی ومرتب کردن جای مطالعه-تنظیم روشنایی اتاق-و...)بعدش به خودتون آمادگی ذهنی بدبد (مثلا الان 2ساعت مطالعه میکنم یا مثلا اینکه تا سر فلان مبحث رو میخونم و تا نخوندم هم بلند نمیشم.)تو بعضی مواقع که حین درس خوندن خیلی خسته میشید مقداری استراحت کنید یا حداقل همون روی صندلی چند دقیقه سرتون رو کتاباتون بذارید و چشماتون رو ببندید.(خوابتون نگیره!!!)همیشه سعی کنید هدفتون جلو چشمتون باشه به خاطر عزیز بودن هدف آدم باید قید بعضی چیزا رو بزنه.....
هیچ وقت بیشتر از 120 دقیقه پشت سر هم مطالعه نکنید از لحاظ علمی ثابت شده قدرت تمرکز به طور خود به خود به شدت پایین میاد پس حتما در فواصلی حدود 15 دقیقه استراحت کنید.
سعی کنید بعد از مطالعه یک کتاب به مدت مثلا دو ساعت شروع کنید از یه کتاب دیگه درس بخونید.هم یکنواختی و خستگی رو از بین میبره هم ساعت و قدرت مطالعه رو میبره بالا.
غذاهای خوب و در عین حال سبک بخورید..
راستی داشت یادم میرفت.اگه آدم روزی 20 ساعت مطالعه داشته باشه بدون مرور در بهترین حالت 20درصد میتونه یادآوری داشته باشه.هر روز درسهای روز قبل و هر هفته درس های یک هفته قبل رو یه مرور داشته باشید.موفق باشید
[تصویر:  136963759711141.jpg]
ممنون از همتون که به موقع میاین
و ساعت مطالعتون رو اعلام می کنین
احتمالا امروز و فردا نتونم لیستو بذارم
بابتش عذرخواهی می کنم
گلبرگ یکشنبه
انتظار 1 عملی 1
دوشنبه
انتظار 2 ساعت
امروز
عملي 4
فردا دوشنبه انتظار 13 ساعت