عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

نقل قول: مجلل گری هفته:
نقل قول: نوشته است:سلام به داداش‌‌های عزیز طوفانی

روز سه‌شنبه ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۰:۳۰ قراره که یه گردهمایی خودمونی داشته باشیم.  [تصویر:  confetti.gif]

منتظر حضورت هستیم.  [تصویر:  6.gif]

شام هم بیف استراگانوف هست. [تصویر:  17.gif] نیاید از دست دادید.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

مراقب خودتون باشید.  [تصویر:  5.gif]

بیف استراگانوف [تصویر:  17.gif] [تصویر:  17.gif] [تصویر:  17.gif]
تا کی فاصله کانونی؟ [تصویر:  swear1.gif]
تا کی فقر کانونی؟ [تصویر:  swear1.gif]
تا کی مجلل گری؟ [تصویر:  swear1.gif]
ما در شبانه روزی نون و پنیر و پیاز می خوریم. [تصویر:  khansariha%20(36).gif]
جواب بدین. [تصویر:  19.gif]

من فکر کردم اسم ماشینه  vayy

تا اینکه سرچش کردم و فهمیدم  4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
فکر میکنید مدیر کل آقا آرمین تا حالا سوتی ندادن؟ سرزنش نشدن؟؟؟اتفاق عجیبی براشون نیوفتاده؟؟؟؟آیا فکر میکنید ایشون همیشه اتو کشیده با کراوات پشت پیانو هستن ؟ آره؟؟؟؟؟جمعه منتظر اخبار هفتگی باشین  24

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
دوستان خواهشا موقع گردهمایی گروه طوفان اونجا نرین God
فقط دو روز نبودم ی عالمه خبر شده Smiley-face-whistle-1

فعلا اولین خبر جدید میتونم این و بگم ک کرونا من و گرفته ،هی میگم ول کن بیخیال نمیشه .
در قرنطینه ی خانگی ، هی خواب هی خوراک هی مایعات هی سرم خفه شدم تقریبا  53258zu2qvp1d9v
----------
دوستان طی فضولی های دیر هنگامی که انجام دادم در پروفایل مدیران و شخم زدنشون فهمیدم قراره امضاهای جدیدی در کانون برای کاربران عرضه بشه  Khansariha (69)
اگه این خبر درست باشه امیدورایم مدیران کانونی پاسخی برای پست بدهند.
اخبار شماره 2 ( 99/7/25) (99/8/1 )

سلامی سرد از قطب جنوب ب جای جای ایران [تصویر:  y%20(421).gif]

هم وطن چطوووووورییی؟

عاغا امشب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اخبارو بخونین، دیگه میدونین ک خبر دست اول مشکوک بودن گزارشگر ب ابتلا ب کووید19 هست[تصویر:  y%20(512).gif]

خبر اول و با تبریک و تهنیت ب مدیران شاد شاد آغاز مینماییم ، یعنی شما بدونین این دو مدیر ب علاوه ی مدیر کل چ قدر سر بدون تعارف پیام ردو بدل کردن و من و تایید کردن اینجوری تاپیک بدون تعارف و در سکوت رها نمیکنید  117
یعنی ذره بین ب دست همه زیر نظر هستند [تصویر:  y%20(501).gif]، میرین تو ایکی ثانیه پست میزنین ک یکی بره بشینه رو صندلی و بدون تعارف جزغاله ش کنیم 65
یاقوت میره رو صندلی داغ خوبه ، حالا ک اختیاریش کردیم بده؟؟؟؟
خب دیگه اینهمه برای خبر اول کافیه [تصویر:  y%20(448).gif]

خبر دوم عجیبه ولی جالبه اما ترسناکه خب سواله  Shy
خبر دوم اینه ک از 20 مهرماه تقریبا 5 ورودی جدید داشتیم ، خب این خوبه ولی ما انتظار داشتیم در بدو ورود بیان بگن گم شدیم چیکار کنیم اما ایشون و اوشون در بدو ورود ب جمع ارواح کانونی یعنی حالت پنهانی ک در تنظیمات نهفته و پیدا کردنش حتی برای منم معضله پیوستندی . میگم خبر ندارین بگین چ میگی و از این حرف ها ..
منتظر حرکتی از جانب این ارواح هستیم Vamonde

خبر سوم چیه؟خبر سوم و با عرض تسلیت ب مدیر ارشد آقای عاشق ادامه میدیم در عرض یک هفته ایشون اعتباراتشون از جاش تکون نخورده حتی مدیر کلی ک غیابی بهشوت اعتبار اهدا میکردن هم اعتباری ندادن Gigglesmile و این بزرگوار از رقابت با مدیر کل جاماند آیا ب نظرتون ایشون از راه انقلاب مخملی وارد خواهد شد یا از راه مهرو محبت و اعتبارام کمه؟؟؟شایدم در طی حرکتی طوفانی رفتند خانه ی بخت و بسیج شدیم و کل اعتبارهای کانون و دادیم ب مدیر ارشد 2uge4p4

خبر چهارمی ک در نظر داریم اعلام کنیم ، تفال مشهور آقای مجاهد هست . دیشب ساعت 7 مراسم تفال دسته جمعی بوده خیلی هاهم نیت کردن اما ظاهرا بازم نیت ها قاطی شد و دیگه جمع ب روی خود نیاورد یکی تهش و برداشت یکی گفت تلاشش برا من و هیچکس مسئولیت این گمگشته ی اول فال و قبول نکرد . این گمگشته برای کی بود الله و اعلم..اما بسیار تفال دسته جمعی لذت بخشی بوده ، بسیار شعر زیبایی ، انشالله جمع بعدی همه میایم . + عکس

اما من دو روزی نبودم اطلاعی از دورهمی ها ندارم . فقط رفتم اختصاصی بیف استراگااااااااننننووووووفففف دورهمی سه شنبه رو ببینم  42 ک پیش غذاشون فقط من و برد اون دنیا[تصویر:  y%20(449).gif]

انصاف کجا رفتی؟؟؟؟نون پنیر تو شبانه باشه و دو اتاق اونورتر تو گروه آقایون بیف استراااااگگگگگااااااننننوووففف [تصویر:  y%20(703).gif](تلفظ کردنش پیرم کرد ) سرو کنند Esteghfar

اما تغییرات عکسی اسمی برای جلوگیری از قاطی کردن  Khansariha (56)

آقای همکار مهدی منتظر عکس دیگری از شهید مغنیه گذاشتند.

آقای اراده مدیر صورتی پیشین ، همکار سابق در آشپزخانه مورچه ی سال های گذشته رو دوباره ب خدمت گرفتند و عکسشون تغییر پیدا کرد.

اما مجله ی خبری جذاب این هفته :

یادتون هست گفتم مدیر کل هم میتونن سوتی بدن ؟؟؟؟بعدش خفیف سرزنش بشن؟؟؟؟ایشون حتی میتونن اعتبار منفی هم بگیرن.اما کی جرات کرده اعتبار منفی داده؟؟؟

این از پست تاریخی مدیر کل گرچه برای همه ی کانون ها این کادو حس خوبی داشت 

اما بعد این پست مدیر کل بزرگ گفتن مدیر کل این کادو رو از کجا آوردی آخه + عکس

و اینم تاریخی ترین اعتبار منفی Khansariha (13)

خب ترین هارو داریم ..من یکم چون کسالت دارم دیگه نتونستم کامل پیدا کنم : ) ببخشید همگی 302

چراغ خاموش ترین و روح ترین مدیران رو هم الان کشف کردم 

جناب آقای هادی مدیر بخش مصاحبه [تصویر:  y%20(764).gif]

جناب آقای رامین نقطه مدیر شاد شاد[تصویر:  y%20(669).gif]

جناب آقای فرست بوی مدیر فنی کانون ک یعنی من ی ربع منتظر موندم [تصویر:  y%20(405).gif]ایشون اومدن ی ربع موندن صفحه ی اصلی بعد آف شدن ، اطلاعاتی از ایشان در دست نیست . اسمی رسمی حتی کلمه ای ک تایپ شود  65 
در چند روز گذشته ناظم بازنشسته ی کانون هم رویت شدن عاغا مواظب باشین 

آبان ماهم ی ازدواج در راهه  Confetti

دوستان کم و کسری بود دیگه شرمندم 302

من دیگه تموم شدم ، شب خوش [تصویر:  y%20(398).gif][تصویر:  y%20(483).gif]
خبر مرگ و زندگی کانون:
دوستان طبق شواهد معلوم درگیری های مکتب نارنجی و دشمنان به حد خطرناکی رسیده است و فعلا در حد آمادگی برای جنگ و هل من مبارز طلبیدن هست.
گوشه ای از درگیری های ایجاد شده در کانون:
نقل قول:

برعکس
من دوست دارم مراسم آب هویج گیری راه بندازیم!!! [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

نفر اول باید کسی باشه که خود این بخش رو راه انداخته

#ادامه_صندلی_داغ [تصویر:  4fvfcja.gif]

نقل قول: به نظر من هم اقای مرد مجاهد از میون مردا و شما هم از طرف خانوما بیاین [تصویر:  4chsmu1.gif]
درود بر مکتب [تصویر:  19.gif]

نقل قول: پیروان مکتب رامینیسم از طریق همین تریبون اعلام حکم جهاد میکنم  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
هر کسی که پیروی از این مکتب داره بیاد به یاقوت جهت نشستن مجدد رو صندلی داغ رای بده
تا دو سه روز دیگه هر کسی که رای بیشتری اورده باشه باید بشینه روی صندلی . ما انقدر قدرت داریم که یکیار دیگه هویج سوزون راه بندازیم  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
تا به اینجا یاقوت 3 رای موافق ...
به امید اینکه سه روز دیگه خودم "صندلی داغ یاقوت2" رو باز کنم  [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

نقل قول: یعنی خدا نکنه کسی با پیروان رامینیسم برخوردی داشته باشه  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] 
جنگ و با ارسال اعتبار منفی ب رئیستون اعلام کردم  [تصویر:  khansariha%20(98).gif]  
پیروان رامینیسم اسمی از من آوردین نیاوردین هااا ،رو سه متوقف بشین ک ویکی پدیا اینبار میسوزه از کار میوفته [تصویر:  22.gif] 
یعنی هنوز انواع بادام و انواع خیار و اینکه گربه ی شرودینگر مرد نمرد میاد تو خوابم  [تصویر:  swear1.gif]

نقل قول: خب ...
اعتبار منفی 2
یعنی اعلام جنگ ...
اول اینکه منو از اعتبار منفی نترسونین من با 18 تا اعتبار منفی بیشترین اعتبار منفی کانون رو دارم [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
دوم اینکه خودتون باعث شعله ور شدن این آتیش شدین [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
شما با توهین به رنگ نارنجی در مقابل پیروان مکتب رامینیسم قرار گفتین الان هم با این اعتبار منفی دشمنی علنی خودتون رو به این مکتب نشون دادین [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
من حتی اگه اعلام آتش بس هم کنم فایده ای نداره
به زودی منتظر نارنجی ترین صندلی داغ دنیا باشید ... [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

نقل قول: پس وقتش رسیده انقلاب نارنجی راه بندازیم [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

این بار قراره خواب آب هویج و آب پرتقال ببینید

میدونستین گربه فرضی شرودینگر توی آزمایش مکانیک کوانتوم نارنجی بود؟!
میدونستین شرودینگر تو دوران جوانی رنگ موهاش نارنجی بود؟!
میدونستین شرودینگر رنگ نارنجی رو دوست داشت؟!

زنده باد شرودینگر که خوش یه پا رامینیسمیه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

نقل قول: یا صندلی داغ یاقوت یا صندلی داغ یاقوت [تصویر:  4fvfcja.gif]

تمام شاگردان مکتب مسلح شوند [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
نقل قول: یاقوت 889 ) - آخرین به‌روز‌رسانی: 1 ساعت پیش
اعتبار برای ارسال رامین. در موضوع: بدون تعارف با .... داده شده است

منفی (-2): صندلی داغ دوم راه بیوفته جنگ با سلاح سردو گرم و انواع موشک راه میندازم .هنوزم سر گربه ی شرودینگر ب خودم نیومدم :/این اعتبار منفی یادتون بمونه [تصویر:  1.gif] ی سرم ب اخبار بزنین ذکر خیرتونه .
 گزارش
پیروان مکتب رامینیسم (از جمله خودم 4fvfcja ) تنها با عذر خواهی خانم یاقوت راضی به خاتمه جنگ خواهیم شد. Cowboypistol

پاسخ یاقوت:جنگ جنگ تا پیروزی Khansariha (58)
تنها پیرو من مدیر انجمن مصاحبه اقا هادیه Khansariha (13)
منتظر حمایت بقیه دوستانم هستم .
عقب نشینی نخواهم کرد Khansariha (69)
نقل قول: دیروز برای اینکه خودم رو مجبور کنم فایل آموزشی بخونم یه بسته پسته خوردم. دیدم جواب نمیده توت خشک خوردم. دیدم جواب نمیده یه بسته تخمه آفتابگردون.  [تصویر:  17.gif] سابقه نداشت من 10 صبح تخمه بشکنم.  [تصویر:  22.gif] بعد هم رفتم سراغ شیرینی و شکلات.  با این چیزا خیر سرم نشستم 10 صفحه خوندم. [تصویر:  4chsmu1.gif] 
می گم چرا بودجه کانون کمه Vamonde
(1399 آبان 2، 19:08)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: دیروز برای اینکه خودم رو مجبور کنم فایل آموزشی بخونم یه بسته پسته خوردم. دیدم جواب نمیده توت خشک خوردم. دیدم جواب نمیده یه بسته تخمه آفتابگردون.  [تصویر:  17.gif] سابقه نداشت من 10 صبح تخمه بشکنم.  [تصویر:  22.gif] بعد هم رفتم سراغ شیرینی و شکلات.  با این چیزا خیر سرم نشستم 10 صفحه خوندم. [تصویر:  4chsmu1.gif] 

17

این لاکچری بازیا چیه؟ Swear1
آدم باید قناعت داشته باشه Khansariha (116)

یه کم از زهّاد و مؤمنین گروه طوفان یاد بگیرید  128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 آبان 2، 20:34)مهدوی نوشته است:

17

جهت اطلاع، این بریز بپاش کار حامی گروه طوفانه 4fvfcja 
می خواین یه بریز بپاش دیگه از اعضای گروه طوفان نشونتون بدم؟ Khansariha (129)
(1399 آبان 2، 20:41)mahdimontazer نوشته است:
(1399 آبان 2، 20:34)مهدوی نوشته است:

17

جهت اطلاع، این بریز بپاش کار حامی گروه طوفانه 4fvfcja 
می خواین یه بریز بپاش دیگه از اعضای گروه طوفان نشونتون بدم؟ Khansariha (129)

قُل مَن حَرَّمَ زینَةَ الله التی اَخرَجَ لِعِبادِهِ و الطَیِّبات مِن الرزق 128fs318181

قناعت خوبه ولی حسادت بده 128fs318181
حسود نمیتونه شب راحت بخوابه Smiley-face-whistle-1

آرمین نوش جونت؛ مهدی تو هم نگران نباش؛ نون و پنیر و پیاز هم مزه پسته میده!!!! Khansariha (13)
دوستان توجهتون رو به خبری که کمی قبل  به دستم رسید جلب می کنم: fly2
اولین فیلم ساخت کانون با کارگردانی اهورا و تهییه کنندگی اقای صادقین و فیلم برداری اینجانب تهییه شد 2uge4p4
نقل قول: سلام دوستان ... [تصویر:  khansariha%20(48).gif]

با اجازتون یه حرکت جدید زدم ... [تصویر:  khansariha%20(129).gif]

توضیح زیادی در موردش نمیدم ، خودتون ببینید ... [تصویر:  65.gif]

امیدوارم خوشتون بیاد ... [تصویر:  302.gif]

بازیگرا همه از گروه صراط بودن ، به علاوه بازیگر مهمان خانم دختر پاک .... [تصویر:  49-2.gif]

بفرمایید : 

لینک

اگه استقبال بشه ، بیشتر کار میکنم ...  [تصویر:  128fs318181.gif]

هر چند ک یکم سخته ... [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
(1399 آبان 3، 15:11)mahdimontazer نوشته است: دوستان توجهتون رو به خبری که کمی قبل  به دستم رسید جلب می کنم: fly2
اولین فیلم ساخت کانون با کارگردانی اهورا و تهییه کنندگی اقای صادقین و فیلم برداری اینجانب تهییه شد 2uge4p4
نقل قول: سلام دوستان ... [تصویر:  khansariha%20(48).gif]

با اجازتون یه حرکت جدید زدم ... [تصویر:  khansariha%20(129).gif]

توضیح زیادی در موردش نمیدم ، خودتون ببینید ... [تصویر:  65.gif]

امیدوارم خوشتون بیاد ... [تصویر:  302.gif]

بازیگرا همه از گروه صراط بودن ، به علاوه بازیگر مهمان خانم دختر پاک .... [تصویر:  49-2.gif]

بفرمایید : 

لینک

اگه استقبال بشه ، بیشتر کار میکنم ...  [تصویر:  128fs318181.gif]

هر چند ک یکم سخته ... [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

الآن خانم یاقوت میاد میگه فیلم بعدی دستمال نانسی باشه Khansariha (13)

خیلی خوب بود Khansariha (13)
فقط اهورا 1202591pu55lez1va

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان