امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوپامین دیتاکس

رعنا / شروع : 17 بهمن/ 0_1_0_0_1

Hanghead
دیگه ادامه اش نمیدم
یه ذره داغونم
شاید آهنگ به عنوان تفریح چیز خوبی باشه
همین چند روز با اینکه صفر داشتم ولی میزان ساعتش خیلی کم شده و بسی بابتش خوشحالم Confetti
خیلی ازم زمان میگرفت Hanghead

ولی یه دوپامین دیتاکس میخوام برم فقط برای شنبه ها
هر هفته شنبه ها مجبورم لبخند بزنم و خوشحال باشم
بداخلاقی ممنوع
شنبه های خوش اخلاق 4chsmu1

63 خدایا آرزو میکنم بشه
63 خدایا آرزو میکنم بشه
63 خدایا آرزو میکنم بشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
clappingشروع 25 بهمن ماه clapping

317 شنبه های خوش اخلاق 317

Khansariha (69)25 بهمن : 1 Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  14.gif]شروع 25 بهمن ماه [تصویر:  14.gif]

[تصویر:  317.gif] شنبه های خوش اخلاق [تصویر:  317.gif]

[تصویر:  khansariha%20(69).gif]25 بهمن : 1 [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

Khansariha (60)2 اسفند: 0 Khansariha (60)

کل هفته را وایسادم شنبه بشه

شنبه که شد یادم رفت که شنبه است GodGodGodGodGodGod

سپاس شده توسط
Hangheadاگر کسی برای ترک چایی هست بگه یه دوره بگذاریم
معتاد بودم به چایی. فقط میزان مصرفم خیلی شده[تصویر:  y%20(398).gif]

سپاس شده توسط
4chsmu1 دوشنبه های یک لیوان چایی
4chsmu1 سه شنبه های بدون شکر

بریم ببینیم چی میشه
هر کی میاد بگه
لد جوری به چای شیرین معتاد شدم
Swear1 هیچ کس نمیاد منم جون ادامه دادن ندارم
Hanghead اگر راهم اشتباهه بهم بگید لطفا Hanghead

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 10، 17:41)_رعنا_ نوشته است: 4chsmu1 دوشنبه های یک لیوان چایی
4chsmu1 سه شنبه های بدون شکر

بریم ببینیم چی میشه
هر کی میاد بگه
لد جوری به چای شیرین معتاد شدم
Swear1 هیچ کس نمیاد منم جون ادامه دادن ندارم
Hanghead اگر راهم اشتباهه بهم بگید لطفا Hanghead

809197ps94ijjhwgاینم با شکست مواجه شد. هیچ کس نیومد من کلا فراموش کرده بودم 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg

چرا اینجا فراموش شده  Kill
من تازه با اینجا آشنا شدم بچه ها تو رو خدا شما هم بیاید که با هم انجام بدیم 
اگه هم نمیاید خودم انجامش میدم خودمم جایزه میدم  4chsmu1
ولی حالا جدا دیگه اجرا نمیکنید ؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
من این هفته میخام 

جمعه بدون گوشی 

امروز که دوشنبست بدون شکر و فقط یک لیوان چایی

بعدش سشنبه روز گیاه خواری 

بریم که همرو انجام بدیم  Khansariha (69)
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
نقل قول: چرا اینجا فراموش شده  [تصویر:  kill.gif]
اگه هم نمیاید خودم انجامش میدم خودمم جایزه میدم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
ببین هر چیز بسته به استقبال ازش دنبال میشه
این ایده خوبی بود ولی خوب استقبالی هم نشد ازش 
نمیدونم بروبچ کانون ظاهرا غیر بخش مذهبی بخشای دیگه رو کلا خیلی استقبال نمیکنن 
عجیبه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1400 ارديبهشت 13، 6:48)هومان نوشته است:
عجیبه

سلام و درود 53

اتفاقا من خیلی دوست داشتم این بخش رو. من حتی چای بدون شکر رو تنهایی تا قبل ماه رمضون ادامه دادم‌‌.

اگر باز پاش بیفته و درگیر اون عادت گروهی باشم حتما شرکت می کنم‌.

من فکر میکنم چالشی بودن این موضوعه که... می دونید مرد میدون می طلبه Muscular
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 13، 6:48)هومان نوشته است:
عجیبه

منم با خواهر عارفه موافقم 

بنظرمنم اینجا چون چالشیه و عمل کردن بهش سخته کسی نمیاد 
معلوم شد چقدر بچه ها تنبلن  Khansariha (13) 
خیلی ایده خوبیه این دیتاکس 
اصن بچه ها نمیدونن اینجا چقدر مهمه 
مثلا من اگه میخوام اینستا رو ترک کنم اول یک روز در هفته نمیرم هفته بعد دوروز نمیرم و همینطوری اون عادت رو ترک میکنم 
ولی شاید اگه دوباره مسابقه بزاری چون بچه های جدید زیاد اومدن بیان و شرکت کنن  39
سلااام دوستان من داشتم درمورد دوپامین دیتاکس کلیپ میدیدم یهو بین سرچام اینجا رو هم بالا آورد. چیکار قرار بکنیم اینجا؟ به نظر جذاب میاد.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: سلااام دوستان من داشتم درمورد دوپامین دیتاکس کلیپ میدیدم یهو بین سرچام اینجا رو هم بالا آورد. چیکار قرار بکنیم اینجا؟ به نظر جذاب میاد.

سلام تا اون جایی که خوندم یک عادت را در طول هفته انجام نمیدیم و هفته به هفته به رو ز ها اضافه میکنیم مثلا هفته اول یک روز چایی نمیخوریم هفته دوم دو روز و همین جوری
دوستان عزیز راهنمایی کنید این تاپیک خیلی خوب و مهمه 317
خوب از فردا
هفته اول:
شنبه: قند و شکر ممنوع
یکشنبه:نمک ممنوع
دوشنبه:روزه همراه با اب
سه شنبه:چربی ممنوع
چهارشنبه:چایی ممنوع
پنج شنبه:اهنگ ممنوع
جمعه:خواب بعد نماز صبح ممنوع
(1400 ارديبهشت 24، 15:35)yazahra نوشته است:
نقل قول: سلااام دوستان من داشتم درمورد دوپامین دیتاکس کلیپ میدیدم یهو بین سرچام اینجا رو هم بالا آورد. چیکار قرار بکنیم اینجا؟ به نظر جذاب میاد.

سلام تا اون جایی که خوندم یک عادت را در طول هفته انجام نمیدیم و هفته به هفته به رو ز ها اضافه میکنیم مثلا هفته اول یک روز چایی نمیخوریم هفته دوم دو روز و همین جوری
دوستان عزیز راهنمایی کنید این تاپیک خیلی خوب و مهمه 317
خوب از فردا
هفته اول:
شنبه: قند و شکر ممنوع
یکشنبه:تلگرام ممنوع
دوشنبه:روزه همراه با اب
سه شنبه:چربی ممنوع
چهارشنبه:چایی ممنوع
پنج شنبه:اهنگ ممنوع
جمعه:خواب بعد نماز صبح ممنوع

منم تو کلیپی که در این نورد تو نت سرچ کردم و دیدم گفته یه سری لذت های مصنوعی باعث ترشح خیلی زیاد دوپامین در مغز میشن و چون مغز باید همواره در یک حالت تعادلی به سر ببره مجدد مقدار دوپامین رو پایین میاره ولی لذت های مصنوعی مثل دیدن پ و رن فک میکنم بعد از مدتی باعث ایجاد مقاومت در برابر دوپامین میشن و هر بار برای تجربه لذت مغز به دوپامین بیشتری نیاز پیدا میکنه. حالا برای درست کردن این مسئله باید به طور آگاهانه یه سری لذت های مصنوعی مثل گشتن زیاد در اینستاگرام رو محدود کنیم تا معز بتونه مجددا دوپامین رو برای فعالیت های معمول هم ترشح کنه مثلا از خوندن کتاب مثل سابق لذت ببریم.
حالا دوستانی که اینجا فعالیت داشتن باز بیان راهنمایی کنن.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلااااااااااااااام خدا قوت بچه های کانون 302
امروز را بدون قند و شکر و هر چی شیرینی هست سپری کردم چقدر خوب بود خدایا شکرت
دمتون گرم چه تاپیکی 302
فردا تلگرام ممنوع سخته ولی شدنی Khansariha (69) با توکل به خدا یا علی
راستی من عادت پرخوری دارم 4chsmu1 امروز خیلی خوب بود بدون قند فک کنم تاثیر داره قند رو پر خوری
تا اطلاعات پزشکی بعدی بدورود
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان