عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام 

ساعات مطالعه امروز : ۴ ساعت (همش شیمی) 4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

دوستان من همین الان یه فکری به ذهنم رسید . هر کس یه حداقل ساعت مطالعه تو ذهنش بزاره ، واسه اون روز . در پایان روز اگه ساعت مطالعش از اون حداقل ساعت بیشتر شد ، اون روزش تبدیل میشه ب روز خوب و اگه ساعت مطالعش به اون حداقل ساعت نرسید ، روزش ، روز خوب نیست .
اعلام وضعیت هم مثل اعلام وضعیت مسابقه ترک باشه . بدین صورت :
نام کاربری / حداقل ساعت مطالعه / تعداد روز خوب

میتونین تعداد ساعتی که در اون روز مطالعه داشتین رو هم ذکر کنین . این اختیاریه

اگه یه وقت روزتون تبدیل به روز خوب نشد ، تعداد روز های خوب ، صفر میشه .

نظرتون چیه ؟

سپاس شده توسط
(1398 آبان 21، 14:49)Mihfa نوشته است: سلام

دوستان من همین الان یه فکری به ذهنم رسید . هر کس یه حداقل ساعت مطالعه تو ذهنش بزاره ، واسه اون روز . در پایان روز اگه ساعت مطالعش از اون حداقل ساعت بیشتر شد ، اون روزش تبدیل میشه ب روز خوب و اگه ساعت مطالعش به اون حداقل ساعت نرسید ، روزش ، روز خوب نیست .
اعلام وضعیت هم مثل اعلام وضعیت مسابقه ترک باشه . بدین صورت :
نام کاربری / حداقل ساعت مطالعه / تعداد روز خوب

میتونین تعداد ساعتی که در اون روز مطالعه داشتین رو هم ذکر کنین . این اختیاریه

اگه یه وقت روزتون تبدیل به روز خوب نشد ، تعداد روز های خوب ، صفر میشه .

نظرتون چیه ؟
من خیلی موافق نیستم اگه درصدی بگیم به نظرم بهتره
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
پیشنهاد جالبیه.اماخب آخرش و من موافق نیستم .اینکه صفر شه..یاهم نمیدونم شاید خوب باشه..بالاخره باید عملی شه تا بفهمیم دیگه.
ب نظرم اینم اگر اضافه شه مثلا تو ی مدت مشخصی جمع ساعت مطالعه چند شه مدال بگیریم.مثل مکتبتونه ک ۲۰روز مطالعه داریم مدال میگیریم.اینم رنگ بندی مدال داشته باشه و مثلا ب ی ساعت مشخصی توی ۲۰ روز یا حالا ۳۰روز رسیدیم مدال بگیریم.
فکر کنم درسیجاتم داره کم کم سرپرست نیاز میشه: )
آقای .... تا جایی ک من یادمه کلاس کنکوری جز ساعت مطالعه ی فرد محسوب نمیشه ها 4chsmu1 
پ ن: دوستان حالا شما مطالعه تونو انجام بدین زیاد هم فکر نکنین ک چ قانونی باشه بالاخره کم کم درست میشه  4chsmu1
پ ن۲:آزمون هم اگر ثبت نام کردین خیلی جالب انگیز میشه ک اون تراز ها و درصد ها رو مشاهده کنیم 4fvfcja
ب هرحا موفق باشین بچه ها  49-2
 سپاس شده توسط
آقایون محمد و آقا اهورا چون دیدم تو پروفایل بنویسم درگیری بیشتر میشه یعنی تا هماهنگی شه وقت گرفته میشه گفتم اینجا بنویسم.
کانون امسال باشماها ی ۵یا ۶تایی کنکوری داره  Khansariha (56) من ک مدت هاست پای ثابت کانون شدم و همش تو مجازی هستم اما چون درگیری داشتم و اینکه برای شروع کردن تردید داشتم دیر موندم و البته اینم هست ک نمیتونم تو درسیجات اعلام وضعیت کنم اما خب انقدری ک آقااهورا برای بالا بردن ساعت مطالعه مشتاقه ک منم علاقه مند شدم ب اینکه اعلام وضعیت کنم و اگر حتی ی ذره باعث انگیزه شما شم چقدر خوش ب حال من میشه Khansariha (69)
ظاهرا ک یکیتون ریاضی هست و آقا محمد (درست گفتم؟) و نمیدونم رشتتون چیه..اما منکه پشت کنکورم و سال هاست دارم میخونم گول اینهمه مجازی بودنم و نخورین ک بیشترین ساعت مطالعه م ۱۳ ساعت بوده و کمترینش ۵(تو کل کنکوری بودنم)..ساعت مطالعه تون توی این روزها ک اوخر ماه دوم پاییزه خیلی خیلی کمه..دوساعت برای ی داشن آموز دوازدهم خیلی کمه..اینم من نمیگم همه میدونن Hanghead
ولی خب قطعا پیشرفت میکنیم.این تاپیک و همه میتونن شرکت کنن اما اگر باعث بالارفتن ساعت مطالعه شما میشه قطعا خوب جایی برای شماست.ب نظر منکه ساعت مطالعه و برنامه درسی شما باعث مزاحمت برای دیگران نمیشه و اگر امکانش هست همین جا اعلام وضعیت کنین (اون برنامه ی ۳روزه باعث آشفتگی ذهنیتون میشه ب نظرم چون تایمش کمه)
من امروز نتم خداروشکر تموم میشه و دیگه اجباری هم باشه باید از کانون دوری کنم و گوشی و جمع میکنم چون عامل اصلی ساعت مطالعه کم برای من گوشی هست.ولی خب روزانه مراجعه میکنم ب کانون.
پ ن:الان خبردادن ک آزمون ثبت نام کردم 22 ب هرحال جمعه ی هفته ی بعد آزمون دارم و برنامه اصلی من اونه و فقط تعداد و تایم درسی م و برنامه ریزی میکنم.از ۶ساعت مطالعه استارت میزنم تا هرروز اضافه کنم برسم ب ۱۲ چون من پشت کنکور هستم.ولی شمایی ک مدرسه ای هستین الان چنتا پست براتون میذارم ک فکر کنم مفید باشه: )
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 21، 16:24)cornrose نوشته است: 22مایی ک کنکوری نیستیم چجوری اعلام کنیم پس؟

فکر کنم باید جدا کنیم این مسئله مطالعه کنکور و درس های یونی رو  4chsmu1
درست میشه : )
 سپاس شده توسط
دوستان باید با یه روشی شروع کنیم دیگه . در مورد صفر شدن روز های خوب بگم که چون تداوم این حداقل ساعت مهمه ، گفتم این حداقل ساعت رو بیاریم وسط . 

با اجازتون من با همین ایده استارت کار رو میزنم .
(1398 آبان 21، 16:24)cornrose نوشته است: 22مایی ک کنکوری نیستیم چجوری اعلام کنیم پس؟

این پیشنهاد  من اصلا ربطی به کنکوری و غیر کنکوری نداره !

من آخر شب اعلام وضعیت میکنم

سپاس شده توسط
سلام نمیدونم کدومو جواب بدم
1.رشتم تجربیه
2.به نظرم تراز خیلی خیلی شخصیه 4chsmu1 ولی خب اگه همه بگن منم میگم
3.خب وقتی سر کلاس(غیر از هر روزه مدرسه) هستیم هم داریم درس می‌خونیم  مدرسمون غیر از دو روز بقیه عصر هارو برامون کلاس گزاشته
4. به نظرم هممون باید برنامه داشته باشیم وهر شب که اعلام می‌کنیم خودمون با توجه به پایبندی به برنامه و مفید بودن مطالعمون به خودمون نمره بدیم اگرم قراره تشویقی باشه هرکی میانگین نمرش از بقیه بیشتر شد توی یه هفته امتیاز میگیره
میشه اعلام کنید چرا با این ایده ی آخرم مخالفید ؟ 

خوبه که ! واسه ترک خ ا داریم از این روش استفاده میکنیم . واسه درس هم از این استفاده کنیم ، به نظر من میتونیم از این روش نتیجه بگیریم

چون صفر شدن روز ها به معني شکسته و اگه چند دفعه پشت سر هم شکست باشه میتونه آدمو خیلی خسته و نا امید کنه 
همین طور که میدونید خیلیا آخرای کار میبرن و درس رو ول میکنن چون روحشون از بین رفته

البته این نظر منه و برای من درسته شاید شما این طوری راحت نباشی بالاخره هیچکس بهتر از خودش خودش رو نمیشناسه 53
لازم نیست که مینیمم ساعت رو نجومی بزارین ، از کم شروع کنید بیاین بالا . بالاخره تا یه چند تا شکست کوچیک تجربه  نشه ، موفقیت بزرگ هم کسب نمیشه . اینم نظر من بود . ممکنه اشتباه هم باشه . نمیدونم

امروز زنگ اول رو نرفتم مدرسه و 3 اومدم خونه حدود 6 ساعت بازده 87 درصدی تقریبا 
18.5 از 20
سلام 

۳ ساعت امروز

سلام