عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

اخبار شماره 4 (99/8/9) (99/8/16)

سلامی نسبتا ناراحت 117  از این طرف ب اونطرف [تصویر:  y%20(725).gif]

چرا تراختور نتونست ببره آخه؟؟؟ 46

هم وطن هااو آر یوووووو؟[تصویر:  y%20(421).gif]

آیا پی بردین آی ام اسپیک انگلیش یا بیشتر اسپیک انگلیش ؟[تصویر:  yahoo%20(25).gif]

[تصویر:  y%20(671).gif]

بریم سراغ اخبار هفته گذشته ، گزیده ببینیم چ گذشته تو این هفته از ماه دوم پاییز  Khansariha (121)

[تصویر:  y%20(512).gif]

خبر اول رو با تبریک مخصوص خدمت بانوان کانونی شروع میکنم  2uge4p4
خوشگل های کانونی قهرمان دوره ی 44مسابقه گروهی شدن و نشون دادند ک ب هر چیزی بخوایم میتونیم برسیم [تصویر:  y%20(663).gif]
انشالله با همین فرمون میریم جلو ک مدال دوره 45 هم واس ماس[تصویر:  y%20(434).gif]
خبر تکمیلی در این مورد دریافت کردیم ک آقایون فشرده در حال آماده شدن برای دریافت مدال 45هستند و خیلی زیاد کری میخونند . گروه صراط از مدعیان پرسروصدای این دوره هست ک با تعداد زیاد اعضا در حال آمادگی هستند اما آیا ب مدال خواهند رسید؟؟؟آیا؟؟؟ 39

خبر دوم رو با عرض تبریک ب دوستان کنکوری ادامه میدیم ، خب پس از شوکی ک سازمان سنجش ب کنکوری ها وارد کرد تعدادی از دوستان ناراحت بودن ، طبق پیش بینی ها تا دوشنبه هفته گذشته حالشون خوب شد ولی خب اینطور نبود ک همشونم قبول نشده باشن  65 دوستان کانونی آقایان saman79 ، هومان ،علیرضا و شهریار تونستن نتایج دلخواهشون و کسب کنند و وارد دانشگاه بشن . منتظر شیرینی قبولی بودیم ، هستیم و خواهیم بود انگار[تصویر:  y%20(703).gif]
اما قبول نشدگان پر قدرت تر استارت زدن برای 1400 ، برای این عزیزان آرزوی موفقیت کنید
317

خبر سوم مربوط ب بررسی گروه هاست : گزیده ای از فعالیت هفته ی گذشته شون 53258zu2qvp1d9v

آسمان :خیلی خیلی ساکت و ساکت و معمولی و معمولی [تصویر:  khab.gif]فقط ی شب به مناسبت پیروزیشون باقالی   پلو با گردن دادن [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]اگه ژله هم روش بذارین خیلی خوش مزه میشه [تصویر:  13.gif]

باران:در گروه باران اتفاق خاصی نیافتاده فقط در طی این سه هفته مسابقه گروهی اعضای گروه باران ۴۰۰ ساعتی غیبت کردند و به اندازه سه سال برای کانون سبزی پاک کرده،خرده کرده و خشک کردند [تصویر:  17.gif] از امروز تا ۱۴۰۰ فقط آش خواهیم خورد [تصویر:  20.gif] از ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۲ هم احتمالا فقط نون و پنیر و سبزی [تصویر:  vamonde.gif]
اون هم به مرحمت گروه باران  Khansariha (49)

طوفان :گروه طوفان مشارکتش زیاده و مدیر کل رو کم مونده برا خودشون بردارن [تصویر:  shy.gif]مشارکت اعضای بیش از انتظار گروه طوفان و مشارکت‌ اونها و اعلام وضعیت اونها در گروه تعجب کانونی ها را بر انگیخته [تصویر:  17.gif]

همچنین سرپرست گروه طوفان با نام اختصاری م اقدام به متهم کردن گروه صراط مستقیم در قاپیدن همگروهیشان ا.ش کردند که انتطار می رود پاسخی محکم از جانب گروه صراط دریافت کنند. [تصویر:  khansariha%20(58).gif]

سرو: همین ی ساعت پیش ب طور زنده دورهمی داشتن و خب ب نظرم مفید بوده  65 برای دور جدید مسابقه هم شعار گذاشتن  Khansariha (56)  شعار:می‌خوای خودت رو بفروشی؟باشه بفروشولی خودت رو ارزون نفروشخودت رو به پیکسل‌ نفروش .#نه_به_پیکسل

گروه صراط:این گروه هم متاسفانه طی حملات شیطان رجیم و نیروهایش وضعیت ایده عالی را در مسابقه گروهی تجربه نکردنداما باکی نیست که در آینده پوزه شیطان و رفقایش را به خاک خواهند مالید. [تصویر:  swear1.gif]گروه صراط با ۹  شرکت کننده در مسابقه گروهی بیشترین تعداد اعضا را در مسابقه گروهی داشتند.لازم به ذکر است که یکی از اعضای قدرتمند گروه صراط پس از ماه ها برگشتند [تصویر:  6.gif]

خبر چهارم چیه؟خبر چهارم رو اختصاص دادیم ب بدون تعارف شادن بانو ، سوالاتی ک مطرح میشه و جواب های ایشون نکاتی دارند ک خوندنشون میتونه جالب انگیز باشه 53258zu2qvp1d9v ای کسانی ک ب این تاپیک سر نمیزنید منتظر انتقام سخت ما باشید و نقطه Cowboypistol

خبر پنجم  تعجب خودمم برانگیخت ، 21نفر تو کانون ثبت نام کردن و ما ی نفرشونم ندیدیم Confetti نکنه خوشامدهامون ضعیف بوده؟؟؟ی سر ب این تاپیک بزنین خب Thankyou

اما تغییرات عکسی اسمی برای جلوگیری از قاطی کردن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
خانم دختر پاک عکسشون رو تغییر دادند باز،عکس لبخند گذاشتن 128fs318181 
آقای mahdimontazerا تصویر دیگه ای از شهید مغنیه گذاشتن 
آقا مجید عکسی از حال و هوای پاییزی رو تو پروفایلشون گذاشتن
آقای مهندس aireza98 ی عکس مهندسی گذاشتن 
خانم آهو هم عکسشون و تغییر دادند
تغییر اسمی هم  Khansariha (56) 
شارمین کیه  wacko2 آرمین 1ک داشتیم گفتم از ورودشون قاطی میکنیم تغییر اسمی دادن شدن شارمین  Khobam
خانم aurora هم ک همون آهو شدن 53
چ زیاد شد تغییرات Khansariha (134) 

اما مجله خبری این هفته :

سلامتی شما [تصویر:  y%20(681).gif]

هرهفته ک نمیشه براتون مجله خبری آورد اما خب ، ب افتخار بازگشت غرور آفرین مدیر نارنجی آقا رامین مجله این هفته ب ایشون تعلق داره .
همه فکر میکردین از بدو ورود ب کانون نارنجی هستن آیا؟؟؟؟+عکس 
عکس پروفایلشونم زیباست 65
حرف از خاطرات ایشون شه بود،اینم یکی دیگه از خاطرات ایشون ،قطعا آقای رامین نقطه یکی از بهترین ها برای تعریف کردن خاطره هستن .+ پست

پ ن: ی کاربر جدیدی اومده اسمش allooche هست ،بادیدن اسمشون دقیقا این تصویر تو ذهنم میاد.

پ ن 2 :تعدادی از دوستانم حضورشون کم شده ، مثلا زینبی، آقای آبی ،آقای چکاوک ،آقای ارادتمند شهدا  53258zu2qvp1d9vبراشون آرزوی سلامتی داریم.

با تشکر از آقای مهدی منتظر برای کمک و همراهی 302

شبتان خوش خوشان[تصویر:  y%20(398).gif]
نقل قول: همه فکر میکردین از بدو ورود ب کانون نارنجی هستن آیا؟؟؟؟+عکس 

پروفایلشون منکراتیه که 22

آقا رامین دو دقیقه تشریف بیارید ون مشکی با هم صحبت کنیم Khansariha (51)
(1399 آبان 16، 23:14)karma نوشته است:
نقل قول: همه فکر میکردین از بدو ورود ب کانون نارنجی هستن آیا؟؟؟؟+عکس 

پروفایلشون منکراتیه که 22

آقا رامین دو دقیقه تشریف بیارید ون مشکی با هم صحبت کنیم Khansariha (51)

عه اینو از کجا آوردین؟
کاملا تکذیب میکنم 65
اصلا این عکس یادم نیست .. واقعا پروفایل من این بوده؟ 106
چقدر تغییر کردم تو این سالها ..
اون دوران با حاج خانوم میرفتم لب دریا الان با دخترم 65
اون موقع اصلا خیلی شور و هیجان داشتم تو اون مقطع مدیر مسابقات ترک بودم انقدر دیدن به درد مسابقات نمیخورم گفتن بیا مدیر شاد شاد شو مسابقات رو بده دست کسی دیگه 65

تو این چند روز که اومدم کانون چهار ؛ پنج تا از پست های قدیمی من رو بچه ها به اشتراک گذاشته بودن وقتی خوندمشون کلی خاطره ها زنده شد . حس خوبی بود .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: عه اینو از کجا آوردین؟
کاملا تکذیب میکنم [تصویر:  65.gif]
اصلا این عکس یادم نیست .. واقعا پروفایل من این بوده؟ [تصویر:  106.gif]
اون دوران با حاج خانوم میرفتم لب دریا الان با دخترم [تصویر:  65.gif]
اون موقع اصلا خیلی شور و هیجان داشتم تو اون مقطع مدیر مسابقات ترک بودم انقدر دیدن به درد مسابقات نمیخورم گفتن بیا مدیر شاد شاد شو مسابقات رو بده دست کسی دیگه [تصویر:  65.gif]

تو این چند روز که اومدم کانون چهار ؛ پنج تا از پست های قدیمی من رو بچه ها به اشتراک گذاشته بودن وقتی خوندمشون کلی خاطره ها زنده شد . حس خوبی بود .

نقل قول: یواش یواش اینم گذشت ... دیگه  کامل تو مدرسه به رشد و بلوغ فکری رسیده بودیم ؛ کم کم داشتیم به سن بلوغ نزدیک میشدیم زشت بود تو کوچه و خیابون بازی کنیم . گفتیم این بازی دیگه خوب نیست ؛ باید نوع بازی رو عوض کنیم
رفتیم سراغ یه بازی فکری و مهیج دیگه ...
چه بازی ؟؟؟؟؟؟
دختر بازی [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  [تصویر:  65.gif]
میگم مدیر مکتب رو عوض کنیم؟ Esteghfar Esteghfar 
آقا بدینشون دست بچه های کمیته از شنبه یه حاج رامین تحویل بگیریم Smiley-face-biggrin
(1399 آبان 17، 0:01)mahdimontazer نوشته است:
اون موقع اصلا خیلی شور و هیجان داشتم تو اون مقطع مدیر مسابقات ترک بودم انقدر دیدن به درد مسابقات نمیخورم گفتن بیا مدیر شاد شاد شو مسابقات رو بده دست کسی دیگه [تصویر:  65.gif]

نقل قول: یواش یواش اینم گذشت ... دیگه  کامل تو مدرسه به رشد و بلوغ فکری رسیده بودیم ؛ کم کم داشتیم به سن بلوغ نزدیک میشدیم زشت بود تو کوچه و خیابون بازی کنیم . گفتیم این بازی دیگه خوب نیست ؛ باید نوع بازی رو عوض کنیم
چه بازی ؟؟؟؟؟؟
آقا بدینشون دست بچه های کمیته از شنبه یه حاج رامین تحویل بگیریم Smiley-face-biggrin

آقااااا 4
قبول نیست رفتین کل پست های قدیمی منو شخم زدین 4 تا سوژه پیدا کردین 4
اول اینکه اینا برای دوران جاهلیته
دوم اینکه این الان تقطیع شده است . این پستی که اوردی یه قبلی داره یه بعدی داره
تهش نتیجه گیری داره .
همینجوری یهویی نرفتیم برسیم به دختربازی که 65
کل نکات مثبت پست رو حذف کردی Khansariha (56)

اینو فکر کنم من چندین سال پیش تو شبانه روزی نوشته بودم چجوری پیدا کردی اینو؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1399 آبان 17، 0:01)mahdimontazer نوشته است:

چه بازی ؟؟؟؟؟؟
Khansariha (13) 
خبراتون خیلی خوبه
خواستم تشکر کنم
واقعا همه اشون عالی هستن 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: [تصویر:  ui8k_(png_image,_1349%C2%A0%C3%97%C2%A02995_pixels).png]
گذشته کانون 53258zu2qvp1d9v
این پسر پاک هم که مشاهده می کنین فامیل خانم دختر پاک نیستند 4fvfcja
دستتون هم اصلا سمت دادن اعتبار مثبت نره ها Swear1
رفتم از ۱۰ سال پیش براشون عکس پیدا کردم آوردم 1276746pa51mbeg8j
مدیر سبز اونجا چه نقشی داره؟
مدیر صورتی چه نقشی داره؟
مدیر قهوه ای چه نقشی داره؟
اون مدیر قرمز چه نقشی داره؟
Nevisandeh
یکی اینا رو برا من توضیح بده لطفا
دوستان طی یک خبر دیر هنگام فوری اعلام می گردد که آقا آرمین دیگه حامی گروه های سرو و طوفان نخواهند بود 4chsmu1
اگر چیزی که به دست ما رسیده غلطه لطفا یکی از دوستان با اعتبارمثبت به ما اطلاع بدهد.باتشکر 4chsmu1
بنده به عنوان یکی از سرپرست های تیم طوفان این خبر جعلی رو تکذیب میکنم چرا که این گونه اخبار صرفاً جنبه اخاذی داشته و دست های پشت پرده رو باید با اعتبارات اناری قطع کرد Khansariha (51)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 آبان 18، 13:02)مهدوی نوشته است: بنده به عنوان یکی از سرپرست های تیم طوفان این خبر جعلی رو تکذیب میکنم چرا که این گونه اخبار صرفاً جنبه اخاذی داشته و دست های پشت پرده رو باید با اعتبارات اناری قطع کرد Khansariha (51)
نقل قول: ضمنا هیچ کس موضوعی برای گفتگوی هفتگی پیشنهاد نداد.
چرا من رو این قدر اذیت می‌کنید؟  [تصویر:  swear1.gif]  می‌خوام از حامی بودنم انصراف بدم براتون حامی جدید بیارن.  [تصویر:  hanghead.gif]

زندگی آزاد داداش عزیز خودت موضوع این هفته رو مطرح کن.  [تصویر:  5.gif]
فعلا نوبت گروه سرو هست.
نوبت گروه طوفان هم میرسه Khansariha (89)
Khansariha (13)

اشکال نداره؛ از وقتی من وارد گروه طوفان شدم، آرمین هم داره به راه راست هدایت میشه Gigglesmile
حامی باید اینجوری باشه
با آرامش و مطأنینه که مشکلی رو نمیشه حل کرد 16

کلاً از این نظر مشکلی نیست؛ چرا که اگه خدایی نکرده، زبون مهدی لال، چشم مهدی کور و گوش مهدی کر!!! 4fvfcja  احیاناً احیاناً آرمین بره طبیعتاً من به عنوان جانشین ایشون مدیر کل میشم Khansariha (129)

نگران نباشید دوران من، دوران رونق اعتباری خواهد بود 128fs318181 
سلااام بر اعتبارات 49-2
سلام بر آزادی 49-2

Khansariha (13)
نقل قول: کلاً از این نظر مشکلی نیست؛ چرا که اگه خدایی نکرده، زبون مهدی لال، چشم مهدی کور و گوش مهدی کر!!! [تصویر:  4fvfcja.gif]  احیاناً احیاناً آرمین بره طبیعتاً من به عنوان جانشین ایشون مدیر کل میشم [تصویر:  khansariha%20(129).gif]

نگران نباشید دوران من، دوران رونق اعتباری خواهد بود [تصویر:  128fs318181.gif] 
سلااام بر اعتبارات [تصویر:  49-2.gif]
سلام بر آزادی [تصویر:  49-2.gif]
1202591pu55lez1va
از شما بهترونش ۴ساله  داره تلاش می کنه مدیرکل بشه نمی تونه 65
یک دفعه دیدی اقا عاشق اومد حساب کاربریت رو بن کرد 65
مثل اقا قاصدک که رقیب ایشون در مدیر کلی بودند ولی از این مسابقه کنار رفتند 65
خداحافظ مهدوی khodahafez
(1399 آبان 18، 14:38)mahdimontazer نوشته است: 1202591pu55lez1va
از شما بهترونش ۴ساله  داره تلاش می کنه مدیرکل بشه نمی تونه 65
یک دفعه دیدی اقا عاشق اومد حساب کاربریت رو بن کرد 65
مثل اقا قاصدک که رقیب ایشون در مدیر کلی بودند ولی از این مسابقه کنار رفتند 65
خداحافظ مهدوی khodahafez

من میگم گروه صراط مافیایی عمل میکنه ولی کو گوش شنوا Swear1

هنوز پیگیر مراسم عضو قاپیتون هستم عزیز Gigglesmile
فکر کردی علیرضا رو بردین ولتون میکنم؟ 19

اون تبر من کوووو؟ Khansariha (13)
دیگه چ خبر؟
خبر جدید اینکه مکتب رامینیسم در اینده ای نزدیک از هم میپاشد Smiley-face-cool-2 

خبر جدید اینکه صندلی داغ یاقوت دیگر باز نخواهد شد 16 

خبر جدید اینکه برین پروفایل آقا رامین زدن غیبت   Smiley-face-whistle-1 ب نظرتان هدف بزرگ این مدیر چیست  ک نمیخوان بیان؟ آیا دارن میرن دو نقطه شن برگردن؟آیا حاج خانم موجود در عکس سال های پیش را پیدا کرده اند؟ آیا ؟؟؟؟ Khansariha (56) 
منتظر حدسیات شما عزیزان هستیم Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان