عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

(1399 دي 7، 6:59)مهدوی نوشته است: میگم نظرتون چیه من یه تاپیک حدسیجات بزنم؟! 39

خبرهای ناقص خیلی ذهنمو مشغول میکنن باید یه کارگروه از افرادی که توی این مورد شبیه من هستن تشکیل بدم Gigglesmile
ما هم باید پی ببریم داره چه اتفاقی میفته وگرنه از فضولی میمیریم   Khansariha (49)

4
شما زیاد ب مغزتون فشار نیارین چون نمیتونین حدس بزنین Khansariha (69) ، فقط دقت کنید ما شایعه پخش میکنیم و انقدر این شایعه ها تو ذهن میمونن قانون جذب وارد عمل میشه و تبدیل ب واقعیت میشه بعدشم ی عروسی میوفتیم 317
شدم جز برترین سپاس شده ها  4chsmu1
ولی نمیدونم جای چه کسی اومدم 106 4chsmu1
اسمم به یادگار موند 53258zu2qvp1d9v
هول شدم Khansariha (49)
من حواسم به برترین اعتبار گیرنده ها بود  Khansariha (49)
اصلا سپاس یادم نبود  4chsmu1
سپاسم خوبه 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اقا یه تاپیک تو مدیریت بزنید تایید اسم کاربران Khansariha (13)
یا حداقل تو ثبت نام یه پست بزنید تا کاربرا اسم خوبی انتخاب کنن Unsure
عین این والدینی که برا بچشون اسم های عجق وجق انتخاب می کنن  45
آخه هستم ولی نیستم! 17 17 17
پارادوکسش قابل هضم نیست 106

بازگشت یکی از قدیمی های کانون ترک رو تبریک می گیم 36
خبر فوری هفته:
طی خبری که هم اکنون به ما رسید:
ناظم بازنشسته کانون که کانونی ها از بیم ایشان
روز و شب نداشتندی ۸ روز پیش آنلاین گشتند:

[تصویر:  y%20(512).gif]
[تصویر:  j216667_.jpg]
برای ایشان آرزوی سلامتی و برای کانونی ها خواستار احتیاط هستیم  Unsure
(1399 دي 20، 19:18)mahdimontazer نوشته است:
خبر فوری هفته:

[تصویر:  khansariha%20(13).gif]

داداش داری اشتباه میزنی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

وضعیتشون پنهانه
اون آقا صدف(یا همون مهران(به قولی دیگر رسول [تصویر:  p.gif] )) هستند که 8 روز پیش آن شدن [تصویر:  4chsmu1.gif]
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 دي 20، 19:43)مهدوی نوشته است:
(1399 دي 20، 19:18)mahdimontazer نوشته است:
خبر فوری هفته:

[تصویر:  khansariha%20(13).gif]

داداش داری اشتباه میزنی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

وضعیتشون پنهانه
اون آقا صدف(یا همون مهران(به قولی دیگر رسول [تصویر:  p.gif] )) هستند که 8 روز پیش آن شدن [تصویر:  4chsmu1.gif]
آقا یکی آهنگ سوسماز پلی کنه Khansariha (49) 
مستر گرافا آخرین بازدیدشون بعد از آقا رسول هست یعنی بعد از ۱۲ دی.
نفر قبل تر از مستر گرافا هم بازدیدشون ۱۳ دی بوده.
و مستر گرافا بین این دو بازه زمانی بازدید داشتن. 65
سوتی نگیر بهر کسی
اول خودت دوم کسی
از منتظر سوتی بگیری
سوتی از خودت بگیرند Smiley-face-whistle-1
سلام  303
یعنی این همه مدت هیچ خبری نیست ؟
حداقل 4 تا شایعه پخش کنید  شاد شیم  4chsmu1
(1399 بهمن 18، 22:54)Molana نوشته است: به قول داداش مهدوی ، آیم انتظارینگ .    Vamonde
خب انگار خودم باید دست به کار بشم ، 
بنا به  خبری که هم اکنون به دستم رسید ، قراره که تاپیکی تحت عنوان مولانا گات تلنت ایجاد بشه و اینجانب سرپرستی مولانا گات تلنت رو بر عهده بگیرم ، و اونجا استعداد های ناب کانونی ها رو کشف کنم 
من هنوز دارم فکر میکنم ک بپذیرم یا نه  Smiley-face-whistle-1
خواهش میکنم راهنماییم کنید

واو 17
عجب خبری  317
من این مدلیم Khansariha (134)
 بیشتر شبیه شایعه است تا خبر4chsmu1 65 Gigglesmile
ولی کار جالبیه 53258zu2qvp1d9v 49-2 Khansariha (69)

65
منم  یه خبر دارم
Hanghead 
شخص شخیصم به مقام سوم، برترین اعتبار گیرندگان رسیدم Confetti
در نظر داشته باشید که مقام اول متعلق به مدیر کل و مقام دوم متعلق به مدیر ارشد است 53258zu2qvp1d9v
کم چیزی نیست مقام سوم شدن Khansariha (69) 2uge4p4
اونم وقتی یه کاربر فعال ساده باشی 4chsmu1
در نهایت هم میخوام بگم، من مقام اول را میخوام 49-2
انشالله وقتی رسیدم بهش Khansariha (69)
 تقاضا میدم اعتبارام صفر بشه تا دوباره انرژی داشته باشم فعالیت کنم 4chsmu1
این بود خبر من Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: سلام  [تصویر:  303.gif]

یعنی این همه مدت هیچ خبری نیست ؟
سلام 303
خبر هست وقت خبرگزاری نیست  Hanghead
سلام خبر زیاده ولی حوصلش نیست
خبرهای یهویی ب چشمم خورد : Khansariha (89)

یهویی ب چشمم خورد :alishmas کانون ثبت نام کرده ، باید از این فرد پرسید ک تتلو کجاست ؟اما در دید بعدی مشاهده نمودیم ، اسم هایی از قبیل شاه ، خش لش ، هستم ولی نیستم (تکلیفش با خودش معلوم نیست) ، پدرو (اجنبی هست ظاهرا ) ثبت نام کردند اما نکته ی مهم چیه؟ 65   بله ،خوشبختانه اسمی از خانواده ی آرمین و آرمان و شارمین و شارمان وارد کانون نشدند و ما با اسم های قبلی همین فرمون میریم جلو انشالله ک قاطی نکنیم ‌. Khansariha (69)

یهویی ب چشمم خورد : عکس های پروفایل تعدادی از دوستان نیست ، چرا؟ 65 آیا این دوستان از نبود عکس رنج میبرند یا کلاس میگذارند و عکس پورفایل نمیگذارند ؟در صورتی که مورد اول صحت دارد اطلاع بدین عکس ارسال کنیم براتون  4  در صورت صحت مورد دوم هم اطلاع بدین تشویقتون کنیم ب خاطر این باکلاسی  317 

یهویی ب چشم خورد: تعدادی از دوستان پیام های پروفایل خودرا بسته و درب پروفایل را قفل و زنجیر کرده اند ک مبادا پیام ارسال کنیم ، عاغا با کلاس میترسی کرونا بگیری؟؟؟آیا رعایت پروتکل های بهداشتی میکنید؟آیا قهرین؟آیا چی 4fvfcja 

یهویی ب چشمم خورد :تعدادی از دوستان سریالی شده و از ترک های کوتاه مدت خسته شده اند ،خطاب ب این دوستان باید گفت بروووو بروووو الکی ادا حال بدارو درنیار جون دل  Khansariha (129)
تو میتونی ترک کنی پس چی؟؟شروع پرقدرت Khansariha (69) 

یهویی ب چشمم خورد : دوستانی اسم عوض کردن و مثلا یکی پیام داده قربون صدقه من رفته رفتم هرچقدر تحقیق کردم ب نتیجه نرسبدم ک کیه ، اینطور پیش بره باید ی سرپرست استخدام کنیم تغییرات اسمی تصویری و ثبت کنه 4chsmu1 

در همین دوسه ساعت اینا ب چشمم خورد .دیگه بیشتر از این از عهده ی ما خارج است . 4chsmu1 

اما در انتها یکی از بهترین اطلاعات عمومی تاپیک چ خبر و میخوام بدم : شما آیا میدونستین شتر سه پلک داره؟سه مژه یعنی! منم نمیدونستم .
اقای مهدوی حین کشیدن سرمه ب این مهم دست یافتند  Khansariha (56)
تا خبرهای بعدی در زمان های بسی دور فعلا ها
303
دیگه چه خبر؟!
با شما هستیم از استودیو دیگه چه خبر؟!

بللههه!
ارتباط میگیریم با خبرنگار ما آقای حسینی بای.
آقای حسینی بای، در مدت اخیر چه اتفاقاتی در کانون رخ داد؟
(3 ثانیه سکوت به خاطر فاصله جغرافیایی!!! 42 )
بله
بله
بسم الله الرحمن الرحیم

همونطور که میدونید چند وقتیه که با رفتن مدیر انجمن شاد شاد، کانون در حال گذراندن دوره ای پر از سکوت است! و جاشون بسی خالی بود(به سبک یکی از کانونی ها 65 )
اما
طی یه حرکت غافلگیرانه، یه لحظه در پروفایل آقای مهدوی ظاهر شده و با جدال سر اینکه: آیا واقعاً شتر سه پلک دارد یا خیر؟ تعجب همگان را برانگیختند

نقل قول:
پلک های شترو شمردین؟ [تصویر:  22.gif]

البته این مسئله ماجرایی دارد و می‌توانید با رجوع به اعتبارات ایشان از قضیه با خبر شوید 65 

در این بین اما، با فاصله دو روز بعد از آنلاین شدن مدیر نارنجی، یکی دیگر از اعضا ظهور کرد که الحق و الإنصاف خیلی دلمون براش تنگ شده بود
ایشون عاشق جیسون هستن!
که بنده نیز از طریق ایشون با جیسون آشنا شده و اون لحظه بود که عشق در نگاه اول رو تجربه کردم! 65 

جیسون:

نقل قول:
[تصویر:  1035666_387.jpg]

البته فقط این نبود و در اثنای محاورات دوستانه با آقای کارما، روش های قتل جدیدی پا به عرصه وجود نهاد Smiley-face-whistle-1 

نقل قول:
اره؟!
این سوسول بازیا چیه؟ [تصویر:  22.gif]
باید اول با قلاب از دماغش آویزونش کنی، بعد برس سیمی چرخان رو بزنی به دریل و چشاشو باهاش ریش ریش کنی [تصویر:  128fs318181.gif]

بعد از اون پوستش رو از تنش جدا کنی و بعد بندازیش تو دیگ تا بخار پز شه
اگه زنده موند بعدش نوبت چرخ گوشت میاد [تصویر:  confetti.gif]

به هر حال کارما جان خوش برگشتی☆♡☆
هرچند که آمدنت کوتاه بود
حس میکنم به سبک خواب تک تک اعضای فامیل بعد از فوت یه نفر اومدی بگی من جام خوبه نگران نباشید 4fvfcja

و اما
بریم‌سراغ اخبار گروه ها...

گروه باران:

در این دو هفته یه گردهمایی دوستانه در این گروه تشکیل شد که طبق معمول با مراسم سبزی پاک کردن شروع و با صرف میوة المجالس!!!(غیبت) خاتمه یافت 4 

اما متوجه چیزی شدیم که سابقاً نمیدونستیم هست و اون اینکه، چنانچه احد الناسی سهواً یا عمداً بخواهد کسی از اعضای این گروه را ناراحت کند، سرنوشتش به قرار زیر خواهد بود:

اول: از خانم استاد نمره صفر گرفته و در کانون مشروط میشود
دوم: روانشناسان گروه دنده معکوس زده و به جای معالجه، این بار با ابزار روانشناسی فرد را تا سرحدات جنون میرسانند 17 
سوم: رزمی کاران گروه وی را تبدیل به کیسه بوکس کرده و از خجالتش درمی‌آیند Khansariha (98) 
و چهارم: اگه بازم زنده موند به حامی گروه تحویلش میدن 117 

#الفاتحه(به سبک گروه باران)

گروه استوا:

این گروه به شدت فعال بوده و علی رغم اینکه فقط یک ماه از افتتاحش میگذرد اما 58 صفحه جلو رفته است 0_o
برنامه گروهی مشخص کردند و علاوه بر برخی اعضا، حامی و سرپرست ها نیز مشارکت کردند 
اتفاقاً یکی از سرپرست های این گروه مقالاتی در باب اصلاح سبک زندگی پست میکنند که صرف خواندن آن ها نشان خواهد داد آیا شما تنبل هستید یا خیر؟!
چون مثلاً یه نفر هست به مدت سه روز، روزی سه مرتبه و هر مرتبه نهایتاً دو خط ازش خوند و معلوم شد که این مقاله رو باید به نامش زد کلاً! 0_o

گروه سرو:

این گروه همچنان به سان سرو شیراز، سلانه سلانه و خرامان در حال جلو رفتن است 37 
البته یکی دو روزی ست که در این گروه بحث گروهی و هفتگی تحت عنوان #اراده توسط آقای پشتکار که اخیراً مطب ایشان توسط یکی از مدیران بنفش پلمب شده، شروع شد 65 
اما آیا قرار است مطب ایشان بازگشایی شود؟

نقل قول:
سلام بر مهدوی گل گلاب
خوبی عزیز؟
چه خبر؟چه کار می کنی؟
آقاااااا نمی خوای مطب منو باز کنین؟
از نون خوردن افتادم [تصویر:  swear1.gif]

که خب اینجوری شد:
نقل قول:
سلام جوووون دل [تصویر:  65.gif]
برقراری عزیز؟ [تصویر:  65.gif]
عه مطب شما بود؟
من که واگذارش کردم [تصویر:  65.gif]

صدای منو میشنوین از کالیفرنیا آمریکا 
[تصویر:  4fvfcja.gif]

گروه صراط مستقیم:

این گروه هم مانند گروه سرو، پاورچین پاورچین صفحات را جلو میبرند اما!
در طی هفته گذشته متوجه شدیم که برنامه _کلاس مجردها_ سر از کانون ما درآورده و جالبه که میزبانش گروه صراطه 4

شیطونه میگه پاشم به مدت یک هفته عضو صراط شم، بعد که موضوع تموم شد برگردم سرو 4fvfcja 
میخوام به همه مشاوره بدم 4fvfcja 
البته با صرف نظر از اینکه بنده نیز در بحر سینگلی خود دارم شنای قورباغه ای میرم 65
برای همینه که میبینید یه نفر هست که اولین شخصه که دونه دونه پست هاشون رو سپاس میزنه 4fvfcja 

ولی جدای از این اخبار فرحناک! امروز خبری به دستمان رسید که چنانچه بخواهیم ابراز احساسات کنیم باید بابتش دو ساعت گریه کرد! Hanghead 
برادر هادی به غیبت رفته و از وجودش محروم شدیم Hanghead 

اما خبر خوب اینه که قراره برگرده پیشمون و بازم قراره شاد باشیم 2uge4p4

و در آخر
دیگه چه خبر؟!
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
از من نشنیده بگیرین !

از من نشنیده بگیرین ،یکی عاشق شده، ظاهرا بدم عاشق شده، ظاهرا ی طرفه هم عاشق شده همکارمون اقای منتظر بیان میفرستیم برای تحقیقات بیشتر 65

از من نشنیده بگیرین ،کانون امشب مشکوک ساکته ،آیا بروبچه های استوا دارن آماده میشن فردا ترقه هارو بترکونن ؟؟؟
اینم همکارمون اقای منتظرو میفرستیم باخبر بشن  Smiley-face-whistle-1

از من نشنیده بگیرین ، استعداد ها دارن شکوفا میشن ،گفتیم ی دوتانقاشی بکشیم مردم دلشون شاد بشه دیدیم پیکاسوهایی تو کانون جمع شده بودن و خبر نداشتیم  65

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سلام دوستان با خبری که هم اکنون به دستم رسید همرا باشید clapping clapping
تبر برادر مهدوی در یک حرکت ضربتی و غافلگیرانه از ایشان به سرقت رفته[تصویر:  906_cizu.gif]
تیم مدیرت درحال پیدا کردن سارق هست Khab
عزیزانی که تبر را پیدا کردن به منطقه ای که شتر ها هم کرم ضد افتاب میزنن ارسال کند 4fvfcja
یه سئوال قضیه ی تبر آقای مهدوی چیه ؟

همش همه دارن میگن درباره اش  Gigglesmile

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان