نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

لیست به روز شده 03/ 07 / 1401

آرمین / 22 بهمن 1396 / 406 روز ورزشی.....................................در انتظار مدال تثبیت
سنا /11 اردیبهشت 1400/ 263 روز ورزشی ....................................در انتظار مدال تثبیت
ایرانا / 2 مرداد 1400/ 317 روز ورزشی.......................................در انتظار مدال تثبیت
Amirali.dا/6مرداد 1400 /275 روز ورزشی...................................در انتظار مدال تثبیت
 Man Mitavanamا/23 اردیبهشت 1401 /84 روز ورزشی.......................در انتظار مدال تثبیت
محسنین / 22 خرداد 1400/ 22 روز ورزشی.....................................در انتظار مدال تثبیت
silent screamا / 231 روز ورزشی............................................در انتظار مدال تثبیت

[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]

یا باب الحوائج/ 27 فروردین 1401 / 136 روز ورزشی..........................در انتظار مدال طلا

[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]

العبد المرحوم/23 اسفند 1400 / 45 روز ورزشی.................................در انتظار مدال نقره
yaldawا /؟؟ 1401 / 46 روز ورزشی.........................................در انتظار مدال نقره

Tagonا / 22 مرداد 1401 / 19 روز ورزشی....................................در انتظار مدال برنز
حیدر کرار/7 تیر 1401 / 12 روز ورزشی.........................................در انتظار مدال برنز
[علی]ا /23 شهریور 1401 / 12 روز ورزشی.....................................در انتظار مدال برنز
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام ورزشکاران و قهرمانان کانونی[تصویر:  khansariha%20(48).gif]

بنده آمده ام تا بگویم آماده باشین که میخوایم یه چالش پر قدرت باهم داشته باشیم 317

تا یادم نرفته بگم که این چالش از تاریخ 1401/07/04 شروع میشه و تا تاریخ 1401/08/04 ادامه داره  یعنی 30 روز Khansariha (69) 

همونطور که گفته شد دو تا از حرکت هایی ک بیشترین رای رو بیارن برای چالش انتخاب میشن 

که تو این دور حرکات دراز نشست و پلانک انتخاب شدند  Badbakht Khansariha (13)

و تو پست بعدی نحوه انجام درستشونو باهم مرور میکنیم

" البته خوش به حال دوستانی که مثل من این حرکت ها رو میخواستن 4chsmu1 65 "

و اما برای بحث شیرین جایزه    Khansariha (89)

برای گرفتن جایزه های این چالش لطفا هرکسی تو اعلام وضعیت خودش اعلام کنه که به چه درصدی از هدفش رسیده  Nevisandeh

درصد ها چیه؟

عجله نکن با من بیا تا بگم.... fly2

جایزه های این چالش 
جایزه های این چالش 
جایزه های این چالش

4chsmu1

اگر کسی ۲۵ درصد چالش را انجام داد یه اعتبار  

اگر کسی ۵۰ درصد چالش را انجام داد دو اعتبار  

اگر کسی ۷۵ درصد چالش را انجام داد سه اعتبار  
اگر کسی ۱۰۰ درصد چالش را انجام داد چهار اعتبار  + 2 تا اعتبار هم از طرف بنده اشانتیون Khansariha (129)

فقط خواهشا قبل از انجام حرکات ورزشی، حتما عضله هاتونو گرم کنید. اینجا پستی در رابطه با گرم کردن قبل از ورزش گذاشته شده که نشون میده ورزش بدون گرم کردن آسیب های جدی داره بعدا خدای نکرده کار دستتون ندین Swear1

از صمیم قلب امیدوارم این چالش به سلامتی و تندرستی هممون کمک کنه بریم مسابقات جهانی Muscular

و در آخر میخوام تشکر کنم از خانوم بنده پاک که تو گردآوری مطالب این چالش خیلی به بنده کمک کردن
خدا به وسعت دلشون بهترین ها رو عطا کنه 63
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نحوه صحیح حرکات درازنشست و  پلانک

هدف ما اینه که در عرض یک ماه بتونیم در یک ست 30 -35 ثانیه حرکت پلانک رو انجام بدیم
و برای حرکت درازنشست، 35 الی 40 تا تو یه ست بریم

و برای رسیدن به این هدف برحسب توانایی هامون، حرکت ها رو برای 4 هفته تقسیم بندی میکنیم

درازنشست

[تصویر:  %D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B2_%D9%86%D8%B4%D8...6_2mqg.gif]

نحوه انجام درازنشست:

1. برای انجام حرکت درازنشست روی زمین دراز بکشید.

2. کف پاها روی زمین باشد.

3. دست ها بالاسر به صورت کاملا کشیده قرار بگیرد.

4. سعی کنید با بلندکردن بالاتنه از زمین و جدا کردن شانه ها از زمین، دست هایتان را از بین پاها به سمت جلو رد کنید و سپس به مرحله شروع بازگردید.

5. به هیچ عنوان ضربه سنگین وارد نکنید و بیش از حد توانایی خود به سمت بالا نیایید.

پلانک

[تصویر:  3-1_i245.jpg]

نحوه انجام پلانک : 

1. روزی زمین به شکم دراز بکشید؛

2. آرنج‌ها را در موازات شانه قرار دهید تا زاویه ۹۰ درجه بسازد؛

3. پاهایتان را از قسمت پنجه روی زمین بگذارید؛

4. دقت داشته باشید که پشت و کمر و باسنتان صاف و در یک راستا قرار بگیرد؛

5. می‌توانید این تمرین را با گذاشتنِ کف دست‌ها روی زمین انجام دهید؛

6. این نوع پلانک، حرکت پلانک سنتی نام دارد.

یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام

سنا / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۷۵ روز ورزشی 

مسابقه شروع شده پس خبر نداشتیم 

نیاز به ثبت نام نیست؟ 

من پلانک رو انتخاب میکنم. 49-2
(1401 مهر 4، 17:27)سنــا نوشته است: سلام

سنا / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۷۵ روز ورزشی 

مسابقه شروع شده پس خبر نداشتیم 

نیاز به ثبت نام نیست؟ 

من پلانک رو انتخاب میکنم. 49-2

سلام سنا خانوم
ماشاالله به شما 49-2

قابل توجه همه دوستان شرکت کننده در چالش ورزشی

چندتا پست قبل از دوستان شرکت کننده تو مسابقه خواسته بودم که اسامیشونو تو این لیست بنویسن که مشخص بشه کیا تو مسابقه هستن ...

بعد شروع مسابقه هم مثل شما حرکت مورد نظرمونو انتخاب میکنیم و هر هفته میزان پیشرفتمونو اعلام میکنیم

و بنده آخر هر هفته این لیست رو بروز میکنم تا آخر 30 روز قهرمان های این چالش مشخص بشن

[تصویر:  muscular.gif] من تو چالش ورزشی هستم [تصویر:  muscular.gif]

لیست بروز شده 04 / 07 / 1401

من میتوانم / درازنشست............................................ میزان پیشرفت 0%
محمد حسین / .......................................................... میزان پیشرفت 0%
 العبدالمرحوم / ........................................................ میزان پیشرفت 0%
سنا / پلانک ............................................................. میزان پیشرفت 0%

7
 یک راند دیگر مبارزه کن 
من دراز نشست انتخاب میکنم  4chsmu1
انشاالله از فردا شروع میکنم

سلام
ماشاءالله به ورزشکارای کانونی 302

از اینجا همتونو تشویق میکنم Khansariha (69)

ایرانا
2 مرداد
 335 روز ورزشی Confetti

+18 روز ورزشی
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام 49-2

سنا / پلانک ............................................................. میزان پیشرفت: ۱۰ ثانیه

روز اول ۸ بود، روز دوم ۱۰ 
سلام  303
Tagonا / 22 مرداد 1401 / ۲۰ روز ورزشی

من معمولا صبح ها قبل صبحانه ورزش میکنم ، ولی متاسفانه بخاطر شروع مدارس صبح ها آنقدر وقت ندارم و یا شاید برنامه ریزی نمیکنم براش که به ورزش روزانه ام برسم . به نظرتون چه تایم دیگه ای غیر از صبح برای ورزش خوبه ؟
!Let's Not LOsE Without fIGHting
سلام 303
آقا منم تو چالش راه میدید؟  Hanghead
دراز نشست رو انتخاب میکنم
آقای کارما بسی خوش اومدین Confetti

آقای تاگون. راستش در مورد زمان ورزش نمیدونم. بعد مدرسه. بعدازظهرها چطوره؟

منم امروز درازنشست را تمرین کردم
خیلی شیک و مجلسی گفتم الان ۳۰ تا را میرم  Smiley-face-cool-2
ولی به بدبختی فقط ۱۰ تا تونستم.
تازه پاهامم به پایه صندلی وصل کردم چون کسی نبود مچ پام را بگیره. این آقاهه تو تصویر چجوری درازنشست میزنه Khansariha (56)

رعنا/ درازنشست ............................................................. میزان پیشرفت: ۱۰ عدد
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام به همگی  303
باز هم متاسفانه دیر رسیدم  20
منم هستم  Cowboypistol
بنده به دلیل چاقی افراطی روی هر دو حرکت یعنی پلانک و دراز نشست تمرکز میکنم ...
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

ساناز جان الوعده وفا 65 4chsmu1

ایرانا 
دراز نشست ....... ۲۰ تا  49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلاااام به ورزشکاران کانونی 49-2

سنا / پلانک ............................................................. میزان پیشرفت: ۱۱ ثانیه varzesh

۱ ثانیه رفتم بالا 4chsmu1
رعنا/ درازنشست ............................................................. میزان پیشرفت: ۲۷ درصد Khansariha (69)

۱۱ تا زدم الان. اگر هدفمو بذارم ۴۰ تا میشه ۱۱ از ۴۰ میشه ۲۷ درصد Khansariha (69)

ایرانا بسی آفرین Khansariha (69) 
آقای مرد مقاومت بسی خوش اومدین Confetti 

سنا بانو منم یکی اضافه کردم. 4chsmu1  بنظرم همینجوری یکی یکی خوبه. تا آخر ماه میرسه انشالله  49-2

گرم کردن فراموش نشه 49-2
Khansariha (49)  من امروز شکمم درد میکرد نمیفهمیدم برای چیه. کلی فکر کردم . هی با خودم گفتم خدایا چرا اینجوری شد. این چرا دردش شبیه درد زمان مدرسه بعد زنگ ورزش. 4chsmu1  بعد فهمیدم واسه خاطر درازنشست  Gigglesmile  یه زمانی از ورزش و امتحان ورزش فرار میکردیم. حالا خودمون به خودمون دنبال ورزش میدوییم  Hanghead  چقدر تغییر Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان