عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

توضیح هفته:
مکتب رامینیسم چیست؟
مکتب رامینیسم یکی از مکاتب حاضر در کانون ترک می باشد که مورد توجه بسیاری از کانونی ها بوده و این اواخر بسیاری از کانونی ها به این مکتب پیوسته اند  1744337bve7cd1t81
خطر این مکتب به طور روزانه  در حال افزایش می باشد  13
این افراد معتقدند که رنگی جز نارنجی برتر نیست. 17
این نوع از کانونی ها هویج را محترم می شمارند و در گردهمایی های خود برای پذیرایی هویج می دهند Smiley-talk040
[تصویر:  22681_948.jpg]
همچنین بعضی از افراد رهبر این مکتب رامین را مدیر هویجی می نامند Smiley-face-biggrin
عکسی از اقا رامین در حال فرار از دست نیروهای مخالف
پ.ن:چرا می خنده رو نمی دونم؟ 39
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcS1CVphr5qw0mHYENlwP...Q&usqp=CAU]
اختلاف رهبر این مکتب با خانم یاقوت(خ.ی):
بنا به اطلاعات ما از منابع معتبر پس از مدیر شدن خانم یاقوت در انجمن شاد شاد که  ایشون هم از شاگردان این مکتب بودند ، قصد تصرف مکان و جایگاه آقا رامین رو داشتند که این اقدام  خ.یاقوت  توسط یکی از شاگردان اقا رامین به نام (خ.مهرخدا)گزارش شد و با واکنش تند آ.رامین مواجه شد 4fvfcja 
 عکسی از ا.رامین پس از فهمیدن این موضوع:
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcR23_fvLRWopptr5Eghc...A&usqp=CAU]
●این عکس ایشون شبیه یکی دیگه هم هست 4fvfcja
بله،همونی که چماق داره! 65
ودر نهایت خ.یاقوت چند روز پیش برای مجازات مجبور به نشستن روی صندلی داغ شدند  و ادامشو که خودتون بهتر می دونید 4chsmu1
شبهات پیرامون این مکتب:
بنا به گزارش یک منبع آگاه ا.رامین  سرمایه و اعتبار لازم برای گرداندن مکتب را از انجمن شادشاد کش می روند که این انجمن به همین دلیل با کسری بودجه مواجه شده است Swear1
این مکتب برای شاگردان خود اعتبارات ویژه ای نظیر گرفته است:
اعتبار مثبت چند تایی 17
اهدای خودکار نارنجی Nevisandeh
و خریدهویج برای ایشان می باشد  42
لازم به ذکر است که یکی از چند شغله های کانون که پول از سر و کول ایشون بالا می رود از ا.رامین حمایت می کنند Khansariha (134)
و نیاز نیست بگم که ایشون پزشکم هستند 65
.
.
.
در آخر باید بگم که منفی نگیرم صلوات 4
(1399 مهر 23، 21:34)یاقوت نوشته است: آرمین ک داشتیم  22
از مرحله ی آرمین ،رامین ،آرمان وارد مرحله ی آرمین ۱ آرمین ۲ شدیم  Vamonde
شما به جواب دادن به  پاسخ سوال  افشای اطلاعات کانون چرا اذهان عمومی رو گمراه میسازین؟ Swear1
(1399 مهر 23، 22:22)mahdimontazer نوشته است:
توضیح هفته:
مکتب رامینیسم چیست؟
مکتب رامینیسم یکی از مکاتب حاضر در کانون ترک می باشد که مورد توجه بسیاری از کانونی ها بوده و این اواخر بسیاری از کانونی ها به این مکتب پیوسته اند  1744337bve7cd1t81
خطر این مکتب به طور روزانه  در حال افزایش می باشد  13
این افراد معتقدند که رنگی جز نارنجی برتر نیست. 17
این نوع از کانونی ها هویج را محترم می شمارند و در گردهمایی های خود برای پذیرایی هویج می دهند Smiley-talk040
[تصویر:  22681_948.jpg]
همچنین بعضی از افراد رهبر این مکتب رامین را مدیر هویجی می نامند Smiley-face-biggrin
عکسی از اقا رامین در حال فرار از دست نیروهای مخالف
پ.ن:چرا می خنده رو نمی دونم؟ 39
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcS1CVphr5qw0mHYENlwP...Q&usqp=CAU]
اختلاف رهبر این مکتب با خانم یاقوت(خ.ی):
بنا به اطلاعات ما از منابع معتبر پس از مدیر شدن خانم یاقوت در انجمن شاد شاد که  ایشون هم از شاگردان این مکتب بودند ، قصد تصرف مکان و جایگاه آقا رامین رو داشتند که این اقدام  خ.یاقوت  توسط یکی از شاگردان اقا رامین به نام (خ.مهرخدا)گزارش شد و با واکنش تند آ.رامین مواجه شد 4fvfcja 
 عکسی از ا.رامین پس از فهمیدن این موضوع:
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcR23_fvLRWopptr5Eghc...A&usqp=CAU]
●این عکس ایشون شبیه یکی دیگه هم هست 4fvfcja
بله،همونی که چماق داره! 65
ودر نهایت خ.یاقوت چند روز پیش برای مجازات مجبور به نشستن روی صندلی داغ شدند  و ادامشو که خودتون بهتر می دونید 4chsmu1
شبهات پیرامون این مکتب:
بنا به گزارش یک منبع آگاه ا.رامین  سرمایه و اعتبار لازم برای گرداندن مکتب را از انجمن شادشاد کش می روند که این انجمن به همین دلیل با کسری بودجه مواجه شده است Swear1
این مکتب برای شاگردان خود اعتبارات ویژه ای نظیر گرفته است:
اعتبار مثبت چند تایی 17
اهدای خودکار نارنجی Nevisandeh
و خریدهویج برای ایشان می باشد  42
لازم به ذکر است که یکی از چند شغله های کانون که پول از سر و کول ایشون بالا می رود از ا.رامین حمایت می کنند Khansariha (134)
و نیاز نیست بگم که ایشون پزشکم هستند 65
.
.
.
در آخر باید بگم که منفی نگیرم صلوات 4

خیلی ممنون بابت شفاف سازی  Khansariha (56)

همیشه واسم سوال بود این 3 تا بشر چشونه  4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
اینجا هیچکس نمیخواد از موجود با شکوهی که من ساختم حرفی بزنه؟؟  39

کشف به اون مهمی واقعا حیف
 من مرز های علم رو کم کم هفت هشت کیلومتر جابجا کردم دریغ از یه تشکر خشک و خالی 809197ps94ijjhwg
Wink 
اخبار هفتگی شماره 1 ( 99/7/18) (99/7/25 )

با عرض سلام خدمت هموطنان گرامی ، صدای ما رو از تاپیک تازه تاسیس دیگه چ خبر میشنوید 
متعلق ب تالار گفت و شنود [تصویر:  y%20(512).gif]

بزن دست قشنگه رو ک تاپیک و راه انداختیم [تصویر:  y%20(576).gif]

خبرهایی داریم بسیار خواندنی  Khansariha (66) [تصویر:  y%20(662).gif]

.
.

خبرم و با عرض تسلیت ب شخص خودم شروع میکنم[تصویر:  y%20(543).gif]  متاسفانه در طی حرکتی ناجوانمردانه مدیر نارنجی رامین نقطه من و انداختن تاپیک صندلی داغ .حالا این کافی نبود انگار خانم م.خ ک شخص مذکور مدیر طراحی گرافیک کانون هستن سوالاتی را از پشت کوه آوردن ک صندلی داغ ک نبود مراسم جزغاله شدن داشتیم  همدردی خود را با بنده طی اعتباری منفی به خانم م.خ ارسال کنید .پیشا پیش از شما متشکرم  302

خبر دوم و متعجب کننده ای ک تعجب همگان را برانگیخت در ساعت 1نیمه شب زمانی ک مدیر کل در خواب  بودند ب وقوع پیوست .طی حرکتی انتحاری مدیر ارشد آقای ع.ف.ز قیام کردند و شورشی ب پا کردند و  مقدمه چیدند برای کودتا اونم از نوع مخملی  106 همگان را وسوسه ک کانون رو ب دست بگیرن .اما با وجود یک نفر مثل آقای مهدی منتظر ک دوستدار مدیر کل هست این اتفاق میوفته؟؟ [تصویر:  y%20(473).gif]
البت یک نکته ی مهم هست ، ما انتظار داشتیم مدر کل پاسخی سنگین و سخت بدهند اما ایشون اینکارو کردند .+ عکس

خبر سومی ک خبر خوشی هست ، بازگشت افتخار آفرین عضو قدیمی کانون هست .روز 10مهر این مدیر بازنشسته با اسم روزبه ملقب ب دکترروزبه [تصویر:  y%20(549).gif]وارد کانون شدند ک با حضور خود مهرو صفا خوشی و وفا و غیره آوردند .اما نکته ی مهم اینه ک از 10 مهر تا به امروز ک میشه 25 مهر یعنی تو 15 روز 27 تا اعتبار مثبت دریافت کردند  17
خداقوت دکتر 4fvfcja فرمول موفقیتتون چیه ؟ 65

خبر چهارم مربوط ب تغییرات اسمی و تصویری هست برای جلوگیری از قاطی کردن دوستان 42

خانم زینبی و کویین بانو بعد از سال ها تصمیم ب خانه تکانی گرفتند و عکسشون و تغییر دادند.

آقای علیرضا هم اسمشون و به ارادتمند شهدا تغییر دادند.

آقا اهوراهم تغییر عکس دادند و عکسی ب همراه bing در حال مطالعه گذاشتند 

[تصویر:  y%20(723).gif][تصویر:  y%20(723).gif][تصویر:  y%20(723).gif]

خبر پنجم مربوط ب ورود عضو جدیدی ب اسم آرمین 1 هست .

از مرحله ی آرمین و رامین و آرمان رفتیم ب مرحله ی بعد ک میشه آرمین 1 و آرمین 2 و ب نظر میرسه اگر به این چرخه ی رامتین هم اضافه بشه دیگه ما شخص مورد نظرو گم میکنیم
[تصویر:  y%20(712).gif]

و اما مهم ترین خبر هفته : حامی گروه صراط با دیدن پرچم گروه طوفان و سرو ک سایه انداخته بود رو گروهشون یک گروهی در اپ بله راه انداختند و ظاهرا اونجا خیلی فعالن
[تصویر:  y%20(434).gif]
اماااااااااااا مجله خبری این هفته [تصویر:  y%20(502).gif]

بهترین عکس هفته تعلق میگیره به پست آقای کارما ، ایشون از این پست ده تا اعتبار فی الفور و تیرباری دریافت کردند.

ایشون تصویر سازی بسیار قوی از گروه بندی ها شرح دادند ک همه انگشت ب دهان فقط نظاره کردیم  Gigglesmile

بهترین اعتبار هفته تعلق میگیره ب خانم مهر خدا ، اعتباری ک از رضوانه خانم دریافت کردند.

بهترین پست های شبانه تعلق میگیره ب پست های آقای عاشق ک باعث خنده و شادی شدند.ی دست یاری برسونید ک دارن کم کم ب اعتبارهای مدیر کل میرسن ی همت کنید رسیدن ها . جمعه ی هفته بعد ببینیم آیا میتونن برسن یا باید خداحافظی کنند با اعتبارها 65

بهترین توضیح هفته تعلق میگیره ب آقای مهدی منتظر بابت توضیحات مکتب رامینیسم 

اما رو نمایی هفته ک مرز های علم و هفت هشت کیلومتری جابجا کرد  vayy

اما بهترین گروه هفته کیه؟؟؟؟؟؟؟؟شنبه ب این پست اضافه خواهد شد  Khansariha (46)

اضافه شده در ویرایش : فقط ی ساعت رفتم فیلم ببینم برگشتم دیدم تو آمار روزانه سوم شدم Badbakht

اضافه شده دوم در ویرایش : اسمم رفته تو برترین تشکرها[تصویر:  y%20(444).gif]

تا هفته ی بعد و جمع بندی دیگر و مشروح خبر ها  فعلا  [تصویر:  y%20(483).gif]

پ ن :دوستان لینک هارو ببینین یادتون نره ی وقت 65
خب من اعلام صلح می کنم[تصویر:  y%20(571).gif]

از این به بعد باید تو اعلام اخبار باهم کار کنیم. 29
نقل قول: سلام ________ بزرگ کانون  [تصویر:  303.gif]

این طور که مقامات بالا به ما گزارش دادن، شما دیرزمانی است که در گروه سرو دیده نشدید.  [تصویر:  smiley-happy114.gif]
در صورت ادامه این ناپیدایی، تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
17 17 17
مدیر کل کانون از چه کسی دستور می گیرد؟ 39
مقامی بالاتر از مدیر کل متعلق به کیست؟ 106
(1399 مهر 26، 12:15)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: سلام ________ بزرگ کانون  [تصویر:  303.gif]

این طور که مقامات بالا به ما گزارش دادن، شما دیرزمانی است که در گروه سرو دیده نشدید.  [تصویر:  smiley-happy114.gif]
در صورت ادامه این ناپیدایی، تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
17 17 17
مدیر کل کانون از چه کسی دستور می گیرد؟ 39
مقامی بالاتر از مدیر کل متعلق به کیست؟ 106
طبق قائده فلسفلی واجب الوجود،مدیر از خودش دستور می گیره Gigglesmile

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: طبق قائده فلسفلی واجب الوجود ....

17
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
رکوردشکنی هفته:
یکی از اعضای جدید کانون با سنشون رکورد پیرترین عضو کانون رو شکستند:
نقل قول: 1- نام کاربری: moghavem
2- جنسیت: مرد
3- سن: ۱۰۰
4- بیشترین رکورد ترک: ۶ ماه
5- نام گروه: گروه ۳ آقایان: سرو
17 17 17
از همین الان واجبه به این دوستمون احترام بذاریم. Gig
سلام دوستان 6
با یه خبر دیگه همراهتون هستیم.
معرفی تاپیک پرسش و پاسخ پزشکی:
پس از پیگیری های اینجانب در همین تایپک و پیشنهاد پزشکان کانونی و در مضیقه قرار دادن تیم مدیریت کانون بلاخره مدیر مدیران،جان جانان،عزیز عزیزان 
جناب مدیر کل 
آقای ارمین خان 
اقدام به ایجاد تاپیک پرسش و پاسخ پزشکی کردند.
(توجه کنید که این تعریفات از مدیر کل برای گرفتن مقام خانم یاقوت در شادشاد  نیست 4fvfcja)
پست اول تاپیک پرسش و پاسخ پزشکی:
نقل قول: سلام

در این تاپیک می‌تونید سوالات پزشکی خودتون رو مطرح کنید و توسط پزشکان کانونی پاسخ دریافت کنید.

گاهی هم ممکنه مشکل پزشکی داشته باشید و یه دوست کانونی مشکلی مشابه شما رو قبل‌تر تجربه کرده باشه و بتونید از تجربیات اون شخص استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این تاپیک جایگزین مراجعه به پزشک نمیشه.

پزشکی که از نزدیک شما رو ویزیت می‌کنه، ممکنه در معاینات، مشاهده آزمایشات یا بررسی تصاویر پزشکی، چیزهایی رو متوجه بشه که شما این‌جا به‌درستی نتونید انتقال بدید.
[size=undefined]

با آرزوی سلامتی برای تمام کانونی‌ها.  [تصویر:  53.gif]
[/size]
در آخر توجهتون رو نسبت به مصاحبه انجام شده از دو پزشک کانونی جلب می کنم:
مصاحبه با آقای افرا:
نقل قول: سلام به گزارشگر کانون [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: نوشته است:سوال اول:به نظرتون این تاپیک تا چه حد برای کانون و انجمن پزشکی لازم بود؟

در حدی که بسیاری از نگرانی ها و حساسیت بی مورد رفع بشن و شاید مراجعه ی بی مورد به پزشک کمتر بشه. [تصویر:  53.gif]
نقل قول: نوشته است:سوال دوم:چه احساسی از ایجاد شدن این تاپیک دارین؟
[تصویر:  vayy.gif]
شوخی میکنم ولی اگه بخواییم یکی بدون دیدن تمامی انواع سوالات رو در حد تخصص بده باید 

کسی باشه که انواع تخصص هارو داشته باشه که صد سالش میشه! [تصویر:  4chsmu1.gif]

نقل قول: نوشته است:سوال سوم:ما درباره چه چیزایی می تونیم در تاپیک از شما مشورت بگیریم؟

بیشتر از هرچیزی مسائل روانپزشکی[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
مصاحبه با آقای روزبه:
نقل قول:
نقل قول: سوال اول:به نظرتون این تاپیک تا چه حد برای کانون و انجمن پزشکی لازم بود؟
راستش این سوال خودمم بود... کسی جواب نداد
یهو اومدم دیدم آرمین زحمت کشیده تاپیک رو زده
در کل احساس میکنم بودنش از نبودنش بهتر

نقل قول: نوشته است:سوال دوم:چرا مهاجرت کردین؟

کوچ تا چند؟ مگر میشود از خویش گریخت؟ : )

نقل قول: نوشته است:سوال سوم:ما درباره چه چیزایی می تونیم در تاپیک از شما مشورت بگیریم؟

شما میتونید در مورد هر چیزی سوال بپرسید
و دوستان و بنده هم تاجایی که بتونیم، جوابگو خواهیم بود
منتها، همونطور که تو پست اول تاپیک هم بود، این تاپیک قرار نیست جای مراجعه به پزشک رو بگیره
یکی از کارکرد های مهم دیگه ی تاپیک میتونه این باشه که هر مطلب به ظاهر علمی و پزشکی رو بدون پیدا کردن یه مرجع معتبر واسش، نپذیریم و رواج ندیم
فعلا همینا  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نقل قول: نوشته است:سول چهارم:اگه خواستین جواب بدین؛تخصصتون چیه؟

من دانشجوی سال چهارم مقطع عمومی ام [تصویر:  4chsmu1.gif]
تا تخصص خیلی مونده
انشاءالله طی چند سال آینده تعداد پزشکان کانونی افزایش پیدا کنه و تیم پزشکی کانون کامل بشه daghighan
کنکوری ها چشم امیدمون به شماست fly2
بعضی ها با تقلب و زدن 5 تا پست مجزا و پشت سر هم سعی دارن خیلی ظریف آمار ارسال هارو جابجا کنن ولی آقا این تقلبه  22

ی نفر در ماه های آینده مزدوج خواهد شد بگو انشالله ب خیر و سلامتی 317 2uge4p4
(1399 مهر 27، 23:25)یاقوت نوشته است: بعضی ها با تقلب و زدن 5 تا پست مجزا و پشت سر هم سعی دارن خیلی ظریف آمار ارسال هارو جابجا کنن ولی آقا این تقلبه  22
کی ؟
کی این کار رو می کنه؟
هر کسی به غیر از خودم مجاز به این کار نیست 4
(1399 مهر 27، 23:26)mahdimontazer نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:25)یاقوت نوشته است: بعضی ها با تقلب و زدن 5 تا پست مجزا و پشت سر هم سعی دارن خیلی ظریف آمار ارسال هارو جابجا کنن ولی آقا این تقلبه  22
کی ؟
کی این کار رو می کنه؟

اسپم نزنید  20 Khansariha (60) Khansariha (60)
(1399 مهر 27، 23:44)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 27، 23:26)mahdimontazer نوشته است:
کی ؟
کی این کار رو می کنه؟

اسپم نزنید  20 Khansariha (60) Khansariha (60)
پاسخ من اسپم نبود ها؟
من برای روشنگری سوالتون رو جواب دادم واطلاع رسانی کردم Swear1 
خب می رسیم به خبر:
مجلل گری هفته:
نقل قول: سلام به داداش‌‌های عزیز طوفانی

روز سه‌شنبه ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۰:۳۰ قراره که یه گردهمایی خودمونی داشته باشیم.  [تصویر:  confetti.gif]

منتظر حضورت هستیم.  [تصویر:  6.gif]

شام هم بیف استراگانوف هست. [تصویر:  17.gif] نیاید از دست دادید.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

مراقب خودتون باشید.  [تصویر:  5.gif]
بیف استراگانوف 17 17 17
تا کی فاصله کانونی؟ Swear1
تا کی فقر کانونی؟ Swear1
تا کی مجلل گری؟ Swear1
ما در شبانه روزی نون و پنیر و پیاز می خوریم. Khansariha (36)
جواب بدین. 19

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان