امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

آخه چه وضعشه نیومده پنهان می زنین؟ God
هنوز نیومده می زنن آخرین بازدید پنهان Vamonde
شاید یکی مثل من فضولیش گل کرد Hanghead
همچنان کانون ترک در سکوت به سر می برد 809197ps94ijjhwg
(1399 آبان 19، 13:03)mahdimontazer نوشته است: آخه چه وضعشه نیومده پنهان می زنین؟ God
هنوز نیومده می زنن آخرین بازدید پنهان Vamonde
شاید یکی مثل من فضولیش گل کرد Hanghead
همچنان کانون ترک در سکوت به سر می برد 809197ps94ijjhwg

می خواین یه خبر داغ بدم کانون بترکه؟؟؟

آتریسا جان دست به کار شو
نقل قول: می خواین یه خبر داغ بدم کانون بترکه؟؟؟

آتریسا جان دست به کار شو

[تصویر:  y%20(490).gif]
بفرمایین منتظریم 128fs318181 128fs318181
خبر دارم چ خبری 36

.
.
.
.

.
.
یعنی چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟
لابد ازدواجه
حدس من خانم عطر رهاییه
(1399 آبان 19، 19:26)مرد مجاهد نوشته است: لابد ازدواجه
حدس من خانم عطر رهاییه

Hanghead
آقای مجاهد اسم بعدی لطفا 53 Khansariha (56)
خانم لئا
شایدم روزبه

دیگه اگر تو این لیست نبود، من حدس رو ادامه نمیدم : )
آقا رامین؟ 317
خانم کویین؟ 45
آقا  Gig
آقا یا خانم؟
(1399 آبان 19، 19:30)مرد مجاهد نوشته است: خانم لئا
شایدم روزبه

چ خبره از الان آقا روزبه  Khansariha (13)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خبر جدید 2uge4p4 Confetti
آههههها
هادی

به به .. مبارکه حاج هادی جان
(1399 آبان 19، 19:32)مرد مجاهد نوشته است: آههههها
هادی

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
هادی کجاست  Khansariha (13)

خانم لئا جواب درسته 4chsmu1
نقل قول: آههههها
هادی

42 42 42 42 

4chsmu1
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 بازگشت هفته:
دوستان بازگشت کم سروصدا و باشکوه خانم  be yade hagh
تبریک عرض می نماییم. balloons
ایشون از سال۸۹ عضو کانون بودند و به گفته خودشون از فسیل های قدیمی کانون می باشند 17
به امید روزی که همه قدیمیای کانون یکی یکی به کانون برگردند 53258zu2qvp1d9v
اخبار شماره5  (99/8/16)(99/8/23)

سلام ب دوستانی ک میخونن و سپاس میزنن ، با بقیه قهریم 23

هم وطن هاا كيف حالُكٌ ؟؟؟[تصویر:  y%20(421).gif]

[تصویر:  y%20(671).gif]

بریم سراغ اخبار هفته گذشته ، گزیده ببینیم چ گذشته تو آخرین هفته از ماه دوم پاییز  Khansariha (121)

این شماره از اخبار پست شده برای آگاهی شما ،خود شناسی شما ،دگر شناسی شما،دگرگونی شما و غیره هاا

[تصویر:  y%20(512).gif]

خبر اول رو باعرض تبریک ب خانم لئا ، شما ، خودم ، ایشون ، اوشون ، مهمان هایی ک سر میزنن آغاز میکنم. 
پارسال طی صحبت هایی ی لیستی تعیین کردیم طبق چیزی ک خاطرم هست تقریبا صف ن از اول شروع شده ن از آخر، افراد از وسط لیست دارن کم میشن .اون از آقای قاصدک اینم خانم لئا ، پس ای کسانی ک اسم شما در اول و آخر لیست نیست کم کم خودتون و آماده کنید 

خبر دوم پیامیست از سوی در و دیوارهای اورژانس ب شما  65  درو دیوار اورژانس تشکر میکنه از تمام کسانی ک تو هفته ی گذشته تو زمان های سختی ک داشتن ب اورژانس مراجعه کردند و نشون دادند ک میشه بدون بهانه پاک موند . در و دیوار اورژانس تشکر ویژه میکنه از تمام کسانی ک دوستانمون رو تو سختی هاشون همراهی کردند و نذاشتند تا ب سمت شکست برن .در و دیوار اورژانس گفتند ایول ب شما

خبر سوم مربوط ب بررسی گروه هاست : گزیده ای از فعالیت هفته ی گذشته شون 53258zu2qvp1d9v

آسمان : بعد از سکوت در هفته های گذشته ، یک عدد تازه عروس دادند بیرون و هم اکنون بر خلاف گذشته در شور و هیجان برای عروسی کرونایی هستند و با این جمله معروف چی بپوشم هم اکنون را سر می کنند Khansariha (40)

باران: گروه باران ب دنبال اعضای گم شده میگردن تا خبر بدن ک قراره دورهمی داشته باشن و غیبت کنن [تصویر:  vamonde.gif]

طوفان : عاغاااااااااا عاغاااااااااااااااااا ما مامور و معذوریم ، گروه طوفان طوفانی کرده باز . این فعالیت هایی ک نوشتن و باید خوند . سردرنیاوردیم جریان چیست اما ایول ب گروه طوفان . خیلی لاکچری دارن میرن جلو 53258zu2qvp1d9v

سرو: همین چند دقیقه پیش دورهمی شون تموم شد ، خبر خاصی نبود  65

گروه صراط: حامی پولدار قراره صد تومن بین بچه ها قرعه کشی کنه و به عنوان وام بده(دروغ دروغ شایعه)   106  هیچ اطلاعی از این گروه در دست نیست ،اما سعی در خبر داشتن از گروهشون داریم ببینیم برنامه ی این گروه ک تعداد اعضاشون هم خیلی زیاده  53258zu2qvp1d9v

خبر چهارم چیه؟خبر چهارم اینکه مدیر بزرگ شاد شاد آقا رامین رفتن غیبت ، دوستان رامینیسمی از شما دعوت ب عمل می آید تا ب مکتب دیگری بپیوندید چون دیگه مکتب رامینیسم را در خواب خواهید دید اونم شاید 4chsmu1

خبر پنجم خبری نیست دیگه ، کرونا زیاد شده ، اعضای محترم کانونی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در جای جای کانون سیر میکنند و این اصلا درست نیست . دنبال بودجه ایم بریم ماسک و اسپری ضدعفونی کننده بخریم ک خب خدارو شکر مدیر کل انقدر ب طوفان رسیدن دیگه پولم نداریم  Hanghead

اما تغییرات عکسی اسمی برای جلوگیری از قاطی کردن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

تغییر خاصی نداشتیم ، همه جا امن و امانه  Gigglesmile

طی تصاویر ماهواره ای ، درنواحی شمالی کانون تا هفته آینده هوا آفتابی و مطلوب برای مسافرت چند دقیقه ای شماست.لذا از هم کانونی ها خواهشمندیم با رعایت پروتکل های بهداشتی در این نواحی ب فعالیت بپردازند.شما میتوانید در این ایام در این نواحی ب مناجات با خدا بپردازید،نوحه گوش کنید یا ی ذره پایین تر در نواحی غربی برین نماز شب بخونید و دلتون آروم بشه ب صورت روزانه قرآن بخونید ،میتونید نیت کنید و ب عشق خود خدا نماز بخونید و رابطتون اگر شکرآبه آشتی کنید و دیگه ازش جدا نشین [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

در نواحی جنوبی ب دلیل نامساعد بودن هوا و تردد زیاد کانونی ها ک بدون رعایت پروتکل های بهداشتی بوده قرنطینه ی یک هفته ای داریم،در حال پاکسازی این نواحی از ویروس کووید 19 هستیم لذا از دوستان خواهشمندیم در صورت واجب بودن ب این نواحی سفر کنید  [تصویر:  4chsmu1.gif]

تنها منطقه ی خوش آب و هوابرای سفر طولانی مدت ، مناطق پرارتفاع شرقی هست . در شمال شرقی کانون هوا برای فعالیت بسیار مطلوب هست ،در شرق کانون بدون تعارف میشه گفت چادر زد و ب مدت طولانی از از مناظر لذت برد.در جنوب شرقی هوا آنچنان لذت بخش هست و حال و هوای نوستالزی طور داریم ک همونجا بمونین اصلا
4chsmu1

اما مجله خبری این هفته :

سلامتی شما [تصویر:  y%20(681).gif]

عکس اول مربوط میشه ب رونمایی از اسم یکی از کانونی ها ، اما مسئله ای ک هست اینه :نام کاربری ی چیزه ، اسم زیر نام کاربری ی چیز ، بعد اسم اصلی هم ی چیز دیگه  wacko2 + عکس

آقا رسول انشالله ک هم خودتون هم خانواده سلامت باشین 53

عکس دوم مربوط میشه ب مظلومیت خانم مهرخدا ک من و بدبخت کردن با اعتبار ها + عکس

عکس سوم مربوط میشه ب شیطنت آقای مهدی منتظر ک ایشون ن تنها استعداد بی نظیری توی اعتبار الکی گرفتن دارن بلکه خیلی عالی هم از اعضای جدید دعوت میکنن تا برن گروه صراط+ عکس

عکس سوم مربوط میشه ب جریان صدای آقا رامین ک تهش ب این نتیجه رسیدیم ، صدای ایشون نازک نبوده بلکه نازک ب نظر رسیده + عکس

عکس چهارم مربوط میشه ب پیام مهم مدیر نارنجی + عکس

تا خبری دیگر شبتون خوش 302
(1399 آبان 23، 23:07)یاقوت نوشته است:
عکس سوم مربوط میشه ب شیطنت آقای مهدی منتظر ک ایشون ن تنها استعداد بی نظیری توی اعتبار الکی گرفتن دارن بلکه خیلی عالی هم از اعضای جدید دعوت میکنن تا برن گروه صراط+ عکس

مهدییییی؟ 14
تبر من کووووو؟ Kill

از علیرضای ساکت و آروم رسیدی به تازه نفس ها؟ها؟ Khansariha (51) 

میخوایی الآن رنده ات کنم؟  Swear1
یا شاید خونی کردن اعتباراتت بهتر باشه؟ 22

اینجوری نمیشه
من باید یه کار گروه طوفانی تشکیل بدم مهدی رو هر جا پیدا کردن از طرف من باهاش تسویه حساب کنن تا من بیام Swear1

منتظر حساب کتاب من باش
همین روزا باهات جلسه بازجویی میذارم asabani
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان